Serie A 15/16 (34): JUVENTUS 3-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 21:46

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:37

Chyba faktycznie coś jest na rzeczy z tym szacunkiem dla rywala. od 51min. graliśmy jednego więcej, a jestem niemalże przekonany w 100%, że więcej podań wymieniliśmy na Naszej połowie, niż połowie przeciwnika. :think:
Wynik fajny, Scudetto coraz bliżej. Tylko katastrofa mogłaby Nam je odebrać. :koszulka:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:37

Zupełnie bez bólu, a od 70 minuty piknik jakich mało. Fajnie, że Dybała zrobił w drugiej połowie 2 brameczki, choć widać, że miał dużą ochotę na hat tricka, dobra teraz Fiora, która cieniuje i świętujemy mistrza sprzed telewizora.
Fajnie nasza obrona, Laziale zupełnie bez pomysłu, a kartka dla Patrica to już w ogóle zabiła mecz.
No dobrze dobrze, chociaż dzisiaj zmiany zupełnie mnie nie przekonały. Czyżby jednak czas Asy nadchodził?
Fiora jest w takiej rozsypce,ze 1 pkt to jest minimum. Na Carpi już jako mistrzowie . :)
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2016, 22:39 przez Robaku, łącznie zmieniany 2 razy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:38

w 88 przełączyłem na Rome, bo moje 200 stówy wisiały w powietrzu i Totti cham jeden mi je wygrał :prochno:


Co do meczu tak jak mówiłem w 1 poście 3 :0 . Co tu dużo więcej mówić, w niedzielę świętujemy #5xscudetto.In.A.ROW#


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:39

Uwaga... Dybala strzelił prawą nogą.

Miło i przyjemnie, Marchetti robił co mógł.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:41

Makiavel pisze:Czemu nie ma masowego hejtu na Pogbe za zmarnowanie setki?
Bo to Morata zdupcył :head:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:41

Szkoda, że Allegri nie dał szansy Dybali na pierwszego hat-tricka w Juve, no ale na coś narzekać trzeba :prochno:

Scudetto praktycznie zdobyte, więc mam jeszcze tylko dwa życzenia na ten sezon Serie A:
-hat trick Dybali
-gol Ruganiego

ps. Sturaro jest słaby.

FORZA JUVE!!! :juve: :juve:
Cabrini_idol pisze:Co do meczu tak jak mówiłem w 1 poście 3 :0 . Co tu dużo więcej mówić, w niedzielę świętujemy #5xscudetto.In.A.ROW#
Niestety dopiero w poniedziałek :/ Musimy czekać na mecz Romy z Napoli, nawet jeśli wygramy swoje.
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2016, 22:43 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:42

Hed pisze:Uwaga... Dybala strzelił prawą nogą.

Miło i przyjemnie, Marchetti robił co mógł.

Nie mów "Uwaga i Dybala" w jednym zdaniu, bo zaraz myślę, że kontuzji doznał :whistle:

:prochno:


Szybko, gładko i przyjemnie - jak to z Lazio ostatnio bywa. Paulo się włączył luz po dwóch bramkach i jestem pewien, że wcisnął by 3cią, gdyby został. Słabo Sturaro, gościu się nie nadaje do gry atakiem pozycyjnym. W pierwszej połowie, to chłopaki nie za bardzo chcieli grać z Hernanesem :lol:


-4


#FinoAllaFine
#WeAreOne
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:42

3-0, Scudetto prawie pewne. Oszczędzaliśmy się na mecz z Fiorentiną.
Zaza jest naprawdę beznadziejny, jak to się można pomylić wobec człowieka, z jego gry kompletnie nic nie wynika, mam nadzieje że znajdzie się ktoś głupi kto za niego da takie pieniądze o jakich była mowa, inna sprawa że w Anglii takie "klocki" lepiej się odnajdują. Bez kitu, strasznie się oszukałem! Następny Sturaro, nie chce takich zawodników oglądać w Juve. Fajną zmianę Asamoah dał, wprowadził trochę ożywienia, znów pewny występ Ruganiego, szkoda że Pogba nie trafił - miałby fajną serię...
Fajny wynik, oby częściej!
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2016, 22:43 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:43

W niedzielę nie świętujemy mistrzostwa, Panie Cabrini. :smile: Do majstra brakuje nam formalnie 4 punktów. Świętować możemy co najwyżej w poniedziałek, po stracie punktów Napoli. Odsyłam do wątku o nowych przepisach w tym sezonie.

Absolutna dominacja. Zjedliśmy ten zespół bez większego wysiłku. Nasi zagrali bardzo dobrze i przyczepiłbym się jedynie do kiepskiej skuteczności i Marchettiego. :lol: Gdyby nie on, skończyłoby się na 6-0 - koledzy z zespołu powinni być mu wdzięczni.

Mandżukić jest nieoceniony. :ok: Wraca, przejmuje piłki, to on wykonał największą robotę przy drugiej bramce Dybali, wypuszczając Khedirę.

Gra Pogby i Dybali to miód, cudo.

inter i Fiorentina. :prochno:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:43

Co zrobił Asamoah... :doh:

Zaza świetnie wypuścił go sam na sam a ten zamiast podwyższyć na 4:0 to... wycofuje piłkę, do Zazy, który mentalnie już poza akcją i musiał na szybko coś wymyślić.

Marchetti jak zwykle, szkoda mi go, bo bramkarz dobry, już dawno powinien grać w klubie na wyższym poziomie.

Buffon spacerujący pod bramką, ręce zaplecione za plecami - idealne podsumowanie ogórkowego poziomu ligi. Niestety, ale w Europie się nie nawojujemy jeśli reszta ligi się nie ogarnie.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:44

Mecz na luzie i tak powinno być. Trochę niewykorzystanych sytuacji (Pogba i samolubny Dybala) ale nie ma co narzekać. Teraz w niedziele pokazać, kto rządzi we Włoszech i będzie pięknie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:46

Makiavel pisze:Czemu nie ma masowego hejtu na Pogbe za zmarnowanie setki?
Co ja pacze... :|
Jak zdobędziemy mistrza, to chciałbym w każdym meczu zobaczyć Zaze, Lemine i Asamoaha. Przykład Ruganiego idealnie pokazuje, co daje wiara w zawodnika i ciągłość w grze.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:49

Dybala ewidentnie chciał dziś zaimponować swojej lasce, w drugiej połowie mu wszystko wychodziło. Więc... powinna ona częściej na stadion przychodzić. :cwaniak:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 22:55

Makiavel pisze:Czemu nie ma masowego hejtu na Pogbe za zmarnowanie setki?
Czemu nie ma masowego hejtu na DYBALE za zmarnowanie setki? W pierwszej połowie też popsuł 100ówe.
pablo1503 pisze:Jak zdobędziemy mistrza, to chciałbym w każdym meczu zobaczyć Zaze, Lemine i Asamoaha.
Spoko, ale też bez przesady z tym drugim garniturem, trzeba być w rytmie meczowym na finał Coppa Italia ;)

Aha na Flashscore podano, że mamy już zapewnioną matematyczną kwalifikacje do fazy grupowej CL - to jako taka ciekawostka ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany