Serie A 15/16 (32): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 00:08

Patrol pisze:Dla tych, którzy chcą się jeszcze pośmiać na koniec soboty polecam - https://twitter.com/Marcin_Milan :prochno:
Nie chcę wyjść na ignoranta, ale ten pan to ktoś znaczący? Ekspert telewizyjny? Komentator? Czy po prostu "fan Milanu" i "sympatyk calcio"?

edit: Patrol, dzięki. Już myślałem, że to jakiś znawca Serie A z wp czy eleven.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2016, 01:28 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 00:11

vitoo pisze:
Patrol pisze:Dla tych, którzy chcą się jeszcze pośmiać na koniec soboty polecam - https://twitter.com/Marcin_Milan :prochno:
Nie chcę wyjść na ignoranta, ale ten pan to ktoś znaczący? Ekspert telewizyjny? Komentator? Czy po prostu "fan Milanu" i "sympatyk calcio"?
Po prostu fan Milanu, który wszędzie widzi spisek ;) Już kiedyś ktoś podawał jego adres na tym forum, ale postanowiłem jeszcze raz go wrzucić, bo niektóre uwagi odnośnie meczu są dosyć zabawne.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 00:40

21 zwycięstwo z 22 ostatnich meczów, a tutaj narzekania :lol:
Brawo Juvepoland :smile:


Dobry mecz Ruganiego.
Świetny Buffon.
Niezły Mandzu i Pogba.


Edit.
Czemu Evra, a nie Lemina?


#FinoAllaFine
#WeAreOne
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 01:12

Vincitore pisze:Kiedyś tutaj wyliczałem ile straciliśmy bramek po wrzutkach ze stałych fragmentów gry za kadencji Allegriego i widzę, że tendencja zostaje podtrzymana. Wcale mnie to nie dziwi, skoro Max ustawia beznadziejne krycie 1 na 1. Nie wiem czym się kierował powierzając kiepskiemu fizycznie Ruganiemu, silnego Alexa.
Niestety bardzo się z tym zgadzam. To jest największy "łokieć Mandzukica" Juventusu.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 01:30

Vincitore pisze:Kiedyś tutaj wyliczałem ile straciliśmy bramek po wrzutkach ze stałych fragmentów gry za kadencji Allegriego i widzę, że tendencja zostaje podtrzymana. Wcale mnie to nie dziwi, skoro Max ustawia beznadziejne krycie 1 na 1. Nie wiem czym się kierował powierzając kiepskiemu fizycznie Ruganiemu, silnego Alexa
Przypominam: Milan w erze Allegriego był statystycznie najgorzej grającą drużyną przy stałych fragmentach gry w całej lidze, nawet w momencie gry wygrywali scudetto. Teraz sytuacja powtarza się w Juve, zresztą podobnie jak kontuzje mięśniowe - zero przypadku. Nie wiem gdzie szukać takich statystyk, ale podejrzewam, że dokładna analiza wszystkich straconych goli w tym sezonie dałaby odsetek tych straconych po stałych fragmentach/walce o górne piłki na poziomie ~30% :confused:

Generalnie mecz można opisać tak: przegrał gorszy, a nie wygrał lepszy. Oczywiście zwycięstwo na San Siro dalej smakuje nieźle, aczkolwiek jako wielki fan Juve i Serie A miałem wielki problem, by dotrwać do końca oglądając ten 'szlagier', stąd nie dziwię się, że ci mniej zainteresowani calcio omijają mecze ligi włoskiej szerokim łukiem.

