Pre-season: Melbourne Victory 1-1 (kar 4:3) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 11:56

Najciekawszym elementem tego spotkania są ptaki latające nad murawą...

Dybala, Sandro i Asamoah jedynie się wyróżniają. Hernanes natomiat wyróżniał się rękawiczkami. :D

Szczerze mówiąc, 20 mln € od Liverpoolu za Leminę to świetna okazja do opchnięcie go.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 11:56

Lemina fatalnie, ale w ostatnich kilku minutach dał o sobie znać. Ewidentnie chłopak ma to coś, ale dopóki z głową nie będzie wszytko OK, to nie wybije się ponad przeciętność. Oby Asamoah nie doznał kontuzji. Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakieś 2 lata temu Kwadwo doznał tej feralnej kontuzji, która ciągnęła się niemalże przez całe dwa sezony w spotkanie... gdzie był kapitanem. Wówczas mieliśmy chyba czterech kapitanów na tym meczu, z czego trzech schodziło z urazami. Caceres, Pepe i Asamoah :)


Obrazek
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 11:56

Te nowe koszulki są straszne
Koszulki są naprawdę fajne tylko efekt niszczy wlepka Jeepa z białym tłem, które odznacza się nawet na białych kawałkach koszulki.

Jak narazie ci, których bierzemy pod uwagę w najbliższym sezonie dają radę poza Leminą. Jeszcze Lirola miał swoje momenty ale narazie tak nieśmiało do przodu gra.

Liczę w drugiej połowie, że zobaczymy chociaż przez 15 minut Pjanicia na boisku razem z Dybalą.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 11:58

Kamex22 pisze: Może faktycznie warto zostawić Marrone? I tak już się nie rozwija na wypożyczeniach a my tyvh miejsc dla wychowanków sensownie nie wykorzystamy. Szkoda ich dla młodych z potencjałem, bo co będą grzali ławkę... A Luca z mocniejszymi nie zagra, a ze słabszymi lipy wielkiej nie zrobi, a zagra i w pomocy i obronie za Bonuca.
Tylko że i w obronie i w pomocy mamy lepszych rezerwowych od niego ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 11:59

jacob pisze:Niby oczywistość, ale Hernanesa taki regista, jak z koziej dupy trąbka... z godną podziwu determinacją unika kontaktów z piłką grając jako pierwszy przed obrońcami.
Zarówno przypadek Pogby w reprezentacji Francji ustawionego przez Deschmpasa bardzo głęboko jak i analogiczny pomysł Allegriego na Hernanesa sprawia, że piłkarze Ci stają się wyjałowieni ze swoich największych atutów.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:00

Ludzie, którzy sprzedają Leminę po słabych 45 minutach w pierwszym, przedsezonowym sparingu powinni wziąć młotek i je***ć się w czoło...
Na plus Dybala, Sandro i Lirola. Asamoah też pozytywnie mnie zaskoczył, bo nie spodziewałem się po nim niczego dobrego, aczkolwiek zgodzę się z opinią, że zbyt często schodzi do skrzydła i dubluje Sandro, robiąc kolejną dziurę w środku pola (pierwszą jest kompletnie niewidoczny Hernanes).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:00

kdzr pisze:
Kamex22 pisze:Polecam sopcast 253462.
"Kanał jest wyłączony"? Chyba, że nie umiem obsłużyć sopcasta. :think:
Bezpośredni link: [url]sop://broker.sopcast.com:3912/253462[/url] (u mnie działa w każdym razie ten link)

fazzi pisze:
Kamex22 pisze: Może faktycznie warto zostawić Marrone? I tak już się nie rozwija na wypożyczeniach a my tyvh miejsc dla wychowanków sensownie nie wykorzystamy. Szkoda ich dla młodych z potencjałem, bo co będą grzali ławkę... A Luca z mocniejszymi nie zagra, a ze słabszymi lipy wielkiej nie zrobi, a zagra i w pomocy i obronie za Bonuca.
Tylko że i w obronie i w pomocy mamy lepszych rezerwowych od niego ;)
Ale ja nie mówię, że pierwszy czy drugi do wejścia. Taki zawodnik na spory kryzys, który nawet w CI pewnie by nie wyszedł w pierwszym składzie.

