LM 16/17 (gr. H) [2]: Dinamo Zagrzeb 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 20:10

wojczech7 pisze:I co tam, kolego, u Ciebie? :prochno:
A co ma być? Wygraliśmy wysoko i gitara; nie będę płakał. Dwa gole podarowane, bierem. Z gry podobała mi się akcja bramkowa Pjanić - Higuain. Nie jest to rozklepywanie przeciwnika, ale jakiś start. Był pomysł, była egzekucja, sytuacja godna oklasków :bravo: Poza tym nic nowego, styl w pierwszej połowie aka 'męczenie buły' powodował u mnie częste ziewanie, a w okolicy 50 min. usnąłem.

Ładna bramka Dybali, w końcu postanowił na rozwiązanie indywidualne. Oby częściej, oby w środku przed 16stką, zamiast przy linii.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 29 września 2016, 09:50

wojczech7 pisze:[...]facet gra z klepki, jak pokazuje się kolegom i jak zakłada pressing jest nie do przecenienia. Nie wiem, jak można oceniać lepiej Stephana "Kopnij i biegnij, jakoś to będzie" Lichtsteinera. :think:
Właśnie o tym piszę, on gra tą klepką jakby obok miał Inieste i Messiego. Nikt z naszych nie potrafi z nim zagrać, czasem Dybala coś z nim sklei, ale więcej jest sytuacji gdzie po 2 szybkich podaniach z Danim jest strata piłki przez niecelne podanie / złe przyjęcie piłki. Po co szybka klepka jak nic z niej nie wychodzi... Lichy jest lepszy w defensywie, a tego wymagam w pierwszej kolejności od obrońcy. Dzięki stracie Alvesa Chiellini zarobił żółtko i mało nie straciliśmy gola (poprzeczka). Lewo środkowy obrońca musiał wracać na PO, aby naprawić błąd Daniego. Lichego byście za to zjechali jak sie da, ale Dani to top z Barcy i nie można na niego złego słowa powiedzieć :mad2:
pumex pisze:To co napisałeś akurat jest argumentem przemawiającym za Alvesem, natomiast przeciwko reszcie jego kolegów, a nie na odwrót.
Super, że potrafi tak grać, ale przecież nie ustawiamy taktyki i stylu gry pod obrońcę / wahadłowego. Jeśli widzisz, że nikt nie dorasta ci w szybkim klepaniu piłki to ćwicz z nimi n treningu zamiast ciągle próbować w LM.

Prawda jest taka, że nigdy nie lubiłem Brazylijczyka. Jest to arogancki i symulujący typ z Barsy i nawet jak strzeli gola na wagę zwycięstwa w LM i tak będę na niego psioczył. Fakt jednak, że Alves popełnia błędy, których Lichemu byście nie wybaczyli.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No a najpierw, po wejściu Cuadrado za Pjanica, to jakie to było ustawienie? 343? 3421?
Allegri powiedział, że najpierw Cuadrado grał jako lewy napastnik w trójce z przodu czyli jakby 3-4-3, chociaż na boisku Cuadrado biegał raczej w miejscu Pjanica, potem dopiero został przesunięty na prawe skrzydło. Dziwne ustawienie, ale zaskoczyło, więc to chyba dobrze :D
cooler pisze:gdyby Dinamo zdobyłoby po tym bramkę, to końcowy wynik nie wyglądałby już tak dobrze
Dokładnie!! A niektórzy wolą grę w stylu Realu czy Bayernu. Fakt, że gra jest szybsza, ale co z tego kiedy wynik kończy (w optymistycznym scenariuszu) się na 6-2.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2016, 12:45

Niestety ze względów zawodowych oglądałem tylko drugą połowę, więc niewiele mogę powiedzieć o tym meczu.
Trzeba przyznać, że nie było to jakieś porywające widowisko, przy prowadzeniu 2:0 nasi prowadzili grę, ale jednocześnie podawali głównie w środku pola, a Dinamo nie za bardzo w tym przeszkadzało. Potem ładna bramka Dybali i dalej klepanie, zresztą statystyka posiadania piłki mówi wiele.
Pod koniec meczu atmosferę swoim kiksem lekko podgrzał Babolini, ale Chorwaci nie potrafili tego wykorzystać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2016, 14:44

Takie mecze powinno się wygrywać właśnie w ten sposób.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 września 2016, 19:38

Ej! Może jakiś news na głównej by się na ten temat przydał - to taka moja propozycja. Mianowicie chodzi mi o to komu jest właściwie zapisany 4 gol dla Juventusu w meczu z Dinamo, bo w końcu sam nie wiem - czy Semper (O.G.); czy Alves? Dobrze by było to wyjaśnić. Źródła różnie podają.

Kojarzę kiedyś takiego newsa, po golu Teveza z Sassuolo na wyjedzie (3-1 dla nas.).

Nie wiedziałem w którym temacie o tym napisać - czy tym, czy propozycję - więc wybrałem ten...

Edit: @albertcamus Dzięki! Cieszy mnie bardzo ta informacja! Bo fajniej jak są normalni strzelcy, a naszym statystyki rosną. :) Newsika jednak, ktoś jak ma czas i tak mógłby skrobnąć - chętnie przeczytam. :)
Ostatnio zmieniony 30 września 2016, 19:47 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2016, 19:41

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ej! Może jakiś news na głównej by się na ten temat przydał - to taka moja propozycja. Chodzi mi o to komu jest właściwie zapisany 4 gol dla Juventusu w meczu z Dinamo?? Kojarzę kiedyś takiego newsa, po golu Teveza z Sassuolo na wyjedzie (3-1 dla nas.).

Nie wiedziałem w którym temacie o tym napisać - czy tym, czy propozycję - więc wybrałem ten...
Zapisali jednak Daniemu:

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

Moim zdaniem, prawidłowo. Leciała w światło bramki. Po prostu niefortunna interwencja obrońcy i bramkarza.


Zablokowany