Serie A 15/16 (27): JUVENTUS 2-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 10:01

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 27. kolejki Serie A 15/16: JUVENTUS - Inter

Czas:

28.02.2016 (niedziela), godzina 20:45

Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 6
Remisów: 4
Przegranych: 3


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 8
Remisów: 2
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
(20.02.2016) - Inter 3:1 Sampdoria (Serie A)
(14.02.2016) - Fiorentina 2:1 Inter (Serie A)
(07.02.2016) - Hellas Verona 3:3 Inter (Serie A)
(03.02.2016) - Inter 1:0 Chievo (Serie A)
(31.01.2016) - Milan 3:0 Inter (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Mauro Icardi (11 goli w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Adem Ljajić, Ivan Perisić, Rodrigo Palacio (3 asysty w Serie A)
Obrazek Obrazek Obrazek

Zawieszeni: Marcelo Brozović
Zagrożeni zawieszeniem: Rodrigo Palacio
Kontuzjowani: -

Aktualna sytuacja w tabeli Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 9
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 9
Remisów: 2
Przegranych: 3



Ostatnie mecze:
(23.02.2016) - JUVENTUS 2:2 Bayern (Champions League)
(19.02.2016) - Bologna 0:0 JUVENTUS (Serie A)
(13.02.2016) - JUVENTUS 1:0 Napoli (Serie A)
(07.02.2016) - Frosinone 0:2 JUVENTUS (Serie A)
(03.02.2016) - JUVENTUS 1:0 Genoa (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (13 goli w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana, 2 gole w Coppa Italia)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Paulo Dybala (8 asyst w Serie A), Paul Pogba (5 asyst w Serie A)
Obrazek Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: Alex Sandro, Leonardo Bonucci, Stefano Sturaro
Kontuzjowani: Kwadwo Asamoah, Martin Caceres, Claudio Marchisio



HISTORIA SPOTKAŃ Z INTEREM



Przewidywane składy

Obrazek


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)


Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2016, 10:59 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 10:09

Nie ma o czym pisać nawet. Kibice "miszczów" już wiedzą, że wygra Juventus bo kupiliśmy już sędziego na ten mecz :cwaniak:

Meczu nie będę mógł oglądać, ale jestem pewien zwycięstwa! Z nimi zawsze smakuje wybornie!


:allegri: na śmietnik
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 10:35

3 pkt i potknięcie Neapolu da nam troszkę oddechu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 10:56

Tylko 3pkt. Chociaż zakłądam że Inter zagra podobnie jak Roma, postawią autobus,ciekaw jestem jak dlugo będziemy bili głową w mur, niech gra Mandzur bo z Bayernem pokazał że jest najlepszym naszym napastnikiem obok Dybali. Hernanes za Marchisio? Sandro w podstawie? 3-5-2?


P.s Stadion będzie pełny?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 10:57

Tutaj inny wynik niż zwycięstwo nie wchodzi w rachubę....pseudodrużyna z brzydko pachnącej części Mediolanu miała farta kiedy byliśmy bez formy ale oni wówczas cały czas na farcie jechali...teraz nie będzie tego farta i będzie zwycięstwo i nic innego się nie liczy. Stłamsić, podeptać i znokautować te miernoty....ale uwaga : mistrzowie nadchodzą... :rotfl:


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 11:01

Inter może uzyskać punkt tylko w jeden sposób:
- zagrać jak Bayern :ahsisi:

Spodziewam się murowania bramki niczym AS Roma. Mam nadzieję na 2:0. Może 2x Mario ? :cwaniak:


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 11:11

Na str Milanu wspominają o nieuznanej bramce Muntariego, to już 4 lata :D

Liczę na powtórkę z PW, 3 pkt obowiązkiem zwłaszcza że Napoli ma trudny wyjazd, już jedną szanse na odskoczenie zmarnowaliśmy, drugiej nie daruje :D

Serio Asa nadal kontuzjowany ? Jaja sobie robicie co nie ? :D


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 13:54

Z ciekawości zajrzałem na forum interu i rzucił mi się ironiczny wpis jednego z użytkowników:

"ale mwoienie ze zlodzieje sa od Nas lepsi to jakies nieporozumienie, nie wiem jak tacy kibice moga istniec... kazdy obiektywny kibic widzi, ze kadra nasza i jude sa na tym samym poziomie, z lekkim wskazaniem na nas "

:D W mojej ocenie za Marchisio zagra Pereyra, jeśli za rozegranie będzie odpowiedzialny Pogba, jeśli nie, to wtedy Hernanes. 3-5-2 z Ruganim/Kielonem i Sandro i można odesłać ich z wynikiem 3-0 choć z przyjemnością zobaczyłbym 4-0. Z nominalnych środkowych pomocników jest Medel, Melo i Kondogbia, czyli właściwie jeden potrafi operować piłką, choć dotychczas średnio mu to wychodziło. Jak kreować grę mając takie możliwości?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 13:57