No bo popatrz tych 4 miejsc wychowanków to raczej nie zapełnimy nikim sensownym. Młodych, którzy mogą się rozwinąć szkoda na ławkę, a taki Luca już i tak jak mówiłem wyżej pewnie sie na tych wypożyczeniach nie rozwinie, kupić też go nikt nigdy nie chciał wykupić. Więc po co dawać go do jakiegoś Crotone czy coś, skoro może zostać w domu ;)
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2016, 12:03 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:01

Piknik. ;) Poza tym wolnym Dybali, strzałem Ruganiego i paradą Neto z końcówki nie było na czym zawiesić oka. Podobają mi się Sandro, Dybala i Asamoah. Ten ostatni ciężko pracuje, by dać sobie, a i przy okazji nam wszystkim, jeszcze jedną szansę i to widać. Fajnie by było, gdyby te problemy ze zdrowiem nie powróciły, a Ghańczyk nawiązał do formy z przeszłości.

W drugiej połowie Benatia i Pjanić na murawę.

Mecz oglądam na niemieckim Sport 1 i komentator poinformował, że jeśli mecz zakończy się 0-0, będziemy mieć od razu rzuty karne.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:02

panlider pisze:Ludzie, którzy sprzedają Leminę po słabych 45 minutach w pierwszym, przedsezonowym sparingu powinni wziąć młotek i je***ć się w czoło...
Nie oceniam go po tym spotkaniu, a po jego ogólnej grze. Nie widzę w nim tego czegoś.
Mam nadzieję, że się mylę, ale na dzień dzisiejszy wygląda to jak wygląda.


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:03

Nie widzę sensu w ocenianiu zawodników pierwszego składu, bo to dla nich coś jak gierka na treningu (nawet mniej pewnie).

Z nowych twarzy to Lirola wygląda już jak piłkarz. Widzę go na wypożyczeniu, a za rok zastępuje w składzie Lichego.

Cerri gra poprawnie "na ścianę", do tego nieźle operuje piłką jak na jego warunki.

Marrone już wieki nie grał na środku obrony więc nie widzę większego sensu w czepianiu się o tą sytuacje bramkową. Wychodzi Neto do rozegrania, coś jak Leo, ale póki co nie miał okazji rozegrać.

Severin póki co poprawnie bez większych błędów. Wygląda dobrze z fizycznego punktu widzenia.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:03

Tak hejtujecie Lemine, ale jakos Asa dużo lepiej nie gra. Nie mówiąc już o Hernanesie, którego nie ma na boisku.
Sandro, Dybi i Rugani najlepsi na boisku. A Neto ładnie się wykazał. Nie ma co tego meczu brać na poważnie bo piknik niesamowity. ALe fajnie, że Eleven to pokazuje pdobonie jak mecz w Singapurze za tydzien no i ten Tottenham.
Mam nadzieje ze zobaczymy Pjanicia i Benatię od 46 minuty. A myślę, że Pereyra nie wejdzie i to na celu ma ew. złagodzić jego opór wobec niektórych klubów.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:05

Kamex22 - Klasycznie po rusku :smile: :smile: :smile: dzięki!


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:10

Teraz to dopiero będzie piknik... Sama primka na boisku. Pjanica i Benatii to chyba dzisiaj nie zobaczymy na boisku.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:14

Pewnie z Tottenhamem zagramy na poważnie


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 12:14

Ktos tu pisał, że na 100 % Pjanic z Benatią w 2 połowie :P

Dzisiaj pewnie nie zobaczymy ani jednego ani drugiego. Taki już jest Allegri. Nie zdziwiłbym się, jakby w pierwszych kilku kolejkach sezonu obydwaj zaczynali z ławki ;)


Obrazek
Zablokowany