Serie A 16/17 (13): JUVENTUS 3-0 Pescara

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 11:39

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 13. kolejki Serie A 16/17: JUVENTUS - Pescara

Czas:

19.11.2016 (sobota), godzina 20:45


Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy -Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 0
Remisów: 3
Przegranych: 4


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Rey Manaj (2 gole w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Francesco Zampano (3 asysty w Serie A)
Obrazek


Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Coda, Gyomber


Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 6
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 4
Remisów: 0
Przegranych: 2


Ostatnie mecze:
Obrazek

Najlepszy strzelec:
Gonzalo Higuain (7 goli w Serie A + 2 gole w LM)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Juan Cuadrado (3 asysty w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Mandragora, Pjaca, Dybala?, Barzagli, Marchisio?, Chiellini?

HISTORIA SPOTKAŃ Z PESCARĄ

Przewidywane składy
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/PBZZYSWHOR/1.jpg
Aktualizacja: 11.11.2016

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
Eleven

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 11:58

Gdybym nie znał tej drużyny i jej mentalności to bym chciał żeby zagrali ten mecz rezerwami, bo przecież musimy wygrać z Sevillą we wtorek, ale dobrze wiemy, że nawet jeśli nasi będą wypoczęci to i tak po strzeleniu na 1:0 się cofną i będą bronić Częstochowy więc skoro i tak odpoczynek im nic nie da to najlepiej wystawić podstawowy skład na Pescarę ;) Przynajmniej będzie taki plus że sobie Higuain poprawi statystyki, a nie czekaj...Przecież w tym meczu też nie będzie więcej niż 2:0, bo im się nie chce...

Mam nadzieję jednak, że się mylę i nasi się ograną po tej przerwie reprezentacyjnej i w końcu zaczniemy coś grać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 12:00

Brakowało mi tego Juve, mimo, że gramy lipę to jednak Juve. Znowu mecz na E ? Widać, że maile widzów wywołały odpowiedni skutek bo już zastanawiające było to, że poprzedni mecz z Chievo był na antenie. Znowu będzie szczypanie oczu z powodu żałosnej gry naszej drużyny i wymęczone zwycięstwo. Postawimy zgodnie z tradycją na minimalizm, tym bardziej, że w tygodniu będzie wyjazdowy mecz mecz z Sevillą w którym pokażemy antyfutbol bez względu na to czy będziemy wypoczęci dzięki minimalizmowi czy też nie ;)


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 13:22

Pierwszy pewny gry w tym spotkaniu powinien być Rugani.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 13:28

Dokładnie. Najlepiej wystawić podstawowy skład, niech drużyna będzie w rytmie. Normalnie jestem za 43costam, jednak tym razem, jestem za 352 skoro i tak i tak będziemy tym ustawieniem grać z Sevilla.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 14:40

Sorek21 pisze:Pierwszy pewny gry w tym spotkaniu powinien być Rugani.

3xTAK


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 15:39

Ja ponadto mam nadzieję że znacznie lepiej, a nawet spektakularnie wejdziemy w grę po tej przerwie reprezentacyjnej aniżeli po tamtej. Bo prawda jest taka że w okresie od meczu z Udinese do meczu z Chievo graliśmy po prostu TRA-GI-CZ-NIE. W każdym (!) meczu, prócz wyjazdu do Lyonu, tracąc bramkę... Dobrze by było zacząć od naprawdę mocnego uderzenia, to by pozwoliło naszym nabrać pewności siebie i polepszyłoby atmosferę. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 listopada 2016, 08:31

Zaskocz mnie Juventusie i wygraj 2 do 0 :prochno:


:allegri: na śmietnik
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 listopada 2016, 13:43

Według Calciomercato, szanse występu od pierwszych minut może dostać Moise Kean. Ponoć Allegri intensywnie rozważa jego kandydaturę w ataku. Jestem jak najbardziej za.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 listopada 2016, 21:23