Niezły mecz Ruganiego i Alexa Sandro, kompletna klapa środka pola. Pozdrawiam serdecznie tych, którzy uważają, że ta formacja nie potrzebuje klasowych wzmocnień :papa:


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 01:50

MCL pisze:Jestem chyba jedyną osoba na tym forum której występ Asamoah się podobał :prochno:
Ja druga. Chociaz mecz ogladalem jednym okiem, tylko druga polowe i po pijaku. No i wystep Asy podobal mi sie w porownaniu do jego ostatnich popisow, bo jesli chodzi o jego naprawde dobre wystepy, to jeszcze musi troche popracowac.
MCL pisze:Za łatwo nam to idzie, jeszcze Agnelli uzna że takie wyniki przy takiej grze są optymalne
Spokojnie, musialby byc kompletnym dyletantem, zeby tak pomyslec.
pumex pisze:Pozdrawiam serdecznie tych, którzy uważają, że ta formacja nie potrzebuje klasowych wzmocnień :papa:
Tak po prawdzie, zeby nawiazac do najlepszej pomocy swiata z poprzednich sezonow, musielibysmy sprowadzic spowrotem Vidala i sciagnac Gundo, a to sie jak wiemy nie stanie. I nie, nie jestem zwolennikiem braku wzmocnien w srodku pola.

A co do niektorych juzerów, to... ludzie, nie kumam Was... Jednem drugiemu zarzuca cpanie, pijanstwo, nieznanie sie na pilce, bycie gorszym kibicem Juve, niz on sam. Wezcie wyluzujcie, bo wieje od Was POlactwem.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 09:16

Lichy coraz słabszy:/ Trzeba kupić kogoś na PO, i mam nadzieję, że Cuadrado zostanie, bo jest mega przydatny. Gigi jest niesamowity, tyle lat, a on dalej trzyma poziom, co my zrobimy bez niego za dwa lata.
Napoli nie ma się co łudzić, mistrzostwo jest nasze. Zostało 6 spotkań z czego 4 u siebie, a możemy oba wyjazdowe nawet przegrać, a domowe wygrać i majster :D

FORZA JUVE!! :juve: :juve:


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 09:18

Meczu nie oglądałem, ale w skrócie widziałem Pogbę celebrującego jakby trzymając nasz herb...? Coś więcej na ten temat wiecie może? Dla mnie takie cieszynki znaczą bardzo dużo, choć wiadomo jaka dziś jest piłka...


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 09:20

pumex pisze:
Vincitore pisze:Kiedyś tutaj wyliczałem ile straciliśmy bramek po wrzutkach ze stałych fragmentów gry za kadencji Allegriego i widzę, że tendencja zostaje podtrzymana. Wcale mnie to nie dziwi, skoro Max ustawia beznadziejne krycie 1 na 1. Nie wiem czym się kierował powierzając kiepskiemu fizycznie Ruganiemu, silnego Alexa
Przypominam: Milan w erze Allegriego był statystycznie najgorzej grającą drużyną przy stałych fragmentach gry w całej lidze, nawet w momencie gry wygrywali scudetto. Teraz sytuacja powtarza się w Juve, zresztą podobnie jak kontuzje mięśniowe - zero przypadku. Nie wiem gdzie szukać takich statystyk, ale podejrzewam, że dokładna analiza wszystkich straconych goli w tym sezonie dałaby odsetek tych straconych po stałych fragmentach/walce o górne piłki na poziomie ~30% :confused:

Generalnie mecz można opisać tak: przegrał gorszy, a nie wygrał lepszy. Oczywiście zwycięstwo na San Siro dalej smakuje nieźle, aczkolwiek jako wielki fan Juve i Serie A miałem wielki problem, by dotrwać do końca oglądając ten 'szlagier', stąd nie dziwię się, że ci mniej zainteresowani calcio omijają mecze ligi włoskiej szerokim łukiem.

Niezły mecz Ruganiego i Alexa Sandro, kompletna klapa środka pola. Pozdrawiam serdecznie tych, którzy uważają, że ta formacja nie potrzebuje klasowych wzmocnień :papa:
Przy bramce Alexa z prawej strony został Rugani, ale po lewej jeśli się nie mylę stał Bonu. Ciężko powiedzieć bo powtórki takie beznadziejne były.
Mecz na moje oko był ciekawszy niż ten z Romą czy z Napoli jeśli chodzi o widza z poza Calcio. Były bramki, słupki, dużo sytuacji, a skrót z tego meczu jak na Serie A można skleić w jakieś 5 minut co na Włoską ligę jest świetnym wynikiem ;)
Już wcześniej pisałem, że Alex Sandro wyrasta na lidera, trzon czy gwiazdę czy jak tam kto woli. Świetnie jest.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 09:33

Wojtek pisze:Lichy coraz słabszy:/ Trzeba kupić kogoś na PO, i mam nadzieję, że Cuadrado zostanie, bo jest mega przydatny. Gigi jest niesamowity, tyle lat, a on dalej trzyma poziom, co my zrobimy bez niego za dwa lata.

