LM 16/17 (gr. H) [1]: JUVENTUS 0-0 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 11:22

wojczech7 pisze:@Garreat

Problem w tym, że pisanie o "rzadkim włoskim gównie" i nazywanie tego obiektywizmem w niczym nie ustępuję "filozoficznemu tonowaniu nastrojów", także również możesz sobie "dać siana" ;)
Nie nazywam tego obiektywizmem. Jest to po prostu moja ocena meczu Juventus Sevilla. Skoro to temat meczowy, to odnosze sie wprost do tego, co zobaczylem.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 11:41

Meraviglioso pisze:Macie swojego Gonzalo "90 milionow" Higuaina. ;) A można było tak wzmocnić skład za te pieniądze. Ciekawe, że w dwóch podobnych sytuacjach Morata strzelił i dał zwycięstwo Realowi, a Higuain nie..
A ty masz swojego Paulo Dybale? Minę czterech rywali, jestem jak Messi... jeszcze raz, jeszcze raz... kiedyś się uda" :ahsisi:
A Morata zanim strzelił na 2:1 zmarnował ładna seteczke... tak w swoim stylu.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 11:45

Garreat pisze:
wojczech7 pisze:@Garreat

Problem w tym, że pisanie o "rzadkim włoskim gównie" i nazywanie tego obiektywizmem w niczym nie ustępuję "filozoficznemu tonowaniu nastrojów", także również możesz sobie "dać siana" ;)
Nie nazywam tego obiektywizmem. Jest to po prostu moja ocena meczu Juventus Sevilla. Skoro to temat meczowy, to odnosze sie wprost do tego, co zobaczylem.
Dlaczego zatem osobom, które oceniając mecz tonują nastroje, nakazujesz "dać sobie siana"?

Rozumiem, że Twoja racja jest "najtwojsza"? ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 11:51

wojczech7 pisze:Dlaczego zatem osobom, które oceniając mecz tonują nastroje, nakazujesz "dać sobie siana"?

Rozumiem, że Twoja racja jest "najtwojsza"? ;)
Oczywiscie, jest najmojsza ;) ! Przepraszam jesli ktos sie poczul urazony. Dawno nie mialem takiej nerwy po meczu...
W LM potrzeba zmiany mentalnosci. Nalezy wymagac zamiast wiecznie szukac pozytywow. Powtorze sie - w obliczu szumnych zapowiedzi, wczorajszy wynik - jak i gra - to kompromitacja.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 12:50

Allegri wczoraj po meczu powiedział, że Dybala jest trochę zmęczony. Pisałem o tym w przerwie i faktycznie tak wyglądał. Ciekawe czy od początku z Interem wyjdzie Pjaca :think:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 13:00

Szykuje sie powtorka z rozrywki, jezeli chodzi o faze grupowa ?

Lubie Maxa, ale poraz kolejny swoimi idiotycznymi decyzjami spieprzyl nam mecz. Sandro i Pjanic to mus w podstawowym skladzie.

Skutecznosc tez nie powala. Dybala stracil pewnosc siebie. Dodatkowo to cofanie sie do rozegrania ogranicza go.

marcinek Tak nu wyszlo ze jeszcze chwila i by go zwolnili. Widac ze Pjanic i Igla daja wiecej od Asy, czy Mandzu, wiec nie ma mowy o jakims wprowadzaniu ich do skladu.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 13:23

Sorry, ale jak to "Dybala jest trochę zmęczony"? Po czym? Po trzech meczach ligowych czy po Igrzyskach Olimpijskich, na które klub go nie puścił? Takie teksty zalatują polską ekstraklasą.

Dybala moim zdaniem zagrał całkiem dobrze wczoraj. Tak jak ktoś wspominał wcześniej, po jego podaniach Khedira powinien strzelić dwie bramki. Brakowało obok Pjanicia, z którym widać, że Argentyńczyk dobrze się rozumie. Sadzając Bośniaka na ławce Allegri wykastrował nam wszelką kreatywność w środku pola i nie ma co ukrywać, że to głównie przez to nasza gra wyglądała tak, jak wyglądała.

Tłumaczenia Maxa, że musi rotować składem też nie do końca kupuję bo dlaczego w takim razie tej rotacji uległ akurat Pjanic, który rozegrał do tej pory jedynie spotkanie z Sassuolo? Nie będę jechał po naszym trenerze bo już nie raz go krytykowałem a on później zamykał mi usta, ale... po prostu szkoda tych dwóch punktów bo Sevilla była słaba.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 15:15

Radzę sobie zapamiętać i powiesić nad biurkiem.

KAZDY mecz, w którym od pierwszej minuty zostaniemy uraczeni conajmniej 2 z kwartetu Sturaro Asa Lemina Hernanes, będzie groził uszkodzeniem wzroku, no chyba że będziemy grali przeciw jakims totalnym leszczom.

Kolejna rzecz to brak kreatywności. No sorry, jezeli wychodzimy składem gdzie oprócz dwóch napastników jest 3 stoperow, kilku wesołych murzynów, gościa co całe życie grał defensywnego pomocnika i jednego Daniego Alvesa, który mimo wszystko jest obronca. To ja się pytam, jak gra ma dobrze wyglądać!?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 15:49

No i niestety tragedia, nie potrafimy wygrać u siebie z drużyną która nam do pięt nie dorasta. W zeszłym roku u siebie wygraliśmy z nimi, bo mieliśmy lepszych piłkarzy po prostu. Niestety z każdym rokiem jest coraz gorzej.
Gadacie na Pogbę że nie był kluczowy w CL (tylko w 4 z 8 meczu poprzedniej edycji :rotfl:.) Tymczasem pan 90 mln, nie wie co z piłką zrobić w polu karnym. Max to fatalnie rozegrał, znów będą nerwy do ostatniej kolby CL, szlag.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 16:02

Alves po meczu ma jakiś uraz i jego stan będzie monitorowany. Nie jestem w stanie napisać o co chodzi bo mi translator sobie z tym nie radzi.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 16:10

ForzaItanimulli3vujcm pisze:W zeszłym roku u siebie wygraliśmy z nimi, bo mieliśmy lepszych piłkarzy po prostu. Niestety z każdym rokiem jest coraz gorzej.
Powalająca logika. Wytłumacz mi w takim razie, dlaczego w ubiegłym sezonie przegraliśmy z Sassuolo, a w tym wygraliśmy? Przecież mamy gorszy zespół, a momentami niszczyliśmy 'zielonych' Jak to jest? :prochno:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tymczasem pan 90 mln, nie wie co z piłką zrobić w polu karnym.
Mi akurat pan 90 baniek całkiem się podobał. Gdyby tylko strzelił bramkę, to śmiało mógłbym pochwalić go za ten mecz. Ale nie o to chodzi.
W końcu mamy napastnika, który wie, jak operować piłką. W końcu jest gościu, który ją potrafi przyjąć i zrobić coś pożytecznego. W ubiegłych latach Llorente, Mandżukić czy nawet Morata przyzwyczajali nas, że wiele piłek posłanych do napastnika kończy się... stratą. Tak, stratą. Najgorzej było, jak ci byli odwróceni tyłem do bramki. O, panie. Od Mario i Ferdka piłka odbijała się, jak od ściany(momentami), lub po prostu tracili ją jak dziecko. Z Moratą było podobnie. Może i technika użytkowa lepsza, ale co mu z niej, skoro kładł się na ziemie i liczył, że sędzie gwizdnie. Higuain potrafił się zastawić, uciec spod krycia dwu, a nawet trzyosobowego. Szkoda poprzeczki.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 16:32

pablo1503 pisze:Powalająca logika. Wytłumacz mi w takim razie, dlaczego w ubiegłym sezonie przegraliśmy z Sassuolo, a w tym wygraliśmy? Przecież mamy gorszy zespół, a momentami niszczyliśmy 'zielonych' Jak to jest? :prochno:
Tyle że mecze w Lidze Mistrzów sa najważniejsze! Można się potknąć z Hellasem z Sassuolo, Genoą - ale w takim meczu wymagane jest najwyższe przygotowanie. Po to się kupuje takich piłkarzy by wygrywać. Nie wiem, albo jakaś klątwa nieskuteczności nad nami ciąży.
pablo1503 pisze:W końcu mamy napastnika, który wie, jak operować piłką..
Napastnik jest po by strzelać gole, zwłaszcza w najważniejszych meczach! W piłce nożnej liczą się gole, nie wrażenie artystyczne.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 16:42

wez czlowieku forzaitalcośtam zakończ swoją dzialalnosc na tym forum, piszesz takie glupoty że głowa mała, masz idiotyczny nick, idiotyczny podpis. Zastanawiam sie czy to prowo? troll?

Co do samego meczu to bezjajecznie niestety, no i troche szcześcia jednak braklo co by nie mówić


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 16:53

pan Zambrotta pisze:żenada. skład lepszy niż poprzedni :lol: jak mówiłem że wymiana Dani Alves <-> Cuadrado nie jest dobra, śmiano się ze mnie :prochno: czekam na jakiś dobry występ Daniego w Juve, może się doczekam.
A ja czekam na jakiegoś mądrego posta w wykonaniu największego trolla JP. Czekam 12 lat od momentu jego rejestracji, może kiedyś się doczekam :lol:

Cuadrado i Alves? Co ma jeden do drugiego? Kolumbijczyk gra dużo wyżej i jest słaby w defensywie, a Alves to typowy boczny obrońca. Allegri w poprzednim sezonie zazwyczaj dawał grać Cuadrado jako boczny napastnik.


ps. nie zapomnij napisać, że Facchetti nie żyje, w końcu bez takich dennych tekstów nie byłoby cię na tym forum :ok:
Ostatnio zmieniony 15 września 2016, 17:44 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 17:07

Z całym szacunkiem do Maxa, ale dał ciała z tym ustawieniem. Zero kreatywności w środku pola i na skrzydłach. W takiej grupie powinniśmy być ustawieni ultra ofensywnie z Sandro i Cuadrado na skrzydłach i przede wszystkim rozgrywającym w środku. Nie ma co wieszać psów na Kwadwo czy też Lemini.. to nie ich wina, że trener wymagał od nich czegoś, do czego sie nie nadają (Asa cały czas był wahadłowym, a Leminę przygniotła presja). Do tego trzeba dołożyć absurdalne cofanie się Dybali.. Po co?


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Zablokowany