Po tym meczu z Bayernem jakoś tak dziwnie mi. W ogóle nie czuję tego hype'u związanego z meczem, a to przecież mecz z Interem! Trzeba wyłączyć LM i przejść na tryb Serie A. Wygrana to mało, trzeba zniszczyć. Skromne 3:0 byłoby super. Marzy mi się nawet takie pośmiewisko, jakie Barca w ostatnich lata funduje Realowi. :juve:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 14:22

annihilator1988 pisze:
"ale mwoienie ze zlodzieje sa od Nas lepsi to jakies nieporozumienie, nie wiem jak tacy kibice moga istniec... kazdy obiektywny kibic widzi, ze kadra nasza i jude sa na tym samym poziomie, z lekkim wskazaniem na nas "
Ten, który to napisał to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do sześcianu...wejdź sobie na wątek o tej pseudodrużynie i zobacz jakie cuda tego wafla powklejałem ostatnimi czasy...zawsze tego samego na ogół...zniszczyć ich !


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 14:52

Jesteśmy zdecydowanym faworytem i trzeba to wygrać pewnie, najlepiej do 0. Mało mnie interesują komentarze kibiców z Mediolanu, bo oni od dawna są oderwani od rzeczywistości (te porównanie kadry interu i Juve to jedynie wierzchołek góry lodowej). Sami piłkarze przed pojedynkiem z nami nic nie robią sobie z problemów, jakie mają w drużynie i zapowiadają walkę o... zwycięstwo. Trzeba im to szybko wybić z głowy. Jestem przekonany, że ta reakcja na kiepskie 60 minut w naszym wykonaniu w pojedynku z Bayernem będzie miała odzwierciedlenie w niedzielnym meczu - wyjdziemy na pełnej, przekonani o własnej sile. U rywala zagra co prawda Kondogbia, ale zabraknie niezwykle istotnego Brozovicia. A u nas? Ponownie atak Dybala - Mandżukić, długo wyczekiwane 3-5-2 i powrót do składu Sandro oraz Chielliniego. To musi cieszyć.

Tutaj trzeba zaatakować od pierwszej minuty. 3 punkty to mus, bo jest spore prawdopodobieństwo, że Napoli straci punkty we Florencji (właściwie oba zespoły będą mocno podirytowane odpadnięciem w kiepskim stylu z LE). Neapolitańczycy wyraźnie siedli, nie mogą wygrać 4 meczów z rzędu, do tego przed nimi, w teorii, cięższe starcie na niewygodnym terenie. Należałoby wywrzeć na nich presję, a w końcu pękną.

Niby gramy z interem, ale w dalszym ciągu myślę o rewanżu z Bayernem i awansie do 1/4. ;)

szczerze, to uważam, że w meczu z będącym w gazie Juve, sędzia Rocchi będzie akurat naszym najmniejszym zmartwieniem :-) :smile:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 15:02

A nie mogliby zagrać 3-5-2 z odwróconym trójkątem w środku pola? Pogba i Sturaro a przed nimi Hernanes.Brazol w istatnim meczu zapracował na pierwszy skład.

Czekam na Sandro.Sandro + Mandzu = gol strzelony głową.

W niedzielę Mandzu + Dybala
W środę Zaza + Morata.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 16:19

A ja cos czuje ze nie wyjdziemy na pełnej...raczej obstawiam slaby początek jak z Bayernem i rozkręcanie sie w miare uplywu czasu. Niech zagra Sandro, sprobowalbym tez Khedire jako rozgrywającego. Ciekaw jestem czy 3-5-2 czy 4-3-1-2


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 16:25

TheDreamer pisze:Na str Milanu wspominają o nieuznanej bramce Muntariego, to już 4 lata :D
Ciekawe czy Allegri też czasem wspomina :D

Ta kolejka może okazać się kluczowa, jeśli my wygramy, a Viola pokona u siebie Napoli to będziemy mieć 4 pkt przewagi, a wirtualnie to już będzie 5 pkt :) Jeśli chodzi o nasz mecz to nie ma wgl mowy o innym wyniku niż nasze zwycięstwo, prognozuję coś ala wynik w CI, 3:0. Trzy dni później znowu inter, ale to będzie zupełnie inny mecz, no i skład też.

Dybala sieknie hattricka :cwaniak:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 16:37

Mancini głupi nie jest, pewnie odrobi zadanie z meczu pucharowego. Przeczuwam bardziej mecz podobny do tego z Romą/Milanem, powolne rozkładanie na czynniki pierwsze Interu i gol w drugiej połowie. Byle tylko ugrać trzy punkty i patrzeć co zrobi Napoli we Florencji.


Zablokowany