Roberto Pereyra

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 17:16

Roberto strzela bramkę w meczu z Arsenalem. :)


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 17:23

Nieźle, jak przed chwilą patrzyłem, to siedział jeszcze na ławce. Zrobił dobre wejście. Oby wypracował w Watford pierwszy skład, może to miejsce okaże się dla niego dobrym wyborem :)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 17:23

Tak to wyglądało: :)

http://videa.hu/videok/sport/307_wat_ar ... t=9.432032

Świetne zachowanie w polu karnym - godne rasowej "9" - ładny strzał gorszą nogą.

Mi go szkoda...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 19:10

Niestety kogoś trzeba było się pozbyć, a Hernanes niestety zadomowił się w Turynie...
Z drugiej strony jak do końca okna nie ściągniemy nikogo sensownego, to będzie można się zastanawiać, w jakim celu sprzedano Roberto.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 10:57

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Mi go szkoda...
mi też bo młody jeszcze był i można było na nim zarobić dużo więcej (25 spokojnie), mimo wszystko to właśnie z nim zdrowym i w formie doszliśmy do finału LM
panlider pisze:jak do końca okna nie ściągniemy nikogo sensownego, to będzie można się zastanawiać, w jakim celu sprzedano Roberto.
nie pamiętam tych wyliczeń kogoś tam ale czy my i tak nie mamy za dużo zawodników na obecną chwilę?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:05

Mi też trochę szkoda typa. Miał świetną końcówkę pierwszego sezonu, gdzie zaczął w miarę regularnie strzelać i asystować. Myślałem, że następny sezon będzie jego, a tu klops. Kontuzja za kontuzją i blokada psychiczna. Niestety jest to jeden z tych zawodników, którzy w nogach mają, ale za to psychika nie ta. Szkoda, że nie gra w Lazio czy innej Fiorentinie.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 12:24

Maly pisze:
panlider pisze:jak do końca okna nie ściągniemy nikogo sensownego, to będzie można się zastanawiać, w jakim celu sprzedano Roberto.
nie pamiętam tych wyliczeń kogoś tam ale czy my i tak nie mamy za dużo zawodników na obecną chwilę?
Powiem Ci szczerze, że zupełnie się w tym nie orientuje. Po sprzedaży Pereyry i Zazy jest już chyba ok albo nawet mamy jedno wolne miejsce. Hernanes i tak nie będzie zgłoszony do LM, a Pjaca łapie się do grupy u-21, więc w ogóle nie zajmuje żadnego miejsca.
W jakimś temacie (chyba "Mercato") była fajna rozpiska co, jak i dlaczego, ale w którym dokładnie, zabij mnie, nie wiem :prochno:
No i chyba Cię delikatnie poniosło z tymi 25 milionami za Roberto :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 21:16

panlider pisze:No i chyba Cię delikatnie poniosło z tymi 25 milionami za Roberto :D
wspomnisz moje słowa za rok lub dwa gdy Watford będzie go sprzedawał, bo że dla nich jest za dobry to przecież wiadomo


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 23:24

Maly pisze:
panlider pisze:No i chyba Cię delikatnie poniosło z tymi 25 milionami za Roberto :D
wspomnisz moje słowa za rok lub dwa gdy Watford będzie go sprzedawał, bo że dla nich jest za dobry to przecież wiadomo
Za 2 lata to może i ktoś za niego tyle zapłaci, bo w Anglii przepłaca się za byle kogo, ale teraz na pewno nikt by go za tyle nie wziął.
Chcieliśmy go sprzedać teraz, a nie za 2 lata, więc uważam, że na to co pokazał w zeszłym sezonie, to pieniądze dostaliśmy całkiem sensowne.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 23:33

