Serie A 16/17 (8): JUVENTUS 2-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 20:13

Kadziel pisze:Gdzie Khedira ?
Odpoczywa. Wyraźnie stawiamy na mecz z Lyonem, ale dzięki szerokiej kadrze możemy sobie na to pozwolić. Z tego samego względu nie zagrają Higuain, Pjanić, Alves.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 20:15

Kadziel pisze:
CavAllano pisze:Juventus (4-4-2): Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Barzagli, Evra; Cuadrado, Lemina, Hernanes, Alex Sandro; Dybala, Mandzukic.

Bez niespodzianek.
Już to widzę, gramy 4-4-2 z szybkimi skrzydłowymi, którzy potrafią dobrze dośrodkować, a najprawdopodobniej jedyne dośrodkowania jakie zobaczymy to będą Evry po ziemi do nikogo i Lichego na pierwszego obrońce. :confused: Oczywiście mam nadzieję, że się mylę i Mandzur dostanie parę piłek na głowę.
Gdzie Khedira ?
Oni mają inne atuty i grają w inny sposób - dla mnie ? Cuadrado i Sandro to boczni napastnicy - ale jeden ma płuca jak Bolt; a drugi jest świetny w defensywie jak Antonio Cabrini i ma możliwośc rozwoju - dla mnie to są Atomowe Skrzydła i w tą stronę powinien iść Juve. Wrzuty? Alves. Druga strona? Sandro ogarnie! Liczę na to od dawna że oni będą grali wyżej! Zresztą Juan też da radę wrzucić - ale Sandro ma szanse stać się symbolem Juve - bo to jeden z największych talentów świata, niezależnie od pozycji na której gra!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 20:21

Forza..., serio wyluzuj juz :prochno:

Fajnie, ze wreszcie wraca liga i puchary.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 20:23

Ma ktoś może link do dobrego sopcasta dziś?


Fino alla fine.
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 20:25

CavAllano pisze:Juventus (4-4-2): Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Barzagli, Evra; Cuadrado, Lemina, Hernanes, Alex Sandro; Dybala, Mandzukic.

Bez niespodzianek.
4-4-2 rzeczywiście nie dziwi. Max nie chce ryzykować graniem 3 z tyłu i zostać bez obrońcy na ławce. Boczni obrońcy defensywni + ofensywne skrzydła = w środku tylko Lemina (odbierający piłki) i Hernanes (rozgrywający), czyli dość ubogi ten nasz środek, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać na boisku.

Co do ataku to oby Mandzukić podtrzymał formę z reprezentacji a i Dybala mógłby zacząć regularnie strzelać.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 20:26

Jacky pisze:
Fajnie, ze wreszcie wraca liga i puchary.
Jak mnie się ta przerwa ciągła! :shock: ;) Już Polski z Armenią nie oglądałem. Juve to Juve- do końca życia tych kilka godzin tygodniowo :juve:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 20:45

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:32

Te emocje, ta intensywność, to zaangażowanie. Spotkanie tak niesamowite, że:
Obrazek

Czy byliśmy w jakimkolwiek elemencie gry lepsi od Udinese? Obrona pozwala na wiele, środek pomocy traci na potęgę i Dybala znów musi się cofać by rozegranie wyglądało jako tako. Samotna kłoda między obrońcami gości leży i gnije. Ciężko podjąć decyzję która formacja gra najgorzej, ale po namyśle stawiam na boki obrony, za to indywidualnie "bryluje" Lemina. Z miny Sandro można wyczytać, że ma dość harowania w obronie za Wujka Pata.

Nawet Higuain złapał się za głowę oglądając to 'widowisko'. Wygrać byle jak i dopisać ważne 3 pkt. Lichtsteiner przewracający się o własne nogi :rotfl:

Dybala ratuje zespół przed kompromitacją w pierwszych 45 minutach.

Aaaaa... nie zapomniałem o Buffonie. BEZ FORMY w tym sezonie. Jak można było nie obronić takiego farfocla? :roll:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:32

obrona, pomoc, bramkarz- parodia westernu :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:33

Mecz oglądam od straty bramki. Podobno Hernanes jakoś zawalił, ale tego nie widziałem. Widziałem natomiast ścierkę Buffona. Bez komentarza. :whistle: Więcej kopaniny niż ładnej gry.


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:33

Hernanes :bravo:

Dybala :dance:

Niby szybki mecz, ale tak dużo niedokładności, że aż boli... Widać, że Buffon nie w sosie i formie ostatnio. Oby było lepiej. Dobrze, że zremisowaliśmy przed przerwą. Teraz po zwycięstwo!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:33

Czułem, że Paulito to wsadzi! :bravo: :bravo:

Ah ten Mandzukić, żeby do pustej bramki nie trafić...

Ah ten Hernanes co my zrobimy jak on odejdzie z Juve? Wtedy już każdy mecz będzie nudny i wygrywany po 3-0, a tak to przynajmniej dziś na razie są jakieś emocje dzięki niemu :prochno: Trzeba mu pomnik postawić.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:35

Szkoda rozwodzić się nad poszczególnymi ogniwami zespołu. Śmiać mi się chce tylko z obrońców teorii, którzy zaklinają rzeczywistość, jakoby Buffon nie był pod formą. Owszem, jest pod formą i nie stanowi o tym wyłącznie jego dzisiejszy puszczony gol, kiedy prosta piłka przeleciała mu pod pachą. Oprócz lipy w reprezentacji, Gigi miał kilka niepewnych interwencji podczas trwającego sezonu, co ewidentnie składa się na słabą dyspozycję.

O składzie środka pola w zasadzie nie ma co pisać. Wszyscy kumaci wiedzą, że Marotta podczas minionego mercato dał ciała, co odbija się czkawką również dziś, ale mimo wszystko nawet dzisiejsza obsada tejże formacji, przy tak słabo grającym Udine, powinna dać radę, tymczasem nie daję. To porażka Allegriego.

Póki co kompromitacja.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:36

Pierwsza połowa padaka... mało akcji, więcej paralityków. Tylko geniusz Dybali ratuje nam póki co mecz.
Hernanes, Mandzukic - zabierzcie mi ich z Juventusu i to szybko :facepalm2:
Mandzur z każdym spotkaniem w Juve staje się Amaurim nr dwa.

Buffon tez słabo, takie farfocle nie w jego stylu.
Na jakieś super spotkanie nie liczę, ale 3 pkt muszą być...


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2016, 21:36

Nawet się ucieszyłem z tej bramki Udinese, bo można było zagrać czyste zwycięstwo Juve po kursie ~1.90-2.10. Mecz kijowy, ale czego się spodziewać po eksperymentalnym ustawieniu, bez Bonucciego, Khediry czy Higuaina i z takim tuzami na bokach jak Evra & Lichtsteiner czy środkiem pomocy Lemina - Hernanes.

Liczę na wejście Higuaina w drugiej połowie i 3:1 po dublecie Argentyńczyka.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany