Martin Caceres

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 10:39

Caceres to najgorętsze nazwisko ze wszystkich free agentów dostępnych na rynku - w formie bardzo pożyteczny, obsadzi każdą pozycję w obronie, taki Inter mający kuku w defensywie powinien stanąć na głowie by go pozyskać - dlaczego tego nie robi? Pierwszy powód to oczywiście kontuzja, nie wiadomo kiedy on wróci do pełnej sprawności, achilles to poważna sprawa, ale punkt zaczepienia tkwi w innym miejscu - Fonseca chce dla niego ogromnego kontraktu, bo skoro jest za darmo i nie trzeba za niego płacić, to niech mu dołożą do kontraktu (coś na wzór Pjanicia, który po zrzeknięciu się kilku milionów na rzecz Juventusu z tytułu transferu, otrzymał większe wynagrodzenie). No, ale to trochę kiepska pozycja do negocjacji - jesteś ciągle na L4, a chcesz bóg wie jakich pieniędzy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 11:15

Wyczytałem gdzieś, że termin powrotu do sprawności Caceresa przypada prawdopodobnie na listopad. Biorąc jednak pod uwagę podatność na urazy tego zawodnika to wątpię w ten listopad do którego nawet podczas indywidualnych treningów w Como może przygarnąć kolejną kontuzję. Miałem do niego sympatię ale klub postąpił dobrze w stosunku do niego. Niech idzie do interu, zapłacą mu ale i tak długo nie pogra czego mu akurat nie życzę. interowi zaś życzę klapy transferowej więc jedno wyklucza drugie.


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 października 2016, 16:27

Vincitore pisze: taki Inter mający kuku w defensywie powinien stanąć na głowie by go pozyskać - dlaczego tego nie robi?
Mówisz - masz. Inter Zaprosił go na testy i dopiero Franek na ich podstawie "oceni jego przydatność dla zespołu".

Tak jak mówisz, Martin w formie to bardzo przydatny grajek, może ttam będzie mu dane grac częściej, ale dziwnie będzie się na niego patrzeć w koszulce Interu. Bądź co bądź był trochę z nami :)


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 15:06

Trudno w to uwierzyć, ale Caceres wciąż bez klubu, a jego agent zaczyna przebąkiwać, że Martin może się zdecydować na pykanie w Brazylii, bo lubi (czyt. nie ma poważnych propozycji w Europie).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 18:04

Wyczytałem gdzieś, nie wiem teraz gdzie, że Martin oblał testy medyczne w Trabzonsporze :facepalm:
Szkoda mi gościa, naprawdę mi szkoda jeżeli to dziwne źródło pisało prawdę. Ciekawy grajek jakim jest Caceres zmienił się w piłkarski odpad, niestety. Dobrze, że nie przedłużyliśmy z nim kontraktu.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2017, 18:25

alessandro1977 pisze:Wyczytałem gdzieś, nie wiem teraz gdzie, że Martin oblał testy medyczne w Trabzonsporze :facepalm:
Szkoda mi gościa, naprawdę mi szkoda jeżeli to dziwne źródło pisało prawdę. Ciekawy grajek jakim jest Caceres zmienił się w piłkarski odpad, niestety. Dobrze, że nie przedłużyliśmy z nim kontraktu.
Pamiętam te teksty o nim i Storarim - że pierwszy w KAŻDYM klubie Serie A grałby w podstawowym składzie, drugi to Mr. "Najlepszy Rezerwowy Bramkarz Świata " - podobnie jak i jego urugwajski kolega z ławki Juventusu, w KAŻDYM innym klubie Serie A byłby pierwszym wyborem. Rzeczywistość okazała się brutalna. :whistle:

Osobiście brakuje mi takiego gracza jak Caceres, który łączył swego czasu kapitalna grę na dwóch pozycjach obrony. Kadra mogła być szersza bo na obrońców przypadało 8 nie 9 miejsc. Benatia jaki by nie był dobry to jest tylko środkowym obrońcą. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2017, 19:42

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
alessandro1977 pisze:Wyczytałem gdzieś, nie wiem teraz gdzie, że Martin oblał testy medyczne w Trabzonsporze :facepalm:
Szkoda mi gościa, naprawdę mi szkoda jeżeli to dziwne źródło pisało prawdę. Ciekawy grajek jakim jest Caceres zmienił się w piłkarski odpad, niestety. Dobrze, że nie przedłużyliśmy z nim kontraktu.
Pamiętam te teksty o nim i Storarim - że pierwszy w KAŻDYM klubie Serie A grałby w podstawowym składzie, drugi to Mr. "Najlepszy Rezerwowy Bramkarz Świata " - podobnie jak i jego urugwajski kolega z ławki Juventusu, w KAŻDYM innym klubie Serie A byłby pierwszym wyborem. Rzeczywistość okazała się brutalna. :whistle:

Osobiście brakuje mi takiego gracza jak Caceres, który łączył swego czasu kapitalna grę na dwóch pozycjach obrony. Kadra mogła być szersza bo na obrońców przypadało 8 nie 9 miejsc. Benatia jaki by nie był dobry to jest tylko środkowym obrońcą. :whistle:
Skąd ja wiedziałem, widząc, że wypowiedziałeś się w temacie Caceresa, że jest to kolejny wpis z cyklu "Brakuje mi gościa"? :prochno: Im dłużej Urus u nas przebywał, tym mniej z niego było pożytku. To co się z nim dzieje teraz, dowodzi tylko, że gdyby został, w dalszym ciągu byłby równie bezużyteczny. Koniec końców pewnie gdzieś wyląduje, obstawiam, że już na rodzimym kontynencie.

Jeszcze słówko odnośnie Storariego - tak, jak najbardziej mógłby być pierwszym bramkarzem w jednej z czołowych drużyn Serie A, tylko zauważ, że każda z nich ma już w bramce świetnego fachowca jak Handanović, Reina, Szczęsny czy Donnarumma. Storari jest od nich znacznie starszy, ale umiejętnościami im nie ustępuje.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2017, 21:29

Caceres swego czasu przed tą falą kontuzji był bardzo dobrym zawodnikiem i wtedy grałby w podstawie w każdym klubie z Calcio i nie ma co temu zaprzeczać. Teraz problemy zdrowotne i ta sprawa z posuwaniem nastolatki/nastolatek śmierdzi na 100km i pewnie też dlatego nikt nie chce się pchać w interesy z nim bo może się okazać, że klub zatrudnił pedofila czy tam zboczka.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2017, 21:32

@B@rt Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie napisałem że mi brakuje Caceresa, tylko brakuje mi zawodnika o cechach pozwalających grać tak samo dobrze na dwóch pozycjach w obronie. :whistle:

Nie wiem skąd, ale jednak nie wiedziałeś, trochę Cię intuicja zawiodła. :prochno:

Też uważam że czas Caceresa w Juve dobiegł końca.

Czyli sam odpowiedziałeś sobie propo Storariego - są lepsi, a więc nie jest na tyle dobry. :whistle:

Edit: Krasica? :facepalm: Też chyba masz problem by czytać ze zrozumieniem.

Edit2: Szczerze? Mi brakuje Pogby i Vidala najbardziej - mówię oczywiście graczach którzy mają lata gry przed sobą - zaś mojej pannie brakuje najbardziej Moratki. :prochno:
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2017, 22:23 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2017, 21:40

Ty a Krasica ci czasem nie brakuje?


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2017, 22:04

ForzaItanimulli3vujcm pisze:@B@rt Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie napisałem że mi brakuje Caceresa, tylko brakuje mi zawodnika o cechach pozwalających grać tak samo dobrze na dwóch pozycjach w obronie. :whistle:

Nie wiem skąd, ale jednak nie wiedziałeś, trochę Cię intuicja zawiodła. :prochno:
Wow, spokojnie, ktoś tu wziął coś za bardzo do siebie ;) Ja tylko zwróciłem uwagę, że ta wypowiedź idealnie wpisuje się w Twoje wzdychania do tych, których już nie ma w Juve ;)
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Czyli sam odpowiedziałeś sobie propo Storariego - są lepsi, a więc nie jest na tyle dobry. :whistle:
Odnośnie czytania ze zrozumieniem - wyraźnie napisałem, że umiejętnościami im nie ustępuje, tylko żaden z czołowych klubów Serie A nie poszukuje obecnie bramkarza do podstawy, bo takiego już ma. A Storari, niezależnie od wysokich umiejętności, jest już wiekowy, więc dodatkowo "nieatrakcyjny".


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 09:04

Martin prawdopodobnie wyląduje w Fiorentinie. Mam nadzieję, że przejdzie testy i podpisze kontrakt :)

http://transfery.info/news.php?id=97344


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 13:35

Fiołkom się przyda, to ciągle porządny grajek. Szkoda, że urazy go lubią.


:allegri: na śmietnik
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 14:30

Do walki o Caceresa włączają się jeszcze Crystal Palace i Southampton, ale wydaje mi się, że Urus zostanie w Serie A.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2017, 14:44

Mam taką nadzieję, bo chciałbym od czasu do czasu spojrzeć na jego grę.


ODPOWIEDZ