Za co nienawidzicie Zibiego ?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 14:04

No własnie ... nie rozumiem tego :? Dlaczego wszyscy uważają ze Zibi 'sprzedał' się Romie ? :shock: Po przeczytaniu ksiazki "Prosto z Juventusu" Zibi zyskał w moich oczach. Przecież był to świetny pomocnik, który wiele zrobil dla Juve, a że chciał odejsc do Romy to chyba jego sprawa nie ? Przeciez jak sam pisał - nie rozstaję się z klubem w nieskaskach lecz wtedy gdy jestem zrzyty z klubem i mam poparcie kibiców - zreszta Boniek od początku mówił, że chciałby grać w Romie ale to nie znaczy, że nie kochał Juve !!! :evil: To samo było z Inzaghim - został sprzedany i co już jest wrogiem publicznym większosci tifosich Juve ! Ja jako 'człowieka' równiez nie lubię Bońka (reprezentacja :? ; chce być wszędzie :evil: ) ale szanuje go za to jak grał i co robił w Juve !
Przemyślcie to i odpowiedźcie !


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 14:21

Oczywiście szanuje Bońka, a za co go nie lubie :?: chyba tak ogólnie, ale przedewszystkim za to, że odszedł do Romy...
Co do Inzaghiego to nie lubiłem go nawet kiedy grał w Juventusie :evil:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 14:28

Hehe ja Nie lubie Bonka za to ze wszedzie Go pelno i za to ze uwaza sie za Dobrego Trenera~!! A to ze oposciel Juventus to tylko Jego prywatna sprawa!!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 14:31

Moze ta odpowiedz wyda sie troche chamska ale mnie nie obchodziło co on gral i ile bramek strzealł od tego są luzie starsi którzy oglądali go gdy był piłkarzem gdy wybierali go na trenra od razu wiedziałem ze to nieporozumienei póżniej to sie potwierdziło nie lubei go i tyle 8)


Zawsze Wierni ! ! !
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 14:49

Ja tam Bońka lubie... I nie rozumiem dlaczego nie lubieć go za to że zmienił barwy klubowe... Jego wybór... Podobnie rzecz ma się z Inzaghim tyle tylko że Inzaghiego nie lubie i nie lubiałem go już za czasów gry w Juve...
Ostatnio zmieniony 06 marca 2004, 14:52 przez booyak, łącznie zmieniany 1 raz.


★ ★ ★
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 14:50

JA tam do bonka nic nie mam (oprocz reprezentacji) jednak nie cierpie jak wypowiada sie czasami o Juve. Aktualnie to on zapomnial ze gral dla Juve. Praktycznie w kazdym programie o Serie A jest calym sercem za Romą... i calym sercem przeciwko Juve... Juz zapomnial kto go wypromowal we Wloszech.... Wlasnie Juve. Czasami moglby dac sobie luzu i przypomniec czasy gdy grywal dla starej damy. Roma romą jednak byłe kluby powinno się szanować a nie przy byle okazji na nie najezdzac. takie jest moje zdanie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
daras

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 53
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 14:56

respect dla Bońka za to co kiedys zrobił! ale teraz to chyba powiene sobie podziękować... szczególnie mu nie wyszło z reprezentacją


I LOVE JUVE, dziękujmy Bogu że stworzył coś tak wspaniałego
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 15:02

Martin ma racje ja tez do niego nic niemam ale mógłby troche poszanowac swoj dawny klub Juventus :!: Owszem kocha Rome ja go w zupełnosci rozumie bo to jest normalna rzecz ale nie musi tego pokazywac fanom Juve.


Szymeq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2004
Posty: 112
Rejestracja: 27 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 15:25

Ja nie mam nic do Bońka fakt zgodzę sie co do reprezentacji.
Ale Inzaghi jest dla mnie również świetnym zawodnikiem
:D :D :D


KOCHAM KAJĘ RADZKĄ
Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 16:01

ja mam identyczne zdanie jak Martin, tzn do Bońka nic nie mam, szanuje go za to jakim był zawodnikiem, reprezentacja...no cóż, nie tylko jemu nie wyszło, ale właśnie te komentarze najbardziej mnie denerwują, Romą sie zachwyca jak nie wiem co, no i dobrze, ma prawo, ale po co (i dlaczego :? ) tak najeżdża na Juve? dziwne troche...


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 16:03

wedlug mnie on w juve nic wielkiego nie pokazal nawet nazwali go nocnym kowbojem (czy cos takiego) dobrze gral w pucharach a w lidze byl cienki mysle ze jak by go niebylo to juve i tak by zdobylo w tedy PE wtedy byl cudowny PLATINI. I jescze te jego komentarze dotyczace juve :evil: a przeciez to dzieki juve osiagnol tyle


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 16:42

a ja Zibiego nienawidze za polska reprezentacje :D że zwalił nam szanse na awans do ME


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 16:45

Ja również popieram zdanie Martina.

Nic do Bońka nie mam. Bardzo lubię, szanuję i nie zpaomnę każdego kto przyodziewał nasze trykoty.
Boniek. Jedyny Polak w histori JUVE. Zrobił dla nas dość dużo. Naprawdę JUVE wypromowało go na skalę światową.
Jadnak jak podkreślił Martin wielkorotnie, Boniek wypowiadał się o JUVE jakby zapomniał, że kiedyś u nas grał. Przyznał , że trzyma z romą. Ok, ale pod żadnym względem nie powinien patrzeć na JUVE z tej perspektywy... :roll:


Obrazek
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 17:12

nie że go nienawidze ale źle zrobił ze poszedł do romy i że objał kadre.poza tym to szacunek za to że był najlepszym polskim piłkarzem


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2004, 17:12

Mario_166 pisze:nawet nazwali go nocnym kowbojem (czy cos takiego)
:lol: :lol: :lol:

"Il bello di notte" czyli "Pieknosc nocy" to przydomek jakim obdarzyl Zibiego l'Avvocato.

Co do samego Bonka - z wiekiem coraz bardziej traci w moich oczach.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ODPOWIEDZ