LM 16/17 (gr. H) [1]: JUVENTUS 0-0 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 18:20

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 16/17:
JUVENTUS - Sevilla


Czas:

14.09.2016 (środa), godzina 20:45

Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Ligowa forma na wyjeździe (Primera Division):
Zwycięstw: 0
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ligowa forma u siebie (Primera Division):
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(10.09.2016) - Sevilla 2:1 Las Palmas (Primera Division)
(28.08.2016) - Villareal 0:0 Sevilla (Primera Division)
(20.08.2016) - Sevilla 6:4 Espanyol B.(Primera Division)
(17.08.2016) - Barcelona 3:0 Sevilla (SPH)
(14.08.2016) - Sevilla 0:2 Barcelona (SPH)
(09.08.2016) - Real M. 3:2 Sevilla (SPE)


Najlepszy strzelec:
Luciano Vietto, Pablo Sarabia (2 gole w Primera Division)
Obrazek, Obrazek


Najlepszy asystent:
Pablo Sarabia (2 asysty w Primera Division)

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: -

Aktualna sytuacja w tabeli grupy H:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 1
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(10.09.2016) - Juventus 3:1 Sassuolo (Serie A)
(20.08.2016) -JUVENTUS 2:1 Fiorentina (Serie A) (Serie A)
(27.08.2016) - Lazio 0:1 JUVENTUS (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Gonzalo Higuain (3 gole w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
- Paulo Dybala (2 asysty w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Marchisio, Mandragora, Sturaro
Inne : Lichtsteiner (nie zgłoszony do rozgrywek)

Przewidywane składy
Wkrótce

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
CANAL+Sport2

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 18:25

Nareszcie! Ależ się naczekałem do kolejnego meczu Juve w LM!

Mam nadzieję, że wejdziemy dobrze w turniej. Gramy u siebie, więc musimy zainkasować 3 pkt w tym meczu. Wydaje mi się, że Sevilla nie bardzo ma nas kim ukłuć. Problem z typową 9ką mają w tym sezonie.

Napewno musimy uważać na Vitolo. Gość w ostatnich meczach wraz z Vazquezem napędzał ich drużynę. Ciekawe jak się zaprezentuje Nasri.

Wynik nie ważny, najważniejsze 3 pkt. Chociaż miło by było nie stracić bramki :roll:

Najlepsze przed nami! ;)


#FinoAllaFine
#WeAreOne
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 18:39

Zaczynamy nowy sezon LM i oby tym razem zwycięski. Sevilla osłabiona - chyba tak można powiedzieć po tym, jak klub opuścili trener i Krychowiak. Przy pełnej koncentracji z naszej strony nie powinno być w tym meczu historii.

Dać pokaz siły i wysłać sygnał Europie. :ok:


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 18:45

Sevilla - ostatnie 3 mecze w lidze i 7 pkt, ostatni mecz wygrali 2-1.
Takie mecze u siebie trzeba wygrywać, obstawiam 2-0 dla nas oczywiście.
Nie mogę się doczekać


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 18:55

Oczekuje pewnego zwycięstwa i wyjścia z grupy najszybciej, jak się tylko da. Nie chce po raz kolejny drżeć o awans do ostatniej kolejki. Sevilla na razie zalicza słaby początek. Jak wejdziemy w mecz tak, jak wczoraj, to nie martwię się o wynik w ogóle. 3:0. :ok:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 18:58

CavAllano pisze:Sevilla osłabiona - chyba tak można powiedzieć po tym, jak klub opuścili trener i Krychowiak.
Czy osłabiona? Możliwe, ale jeszcze bym się wstrzymał. Oprócz tej dwójki stracili też najlepszego strzelca Gameiro, ale Sanpaoli skompletował ekipę groźną i nieobliczalną z przodu: Vietto, Ben Yedder, Sarabia, Vitolo, Nasri, Vazquez, Ganso i Correa. Wybuchowa mieszanka szybkości i techniki. Ryzykowne transfery, ale już w trakcie mercato twierdziłem, że jeśli odpalą to mogą namieszać.
Pytanie czy im się uda, a jeśli tak, to jak szybko :co?:
Przemo90 pisze:Sevilla - ostatnie 3 mecze w lidze i 7 pkt, ostatni mecz wygrali 2-1.
2 zwycięstwa i remis przeciwko Villareal. @pablo1503 gdzie tu słabość? Słaby początek to zaliczyła Valencia :smile:

