Serie A 16/17 (6): Palermo 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 11:43

Bukol87 pisze:Takie mecze lubię. Cyniczne Juve, mały nakład siły. Trzy punkty na koncie i jedziemy dalej.

Skoro już teraz regularnie punktujemy, to Scudetto zapewnimy sobie już w styczniu.
:hellyes:

byłem zły i strasznie zmęczony po tym meczu, ale w sumie... 3 pkt.
Nasi po meczu też mówili, że to nie było prawdziwe Juve.
3 oczka z Dinamo i hulaj dusza piekła nie ma.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 12:18

Mecz zagrany z takim nastawieniem, jak w Derbach Italii - jedynie różnica klas obu zespołów uratowała nas przed stratą punktów, choć mało brakowało w końcówce. Jednak cały czas patrzę na ten sezon optymistycznie mając na uwadze to że drużyny Allegriego z początku i końca sezonu to kompletnie różne ekipy. Przypomnę tylko, że rok temu pierwszą przekonywującą wygraną zaliczyliśmy dopiero pod koniec listopada, było to 3:0 na wyjeździe przeciw...Palermo. Skoro już na starcie punktujemy, to przewiduję jeszcze łatwiejsze Scudetto niż rok temu ;)


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 12:31

B@rt pisze: "Cyniczne", powiadasz... W tym wypadku długość paznokcia nas dzieliła od tego, żeby "cynizm" został zastąpiony przez "frajerstwo". Przez ostatnie kilkanaście minut to słabiutkie Palermo kilkakrotnie poważnie nam zagroziło, a my nerwowo daliśmy się zamknąć we własnym polu karnym. Prosiliśmy się jak nie wiem co o tego babola w końcówce i po ostatnim gwizdku naprawdę odetchnąłem z ulgą. Cyniczna gra jest wtedy, gdy wszystko ma się pod kontrolą, my wczoraj nie mieliśmy. Nie mówiąc już o tym, że nawet jak się panuje nad sytuacją na boisku, to 1:0 nigdy nie jest bezpiecznym wynikiem.
Jeśli oglądasz inne mecze, to trudno mi z Tobą dyskutować.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 12:49

B@rt pisze:
Bobby X pisze:Oglądanie tego meczu w dzień swoich urodzin to była katorga. Dobrze chociaż, że wygrali, ale nie przystoi ot tak po prostu nie wypada grać takiej padaki :eusa:
Najlepszego :ok:
Dziękuję :ok:


:allegri: na śmietnik
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 13:26

Bukol87 pisze:
B@rt pisze: "Cyniczne", powiadasz... W tym wypadku długość paznokcia nas dzieliła od tego, żeby "cynizm" został zastąpiony przez "frajerstwo". Przez ostatnie kilkanaście minut to słabiutkie Palermo kilkakrotnie poważnie nam zagroziło, a my nerwowo daliśmy się zamknąć we własnym polu karnym. Prosiliśmy się jak nie wiem co o tego babola w końcówce i po ostatnim gwizdku naprawdę odetchnąłem z ulgą. Cyniczna gra jest wtedy, gdy wszystko ma się pod kontrolą, my wczoraj nie mieliśmy. Nie mówiąc już o tym, że nawet jak się panuje nad sytuacją na boisku, to 1:0 nigdy nie jest bezpiecznym wynikiem.
Jeśli oglądasz inne mecze, to trudno mi z Tobą dyskutować.
Zechcesz rozwinąć? Bo nie bardzo wiem, jak się do tego odnieść.


Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 13:36

Rozumiem, że nie był to porywający mecz, ale też nie przesadzajmy z krytyką. Są trzy punkty jak najmniejszym nakładem sił, a teraz liczy się zwycięstwo w Zagrzebiu. Jeśli tam Juventus straci punkty, to wtedy przyznam rację, że coś jest nie tak.

Zresztą Asamoah czy zestawienie ataku Higuain-Mandzukic to nie jest chyba najlepszy pomysł. Po sezonie nie powinno być dla Ghańczyka miejsca w składzie, bo po prostu jest za słaby. Liczę na Witsela zimą.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 14:48

Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 14:52

PlanetJuve pisze:Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:
Brzydkie gadanie, ale w co do Kwadwo to jest na +. Facet jest fatalny i im dalej od boiska tym lepiej dla wszystkich.


:allegri: na śmietnik
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 14:57

PlanetJuve pisze:Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:
Benatia i Daniele wypadają to może przejdziemy na grę 4 z tyłu. :pray:
Potrzebujemy nowego bodźca i widać to jak na dłoni. Maks wygląda na inteligentnego faceta i mam nadzieje, że to ogarnie jak najszybciej.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 15:19

PlanetJuve pisze:Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:
A nawet jeszcze urazy niesniowe sie nie zaczely ;)

Moze dzieki temu przejdziemy na gre czworka z tylu. Na ta chwile nie mamy zawodnikow do 352 i 4312, wiec na logike zostaje 433. Chociaz znajac Maxa to i tak cos glupiego wymysli :prochno:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 15:21

PlanetJuve pisze:Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:
Skąd ta informacja?


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 15:29

Info jest już zarówno na CM jak i TJ
Od następnego meczu z Palermo wnoszę o wystawianie primavery w poprzednim meczu z wyspiarzami straciliśmy Claudio wczoraj Kwadwo i Daniele
Nie mogą z nami wygrać więc rzucają klątwę na naszych :) żadna z kontuzji nie powstała w wyniku zagrania zawodnika Palermo :facepalm:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 15:51

Ultras pisze:
PlanetJuve pisze:Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:
Skąd ta informacja?
http://www.tuttojuve.com/in-diretta-da- ... lle-338010

Ja mam stąd, ale to cytat z oficjalnej strony klubu.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 16:19

Bobby X pisze:
PlanetJuve pisze:Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:
Brzydkie gadanie, ale w co do Kwadwo to jest na +. Facet jest fatalny i im dalej od boiska tym lepiej dla wszystkich.
Napisałbym wręcz, że w obecnej sytuacji kadrowej takie gadanie to "głupie" gadanie, ale myśl sobie, jak chcesz... :whistle:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 18:29

LordJuve pisze:
Bobby X pisze:
PlanetJuve pisze:Asamoah i Rugani będą pauzować około 45 dni. Pięknie :confused2:
Brzydkie gadanie, ale w co do Kwadwo to jest na +. Facet jest fatalny i im dalej od boiska tym lepiej dla wszystkich.
Napisałbym wręcz, że w obecnej sytuacji kadrowej takie gadanie to "głupie" gadanie, ale myśl sobie, jak chcesz... :whistle:
Jedno z drugim się nie wyklucza ;)


:allegri: na śmietnik
Zablokowany