Serie A 16/17 (1): JUVENTUS 2-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:21

Pluto pisze:
bajbek17 pisze:
Bobby X pisze:Bardzo podobał mi się bandyta Alves i Poniedziałek Asamoah.
Jeśli dobrze pamiętam to czwartek;)
Urodzony w poniedziałek. ;)
http://www.juvepoland.com/text.php?id=1649
Kurde to przez te pare lat rozpowiadałem bujdy, że to czwartek :head:
To odejście Pogby może pomóc Leminie w rozwoju.


grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:22

Nie nie pomylili mi się Brazylijczycy, po prostu nie podobała mi się za bardzo gra Alvesa i już potrafi grać zdecydowanie lepiej.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:23

Cobra pisze:A przeciwko ilu drużynom z wyższej półki grał w La Liga? Dwóm? :prochno:
Czy Ty właśnie napisałeś, że uważasz Drużynę z Miasta Śmieci i AS Kompromitację w Lidze Mistrzów za drużyny z wyższej półki? :prochno: Real, Atletico, Sevilla, czy nawet Valencia i Villarreal to jednak poważniejsze wyzwania, niż "tuzy" Serie A. Wiesz, faktyczna rywalizacja o Mistrzostwo czy Puchar z Uszami i tak dalej.

Pytanie do Forzy. Kiedy możemy spodziewać się występów na europejskim poziomie Federico "największego włoskiego talentu ostatnich lat" Bernardeschiego? Dzisiaj przypominał mi tego pana ---> ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:26

Makiavel pisze:Bardzo dobry Khedira, choć mógł lepiej wykańczać. Słabo Dybala, a Higuy MUSI od kolejnego meczu grać w podstawie, bo nawet pod formą fizyczna jest lepszy od Mandzukica.
twoja monotematyczność jest żenująca... :facepalm: Żal mi cie.

Szkoda,że intensywność z pierwszej połowy gdzieś uleciała w drugiej.. Za to nie mamy się czego obawiać widząc w pomocy Lemine i Ase :ok:
Za tydzień w odpowiedniejszej godzinie (18) czas na Lazio :spiteful:


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:36

alina pisze:Najlepszy komentarz ever, polecam:

http://www.livefootballol.me/channel/ar ... tream.html
A propos:

"You hear it? Do you hear that sound? That's fists punching the wall in Neaples. [pauza] Knowing your girlfriend broke up with you, and is with sombody else now, is one thing. But actually seeing you girl hanging with your fiercest enemy, that's totally different" - Tancredi Palmeri, komentator beIN Sport, sekundy po wejściu Higuaina.


:D :D :D


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:37

Bardzo słabo dzisiaj Alex Sandro.
Bardzo dobrze Asamoah.
Grubas z Argentyny strzelił bramkę.

Czarny dzień dla 3/4 użytkowników forum. Posypały się wszystkie teorie.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2016, 23:39 przez Bukol87, łącznie zmieniany 1 raz.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:38

Asamoah chodził dziś jak dzik :smile: , Lemina też bardzo pozytywnie. Niby prosiaczek a brame w debiucie Higuain strzelił :) Dobry start!


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:41

jackop pisze:Czy Ty właśnie napisałeś, że uważasz Drużynę z Miasta Śmieci i AS Kompromitację w Lidze Mistrzów za drużyny z wyższej półki? :prochno: Real, Atletico, Sevilla, czy nawet Valencia i Villarreal to jednak poważniejsze wyzwania, niż "tuzy" Serie A. Wiesz, faktyczna rywalizacja o Mistrzostwo czy Puchar z Uszami i tak dalej.
Myślę, że trochę deprecjonujesz siłę Serie A. Pamiętaj, że inaczej się gra w pucharach, a inaczej w lidze. Oglądam La Liga regularnie, i drużyny nie murują sią tam jak we Włoszech.

Ale szanuję Twoje zdanie ;)

Podobał mi się Lemina - nie grał jak typowy regista, ale raczej jak DMF :whistle:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:47

alina pisze:
alina pisze:Najlepszy komentarz ever, polecam:

http://www.livefootballol.me/channel/ar ... tream.html
A propos:

"You hear it? Do you hear that sound? That's fists punching the wall in Neaples. [pauza] Knowing your girlfriend broke up with you, and is with sombody else now, is one thing. But actually seeing you girl hanging with your fiercest enemy, that's totally different" - Tancredi Palmeri, komentator beIN Sport, sekundy po wejściu Higuaina.


:D :D :D
Też oglądałem na tym kanale. Fajny komentarz :) Fajnie też tłumaczył co mówią piłkarze np do sędziego "Jaki to był faul" Parę zdań w studio jeszcze wygłosił. Widać zna temat :)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 23:50

Bardzo ladna pierwsza polowa i nerwy na wlasne zyczenie w drugiej. Niby brakowalo Pjanicia oraz kolejnego klasowego zawodnika, ktorego zniecierpliwieni oczekujemy w ostatnich dniach mercato, a zdominowalismy rywala bez zadnych problemow. :ok: Plynna wymiana pilek i szybkie akcje mogly sie podobac - przy pelnej kadrze i pelnym zgraniu bedziemy miec radochy, ze glowa mala.

Popelnilismy standardowy, znany nam blad cofajac sie przy korzystnym wyniku. To co zrobil przy bramce Sandro to kryminal, ale generalnie nieuwaznie zagral wowczas caly zespol. Wystarczylo jednak wiadro zimnej wody, bysmy szybciutko wrocili do wlasciwego wyniku. Jak sie nam chce miazdzymy rywala.

Higuain to kocur. Bramka do latwych nie nalezala - niewiele mial miejsca, by zmiescic pilke miedzy zawodnikiem rywala a slupkiem. Gonzalo zaimponowal tez tym zejsciem do boku, by efektownie rozegrac pilke z kolega i wypuscic go na wolne pole. Pozdro dla malkontentow - 1. kolejka, a Argentynczyk juz zapewnia nam komplet. Lemina potwierdza dobra forme z presezonu (te 2 strzaly bajka), ale najwieksze wrazenie zrobil na mnie Asamoah. Do tej pory, juz po kontuzji, kojarzylismy go przede wszystkim z gry na alibi, gdy ograniczal sie do bezpiecznych zagran, nie dajac tak naprawde nic zespolowi. Dzisiaj byl szybki, przebojowy, skutecznie dryblowal. Oby tak dalej, a bedziemy miec super wzmocnienie lawki. Khedira zanotowal cudowna bramke (brawa dla Giorgio za asyste), ale musi popracowac nad skutecznoscia, bo sam mogl nam wygrac ten mecz. Ogolnie rzecz biorac ladnie wspolpracuja Dybala i Alves, Sandro dzis malo widoczny.

Wazne 3 punkty, dluzszymi fragmentami ladna gra, generalnie swietne wejscie w sezon przy naprawde niewygodnym rywalu. :juve: Dosc jednak powiedziec, ze oddal on ledwie jeden strzal (niestety celny) i zwyciestwo odnieslismy w pelni zasluzenie.

Swoja droga zabraklo gwizdka przy ewidentnym rzucie karnym dla nas.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 00:05

Kim był ten sympatyczny murzynek w naszym środku pola? To ten Matuidi? :P

Asamoah może być naszym kolenym 'wzmocnieniem' w tym sezonie, nie ma co za wcześnie chwalić, ale jeżeli ominą go kontuzje, to witamy ponownie.

O meczu już wszystko powiedzieliście, druga połowa do zapomnienia. Pipita. <emotikonka_którą_wklejał_ostatnio_pan_zambrotta_nt._transferu_Cuadrado>


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 00:06

Jeżeli Asamoah i Khedira będą zdrowi, dojdzie ten Matuidi to będziemy mieć super pomoc. Lemina może jakieś tam błędy były, jednak chłopak osiąga progres, rok minął a on w pierwszym składzie Juventusu inauguruje sezon. :) No z konieczności nie co, ale egzamin zdał. Hernanes raczej na bank odejdzie - trochę szkoda, mimo że występ dzisiaj nie do końca udany, to jednak jest to doświadczony gracz któremu Max ufa, ale ktoś musi odejść. Nie wiem może to myślenie życzeniowe - ale wierze że ten sezon będzie miał świetny w Juve, o ile by oczywiście został. Cuadrado to też jest ktoś kogo nam trzeba, czasem trzeba rozruszać przody.

pomoc: Khedira - Pjanic - Matuidi - Lemina - Marchisio - Asamoah - Sturaro - Marrone = SO Good!
kapusniaczek pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Oby Khedira był przez cały sezon do dyspozycji - to jest absolutny top swojej pozycji
miesiąc temu był pierwszy do odstrzału. jak już miał zostać, to tylko i wyłącznie na ławe. teraz absolutny top :ok:
:facepalm::facepalm2: Szczerze to czekałem aż pierwszy geniusz mi to wytknie - nie zawiodłem się. Czytaj kogoś ze zrozumieniem jeżeli chcesz temu komuś wytykać - nigdy mu nigdzie klasy nie ująłem.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2016, 00:07 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 00:06

Szwarou pisze:
alina pisze:
alina pisze:Najlepszy komentarz ever, polecam:

http://www.livefootballol.me/channel/ar ... tream.html
A propos:

"You hear it? Do you hear that sound? That's fists punching the wall in Neaples. [pauza] Knowing your girlfriend broke up with you, and is with sombody else now, is one thing. But actually seeing you girl hanging with your fiercest enemy, that's totally different" - Tancredi Palmeri, komentator beIN Sport, sekundy po wejściu Higuaina.


:D :D :D
Też oglądałem na tym kanale. Fajny komentarz :) Fajnie też tłumaczył co mówią piłkarze np do sędziego "Jaki to był faul" Parę zdań w studio jeszcze wygłosił. Widać zna temat :)
"Marcos Alonso shouted 'ma che fallo e?!' - what kind of foul is this?"

"In Italy we call it 'ciabattata', a shot with your slipper"

:D

Dawno, dawno, dawno nie widziałem połączenia takiej błyskotliwości i sprawności komentatorskiej z tak dużą wiedzą piłkarską. Duet typowy Amerykaniec + Włoch (z megamocnym włoskim akcentem) - możnaby pomyśleć: "wiadomo, Jankes średni jak to Jankes, a makarona dorzucili - pewnie jak w Polsce - randomowego, z Europa da się lubić, dla klimatu; jednym słowem - słabo". Tymczasem było genialnie. Amerykaniec co prawda był dość typowy, ale bardzo rzutki i się znał; a Włoch już totalnie wymiatał, megaekspert. Po minutowej charakteryzacji Barzagliego myślałem, że po prostu kibic Juve, ale nie - o Fiorze i lidze hiszpańskiej (jak omawiali Alvesa przez prawie tak samo długo) mówił z dużą wiedzą. Klasa. Na pewno będę szukał streama z Palmerim przy okazji następnego meczu.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 00:08

jackop pisze:
Cobra pisze:A przeciwko ilu drużynom z wyższej półki grał w La Liga? Dwóm? :prochno:
Czy Ty właśnie napisałeś, że uważasz Drużynę z Miasta Śmieci i AS Kompromitację w Lidze Mistrzów za drużyny z wyższej półki? :prochno: Real, Atletico, Sevilla, czy nawet Valencia i Villarreal to jednak poważniejsze wyzwania, niż "tuzy" Serie A. Wiesz, faktyczna rywalizacja o Mistrzostwo czy Puchar z Uszami i tak dalej.
A dla mnie Napoli oraz Roma to drużyny na poziomie Sevilli, Valencii i Villarreal.

Asamoah za czasów gry w Udinese, to był na prawdę bardzo dobry b2b.
Jeżeli tylko nie powróci koszmar kontuzji, a dodatkowo dostanie trochę regularnej gry, to powinien wrócić do dawnego poziomu i do starych nawyków ( zarzuty za zbyt częstym schodzeniem do linii ).
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2016, 00:24 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 00:17

Nie kumam jak można dać frajerom, którzy do momentu strzelenia bramki nie oddali strzału wyrównać na 1-1. Graliśmy w pierwszym meczu sezonu na utrzymanie wyniku, czyli to do czego już powinniśmy przywyknąć. Choć Alexa Sandro uważam za świetnego piłkarza to dziś mnie rozczarował, fatalny mecz...gubił krycie, błąd przy akcji na 1-1 dla rywala, następnie nie pokrył Kalinicia i ta setka zmarnowana :facepalm:
Ale na największy plus Asa. Chłopak potwierdził, że grając na swej nominalnej pozycji, kiedy nie jest trapiony kontuzjami jest bardzo dobrym zawodnikiem. Widać, że ma niesamowity zapał do gry i jeżeli będzie zdrowy to może być kolejna "perełka" naszego mercato.
Ważne 3 punkty po ciężkim meczu ale dużo pracy przed nami.
Nie sądziłem, że tego Hernanesa jeszcze ujrzę przywdzianego w koszulkę swojego ukochanego klubu, szkoda słów na komentarz pod adresem tego gościa...


Obrazek
Zablokowany