Pre-Season: JUVENTUS 2:2 Espanyol

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:33

Podobno mamy najlepszą drużynę od lat :D Na tapecie mieliśmy kelnerów z Australii i Chin, rezerwy Tottenhamu i WHU.

0 kreatywności w środku, a my chcemy Brozuf, Gustawuf i Maticzuf :think:
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 20:34 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:33

Wy wszyscy którzy tak ciągle narzekacie w życiu prywatnym też tacy jesteście? Jeżeli tak to współczuje.

Sparing bez szału na razie. Pjanic jakiś mało mobilny mi się wydaje. Liczę na cale 45 minut dla Pjacy.

Pjanic w defensywie daje mniej niż Pirlo. :D


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:39

NAJLEPSZA defensywa swiata :hellyes:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:39

Poprostu pisze:Wy wszyscy którzy tak ciągle narzekacie w życiu prywatnym też tacy jesteście? Jeżeli tak to współczuje.
Jestem jak Mariusz Max Kolonko, mówię jak jest :P Nie nazywajmy szamba perfumerią.

Gdyby był z nami Pogba, to lałbym na to jak słabo gra druga linia, a tak jeszcze kilka razy w tym sezonie pewnie złapie się na tym, że będę oczekiwał jego wejścia z ławki.

Gdzie przy akcji bramkowej Espanyolu był Pjanić i Asamoah :think:
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 20:40 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:40

Serio za Higuaina dalismy tyle kasy...?


Fino alla fine.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:43

Matko, nie potrafimy nawet wykorzystać poważnego błędu obrony przeciwnika. Pereyra zgarnął piłkę i co? Kopnął w obrońcę Espanyolu. Nawet nie było próby strzału na bramkę przeciwnika. Chwilę wcześniej słabe wybicie Kielona zawodnicy Espanyolu zamienili na bramkę. :facepalm:


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:43

LukaszJuve pisze:Serio za Higuaina dalismy tyle kasy...?
Wciąż się modlę, że to jest koszmar i ten żelbetonowy kloc nie jest naszym graczem. Zaza jest nie dość, że młody to jeszcze 2 razy lepszy a na pewno nie jest gorszy od grubaska, który poziomem stoi przy Amaurim.


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:44

Sila Spokoju pisze:Uwielbiam czytać komentarze durni w trakcie/po meczach sparingowych :spiteful:
Zgadzam się, zawsze jak przegrywamy to poziom komentarzy spada poniżej krytycznego poziomu :) dlaczego temat na czas meczu nie jest zamknięty?;P


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:50

Crunny pisze:
cinek_uk pisze:Środek pola kompletnie pusty...oby allegri i Marotta to widzieli. Potrzeba nam b2b na wczoraj!
A mnie wydaje się, że Pjanic bardzo fajnie ogarnia wyprowadzanie piłki sprzed obrońców. Robi to dziś prawie tak dobrze, jak Pirlo i dużo lepiej niż Pogba, gdy był ustawiany na środku. Podoba mi się też Lemina. Najbardziej rozczarowuje mnie póki co Higuain.

Serio podoba Ci się Lemina? przecież to jedno wielkie nieporozumienie...


Fino alla fine.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:50

TheWitcher pisze:
LukaszJuve pisze:Serio za Higuaina dalismy tyle kasy...?
Wciąż się modlę, że to jest koszmar i ten żelbetonowy kloc nie jest naszym graczem. Zaza jest nie dość, że młody to jeszcze 2 razy lepszy a na pewno nie jest gorszy od grubaska, który poziomem stoi przy Amaurim.
25 letni Zaza jest jeszcze młody, a 28 letni Higuain to stary dziad, który pogra max 2 sezony. W dodatku Zaza, który strzelił przez 3 sezony w SerieA 25 bramek ma być lepszy od gracza, który pobił rekord nie pobity od 57 lat, zdobywając w jednym sezonie 36 goli. Serio to forum jest coraz bardziej zabawne. Czy na was ludzie aż tak duży wpływ ma Makiavel, że takie pierdoły piszecie ? Czy to po prostu sarkazm, którego nie jestem w stanie zrozumieć ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:54

Sila Spokoju pisze: 25 letni Zaza jest jeszcze młody, a 28 letni Higuain to stary dziad, który pogra max 2 sezony. W dodatku Zaza, który strzelił przez 3 sezony w SerieA 25 bramek ma być lepszy od gracza, który pobił rekord nie pobity od 57 lat, zdobywając w jednym sezonie 36 goli. Serio to forum jest coraz bardziej zabawne. Czy na was ludzie aż tak duży wpływ ma Makiavel, że takie pierdoły piszecie ? Czy to po prostu sarkazm, którego nie jestem w stanie zrozumieć ?
To jest błąd logiczny! Z faktu, że Igła JEDNORAZOWO zagrał świetny sezon nie wynika, że kolejne będą równie (lub podobnie) dobre!

Powinniśmy się nastawić na 15-25 goli Igły w sezonie. Czy taki wynik jest warto 90 mln? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.

Pierwsza połowa słaba. Niestety, nie mamy na ławce sensownych zmienników dla naszych pomocników (ooo i nawet częstochowski rym mi przez przypadek wyszedł)...
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 20:56 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:54

Według mnie źle to wygląda. Żeby Lemina i Pereyra byli kilkanaście metrów przed Pjaniciem i "dziej się". Lemina powinien być na Pozycji Miralema, a Pereyra powinien być ale w Watwordzie. Benatia na pozycji Barzy :shock:
Jeden strzał w kosmos Igły. Wiem, wiem sparing. Ostatni przed ligą, a tu takie eksperymenty. NI MA POMOCY.
To oczym Max mówił- bramka stracona w każdym meczu.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 20:57 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:55

Kreatywność będzie jak się chłopaki zgrają. Co wy nigdy w piłkę nie graliście?

Dość fajnie poczyna sobie Lemina. Kilka niedokładnych podań, ale ogólnie jest wszędzie. Może być z niego pociecha, niech więcej minut spędza na boisku. Mandzukicowi dobrze zrobiło przyjście Higuaina.
LordJuve pisze:To jest błąd logiczny! Z faktu, że Igła JEDNORAZOWO zagrał świetny sezon nie wynika, że kolejne będą równie (lub podobnie) dobre!
Jednorazowo? :facepalm:
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 20:57 przez dawid1897, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA JUVE!!!
Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:57

Czy oni mają się zabijać na tym sparingu? Tu chodzi, o to żeby pobiegać za piłką, rozbiegać ciężkie treningi. Nie ma co ryzykować kontuzjami itd. Spokojne rozbieganie przed ligą, a ludzie tu przeżywają ten mecz jakbyśmy grali 5 mecz fazy grupowej LM.

Higuain też musi się zgrać z zespołem, ludzie spokojnie.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 20:59

dawid91 pisze: Jednorazowo? :facepalm:
Tak, jednorazowo pobił rekord ligi i strzelił więcej niż 30 bramek w sezonie.

Dajcie już spokój z tym rekordem. To przeszłość i nie ma co brać go za punkt odniesienia.


Zablokowany