FORZA JUVE!! :juve: :juve:
Tu masz racje też jestem za założenia ze trzeba kupić fajnego prawego obrońcę. A co do Gigiego to jedna odpowiedź się nasuwa: Donnarumma


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 09:56

Odświeżam moją listę strzelonych nam bramek po wrzutkach ze stałych fragmentów. Niby w tym sezonie tylko cztery i jest progres względem minionego, ale liczba 14 i tak działa na wyobraźnie:

14/15
Botia (Olympiakos, LM)
Rossettini (Cagliari)
Nene (Hellas, CI)
Britos (Napoli)
Antonelli (Milan)
Migliaccio (Atalanta)
Keita (Roma)
Rossettini (Cagliari)
Gomez (Verona)
Radu (Lazio, CI)

15/16
Blanchard (Frosinone)
Kompany/Chiellini (Man City, LM)
Llorente (Sevilla, LM)
Alex (Milan)

Za dużo jak na dwa sezony.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 10:57

kdzr pisze:Meczu nie oglądałem, ale w skrócie widziałem Pogbę celebrującego jakby trzymając nasz herb...? Coś więcej na ten temat wiecie może? Dla mnie takie cieszynki znaczą bardzo dużo, choć wiadomo jaka dziś jest piłka...
mrozzi niejako wyjaśnił o co może chodzić. Wiadomo, to nasze domysły ;)
Vincitore pisze: 15/16
Blanchard (Frosinone)
Kompany/Chiellini (Man City, LM)
Llorente (Sevilla, LM)
Alex (Milan)

Za dużo jak na dwa sezony.
Z Frosinone 2 stracone pkt. w 90 min. Zespół, który zdobył ich najmniej na wyjeździe. Porażka z Sevillą każdy wie, jaką miał wagę.

Miło czytać jak Milaniści chwalą Buffona. W sumie oni zawsze potrafili docenić rywala, w przeciwieństwie do ich rywali z Mediolanu.
To co wczoraj wyprawiał Gigi :jaw: Warto pochwalić Ruganiego, widoczny spory postęp, no ale jak się gra cały czas a nie raz na miesiąc. Gol Mario też cieszy, może się przełamał na dobre.
Najgorszy u nas Lichy, naprawdę jestem wręcz załamany tym, jaki gość zaliczył zjazd...niestety w 3-5-2, jak usiądzie na ławce kosztem Cuadrado, to z drugiej strony będzie siedział też Sando, a to jest ciężkie do zaakceptowania :P

Brawo, że podnieśliśmy się z 1-0. Liczby już dużo mówią. Widać już puchar. Teraz rozegramy 3 mecze w tydzień. Tu dużo się wyjaśni, jak nie wszystko, bo ten 3 to u nas wyjazd do Florencji a Napoli do Rzymu.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 11:19

W pazdzerniku wieksosc marzylo o tym zeby na koniec sezonu bylo top 3.
Po tym zwyciestwo jestesmy coraz blizej piatego Scudetto z rzedu!
Gigi bez dwoch to jeden z kluczowych pistac klubu w calej jego historii.
Rugani gra coraz pewnie i nabiera spokojnie doswiaczenie.
Szwajcar gra coraz mniej efektywnie, czas zeby wzmocnic prawa strona bo z Lichym za rok bedzie coraz gorzej moim zdaniem.
Spotkanie bylo na dobrym poziomu I to zdaniem ekspertow na Beinsport Fr !


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 11:26

Juve 64 pkt na ostatnie 66 możliwych.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 11:40

Sorek21 pisze:Juve 64 pkt na ostatnie 66 możliwych.
Dla niektorych na forum to nawet 66/66 to nadal za malo!


Zablokowany