Nie no, pewnie, bo dało się wyciągnąć więcej za gościa, który miał raptem przebłyski, a większość zeszłego sezonu stracił w gabinetach lekarskich.
Jeżeli teraz wystrzeli w Watford ( a w tej lidze, przy tych zabawnych obrońcach i hokejowych wynikach jest to możliwe ) i pójdzie gdzieś za ponad 20 milionów, to wcale nie będzie oznaczać, że dziś Juventus mógł wyciągnąć więcej.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 09:26

jego niska cena była spowodowana kontuzjami z poprzedniego sezonu a nie tym, że nie potrafi grać w piłkę

a odnośnie przebłysków - to właśnie je mają młodzi zawodnicy którzy po 1,5 sezonu w dorosłej piłce idą po 40mln, Pereyra miał na prawdę dobry pierwszy sezon u nas, praktycznie nie dało się odczuć czy to braku Vidala na początku sezonu, czy później Pogby etc, zresztą zobaczcie sobie tego portugalca, który poszedł do Barcy za 50 - on też dobrze grał ale 2 sezony temu, a w poprzednim mimo, że był zdrowy już tak nie zamiatał a mimo to poszedł za 50, nie widzicie różnicy?

osobiście z dużo większą chęcią bym go zostawił niż Sturraro czy Hernanesa, bo ci to dopiero mają przebłyski


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 15:13

Maly pisze:jego niska cena była spowodowana kontuzjami z poprzedniego sezonu a nie tym, że nie potrafi grać w piłkę

a odnośnie przebłysków - to właśnie je mają młodzi zawodnicy którzy po 1,5 sezonu w dorosłej piłce idą po 40mln, Pereyra miał na prawdę dobry pierwszy sezon u nas, praktycznie nie dało się odczuć czy to braku Vidala na początku sezonu, czy później Pogby etc, zresztą zobaczcie sobie tego portugalca, który poszedł do Barcy za 50 - on też dobrze grał ale 2 sezony temu, a w poprzednim mimo, że był zdrowy już tak nie zamiatał a mimo to poszedł za 50, nie widzicie różnicy?

osobiście z dużo większą chęcią bym go zostawił niż Sturraro czy Hernanesa, bo ci to dopiero mają przebłyski
Wow, teraz już 40 milionów? Jeszcze kilka postów i będzie 50 :prochno:
Gomes jednak zaliczył "nieco" więcej występów nic Pereyra, poza tym nawet jak wchodził na boisko z ławki, to coś wnosił do gry Valencii (tak, widziałem kilka spotkań Nietoperzy w poprzednim sezonie). O Roberto nie można niestety tego powiedzieć. Poza tym Gomes został kupiony za 35 baniek, a nie 50.
No i na koniec, co do Hernanesa i Sturaro. Jeden nie chce odejść, moim zdaniem jest oczywiste, że jeżeli udałoby się pozbyć Brazola, to Argentyńczyk by z nami został. Niestety Profeta to kolejna pijawa, jakich już mieliśmy wiele. Co do Sturaro to tutaj kluczowa była jego narodowość. Mit ItalJuve wciąż jest żywy, dlatego nie pozbywamy się Włochów, którzy prezentują jako taki poziom.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2016, 14:47

Ciężko mi zrozumieć jak patrzę na Roberto w Watford dlaczego nie sprawdził się u nas :roll: dzisiaj znowu świetny mecz i trzeba głośno powiedzieć że ma większy wpływ na grę swojej drużyny niż nasza 100-milionowa maskotka którą nakrywa dzisiaj czapką. Szkoda tego zawodnika ale najwidoczniej potrzebował innego miejsca, aby zacząć grać na poziomie. Widać, że Walter Mazzari potrafi z niego wycisnąć wszystko co najlepsze. :bravo:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2016, 14:55

Paulo pisze:Ciężko mi zrozumieć jak patrzę na Roberto w Watford dlaczego nie sprawdził się u nas :roll: dzisiaj znowu świetny mecz i trzeba głośno powiedzieć że ma większy wpływ na grę swojej drużyny niż nasza 100-milionowa maskotka którą nakrywa dzisiaj czapką. Szkoda tego zawodnika ale najwidoczniej potrzebował innego miejsca, aby zacząć grać na poziomie. Widać, że Walter Mazzari potrafi z niego wycisnąć wszystko co najlepsze. :bravo:
Dokładnie, u nas ciągle jakiś przygaszony, ciągle czegoś brakowało. Raz za mocno, raz za słabo, a tutaj na spokojnie sobie klepie, świetne sprinty, obija sobie gwiazdy za kilkadziesiąt milionów jak chce. Naprawdę super się ogląda Roberto.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2016, 14:59

Do kasacji


ODPOWIEDZ