Serie A 15/16 (36): JUVENTUS 2-0 Carpi

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 04:30

Crunny pisze:Zaza - Dybala
Pereyra
Asamoah - Lemina - Sturaro
A.Sandro - Bonucci - Rugani - Padoin
Buffon
.
To Pereyra jeszcze żyje?Kiedy on ostatnio powąchał murawę?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 10:37

PietroBosman pisze:
Crunny pisze:Zaza - Dybala
Pereyra
Asamoah - Lemina - Sturaro
A.Sandro - Bonucci - Rugani - Padoin
Buffon
.
To Pereyra jeszcze żyje?Kiedy on ostatnio powąchał murawę?
Żyje i nawet pojawił się kilka razy w tym sezonie. W SerieA - ostatnio z Empoli wszedł za Kwadwo w okolicach 80 minuty, a w LM w meczu z Bayernem (2:4) przed doliczonym czasem za Cuadrado ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 12:09

Z Pereyry chyba nic już niestety nie będzie. W poprzednim sezonie miał obiecujący początek zwłaszcza na pozycji b2b, gdzie całkiem nieźle wyglądał w odbiorze. Później Allegri przesunął go bliżej bramki rywala i robił wszystko dobrze, do momentu pozbycia się piłki, często podejmował złe decyzje, bądź niedokładnie dogrywał, taki casus Giovinco - dużo wiatru, wszystko ładne dla oka, ale efektywności w tym ze świecą szukać. Ok - swój wkład miał, jakiś tam poziom trzymał, rozegrał sporo przyzwoitych spotkań, ale mijający właśnie sezon miał być dla niego tym, w którym wyplewi swoje niedokładności i wzbije się na wyższy poziom. W kilku słowach - zapracował sobie na wykupienie go z Udinese, ale powinien udowodnić swój dalszy rozwój w tym sezonie. Rok praktycznie w całości przesiedział na L4, jak już grał to na początku rozgrywek, kiedy w drużynie panował bałagan, a później jego występy jak np. z Bayernem były ładunkami ujemnymi. Chciałbym się mylić, ale chyba już jest po frytkach w jego przypadku.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 14:41

Max na konferencji przed meczem:“I can confirm tomorrow we’ll start Gigi Buffon, Leo Bonucci, Daniele Rugani and Patrice Evra. Paul Pogba in midfield and Alex Sandro, plus Alvaro Morata up front.

Do tego pewnie jeszcze dojdzie Lemina i Zaza.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 15:10

Vincitore pisze:Z Pereyry chyba nic już niestety nie będzie. W poprzednim sezonie miał obiecujący początek zwłaszcza na pozycji b2b, gdzie całkiem nieźle wyglądał w odbiorze. Później Allegri przesunął go bliżej bramki rywala i robił wszystko dobrze, do momentu pozbycia się piłki, często podejmował złe decyzje, bądź niedokładnie dogrywał, taki casus Giovinco - dużo wiatru, wszystko ładne dla oka, ale efektywności w tym ze świecą szukać. Ok - swój wkład miał, jakiś tam poziom trzymał, rozegrał sporo przyzwoitych spotkań, ale mijający właśnie sezon miał być dla niego tym, w którym wyplewi swoje niedokładności i wzbije się na wyższy poziom. W kilku słowach - zapracował sobie na wykupienie go z Udinese, ale powinien udowodnić swój dalszy rozwój w tym sezonie. Rok praktycznie w całości przesiedział na L4, jak już grał to na początku rozgrywek, kiedy w drużynie panował bałagan, a później jego występy jak np. z Bayernem były ładunkami ujemnymi. Chciałbym się mylić, ale chyba już jest po frytkach w jego przypadku.
Ja bym mu jeszcze dał szanse. Solidnie przepracowane lato może mu bardzo wiele dać. Tamten sezon należy w jego przypadku określić jako średni/dobry - pokazał, że ma potencjał. Co do tego, to przypomnę, że do czasu kontuzji była naszą najjaśniejszą obok Cuadrado postacią, jeśli chodzi o graczy ofensywnych. Tylko na grę tej dwójki dało się patrzeć (co wyprawiał wtedy taki Pogba, to przemilczę). Zanotował kilka asyst i naprawdę można było odnieść wrażenie, że wspiął się trochę wyżej względem poprzedniego sezonu.
Liczę, że zostanie i wróci do formy.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 17:31

Roberto na początku sezonu wyglądał chyba najlepiej z naszych piłkarzy. Już w zeszłym sezonie miewał mecze świetne jak ten przeciw BvB. Nie skreślałbym go tym bardziej że to nasz jedyny ofensywny pomocnik i nawet jeśli przyjdzie ktoś inny to Roberto da mu dużo dobrych zmian (jak będzie zdrowy).


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2016, 18:04

Hattrick Padoina - musi dać odpowiedź Tottiemu :koszulka:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 11:35

Spodziewałem się wiekszych rezerw:
Buffon, Rugani, Bonucci, Evra, Cuadrado, Pogba, Hernanes, Asamoah, Alex Sandro, Mandzukic, Morata

Gramy trójka z tylko z Bonuczem, Ruganim i Evra, dziwne. ALe za to skrzydła Sandro - Juan, moze być ciekawie.
Liczyłem na 90 minut Zazy, może za tydzień.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 11:40

Robaku pisze:Spodziewałem się wiekszych rezerw:
Buffon, Rugani, Bonucci, Evra, Cuadrado, Pogba, Hernanes, Asamoah, Alex Sandro, Mandzukic, Morata

Gramy trójka z tylko z Bonuczem, Ruganim i Evra, dziwne. ALe za to skrzydła Sandro - Juan, moze być ciekawie.
Liczyłem na 90 minut Zazy, może za tydzień.
Nie wiem, co bym sobie pomyślał na miejscu Zazy. Jego brak w pierwszej jedenastce jest co najmniej dziwny i sugeruje, że Max z niego rezygnuje.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 11:44

Znowu Evra w tej trójce z tyłu :think: ale tym razem przeciwnik o wiele mniejszego kalibru, więc raczej nie będzie musieć się wykazywać.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 11:47

Robaku pisze:Spodziewałem się wiekszych rezerw:
Buffon, Rugani, Bonucci, Evra, Cuadrado, Pogba, Hernanes, Asamoah, Alex Sandro, Mandzukic, Morata
To jest dziwne. Wykupujemy Lemine = wierzymy w niego.
Gdy Marchisio schodził z boiska, to w większości przypadków zastępował go Mario. Gdy Claudio nie ma, to w większości meczów Hernanes wychodził w pierwszym składzie. Dlaczego? Czasem nie ogarniam wyborów Maxa. Ale to on wygrał mistrza, więc nie będę krytykował.
Fajnie, że ofensywne skrzydła. :hellyes:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 11:52

Mam prośbę, mógłby ktoś nagrać ten mecz ?

Pierwszy raz w sezonie skrzydła Cuadrado & Sandro, a ja akurat wyjeżdżam i nie będę mógł obejrzeć :think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 12:02

Robaku pisze:Gramy trójka z tylko z Bonuczem, Ruganim i Evra
Kilka miesięcy temu pisałem o takiej pozycji Evry, jako półlewego, która może zdać egzamin i może być alternatywą nie tylko dla Sandro, ale i Chielliniego. Super, że się zrealizuje taka próba zagrania :ok:
Sila Spokoju pisze:Pierwszy raz w sezonie skrzydła Cuadrado & Sandro, a ja akurat wyjeżdżam i nie będę mógł obejrzeć :think:
To nie będzie pierwszy raz.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 12:18

NIe wiem jaki jest sens wystawiania MOraty skoro najprawdopodbniej odejdzie od nas latem ale wydaje mi sie za tydzien w meczuz Hellasem wystapi od poczatku dwojka Zaza Dybala
Oby Max do meczu z MIlanem umiejtnie rotowal skladem tak zeby chlopaki na final byli wypoczeci aczkolwiek jeszcze nie myslami na wakacjach
2:0 dzisiaj i spokojna feta.....oby bez kontuzji :prochno:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 12:29

Nie aż taki rezerwowy skład jak zapowiadano. Szczególnie szkoda, że nie pojawili się Padoin i Zaza a Hernanes to chyba jest tylko po to, żeby się pokazać potencjalnym kupcom z Chin (jakby jakąś brameczkę z dystansu przyładował to od razu by się Chińczycy nim zachwycili i można by gościa sprzedać za jakieś fajne pieniądze).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany