Pre-Season: JUVENTUS 2:2 Espanyol

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 22:50

LordJuve pisze:
Dziwię się natomiast, że nasz cudowny Marotta nie zadbał o ludzi, którzy mogą ich zastąpić. Przecież od dawna było wiadomo, że Markiz ma z głowy kilka miesięcy gry, a Khedira to zawodnik bardzo podatny na kontuzje. Na dokładkę pozbyliśmy się Pogby.

Bądźmy jednak dobrej myśli. Mercato jeszcze trwa, a Marotta to przecież bóg transferów.
Taki z niego bóg jak ze mnie koziej dupy trąba. Gdyby był tym Bogiem to brałby te aspekty pod uwage a nie wziął


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 23:40

LordJuve pisze:Oj, a ja naiwnie wierzyłem, że jeśli ma się kasę (a się mieć powinno, bo sprzedało się właśnie najdroższego piłkarza świata) i markę (5-razy mistrzostwo z rzędu Serie A, ponad 100-letnia historia, świetny stadion i cudowne perspektywy), to z takim pomocnikiem nie powinno być problemu. No i do tego mamy cudownego Marottę.
Eeee... to może podaj jakieś nazwiska. Nasza kasa i marka nie mają tutaj szczególnego znaczenia, ale mam wrażenie, że o innych zawodnikach mówimy...


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 23:55

Shadow Marshall pisze:Meczu nie miałem okazji oglądać...mógłby ktoś na spokojnie opisać jak tam kondycja Gonzalo? Widzę sporo hejtu wypisywanego na gorąco...a tak na spokojnie to jak było?
Obrazek


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2016, 11:46

LordJuve pisze:
ewerthon pisze: Nie, nie będę zadowolony czy smutny, bo nikomu nie bronię, żeby pisał tutaj, nawet jeśli 90% jego postów jest pesymistycznych.
Jesteś wspaniałomyślny!
Arbuzini pisze:Pomocnik potrzebny od zaraz, ale na zawodnika o profilu Marchisio lub Khediry nie ma co liczyć. Takich gości biega raptem kilku po europejskich boiskach i nikt nie ma zamiaru ich sprzedawać.
Oj, a ja naiwnie wierzyłem, że jeśli ma się kasę (a się mieć powinno, bo sprzedało się właśnie najdroższego piłkarza świata) i markę (5-razy mistrzostwo z rzędu Serie A, ponad 100-letnia historia, świetny stadion i cudowne perspektywy), to z takim pomocnikiem nie powinno być problemu. No i do tego mamy cudownego Marottę.

To ja się pytam: co k#$@a poszło nie tak z tym pomocnikiem?!
Pewnie dostanę kartkę, ale co mi tam. Zwyczajnie już nie mogę patrzeć na pierdoły, które wypisujesz, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś zwykłym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. :ahsisi:
Ciśniesz po gościu, który strzelając 36 bramek w sezonie pobił rekord Serie A na podstawie półtorej meczu w preseasonie. Brak słów. :facepalm:
Co do kwestii pomocnika, to może nie zauważyłeś, że nie ma zbyt wielu zawodników o poszukiwanym przez nas profilu, którzy są dostępni na rynku. Oczywiście jest trochę racji w tym, że zastępstwo powinno być ogarnięte przed transferem Pogbym, ale Marotta wielokrotnie udowadniał, że zna się na swojej robocie, więc może poczekaj z wypluwaniem jadu na koniec mercato? :stop:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2016, 12:18

LordJuve pisze:Przestanę marudzić jak wygramy Ligę Mistrzów. Więc lepiej się przyzwyczaj.
Pomyślmy:
Obrazek

Wnioski:
Twoje lamenty obecnie (czyt. zbyt wcześnie) wynikać mogą z:
- przyjęcia mentalności Makiavela (dużo emocji, zero logicznego myślenia),
- jakiejś tajemnej wiedzy, że nie jesteśmy w stanie osiągnąć ostatniego etapu mojego wykresu,
- nie słuchania głosów rozsądku (nie czytanie moim postów).

Rok w rok jest to samo (to już nie tylko do Lorda), lamenty i lamenty, jęki i jęki, a bo taktyka zła, bo transfer wynikający z paniki Marotty (mój ulubiony argument), bo jakiś zawodnik nie ogarnia rzeczywistości, bo wydaliśmy za dużo, bo wydaliśmy za mało, bo stroje zbyt kolorowe, bo stadion za mały. Kufa JESTEŚMY JESZCZE PRZED SEZONEM. Kufa W POPRZEDNIM SEZONIE PO KILKU MIESIĄCACH BYŁO PISANIE, ŻE JAK BĘDZIEMY MIEĆ LM TO BĘDZIE DOBRZE, a jak się skończyło, wszyscy widzieli. Dlaczego tak trudno przychodzi Wam wiara w tych ludzi tworzących ten wspaniały klub, w tych ludzi, którzy wychodzą na boisko i grają o zwycięstwa, także dla nas?

Jak nie potraficie nie wyciągać kretyńskich wniosków po meczach sparingowych, nie oglądajcie ich. Ja ich nie oglądam (od czasu do czasu wyjątek), bo nic one nie dają, nam kibicom. Higuian potrzebuje czasu. Dajmy mu go zamiast cieszyć się i sarkazmować gdy mu coś nie wyjdzie, bo przepłacony. Przepłacony, ale co w związku z tym, mam mu mniej kibicować?

I na litość, cieszcie się tym sportem.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2016, 17:38

A szczypek rok do roku o to samo apeluje, z czym sie zgadzam, ale wszyscy jesteśmy w jednej wielkiej pętli, CIĄGLE apelujesz by oni CIĄGLE nie lamentowali ;-)

Meczu też nie oglądałem i też odradzam, bo żaden janusz ze sparingu nic ciekawego nie wyciągnie.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2016, 01:50

panlider pisze: Pewnie dostanę kartkę, ale co mi tam. Zwyczajnie już nie mogę patrzeć na pierdoły, które wypisujesz, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś zwykłym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. :ahsisi:
Dziękuję za Twoje poświęcenie (kartka). Potrzebowałem tak mocnego uderzenia i bolesnej krytyki. Po 4 dniach wyszedłem z piwnicy, otarłem łzy i jestem innym, lepszym człowiekiem.
szczypek pisze: I na litość, cieszcie się tym sportem.
Hoffman pisze:A szczypek rok do roku o to samo apeluje, z czym sie zgadzam, ale wszyscy jesteśmy w jednej wielkiej pętli, CIĄGLE apelujesz by oni CIĄGLE nie lamentowali ;-)
Dzięki Panowie! Naprostowaliście mi myślenie. Jesteście mega!


Zablokowany