Serie A 16/17 (12): Chievo Verona 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 17:29

dawid91 pisze:
Robaku pisze:Nasz atak żenująco. piękne przyjęcia Pipity czy Mandzura, wygląda to po prostu słabo. I dzisiaj przekonali mnie do tego, żeby oprócz wyników wymagać przynajmniej poprawnej gry. Przez pierwszą połowe kopaliśmy się po czole. Po strzeleniu bramki do tego wróciliśmy.
Nie wyszło im po jednym przyjęciu i już hejt. :ok:

Mandzukic akurat dzisiaj zaliczył dobre zawody. Higuain słabo, ale też nie miał znowu ciekawych sytuacji. Jedną sam na sam przy której obrońca prawie zdjął z niego koszulkę, no ciężko było coś tam zrobić. Messi to to nie jest, żeby wziął trzech na pełnej szybkości i strzelił bramkę. Pjanic strzelił bramkę z wolnego, ale poza tym gra jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Coraz bardziej jestem rozczarowany jego postawą, chyba mu się powrót do klubu pokroju Romy marzy.
Zacznijmy od tego, że mógł się Pipita położyć i byłby karny, a jeśli cisnął do końca oddał strzał po czym zaskoczony, że sędzia puścił dalej akcje- śmiech.
Wcześniej, jeszcze w pierwszej połowie - sytuacja kiedy objechał połowe obrony i kopnął w bramkarza, zamiast próbować oddać do środka gdzie chyba było dwóch naszych. Być może Pipita przeżywa jakieś wewnętrzne dylematy, ale mnie to wali, on ma grać dla zespołu, a nie zespół pod niego.
Mandzukić bardzo fajnie, że strzelił bramkę, piękne dogranie Cuadrado, ale wcześniej zmaścił tez sporo.
A te przyjęcia po prostu pokazały ich...jakąś taką blokadę psychiczną, irytację.

Ta "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" Pjanic zrobił dzisiaj nam 3 punkty, a jego statsy sugerują, że idzie na sezon życia. Dziękuje dowiedzenia, w przeciwieństwie do Pipity.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:00

Robaku pisze:Bawi mnie hateing na Sturaro, bo chciałem tylko przypomnieć, że Khedira zmaścił w pierwszym meczach sezonu z 5 takich sytuacji, ale ogólnie był zachwyt nad Samim jaki to wielki piłkarz, w jakiej wielkie formie, a grają w zasadzie podobnie, żeby nie powiedzieć to samo.
A mnie bawią zachwyty nad jego grą. Prawda jest taka, że Sturaro kompletnie nie myśli i próbuje odebrać piłkę chamskimi wejściami. Robi mnóstwo chaosu z którego nie ma pożytku, a przy tym wszystkim zostawia rywalom mnóstwo miejsca. Ile razy dzisiaj Sandro zostawał sam, bo Sturaro gdzieś sobie biegał?


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:03

jackop pisze:Potrzebuję GIFa z epicką reakcją Nedveda na strzał Sturaro :prochno: Rajd i pudło Cuadrado równie epickie.
Rowniez upraszam o gify z obydwu tych sytuacji. Ruski komentator pekal ze smiechu po tym, co odwalil Juan... Sturaro mysli chyba, ze im mocniej przygrzmoci, tym jest wieksza szansa, ze piła wpadnie do bramki :facepalm2:
PlanetJuve pisze:3 zmiany trzech obroncow
CavAllano pisze:Allegri po meczu - to było dobre spotkanie także pod względem technicznym. Jestem zadowolony.
Miszczostwo Maxa normalnie :hellyes:

Nasza 1-sza bramka kompletnie z przypadku, druga po stalym fragmencie. Kolejna bramka dla przeciwnikow prezentem od Lichta (mogl go Marotta popchnac do tego Interu). Sam sie sobie dziwie, ze to powiem, ale: dobrze, ze jest teraz przerwa na repre.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:05

Daleka droga od hejtu do zachwytu.
SS nie prezentuje się gorzej niż nasza cała pomoc. Nie prezentuje się gorzej niż Sami, a poza tym jemu się chce, i to jest akurat miłe, ze jak nie masz skillsów na grę w konkretnym klubie to przynajmniej gryźiesz trawę i jestes wszędzie.
Nie jestes w stanie zaprzeczyć, ze chłopak się stara, i to staranie zazwyczaj ma taki rezultat, ze wywalczy kilka wolnych fragmentów gry. Jasne, czasem biega jak poparzony, ale nie ogranicza się np. do podawania do najbliższego kolegi jak Hernanes, czy też do spowalniania gry jak Sami, czy kręcenia kółeczek.

Strzał Sturaro obronił Sorrentingo, Cuadrado wyrzucił poza bramkę.
Nerozzi podaje, że Max wyjaśnił, że Lemina ma zapalenie stawku kolanowego, a Markiz był zmęczony i coś nie tak z kolanami.
Przerwa na repre dobrze nam zrobi.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:11

Aż oczy szczypią od czytania tych głupot. Ludzie Sturaro to nic więcej jak Padoin jr. Ten chłopak nie ma żadnych umiejętności, zero przyjęcia, zero dryblingu, zero strzału. Jedyne co posiada to antytalent piłkarski. Chyba żadna drużyna Serie A nie miałaby z niego pożytku. Może jest fajny i sympatyczny, ale grać w piłkę zupełnie nie umie.


