LM 16/17 (gr. H) [2]: Dinamo Zagrzeb 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 15:30

Obrazek

Mecz 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 16/17:
Dinamo Zagrzeb - JUVENTUS


Czas:

27.09.2016 (wtorek), godzina 20:45

Miejsce:

Zagrzeb, Chorwacja - Maksimi (38 923)


O przeciwniku:

Ligowa forma na wyjeździe (Prva HNL):
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie (Prva HNL):
Zwycięstw: 4
Remisów: 1
Przegranych: 1


Ostatnie mecze:
(24.08.2016) - Salzburg 1:2 Dinamo (el. do LM)
(28.08.2016) - NK Istra 1:2 Dinamo (Prva HNL)

(10.09.2016) - Dinamo 0:1 Osijek (Prva HNL)
(14.09.2016) - Lyon 3:0 Dinamo (Liga Mistrzów)
(18.09.2016) - Rijeka 5:2 Dinamo (Prva HNL)

(23.09.2016) - NK Lokomotiva 0:1 Dinamo (Prva HNL)

Najlepszy strzelec:
Soudani (5 goli w Prva HNL)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Ante Coric (3 asysty w HNL i 1 w kw. do LM)

Zawieszeni: ???
Zagrożeni zawieszeniem: ???
Kontuzjowani: ???

Aktualna sytuacja w tabeli grupy H:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 1


Ostatnie mecze:
(10.09.2016) - Juventus 3:1 Sassulo (Serie A)
(15.09.2016) - Juventus 0:0 Sevilla (Liga Mistrzów)
(18.09.2016) - Inter 2:1 Juventus (Serie A)
(21.09.2016) - Juventus 4:0 Cagliari (Serie A)
(24.09.2016) - Palermo 0:1 Juventus (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Gonzalo Higuain (4 gole w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Paulo Dybala (2 asysty w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Mandragora, Marchisio, Benatia, Evra, Rugani, Asamoah

Inne - Lichsteiner (brak zgłoszenia do LM)

Przewidywane składy
Wkrótce

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
BRAK TRANSMISJI !!!

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
[/quote]
Ostatnio zmieniony 27 września 2016, 22:39 przez Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 15:47

Chcę wysokie bezstresowe zwycięstwo.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 15:52

Push3k pisze:Chcę wysokie bezstresowe zwycięstwo.
Juve to nie Barcelona :)
Pewnie znowu betonowe 352 tylko ciekawe jaka konfiguracja
Dla BBC zapowiada się ciężki okres przez kontuzje Ruganiego i Benatii a mogliby pojedynczo w meczach odpoczywać tymbardziej że za chwilę mecze reprezentacji
Dinamo ostatnio forma nie imponuje ale my też a poza tym to LM więc krew będzie leciała z oczu

FJ!!


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 16:01

Push3k pisze:Chcę wysokie bezstresowe zwycięstwo.
Mając w pomocy Hernanesa lub Lemine ? :ahsisi: Jestem zwolennikiem ofensywnego podejścia i preferowałbym we wtorek Cuadrado, Dybala/Pjaca


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 16:16

Chciałbym się mylić, ale obawiam się, że to wcale nie będzie pewne zwycięstwo. Od czasu pokonania Celticu 3:0 w Szkocji nie odnieśliśmy pewnego wyjazdowego zwycięstwa w LM. Remisowaliśmy od tego czasu z: Nordsjelland, Kopenhagą i Mönchengladbach, czyli od 3 sezonów zawsze remisujemy wyjazdowe spotkanie z najsłabszą drużyną w grupie.

Po domowym remisie z Sevillą zapaliła się żółta lampka ostrzegawcza. Jeśli nie wygramy w ten wtorek z Dnipro, to zapali się czerwona (czyt. będziemy w dupie).


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 16:36

Tak sobie rozkminiam przy niedzielnej kawce, że powinniśmy się wstrzymać co do osądu wyborów Maxa, wyników, stylu gry zespołu, do meczu o jakąś większą stawkę niż faza grupowa. Na papierze mamy drużynę, z której powinniśmy przy odrobinie szczęścia ponownie powalczyć o finał CL.
Niech sobie męczą tę bułę, skoro taki jest plan, ja chyba odpuszczę sobie oglądanie starć ligowych z ogórkami, bo po można ten czas spędzić z dziewczyną. No chyba że jesteś friend zone, forever alone :prochno: :prochno:

Ja wiem, że Włosi powinni zrozumieć, że piłka jest też dla kibiców i płacą bilety za WIDOWISKO, bramki, składne akcje a nie za "kontrolowanie wyniku", czyli popularne męczenie buły. Aż dziw, że tyle biletów się sprzedaje :P

Jeśli na tle mocniejszego rywala znów wyjdziemy z pełnymi gaciami, z tekstami typu Barca musi, my możemy - to chyba pora na zmianę trenera...
Ja wiem, że Maxa bronią wyniki bla bla bla, ale do jasnej cholery skoro uważamy się za drużynę z najwyższej światowej półki, to grajmy jak drużyna z najwyższej światowej półki.


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 16:43

Crunny pisze:Chciałbym się mylić, ale obawiam się, że to wcale nie będzie pewne zwycięstwo. Od czasu pokonania Celticu 3:0 w Szkocji nie odnieśliśmy pewnego wyjazdowego zwycięstwa w LM. Remisowaliśmy od tego czasu z: Nordsjelland, Kopenhagą i Mönchengladbach, czyli od 3 sezonów zawsze remisujemy wyjazdowe spotkanie z najsłabszą drużyną w grupie.
Wygraliśmy dwa sezony temu na wyjeździe z Malmo 0-2 ;) Ale to prawda, mamy problemy z grą na wyjazdach ze słabszymi ekipami w LM.

Ja mam nadzieję, że z Dinamo nie zagra tylko 2 ofensywnych piłkarzy (Higuain, Dybala) i reszta graczy odpowiedzialna za defensywę jak to miał miejsce z Sevillą. A jak zagra w 1 składzie Evra zamiast Sandro to nie wiem co zrobię.
Ostatnio zmieniony 25 września 2016, 19:29 przez Julek997, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 17:15

Crunny pisze:Od czasu pokonania Celticu 3:0 w Szkocji nie odnieśliśmy pewnego wyjazdowego zwycięstwa w LM.
3:0 na Signal Iduna Park.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 18:38

Dragon pisze:Najlepszy asystent:
???( asysty w (Prva HNL)
Ante Coric. 3 asysty w HNL i 1 w kwalach do LM.
Dragon pisze:mecz na żywo w TV:
BRAK TRANSMISJI !!!
Arena Sport 3 HD
beIN MAX 3 / HD
beIN Sports MAX 5
beIN Sports MENA 4 HD
BHT 1
BT Sport Extra 3
Canale 5 / HD
Federalna TV
OTE Sport 5 HD
RTRS TV
Sport TV5
SuperSport 7 / HD
beIN Sports Connect
Cytavision Sports 3
Fox Soccer 2GO
Klik SPORT
Mediaset Premium Sport / HD
Proximus 11+ / HD
TeleClub Sport PPV / HD



Chyba obojetnie jakim ustawieniem bysmy nie wyszli, to zawsze beda jakies braki w rezerwowych na poszczegolne pozycje. W miare rozsadne wydaje sie jedynie 4-3-3. Szczegolnie, ze ten mecz trzeba wygrac, a to ustawienie jest calkiem ofensywne.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 18:55

W tym momencie wychodzenie 3-5-2 jest bardzo ryzykowne. Niech ktokolwiek złapie kontuzję i jest wieeelki problem. Potrzebny jest ten chociaż jeden zmiennik, więc wg mnie powinniśmy grać 4 obrońców dopóki nie ma Benatii.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 19:31

Mecze z ogórkami Serie A tak naprawdę ogląda się z myślą, że będzie fun i stąd moje ogromne rozczarowanie po spotkaniu na Sycylii. W Lidze Mistrzów chciałbym zobaczyć Juventus, którego gra cieszy oko i budujący markę w Europie, ale daję słowo, że jeśli zdobędziemy 3 punkty po najbrzydszym meczu dekady to nie zobaczycie w tym temacie mojego złego słowa.
lenor pisze:Jeśli na tle mocniejszego rywala znów wyjdziemy z pełnymi gaciami, z tekstami typu Barca musi, my możemy - to chyba pora na zmianę trenera...
Ja wiem, że Maxa bronią wyniki bla bla bla, ale do jasnej cholery skoro uważamy się za drużynę z najwyższej światowej półki, to grajmy jak drużyna z najwyższej światowej półki.
:ok:
Mam nadzieję, że tylko w mediach tak gadają żeby nie pompować balonika (bardzo słusznie swoją drogą).
Allegri jest najlepiej opłacanym trenerem we Włoszech i ciągle podnoszą mu gażę. Klub sprzedał Pogbę, ale w zamian dostał Alvesa, Pjanicia i Higuaina, którzy z pewnością są zawodnikami na półfinał lub finał Ligi Mistrzów. Zarząd zarządem, ale ciężko mi uwierzyć żeby w takich okolicznościach udziałowcy mieli inne oczekiwania.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 19:35

Mając na uwadze nasze wyniki w ostatnich edycjach LM z ogórkami to nie nastawiam się na wiele, dziwi mnie Wasza naiwność. Będzie 1-1 lub 0-0 bo tak wyglądają mecze Juve na wyjazdach z potęgami pokroju Kopenhaga, Nordscośtam, Borussia M. etc. Nasza forma też nie powala aby nie powiedzieć - jest tragiczna.


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 19:43

alessandro1977 pisze:Mając na uwadze nasze wyniki w ostatnich edycjach LM z ogórkami to nie nastawiam się na wiele, dziwi mnie Wasza naiwność. Będzie 1-1 lub 0-0 bo tak wyglądają mecze Juve na wyjazdach z potęgami pokroju Kopenhaga, Nordscośtam, Borussia M. etc. Nasza forma też nie powala aby nie powiedzieć - jest tragiczna.
O urwa... czyli jaka jest forma zespołów, które przy naszej tragicznej formie, od początku oglądają nasze plecy? Tam to musi być dramat...

"Psy szczekają, karawana jedzie dalej."

Skończy się 0:2 dla Juventusu. Kolejna sprawa co do transmisji, to mecz najpewniej będzie w aplikacji http://canalplussport.pl . Dobra jakość i bez durnot komentatorów Eleven.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 21:31

gucio_juve pisze:Kolejna sprawa co do transmisji, to mecz najpewniej będzie w aplikacji http://canalplussport.pl . Dobra jakość i bez durnot komentatorów Eleven.
Jakaś opłata czy tylko dla abonentów?
Bo chyba nie free?


Janko muzykant

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2010
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 22:04

mateelv pisze:
gucio_juve pisze:Kolejna sprawa co do transmisji, to mecz najpewniej będzie w aplikacji http://canalplussport.pl . Dobra jakość i bez durnot komentatorów Eleven.
Jakaś opłata czy tylko dla abonentów?
Bo chyba nie free?

Oglądanie transmisji meczów na żywo oraz innych materiałów wideo wymaga posiadania abonamentu nc+ oraz pakietu zawierającego kanały sportowe, w szczególności Canal+ Sport HD.


Zablokowany