Serie A 15/16 (37): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:39

CavAllano pisze:
jackop pisze:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... erona.html

Juventus będzie miał przyjemność uczestniczyć w pożegnalnym meczu Luci Toniego, więc trzeba dać mu strzelić chociaż jedną bramkę. Może któryś z Włochów, przy bezpiecznej przewadze, da Hellasowi rzut karny :D
Nic mu nie damy strzelic, bo mamy szanse na rekord pod wzgledem ilosci bramek straconych w jednym sezonie, tak przynajmniej twierdza dziennikarze Eleven. ;)
Pozdrawiam ;)

A co tam, pozdrawiam także tych kolegów, którzy polemizowali ze mną dzisiaj w temacie o mercato :smile:

0 celnych strzałów na bramkę Hellas :hellyes:
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:41 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:40

Zmiency niczego nie pokazali!
Moze dlatego Allegri musial zjechac kilka razy podstawowych pilkarze zeby zdobyc tytul i zagrac w finale CI.
Z taka druga linia pewnie teraz bysmy walczyli z Sassuelo o udzial w EL!!!!


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:41

Liczę, że nasi pokażą charakter i zagrają o zwycięstwo w drugiej połowie. Już prawie usnąłem, ale na szczęście komentator trochę powrzeszczał przy okazji Dybali i karnym. Sama jedenastka to jakiś niesmaczny żart, kolejny prezent podarowany naszym rywalom, tuż obok karnego dla Fiorentiny będą bić się o miano najbezsensowniejszej jedenastki.

Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że Pogba stał się liderem naszej pomocy? Jestem pewny, że gdyby go dziś wstawić za któregokolwiek z trójki naszych środkowych pomocników to obraz naszej gry zmieniłby się o 180 stopni
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:45 przez koki90, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:42

Tragedia co tacy zawodnicy jak Zaza i Sturaro robią w Juve nie mam pojęcia :prochno:
Kadziel pisze:Jest skład, jaki chciałem więc będzie 6:0, hat-trick Dybali, dwie bramki Zazy i jedna Asa. :prochno:
6-0 Buahahaha, z taka kreatywności w pomocy powodzenia. Zaza dwie owszem - ale żółte kartki i mam nadzieje że wyleci z boiska, bo patrzeć na typa się nie da!
Wojtek pisze:I jest. Każde dotknięcie zawodnika Hellasu = faul. Nam za to nie odgwizdał trzech fauli blisko pola karnego, raz na Cuadrado, 2x na Sturaro.
Co to ma za znaczenie skoro nie potrafimy nic rozegrać, tracimy piłki, Asa nie wie do kogo podać, Cuadrado jest myślami w Chelsea już, Sandro gwiazdorzy dzisiaj, O Sturaro nawet się nie mówię bo dostane ataku szału, a żal mi nowego lapka XD. Zaś Dybala nie ma z kim grać.

Lemina na plus, plus stoperzy na plus. XD

Nie spodziewałem się patrząc na Zazę że zacznę tęsknić za Boriello. Skoro Zazy taka gra to standard i ma być w Juve, to Giovinco powinien stworzyć kwartet z Messim, Suarezem i Neymarem ;)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:43 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:43

Po tym meczu widac ile daje nam Pogba, dzisiaj w środku pomocy gra chyba tylko Lemina, wg mnie Asa do odstrzału, Sturato zreszta tez, dalbym pograć Pereyrze w 2 polowie i kupmy kozaka do środka. Pozdro


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:43

No proszę, nie widzę tutaj peanów na cześć Zazy, naszego wybitnego napastnika, który zdaniem tutejszych ekspertów, powinien zesłać Moratę w niebyt. A tymczasem co robi Zaza? Gra totalnie bez głowy, czyli mniej więcej to co zawsze.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:44

Oby Conte był sentymentalny i po starej znajomości zabrał ze soba Asamoaha...

W sumie fajnie, że Toni strzelił no ale zwyciestwo musi byc


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:44

Ale Wy spinacie :D DO zobaczenia po meczu;D Zjemy ich :)


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:45

Ogólnie mam ten mecz w poszanowaniu i oglądam, bo nie mam nic do roboty, no ale odrobina szacunku do kibiców chyba się należy? Zaza narzeka, że nie gra, a w pierwszym składzie chyba żadnego pożytku nigdy z niego nie było. Najbardziej boli to, co stało się z Asamoah. Takiego zjazdu dawno nie widziałem :sad:


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:46

FelekJUVE pisze:Ale Wy spinacie :D DO zobaczenia po meczu;D Zjemy ich :)
Lubię to!


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:46

Dziękujmy Bogom swoim za to, że Pogbę omijały kontuzje! Gdyby nie on, nie było by Scudetto, widać ile on jest wart dla tego Juventusu! On u nas to taka postać jak Messi w Barcelonie! Nie, chyba jeszcze ważniejszy, bo bez niego nie ma zazwyczaj nic!
Makiavel pisze:No proszę, nie widzę tutaj peanów na cześć Zazy, naszego wybitnego napastnika, który zdaniem tutejszych ekspertów, powinien zesłać Moratę w niebyt. A tymczasem co robi Zaza? Gra totalnie bez głowy, czyli mniej więcej to co zawsze.
Bardziej cieszy Cię to że wyszło na twoje, czy bardziej wkurza Cię poziom naszej gry?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:47

Pod koniec zeszlego sezonu rezerwowi dawali rade i wygrywalismy z Interem i Napoli teraz daja sie Veronie :doh: Oby Allegri dal im szkole.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 22:36

Mistrz Anglii: Leicester City 3 - 1 Everton (12)
Mistrz Francji: GFC Ajaccio (18) 0 - 4 Paris Saint Germain
Mistrz Niemiec: Ingolstadt (10) 1 - 2 Bayern Munich
Mistrz Włoch: Hellas Verona (20) 2 - 1 Juventus

Może Dybala dobije do 20 goli w Serie A. Świętujemy dalej :juve:
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 22:39 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 22:38

Wynik tego meczu ma dwa wpływy:
1. Stan umysłu użytkowników forum wyciągających wnioski
2. Typera
Proponuje szybkie jego zamknięcie :prochno:


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 22:39

Dzisiejszy mecz to totalna kpina z kibiców a jednocześnie potwierdzenie tego, że nie chcemy wygrywać bo liczymy na to, że "i tak w końcu coś wpadnie". Zepsuć sobie wszystkie owocne statystki meczem z ostatnią drużyną w lidze w dodatku cienką jak ping-pongi. To potrafi tylko Juventus. Później się dziwić, że cały świat mówi, że mecze w Serie A są wiecznie ustawione. No ale tak - najpierw z Hellasem a później podczas prowadzenia 2:0 w Champions League na terenie przeciwnika. Co więcej ? Większość składu to zawodnicy rezerwowi, którzy powinni ZAPIERNICZAĆ pokazując kibicom oraz trenerowi, że są godni gry w koszulce Juventusu. Oni natomiast biegają jak dzieci we mgle. Mam nadzieję, że po tym meczu działacze już wiedzą z kim się pożegnać bo na niektórych nie da się już po prostu patrzeć. Smaczku jak zwykle dodali komentatorzy Eleven i sędzia z neapolu prowadzący spotkania na boiskach Serie B. Ogólnie dawno nie byłem tak wściekły po meczu. Frajerstwo do potęgi :/


Obrazek
Zablokowany