:allegri: na śmietnik
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:13

Bobby X pisze:Aż oczy szczypią od czytania tych głupot. Ludzie Sturaro to nic więcej jak Padoin jr. Ten chłopak nie ma żadnych umiejętności, zero przyjęcia, zero dryblingu, zero strzału. Jedyne co posiada to antytalent piłkarski. Chyba żadna drużyna Serie A nie miałaby z niego pożytku. Może jest fajny i sympatyczny, ale grać w piłkę zupełnie nie umie.
Lubie te merytoryczne rozkminy. Nie umie grać, bo ja tak mówie :)


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:14

Sorry, ale to najzwyczajniej w świecie widać. Jeśli potrafisz wymieć jakieś zalety tego chłopaka to proszę serwuj. Tylko daruj sobie "waleczny".


:allegri: na śmietnik
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:17

SOrry, ale to ja powiedziałem sprawdzam. Jak poczytasz moje wypowiedzi to coś odszukasz, więc ja pytam - podaj mi dokladne powody, dla którego on nie umie grac.

Poza tym jeszcze jedna kwestia. Jak to jest, że jeśli SS to Padoin Jr, a każdy Simone chwalił, własnie za to, że nie narzekał, że jak wchodził to nei zawodził, to skąd ten hejt nad Stefano. Przecież wszyscy powinni mierzyć go podobną miarą.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:19

No i dobrze zrobiłem. Kolejna porcja gnojówki mnie ominęła. Całe szczęście. Kiedy po degradacji w klubie grało pełno stulejarzy to styl gry był obleśny, ale nikogo to nie dziwiło bo czego można było oczekiwać od Poulsena i innych mistrzów, ale przy takich zawodnikach z takim skillem i ogólnym wysokim poziomem można oczekiwać znacznie więcej, a wiele się gra nie różni. Nie jestem kibicem sukcesu bo oglądam mecze tej drużyny gdzieś od 1998r, ale takie syfu na boisku to nie było jeszcze by zawodnicy z topu grali taką padake.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:21

Sturaro był lepszy od Leminy Hernanesa i Asamoaha KIEDY W OGÓLE NIE GRAŁ.

Teraz można go z nimi wrzucić do jednej kategorii - za słaby na Juve,trzeba sprzedać.

Najlepszy dziś był Nedved.Pavel nadal jesteś moim idolem.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:22

Robaku pisze:SOrry, ale to ja powiedziałem sprawdzam. Jak poczytasz moje wypowiedzi to coś odszukasz, więc ja pytam - podaj mi dokladne powody, dla którego on nie umie grac.

Poza tym jeszcze jedna kwestia. Jak to jest, że jeśli SS to Padoin Jr, a każdy Simone chwalił, własnie za to, że nie narzekał, że jak wchodził to nei zawodził, to skąd ten hejt nad Stefano. Przecież wszyscy powinni mierzyć go podobną miarą.
Co niby napisałeś? Gdzie? Nie potrafi przyjąć piłki, nie umie dryblować, strzelić ani dośrodkować. Masz merytorycznie. Jeśli uważasz, że będę wrzucał skróty z jutuba albo wpisywał minuty z meczu to przykro mi zawiodłeś się. Stefano Sturaro to piłkarski eunuch.


:allegri: na śmietnik
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:24

Kto umie u nas dryblować opróćz DYbali i Cuadrado?
Kto umie u nas dośrodkować oprócz Sandro?
Kto umie u nas porządnie strzelić oprocz Dybali i Pipity?

Zdecydowanie musze zaznaczyć.
Sturaro w tej drużynie nie jest od konstruowania akcji.


jaslo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2016
Posty: 21
Rejestracja: 06 listopada 2016

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:28

Po tym meczu juz nie wytrzymałem... założyłem tutaj konto.
Pomocnicy graja tak jakby max za każda stratę miał urwać im jaja. Sturaro to sękate drewo ale przynajmniej widać ze mu się chce. Sandro to najlepszy gracz juve jak narazie w tym sezonie. Możecie mówić ze pjanic nic nie gra ale jego bronia statystyki. Jak dla mnie to coś zaczęło się dziać na boisku po wejsciu alvesa który ruszył jakoś ta gre. Znowu na + benatia który jest dla mnie obecnie najlepszym naszym obrońcom.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:29

Skład warty jakieś 300 mln. euro... naprawdę to jest szczyt? Ja rozumiem brak zgrania, ale nie da się z tej drużyny wycisnąć czegoś więcej? Ciekawie ktoś ostatnio napisał na forum, 3 sezon Allegriego podobny do 3 Conte... coś się wypala, czegoś brak...

Obejrzałem sobie w celu rehabilitacji przed tym meczem, skróty z 1 sezonu mistrzowskiego po degradacji. Ludzie... skład 3 klasy gorszy a jaka pasja w grze, ambicja, nieustępliwość, cel, zaangażowanie, radość z gry, schematy. Naprawdę, aż zrobiło mi się... dziwnie?

Kiedyś nasze hasło : ,,Wygrawanie nie jest najważniejsze, to jedyne co sie liczy''

Dziś: ,,najważniejsze 3 pkt.'' :bravo:

Obudźmy się bo to jest już naprawdę przykre. Ciekawe ile razy razy Higuain w głowie pomyślał sobie ,,co ja tu robię?!''


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 18:38

Robaku pisze:Kto umie u nas dryblować opróćz DYbali i Cuadrado?
Kto umie u nas dośrodkować oprócz Sandro?
Kto umie u nas porządnie strzelić oprocz Dybali i Pipity?

Zdecydowanie musze zaznaczyć.
Sturaro w tej drużynie nie jest od konstruowania akcji.
Problem jest taki, że młody Stefcio nie potrafi żadnej z tych "rzeczy".
Cała drużyna gra totalną kupę. Allegri niech się ogarnie.


:allegri: na śmietnik
Zablokowany