T-shirty 34 scudetto - konkurs na wzór

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:35

Ciesze się, że wzory ewoluują w dobrą stronę - dużo bardziej estetyczne i jednak nadające się dla ludzi w różnym wieku.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:47

LordJuve pisze:
-Lucas- pisze: Tak, a coś z nim nie tak? Do wyboru będą pewnie koszulki zwykłe i slimfit, które różnią się składem materiału, także każdy będzie mógł wybrać to co mu bardziej pasuje.
Materiał mojej narzeczonej był super, ale błękitna męska - cóż, to już inna bajka. Preferuję - nie wiem jak to dobrze określić - "miękkie" w dotyku, a moja jest trochę "szorstka".
To prawdopodobnie dlatego, że jak wspomniał Lucas, slimfity i damskie różnią się składem materiału od zwykłych t-shirtów. Ja w swoich mam podobnie: silmfit bardziej miękki i elastyczny, zwykły krój bardziej sztywny i szorstki :)
Vinylside pisze:Wydaje mi się, że projekt był robiony na siłę i bez pomysłu czyli tak żeby tylko był
Jeśli masz takie odczucia to ok, masz do tego prawo i nie mnie to oceniać. Natomiast czy projekt był robiony na siłę? Absolutnie nie. Chyba nie zdradzę zbyt wiele, jeśli powiem, że pomysłów redakcyjnych było kilka i co ważne były one zróżnicowane jeśli chodzi o ich styl. Widząc nadesłane przez userów projekty i porównując je z tymi redakcyjnymi zdecydowaliśmy się, w odróżnieniu od poprzednich lat, postawić na minimalizm, zwłaszcza że sporo osób, zwłaszcza tych starszych, czekało na coś mniej wydumanego, chcąc wzoru prostego i subtelnego.

Vinylside pisze:No niestety, po raz kolejny warunki dyktowane są z góry bez możliwości wyrażenia swojego zdania i własnej oceny przez społeczność JuvePoland. Szkoda.
Nie ma konkursu - źle. Jest konkurs - też źle :eh:


Obrazek
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:47

-Lucas- pisze:Pretensje są więc nieuzasadnione.
Ja nie mam żadnych pretensji, wyraziłem po prostu własne zdanie bo kierując się moim tokiem myślenia; jeżeli organizuje się konkurs z zamiarem późniejszej sprzedaży produktu, to ze względu na szacunek do przyszłościowych nabywców, powinno się przedstawić wszystkie propozycje społeczności bo to ona będzie kupować koszulki. Narzucając jednak coś z góry będziecie ponownie skazani na wrześniowo-październikowy spam w postaci postów z informacją o tym, że "zostało Wam jeszcze sporo koszulek".

Jak wspomniałem - nie są to pretensje, żale czy dziecięcy płacz. Jest to moje własne zdanie oraz wnioski wyciągnięte z kilkuletnich obserwacji podczas sprzedaży koszulek. Jednemu się podoba, drugiemu nie, to rzecz zupełnie normalna, ale mimo wszystko uważam, że coś co trafi do dziesiątek fanów powinno być przedstawione w kilku wersjach (szczególnie, że była taka możliwość), aby uniknąć późniejszego, zbędnego nieporozumienia i tekstów, że "coś się nie podoba". Myślę, że w tym roku komercyjny konkurs piosenki (Eurowizja) udowodnił światu, że kilkuosobowa grupa osób nie powinna mieć większego wpływu na ostateczny werdykt, ponieważ odbiorca może myśleć zupełnie inaczej. Podobnie jest z koszulkami, które trafią do sprzedaży.

pumex pisze:Nie ma konkursu - źle. Jest konkurs - też źle :eh:
Ale co to za konkurs, w którym nie ma zwycięzcy a o ostatecznym werdykcie decyduje kilkuosobowa grupa osób, zarządzająca stroną ? To nie zawody na najlepszy news, gdzie jeden pisze bardziej logiczne zdania, drugi natomiast nie ma takich umiejętności. Tu chodzi o coś co trafi później na półki fanów a więc chyba dobrze, że mieliby Oni mozliwośc wyboru, tak ?
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, 11:02 przez Vinylside, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:52

pumex pisze:To prawdopodobnie dlatego, że jak wspomniał Lucas, slimfity i damskie różnią się składem materiału od zwykłych t-shirtów. Ja w swoich mam podobnie: silmfit bardziej miękki i elastyczny, zwykły krój bardziej sztywny i szorstki :)
Dobrze wiedzieć. Będę się musiał zainteresować slimfitem.
pumex pisze: (...) zdecydowaliśmy się, w odróżnieniu od poprzednich lat, postawić na minimalizm, zwłaszcza że sporo osób, zwłaszcza tych starszych, czekało na coś mniej wydumanego, chcąc wzoru prostego i subtelnego.
Bardzo dobrze! Ja sam nie czekałem, ale jestem zachwycony nowym wzorem koszulki.


Ferniasta

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2014
Posty: 6
Rejestracja: 15 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 10:55

Dziękuje za nagrodę pocieszenia :) Jeśli chodzi o wybrany projekt to mi on nie odpowiada. Według mnie propozycje w konkursie były lepsze :) Pozdrawiam Forza Juve :bravo:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 11:02

Ferniasta pisze:Dziękuje za nagrodę pocieszenia :) Jeśli chodzi o wybrany projekt to mi on nie odpowiada. Według mnie propozycje w konkursie były lepsze :) Pozdrawiam Forza Juve :bravo:
Jako osoba, która zajmowała się swojego czasu zamówieniami koszulek na różne eventy, to powiem, że Twój projekt niestety ale zupełnie nie dałby rady.

Jeśli chodzi o grafikę, to owszem Twój był najlepszy, ale na koszulce? Ważyłoby z tonę... Zwłaszcza, że JP zawsze robi nadruk najwyższej jakości i nie jest to prasowanka, która zaraz by się odkleiła.

Pozostałe wg mojego gustu nie były zbyt estetyczne, ale każdy ma swoje zdanie.

Wg mnie projekt JP jest najlepszy, szczególnie będzie pasował ludziom dorosłym, którzy krzykliwe nadruki mają już za sobą.


Ferniasta

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2014
Posty: 6
Rejestracja: 15 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 11:06

Kamex22 pisze: Jeśli chodzi o grafikę, to owszem Twój był najlepszy, ale na koszulce? Ważyłoby z tonę... Zwłaszcza, że JP zawsze robi nadruk najwyższej jakości i nie jest to prasowanka, która zaraz by się odkleiła.

Przykro mi ale nic nie było napisane w zasadach konkursu :) Więc zrobiłam po swojemu a szczerze powiedziawszy nie zajmuję się projektami koszulek ;)


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 11:14

Vinylside pisze:
pumex pisze:Nie ma konkursu - źle. Jest konkurs - też źle :eh:
Ale co to za konkurs, w którym nie ma zwycięzcy a o ostatecznym werdykcie decyduje kilkuosobowa grupa osób, zarządzająca stroną ? To nie zawody na najlepszy news, gdzie jeden pisze bardziej logiczne zdania, drugi natomiast nie ma takich umiejętności. Tu chodzi o coś co trafi później na półki fanów a więc chyba dobrze, że mieliby Oni mozliwośc wyboru, tak ?
To może mieć związek z tym, że to są koszulki JUVEPOLAND... Jakbym był na miejscu osób z redakcji to postąpiłbym tak samo. Przecież każdy może sobie zrobić wydruk na koszulce, nawet z tych projektów, jeśli dogada się z autorem. Natomiast to co jest sygnowane logiem strony powinno odpowiadać ludziom, którzy tu rządzą.


troku13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 września 2011
Posty: 12
Rejestracja: 18 września 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 13:11

Biedny trochę ten wzór.
Tylko jedna koszulka będzie w tym roku? Zawsze były 2-3, nie warto upamiętnić któregoś z naszych piłkarzy jak co roku? Gest Dybali z Pogba by świetnie pasował na koszulkę!

Ferniasta pisze:Stworzyłam coś takiego, ale wydaje mi się, że nie przejdzie :D Mimo tego wstawiam tutaj, żeby pokazać swoje bazgroły :P Forza Juve!

Obrazek
Ta koszulke to sam bym kupił w tysięcznym nakładzie 😁 dobra robota!


JUVENTUS PER SEMPRE ! <3
GRANDE IL CAPITANO ! <3
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 13:59

troku13 pisze:Tylko jedna koszulka będzie w tym roku? Zawsze były 2-3, nie warto upamiętnić któregoś z naszych piłkarzy jak co roku? Gest Dybali z Pogba by świetnie pasował na koszulkę!
Będzie jeszcze koszulka Buffona upamiętniająca jego rekord z tego sezonu. Jutro zaprezentujemy.


Ferniasta

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2014
Posty: 6
Rejestracja: 15 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 14:00

troku13 pisze:Ta koszulke to sam bym kupił w tysięcznym nakładzie &#128513; dobra robota!
Dzięki Wielkie no ale wiesz, każdemu nie dogodzisz :D :)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 14:05

troku13 pisze:Ta koszulke to sam bym kupił w tysięcznym nakładzie &#128513; dobra robota!
Możesz przecież dogadać się z autorką projektu i sobie wydrukować te 1000 koszulek. Ale 1000 koszulek z własnym nadrukiem w JEDNYM kolorze to koszt 7700 zł, a tu masz kolorów kilka, także... powodzenia. :whistle:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2016, 22:08

Uczciwie przyznam, że wygrał projekt najlepszy (z tych, które było mi dane zobaczyć i zrobić). Lubię minimalizm, więc trafiony w dziesiątkę. Uczciwie przyznam, że mój projekt był cholernie niedopracowany z wielu powodów i nie chciałem by wygrał. Dzięki i pozdrawiam :) JP na 100% :)


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2016, 20:51

Podoba mi się ten projekt, biorę na pewno :ok:
-Lucas- pisze: Będzie jeszcze koszulka Buffona upamiętniająca jego rekord z tego sezonu. Jutro zaprezentujemy.
Północ tuż, tuż... :D


Obrazek
psychoJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 6
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2016, 15:50

Straszna bieda te projekty koszulek. I nie chodzi o jej minimalizm, bo akurat taka estetyka mi odpowiada, ale ogólne wrażenie mega słabe. O tej upamiętniającej Gigiego to w ogóle szkoda słów... W minionych latach wyglądało to jednak lepiej.


Twardsze przetrwają, wyginą te słabsze, tak było, jest i tak będzie zawsze...
ODPOWIEDZ