Serie A 16/17 (10): JUVENTUS 4-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:43

Chiellini dziś dał 2 bramki a zabrał jedną. Łaskawiec :prochno:

Szkoda, że Higuain nie może się ostatnio wstrzelić, ale w końcu się uda. Oby już w następnym meczu. Szkoda, że wszedł Asamoah, a nie Sturaro, który ostatnio się całkiem spoko pokazywał.

Z uwagi na wygraną Romy i Napoli, trzeba w weekend wygrać koniecznie... A już na pewno zremisować...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:44

Chiellini z hattrickiem! :prochno: :mad2: Tak się kończy taka zabawa. Co do Igły to chłop już nie ma wyboru, będzie musiał się wyładować na Napoli :C Ogólnie to spoko mecz, jedyny minus to głupio stracona bramka, ale znając życie to gdyby nie ona to skończyłoby się 2:0.

FORZA JUVE!!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:45

Zaangażowanie Khediry przy stracie bramki na 2-1 karygodne!

Kurde lubie Asa ale jest nam kompletnie nieprzydany. Jego wejście moim zdaniem kompletnie bez sensu.


E: W sobote obowiązkowo trzeba wygrać ( o co się bardzo boję ) ponieważ Roma gra z Empoli a tam może paść tylko jeden wynik.
Ostatnio zmieniony 26 października 2016, 22:47 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:46

Za postawę z minut 45-60 naszym powinni urwać jaja i wywiesić je na widok publiczny. Wstyd, po prostu jeden wielki wstyd, że zespół o takich aspiracjach może prezentować takie podejście do wykonywanego zawodu.

Niedobrze dla Igły, że z Neapolem zmierzy się mając na swoim karku własną frustrację, presję kibiców Juve i niechęć kibiców Azzurrich.


PS. Pochwały dla komentatorów Eleven. Rzadko oglądam mecze na ich kanale, bo zazwyczaj wybieram ruskie sopy, ale dostałem w swoje ręce promocyjny pakiet, więc żal było nie skorzystać. Bardzo dobry komentarz, przede wszystkim luźny, ze swobodną rozmową prowadzącego duetu, czyli to co lubię. Dodatkowo płynne przejścia z tematu stricte meczowego na sprawy okołomeczowe. Chyba częściej będę korzystać z ich usług :ok:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:46

Szkoda że wszedł Asamoah a nie Kean... Chiellini 2 gole - super! No lepszy wynik 4-1 niż 2-0 - tym bardziej jak się nie ma serii z czystym kontem.

Niestety gra jako gra nie powala....

Higuain się zaciął.

No są 3 punkty jedziemy dalej!

:juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:47

4:1, czyli niby wysoka wygrana, ale wkurzyłem się w jak głupi sposób straciliśmy gola na 2:1 :angry: . Przy tym golu i Neto nie zachował się dobrze - powinien wyjść do tej długiej piłki a się zawahał i został w bramce.
W ogóle strasznie dużo niecelnych podań przy wyprowadzaniu piłki, na szczęście Sampdoria wykorzystała tylko 1 taki prezent.

Świetna gra Cuadrado, 2 gole Chielliniego i po golu Mandzukicia i Pjanicia, dobry występ Marchisio aż przez 72 minuty.

Co do stawiania na młodych... Kean mógł wejść przy wyniku 3:1, ale nie, Max wpuszcza Asamoaha :facepalm: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:54

Gandalf8 pisze:Co do stawiania na młodych... Kean mógł wejść przy wyniku 3:1, ale nie, Max wpuszcza Asamoaha :facepalm: .
Też liczyłem na taką zmianę, ale chyba Max chciał dograć dwójce napastników. Madżukić po raz pierwszy od bardzo dawna zagrał naprawdę spoko mecz, a Higuian był tak nabuzowany, że Max się po prostu bał go ściągnąć. :smile:


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:55

pumex pisze:PS. Pochwały dla komentatorów Eleven. Rzadko oglądam mecze na ich kanale, bo zazwyczaj wybieram ruskie sopy, ale dostałem w swoje ręce promocyjny pakiet, więc żal było nie skorzystać. Bardzo dobry komentarz, przede wszystkim luźny, ze swobodną rozmową prowadzącego duetu, czyli to co lubię. Dodatkowo płynne przejścia z tematu stricte meczowego na sprawy okołomeczowe. Chyba częściej będę korzystać z ich usług :ok:
Lokowanie produktu? :D

Mecz z tradycyjnym babolem. Pokazaliśmy, że jak musimy to umiemy. Gdybym ja tak wykonywał swoją pracę to pewnie dawno by mnie wylali...


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:56

Mamy powtarzalność maszyny - dziesięć minut, 2:0, odpuszczamy i strzelamy sobie gola i ewentualnie jeszcze coś dokładamy. :prochno:

Słabiutko Pjanić (do tyłu, powoli) i Alves (czy on w końcu przestanie tak głupio tracić?!). Marchisio wraca w książęcym stylu, Cuadrado w gazie.
Jeszcze a propos Daniego - przedziwna maniera żeby zabierać się za odbiór od strony bramki rywala. Nie udało się chyba ani razu, w Hiszpanii grają aż tak radosny futbol? :P


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:57

Ogólnie, nie wiem czy po prostu jakoś mi się wydawało dziś, ale czy wam też wydaję się że Dani Alves jest tragiczny?


Fino alla fine.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 22:59

Mecz bez histori, łatwe 3 punkty i mnóstwo niedokładności. Żal jedynie niewykorzystanej okazji Gonzalo.
Przełamanie Higuaina w meczu z Napoli byłoby najlepszym z możliwych.

Szkoda tylko, że Dżeko, Icardi i Immobile uciekają.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 23:01

Bramka dla Sampy po ewidentnym błędzie Neto. powinien sprintem biec do tej piłki i ją wybić w aut. Daję głowę, że Buffon by właśnie tak by się zachował :P szkoda Igły że bez gola ale i dużo w tym Jego winy bo sytuacje sam na sam miał. w sumie to wymęczone 4-1...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 23:03

Kamex22 pisze:
pumex pisze:PS. Pochwały dla komentatorów Eleven. Rzadko oglądam mecze na ich kanale, bo zazwyczaj wybieram ruskie sopy, ale dostałem w swoje ręce promocyjny pakiet, więc żal było nie skorzystać. Bardzo dobry komentarz, przede wszystkim luźny, ze swobodną rozmową prowadzącego duetu, czyli to co lubię. Dodatkowo płynne przejścia z tematu stricte meczowego na sprawy okołomeczowe. Chyba częściej będę korzystać z ich usług :ok:
Lokowanie produktu? :D
Haha, nie, choć mogło tak to zabrzmieć ;) Naprawdę komentarz z gatunku trafiających w mój gust. Na pewno urozmaicał mi on te momenty, w których Juventus postanowił nie grać w piłkę.
Pluto pisze:Słabiutko Pjanić (do tyłu, powoli)
Zgadzam się, nie również kolejny raz rozczarował. Niby po tym meczu na koncie ma gola i kolejną asystę, a mimo tego nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia. Przede wszystkim w oczy bije właśnie ta ospałość i znikanie z pola widzenia na długie minuty. Dziwny piłkarz...


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 23:03

Kamex22 pisze:
pumex pisze:PS. Pochwały dla komentatorów Eleven. Rzadko oglądam mecze na ich kanale, bo zazwyczaj wybieram ruskie sopy, ale dostałem w swoje ręce promocyjny pakiet, więc żal było nie skorzystać. Bardzo dobry komentarz, przede wszystkim luźny, ze swobodną rozmową prowadzącego duetu, czyli to co lubię. Dodatkowo płynne przejścia z tematu stricte meczowego na sprawy okołomeczowe. Chyba częściej będę korzystać z ich usług :ok:
Lokowanie produktu? :D
a jak :)

ech te stacone bramki...
Asa zamiast Keana. Zal.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2016, 23:12

W sumie strzeliliśmy dzisiaj 5 bramek, więc nie ma co narzekać. Pjanic bez ikry ale kończy mecz z bramką i asystą wieć nie narzekam, co do reszty... szkoda Igły że nie wpadło bo widać że chlopiec ma parcie, niech strzeli dwie w sobotę. Cieszą 3pkt.


Zablokowany