Obejrzyjcie sobie skrót przeciwko Sevilla-Espanyol 6:4. Ten zespół na prawdę ma potencjał w ofensywie, na który trzeba uważać. Nie rozpędzałbym się z dopisywaniem pewnych 3 pkt.
pablo1503 pisze:Nie wiem czy jest to najlepszy argument przemawiający za tym, że są mocni. :P
Czytanie ze zrozumieniem... Gdzie ja napisałem, że są mocni? :D Ten 'słaby start' mnie osłabił. Wicelider tabeli, o punkcik wyżej od Barcelony, ale start słaby :roll:
Ostatnio zmieniony 11 września 2016, 19:19 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 19:08

jackop pisze:Sevilla - ostatnie 3 mecze w lidze i 7 pkt, ostatni mecz wygrali 2-1.
2 zwycięstwa i remis przeciwko Villareal. @pablo1503 gdzie tu słabość? Słaby początek to zaliczyła Valencia :smile:

Obejrzyjcie sobie skrót przeciwko Sevilla-Espanyol 6:4. Ten zespół na prawdę ma potencjał w ofensywie, na który trzeba uważać. Nie rozpędzałbym się z dopisywaniem pewnych 3 pkt.[/quote]
Słaby w sensie stylu gry, a nie dorobku punktowego. :) Ich gra nie powala. W ubiegłych latach grali naprawdę fajną piłkę, a teraz? Chociaż nie ma co oceniać, bo to dopiero początek sezonu.

Swoją drogą 6:4? Nie wiem czy jest to najlepszy argument przemawiający za tym, że są mocni. :P


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 19:26

jackop pisze:
CavAllano pisze:Sevilla osłabiona - chyba tak można powiedzieć po tym, jak klub opuścili trener i Krychowiak.
Czy osłabiona? Możliwe, ale jeszcze bym się wstrzymał. Oprócz tej dwójki stracili też najlepszego strzelca Gameiro, ale Sanpaoli skompletował ekipę groźną i nieobliczalną z przodu: Vietto, Ben Yedder, Sarabia, Vitolo, Nasri, Vazquez, Ganso i Correa. Wybuchowa mieszanka szybkości i techniki. Ryzykowne transfery, ale już w trakcie mercato twierdziłem, że jeśli odpalą to mogą namieszać.
Wiadomo, że trzeba uważać, ale nie dajmy się zwariować. Jesteśmy zdecydowanym faworytem tej grupy i trzeba to przełożyć na wyniki oraz możliwie najszybszy awans z grupy. Cel na ten sezon jest jeden - wygrać na wszystkich frontach. Może i ich formacja ofensywna jest nieobliczalna, ale spójrzmy na naszą. Trzeba się im zrewanżować za tę frajerską porażkę w Sevilli, gdy byliśmy lepsi, ale Pan M. na potęgę marnował setki.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 20:58

Może w końcu wejdziemy do 1/8 z pierwszego miejsca? :pray: To powinno być oczywiste, ale jak wiadomo Włosi lubią sobie utrudniać życie ;)

Skład stawiam taki. Gigi-BBC-Alves-Khedira-Lemina-Pjanić-Evra-HD

2:0 i przełamanie Dybali! :)


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 21:10

Dobrze, że to już. Chociaż prawdziwa LM zaczyna sie na wiosnę. Wyjście z pierwszego miejsca jest obowiązkiem w tym roku, żeby dobrze sie ustawić w walce o ćwierćfinał. Co do Sevilli nie biorę pod uwagę niczego innego niż tylko 3 pkt.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 21:47

Jasne, nie ma co srać po gaciach czekając na tą konfrontację. Jak wyjdziemy na nich z takim nastawieniem jak na Sassuolo (mecz, który powinien wyznaczać pewien standard, zamiast być miłą niespodzianką), to jest szansa na stłamszenie ich tak, że nie będą wiedzieli co się dzieje.

Obawiam się trochę, że Maks może zadecydować by rozpocząć zbyt spokojnie. Mimo zmian i postawienia na młodych graczy nie sądzę by robili przy nas za 'kopciuszka'. Przypominam, że Sevilla zaczęła sezon wcześniej, dostając srogą lekcję od Barcy w dwumeczu i doprowadzając do dogrywki przeciwko Realowi. Przeszli "chrzest bojowy" i są w tej kampanii jako tako otrzaskani z grą przeciwko najmocniejszym. Nie zdziwię się, jeśli pójdą z nami na wymianę ciosów.

Dla Juve jest to tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian, a w spotkaniach przeciwko Violi i Lazio nie graliśmy nie wiadomo jak dobrze. Jestem ciekaw podejścia Maksa. Czy od początku nakaże naszym trzymać przeciwnika krótko, czy może coś na zasadzie: dajmy im się wyszumieć, a później przyciśnijmy.

Aaa... nie chcę wyjść już przed meczem na marudę, po prostu radzę troszkę stonować ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 23:08

jackop pisze:
Przemo90 pisze:Sevilla - ostatnie 3 mecze w lidze i 7 pkt, ostatni mecz wygrali 2-1.
2 zwycięstwa i remis przeciwko Villareal. @pablo1503 gdzie tu słabość? Słaby początek to zaliczyła Valencia :smile:
Punktowo, a wiadomo, że to się liczy najbardziej, wygląda to dobrze, ale wcale nie świadczy to o jakiejś ponadprzeciętnej formie piłkarzy Sevilli. Oglądałem końcówkę wczorajszego meczu Sevilli z Las Palmas i komentatorzy na Eleven dość surowo wypowiadali się o grze zespołu z Andaluzji. W pierwszej połowie goście całkowicie mieli grę pod kontrolą a panowie komentujący meczyk powiedzieli nawet, że Sevilla przez 80-85 minut nie grała zupełnie nic, a bramki zdobyli po karnym (w ich opinii kontrowersyjnym) i rzucie rożnym, który wykony był już po upływie doliczonych trzech minut. Oczywiście - podkreślam jeszcze raz - ja meczu całego nie widziałem, więc nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, ale ci komentatorzy zapewne siedzą mocno w temacie i oglądają LaLiga co tydzień, więc chyba można im zaufać. ;)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 23:31

jackop pisze:Nie zdziwię się, jeśli pójdą z nami na wymianę ciosów
Sampaoli ma w sobie zdecydowanie gen Zemana a my mamy potężną siłę rażenia. To może być bardzo przyjemne łubudubu. Oby Argentyńczyk posłuchał instynktu. :ok:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 23:41

Stac nas zeby to spotkanie wygrac jesli zagramy tak samo skuteczni w ataku jak z Sassuolo oraz jesli unikniemy bledow ustawienie przy stalych fragmentach gry.
Fajnie by bylo zeby Pjaca dostal wiecej czasu gry zeby cos pokazac bo jak narazie w ciagu kilku minutach nie jest latwo cokolwiek zagrac.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 12 września 2016, 19:49

Ależ jestem spragniony LM! Z fusów wyszło mi, że do ćwierćfinału (łącznie) będziemy mieli spacerek, w półfinale trochę się nawet spocimy, by powalczyć w finale na noże - z kim, tego jeszcze nie wiem!
Wracając do rzeczywistości - w sumie powinna wyglądać jak wróżba z fusów, czyli ćwierćfinał powinien być z palcem w...nosie, a mecz z Sevillą przyjemną formalnością, gdzie gwiazdą wieczoru będzie nasz $$$.


Zablokowany