Preseason 2016/2017

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 10:29

Ukształtował się już skład drużyn, z którymi zagramy podczas turnieju preseasonowego w Australii. Według ESPN będą to Tottenham Hotspur, Atletico Madrid i miejscowy klub Melbourne Victory. Sam turniej ma być rozgrywany pod koniec lipca. Mecze będą rozgrywane w godzinach przedpołudniowych polskiego czasu. Niestety nie są to drużyny z samego topu, ale nie ma co narzekać, bo mają one szanse na drugie miejsca w 2 najlepszych ligach świata, więc będzie ciekawie. Nie znamy jeszcze całego rozkładu preaseasonu, więc jeszcze możliwe, że dodatkowo posparujemy z kimś o klasę wyższym od dwóch wspomnianych ekip z Europy.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 13:11

gawron pisze:Niestety nie są to drużyny z samego topu, ale nie ma co narzekać, bo mają one szanse na drugie miejsca w 2 najlepszych ligach świata, więc będzie ciekawie.
Spurs dziś wygrywa i wskakuje na 1 ;) Atletico zawsze daleko dochodzi w Champions League i pamiętam jak ciężko Nam z nimi było w zeszłym roku. Nie narzekałbym na sparingpartnerów, zwłaszcza, że wspomniane przez Ciebie "klasa wyższa" będzie w tym czasie sparować w USA.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 13:26

Reaper pisze:Spurs dziś wygrywa i wskakuje na 1 ;)
Jasne, jest taka możliwość. Chodziło mi o wygląd tabeli na koniec sezonu, chociaż oczywiście ciężko o wyrokowanie na tym etapie rozgrywek. No z tym Atletico, to w sumie faktycznie ciężko ocenić gdzie jest ich miejsce, skoro ograli niedawno Real na SB. Z Bayernem gramy teraz, z Barcą graliśmy niedawno, a może będzie jeszcze możliwość rozegrania rewanżu za finał w tym sezonie. :whistle:


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 13:34

Kogoś jeszcze grzeje ten preseason? Chyba ostatni raz to śledziłem dokładnie przed sezonem 2009/2010, kiedy wszyscy oglądali po nocach 15 minutowe występy Diego. Najważniejsze żeby nie narzucać na naszych piłkarzy ogromnych obciążeń związanych z podróżami (czyt. nie robić z nich cyrku objazdowe, jak np. Real Madryt), przeciwnicy są mniej istotni. Już od czasów Conte przecież jest tak, że nasza dyspozycja i wyniki w meczach sparingowych mają tyle wspólnego z "właściwą" formą w sezonie co Forzalluminatijuvemc ze Zbigniewem Herbertem.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 16:29

Hahaha, wiesz, grzać, raczej nie grzeją, ale w czasie meczowej suszy i taki mecz Juventusiku obejrzę. Ale fakt jest taki, że póki sezon trwa, to mi to wisi, skoro nadal bijemy się z silniejszymi od Kogutów. Napisałem czysto informacyjnie, bo newsmani jeszcze w pracy albo na uczelniach. Pozdro Piotrek, wypijemy coś, wierzę! ;-)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 16:54

Patrząc na tych rywali których Juve miało w paru ostatnich pre-sezonach to to są bardzo mocni rywale;)


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 18:52

Dostaniemy pewnie oklep jak co roku w preseasonach nawet ze słabszymi ekipami, who cares.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:20

gawron pisze:Hahaha, wiesz, grzać, raczej nie grzeją, ale w czasie meczowej suszy i taki mecz Juventusiku obejrzę. Ale fakt jest taki, że póki sezon trwa, to mi to wisi, skoro nadal bijemy się z silniejszymi od Kogutów. Napisałem czysto informacyjnie, bo newsmani jeszcze w pracy albo na uczelniach. Pozdro Piotrek, wypijemy coś, wierzę! ;-)
o siema, nie skumałem że to Ty piszesz, tak to bym się nie trącał :D Też w to wierzę, może właśnie akurat przy okazji kolejnego śmieciowego sparingu w Polsce :D


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 08:32

gawron pisze:Niestety nie są to drużyny z samego topu, ale nie ma co narzekać, bo mają one szanse na drugie miejsca w 2 najlepszych ligach świata, więc będzie ciekawie. Nie znamy jeszcze całego rozkładu preaseasonu, więc jeszcze możliwe, że dodatkowo posparujemy z kimś o klasę wyższym od dwóch wspomnianych ekip z Europy.
Wicelider ligi hiszpańskiej i angielskiej, to nie jest ścisły top? Zwłaszcza Atletico, które notorycznie klepie Real, uważam za drużynę ze ścisłej europejskiej czołówki. Tottenahm z tego sezonu to już tez nie ta drużyna, co jeszcze sezon temu. Turniej zapowiada się ciekawie, aczkolwiek pewnie jak zwykle dostaniemy bęcki, więc nie ma się co podpalać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 19:51

panlider pisze:
gawron pisze:Niestety nie są to drużyny z samego topu, ale nie ma co narzekać, bo mają one szanse na drugie miejsca w 2 najlepszych ligach świata, więc będzie ciekawie. Nie znamy jeszcze całego rozkładu preaseasonu, więc jeszcze możliwe, że dodatkowo posparujemy z kimś o klasę wyższym od dwóch wspomnianych ekip z Europy.
Wicelider ligi hiszpańskiej i angielskiej, to nie jest ścisły top? Zwłaszcza Atletico, które notorycznie klepie Real, uważam za drużynę ze ścisłej europejskiej czołówki. Tottenahm z tego sezonu to już tez nie ta drużyna, co jeszcze sezon temu. Turniej zapowiada się ciekawie, aczkolwiek pewnie jak zwykle dostaniemy bęcki, więc nie ma się co podpalać.
Śpieszę z wyjaśnieniami. Generalnie ciężko oceniać drużyny która jest w ścisłym topie, a która w topie... Czasami to subiektywne nazewnictwo komentującego. Ja tutaj przyjąłem, że ścisły top to najlepsze cztery, może pięć drużyn europejskich (świata?), gdzie mimo wszystko znajdują się Barca, Bayern i Real - dwa brakujące miejsca się zmieniają, dzięki ostatniemu sezonowi gdzieś tam zahaczamy o ten ścisły top. Jak to się ma do Twojego Tottenhamu, który ma problem, żeby wejść do Ligi Mistrzów? Kiedy wygrali z kimś na prawdę poważnym? No właśnie. To, że mooooże uda im się zająć drugie miejsce w lidze, której ważniejsze drużyny są w kryzysie chyba nic wielkiego nie znaczy. Leicester to też ten ścisły top? :smile: Tak jak mówię, zależy jak na to spojrzeć. Tak czy siak, możliwe, że będzie ciekawie. Ale bardziej możliwe, że Max lub jego następca to zleje.

edit:
Teraz spojrzałem, że w pierwszym poście nie napisałem o ścisłym topie, więc się zakręciłem. no nieważne, już chyba wyjaśniłem o co mi chodziło mniej-więcej. ;)


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 13:15

7 sierpnia gramy z West Hamem z okazji otwarcia ich nowego stadionu: http://gianlucadimarzio.com/news-cat/il ... -juventus/


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2016, 18:43

Krążą po internecie już zdjęcia z pierwszego treningu w Vinovo. Chłopaki jak widać już 'wdrażają' w temat nowego kolegę.

Obrazek

Obrazek


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2016, 18:57

Lemina jak się chamsko wyłamał z laczkami. Pewnie już na wylocie do Leicester. :smile:


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2016, 19:07

Liczę bardzo w tym sezonie na Sandro..


Fino alla fine.
pezet1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 346
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2016, 21:51

Kwadwo swój chłop: klapki i skarpety :rotfl:

Czekamy jeszcze na Benatie i kogoś do ataku


Obrazek
ODPOWIEDZ