Jak dalej będziemy grać taką padakę, to już żadne prośby, groźby nic nie dadzą i żadna polska stacja nie wykupi Serie A, jeśli nawet mistrz gra padakę :D

Co do meczu - w głowach pewnie LM, jednak nie można sobie jeszcze pozwolić na wpadki 4 pkt przewagi to tyle co nic.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 12:15

Szczerze powiedziawszy niewiele mnie obchodzi, czy zagra Moise Kean. Koniecznie powinien wystąpić Rugani. Wiem, że Bentatia to świetny zawodnik i w ogóle stawianie na niego to taka bezpieczna opcja, ale:
a) to straszna szklanka, Khedira zwei
b) ma 29 lat
c) jest tylko wypożyczony, a jego wykup wcale nie będzie tani - łącznie 20 mln E


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 12:30

Jak ktoś liczy na 16-latka w pierwszym składzie to pozdrawiam serdecznie :lol: Przypuszczam, że zagramy 3-5-2 z BBR w obronie, na prawej bankowo Lichtsteiner, a na lewej Sandro. W ataku Mandżukić i Higuain, tylko pomoc nieprzewidywalna.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 13:15

Arbuzini pisze:Szczerze powiedziawszy niewiele mnie obchodzi, czy zagra Moise Kean. Koniecznie powinien wystąpić Rugani. Wiem, że Bentatia to świetny zawodnik i w ogóle stawianie na niego to taka bezpieczna opcja, ale:
a) to straszna szklanka, Khedira zwei
b) ma 29 lat
c) jest tylko wypożyczony, a jego wykup wcale nie będzie tani - łącznie 20 mln E
Mnie ogólnie interesują występy młodych zawodników, ale jest tak jak mówisz. Skoro Rugani nie będzie dostawał szans, to się zawinie stąd czym prędzej. Owszem, on kocha Juve, ale nie będzie sobie kariery rujnował. Co do Keana sytuacja może być podobna... Obydwóch szkoda tracić bo są nasza przyszłością. Co do Benatii niestety masz racje. Obawiam się takiego scenariusza - Rugani po sezonie odchodzi, wykupujemy Benatie, Benatia cały następny sezon połamany...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 13:27

Fajnie żeby Kean zadebiutował, ale naprawdę nic się nie stanie jeśli będzie to miało miejsce w Pucharze Włoch. To, że 16-latek trenuje z pierwszym zespołem i gra w Primaverze to już spore wyróżnienie. Widziałem go tylko na kompilacjach, ale nawet na tych filmikach nie prezentuje się jak profesjonalny piłkarz tylko zdolny dzieciak. W przeciwieństwie do Ruganiego, Liroli, czy nawet Berardiego parę lat temu.

Romagna też szybko zaczynał w Primce, nawet kapitanem był, potem bardzo dobra gra w reprezentacji (U-19 i U-20), po czym przyszło wypożyczenie do Novary i kariera młodego chłopaka gwałtowanie wyhamowała. Przejście od piłki juniorskiej do dorosłego futbolu jest chyba najtrudniejszym etapem szkolenia młodych zawodników.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 listopada 2016, 13:45

Arbuzini pisze:Przejście od piłki juniorskiej do dorosłego futbolu jest chyba najtrudniejszym etapem szkolenia młodych zawodników.
Jakoś w Milanie sobie z tym radzą... Założę się jakby Romagna był wychowankiem Milanu, nie Juventusu, to już by regularnie grywał w pierwszym zespole. Wcale mi tu nie chodzi o poziom obecnego Milanu, tylko o podejście tam, a podejście Tu! Gdyby taki Donnarumma czy Locatelli byli naszymi wychowankami, już bysmy ich zmarnowali... Tak sobie myślę, skoro nasze szkolenie nie daje rady, to może tam wpuścić Raiole. Niech on zajmie się interesami chłopaków. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany