Serie A 15/16 (32): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Burq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2007
Posty: 20
Rejestracja: 15 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 12:12

Dysponuje ktoś gifem, w którym podczas zmiany Evry, Max wbiega(?) we Francuza?

Gigi rulez! :dance2:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 12:25

Nie wiem czy ktoś widział. :prochno:

lany poniedziałek był już dawno


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 12:44

Odnosnie sytuacji, w ktorej Morata oblal przeciwnika woda - wczoraj kibice Juve smiali sie, ze teraz grozi mu dluga dyskwalifikacja na podstawie powtorki TV i wielu w to uwierzylo. :lol:

Zaczelo sie pojawiac info, ze bedziemy chcieli pozyskac Danilo, to tak w temacie kiepskiej postawy Lichtsteinera. Zreszta czy to nie jest tak naprawde jego normalny poziom? Ja wiem, ze zdarzaly sie mu swietne okresy, ale on nigdy nie dysponowal dobra technika i generalnie ograniczal sie do jednego zwodu i biegania od pola do pola, walki. Szalu nie ma jak na zespol, ktory zdaniem wielu jest obecnie czwarta sila w Europie. Kiedys skakalismy pod sufit na mysl o takim transferze, ale jaki to byl wowczas Juventus...

Faktycznie trzeba popracowac nad strata frajerskich bramek, bo Alexowi nawet nikt wczoraj nie przeszkodzil. Druga sprawa to te przeklete kontuzje i za nic mam fakt, ze to samo bylo w poprzednich klubach Allegriego. To jest Juventus, nie cyrk na kolkach - Agnelli mam nadzieje bedzie surowy w tej kwestii.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 12:47

Poprostu pisze:Nie wiem czy ktoś widział. :prochno:

lany poniedziałek był już dawno
Zauważyłem tę sytuację , Alvaro dowcipniś :prochno:


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 16:30

CavAllano pisze:Zaczelo sie pojawiac info, ze bedziemy chcieli pozyskac Danilo, to tak w temacie kiepskiej postawy Lichtsteinera. Zreszta czy to nie jest tak naprawde jego normalny poziom? Ja wiem, ze zdarzaly sie mu swietne okresy, ale on nigdy nie dysponowal dobra technika i generalnie ograniczal sie do jednego zwodu i biegania od pola do pola, walki. Szalu nie ma jak na zespol, ktory zdaniem wielu jest obecnie czwarta sila w Europie. Kiedys skakalismy pod sufit na mysl o takim transferze, ale jaki to byl wowczas Juventus...
Danilo to ten, co pozwalał piłkarzom VFL na wszystko w ostatnim meczu? Widziałem go w akcji po raz pierwszy w tym sezonie i moim zdaniem on kompletnie nie potrafi bronić. Fajnie, że potrafi ruszyć do przodu i ładnie wrzucić, ale to nadal prawy obrońca, a nie skrzydłowy. Moim zdaniem powinniśmy ściągnąć Fabinho albo Vrsaljko.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 20:34

Burq pisze:Dysponuje ktoś gifem, w którym podczas zmiany Evry, Max wbiega(?) we Francuza?
Proszę, Max znowu w akcji :D

Obrazek


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2016, 08:52

I znów lament i znów źle, meczyk ciekawy piękne parady Gigiego słupki, Comeback emocje...a wam mało, źle... Dawno nie widziałem tak zdeterminowanego Milanu, mnie osobiście komentarz na E11 się podobał, Święcicki się wyrabia.


Juve, storia di un grande amore
Burq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2007
Posty: 20
Rejestracja: 15 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2016, 14:12

pinturicchia pisze:Proszę
Dzięki ;)


Zablokowany