Serie A 15/16 (33): JUVENTUS 4-0 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 13:38

PlanetJuve pisze:Nikt sie nie obrazi jak nie wygramy ligi, ale za to mega powalczymy w Europie.
Ja się obrażę. A powiedzieć, że będę zdenerwowany to jak powiedzieć, że holokaust był troszeczkę nie w porządku.
Co jak co, ale akurat ja mam ostre ciśnienie na 6 scudetto z rzędu. Chyba dlatego, że Inter przypisuje sobie 5 z rzędu, chcę aby Juventus utarł im nosa i pokazał, że można zdobyć więcej bez potrzeby zasiadania przy zielonym stoliku i kopania dołków pod ewentualnym przeciwnikiem.

Kurs na Palermo w granicach 20.00. To chyba mówi samo za siebie. Skoro jest szansa odjechać Napoli na 9 pkt i butem w mordę wybić im scudetto z głowy, to liczę, że zrobimy to z przytupem.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 13:47

Zullani:
La Juventus vicina ad una nuova numerazione contro il Palermo con il 3-5-2
Buffon
Barzagli
Bonucci
Rugani
Cuadrado
Khedira
Marchisio
Pogba
Evra
Dybala
Mandzukic
#finoallafine


Szkoda, chciałbym zobaczyć Sandro i Cuadrado razem od początku, zwłaszcza w takim meczu..

:juve:


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 14:17

Nie gramy juz w LM wiec licze na konkretny, inintensywny mecz z naszej strony, bez wiekszego kalkulowania i kunktatorstwa.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 14:53

JBł pisze:Zullani:
La Juventus vicina ad una nuova numerazione contro il Palermo con il 3-5-2
Buffon
Barzagli
Bonucci
Rugani
Cuadrado
Khedira
Marchisio
Pogba
Evra
Dybala
Mandzukic
#finoallafine


Szkoda, chciałbym zobaczyć Sandro i Cuadrado razem od początku, zwłaszcza w takim meczu..

:juve:
W takim razie z ławki chętnie zobaczyłbym: A.Sandro, Asamoah i Sturaro, którzy potrzebują zgrywania się z innymi. Boję się, że wejdą zamiast nich Padoin, Lichtsteiner czy Hernanes, z których pierwszego i ostatniego chętnie wymieniłbym w to mercato. Nie jestem ich hejterem (nawet często obrońcą!), ale Padoin już zbyt wyraźnie odstaje umiejętnościami od reszty, a Hernanes potrzebuje regularnej gry w nieco słabszym klubie.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 14:53

Trzeba wykorzystać potknięcie Napoli i wygrać ten mecz szybko, łatwo i przyjemnie. Dybala dawno nie grał - wrócił to niech od razu coś strzeli, np. z wolnego.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:45

1. Sami Khedira - od człapaka do kozaka :D Wykończył jak rasowy snajper. Można by napisać, że po transferze z Realu przywróciliśmy go do piłkarskiego życia. Niestety ciągłe urazy nie pozwalają mu ustabilizować formy na topowym poziomie, który niewątpliwie jest w zasięgu Niemca.

2. Pogbinho jak zwykle pajacuje, ale asysta - magic touch + wolej sparowany na poprzeczkę.

3. Marchisio :afraid2:

Miałem zostać przy oglądaniu Leicester, ale powiedziałem sobie, dziś chłopaki mogą pokazać dobry football. Na razie jest nieźle, ale ciężko zignorować masę niedokładności w każdym sektorze (szczególnie na skrzydłach) połowy Palermo. Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie zacznie się standardowe męczenie buły przy wyniku 1-0 :pray: Południowcy nie istnieją w ofensywie i żal byłoby tego nie wykorzystać.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:47

Szału ni ma :prochno: Moje over 2.5 chyba nie siądzie. Oby to nie były więzadła u Markiza. :afraid2:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:48

To co Marchisio ma po euro.. Jak zobaczyłem tych dwóch dziadków koło niego.. :confused:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:49

Siedlismy po strzeleniu bramki czy po kontuzji Markiza?


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:49

Popykaliśmy przez 15 minut, potem skończyliśmy grać w piłke. Te kasztany spokojnie mogły wyrównać. Mam nadzieje że Allegri rozpierdzieli szatnie i na drugą połowę wyjdziemy odpowiednio nastawieni.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:49

Ale żenada. Palermo powinno co najmniej wyrównać...Jak widać nic się nie zmieniło. Strzelamy gola i utrzymujemy wynik. Szkoda, bo moglibyśmy zobaczyć wreszcie więcej niż dwa gole na JS (ostatni raz to miało miejsce na początku stycznia! mam na myśli tylko Serie A).

Gol Khediry kapitalny.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:49

Minimalizm w wersji classic. Zespół myślał o atakowaniu do momentu strzelenia na 1:0, potem to już każdy widział.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:49

Średnio gramy, mogło to Palermo strzelić bramkę przed przerwą to przynajmniej byłyby jakieś emocje.

Szkoda Marchisio, pewnie już w tym sezonie nie pobiega :think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:51

Jak to bywa w pilce noznej kiedy sie gra bez konctracji i nie wykorzystujac okazje moglismy stracic jednego gola.
Musimy zdobyc szybkiego drugiego gola zeby uniknac sensacje tak jak przeciwko Frosinone!


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:51

I znowu wychodzimy na prowadzenie i... koniec grania, oddajemy inicjatywę rywalom i pozwalamy im na groźne akcje i strzały.

Pogba asysta i poprzeczka, Khedira gol zdobyty dzięki chłodnej głowie, Dybala i Mandzukić walczący, ale obrona trochę przysypia i skrzydła nie dają tyle ile powinny.

No to koniec sezonu dla Marchisio :sad: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany