Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 20:17

Lewandowski szaleje :D. Mam nadzieje, że obrona JUVE go powstrzyma


Obrazek
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 22:51

Czy ktoś ma jakieś sprawdzone info co do Vidala? Jak na tą chwile wygląda sytuacja (chodzi o kontuzje) kadrowa Bayernu?


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 23:12

sebinho86 pisze:Czy ktoś ma jakieś sprawdzone info co do Vidala? Jak na tą chwile wygląda sytuacja (chodzi o kontuzje) kadrowa Bayernu?
Oglądałem ten mecz, nie sądzę, żeby z Vidalem było coś nie tak. Rozcięta głowa, nic więcej.
Kontuzjowani są Boateng, Martinez i Badstuber.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 23:14

Pewnie tego sie dzisiaj nie dowiemy, ale taki guz. Jakis wstrząs mózgu jest możliwy, podobnie jak u Alaby, który stracil zeba. No ale trzeba poczekać. Klucz do sukcesu ? Zniwelować Lewego.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 23:25

Robaku pisze:. Klucz do sukcesu ? Zniwelować Lewego.
Jeżeli nasza obrona zrobi z Robertem to, co z Higuainem w sobotę, to jestem spokojny :smile: Lewy jest we wspaniałej formie, no ale strzela dla niemieckich średniaków, z Higuainem było podobnie, strzelał średniakom z Serie A, a z naszą obroną już sobie nie poradził. Oby te dwa przypadki były podobne :)


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 16:00

No i Bayern ciśnie ciśnie i przegrywa.. ciekawie ;)


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 16:09

No i jak widać nie tylko my mamy problem w meczu poprzedzającym wielkie starcie...choć podobnie jak w naszym przypadku, nie wyciągam z tego zbyt pochopnych wniosków bo Bayern nawet grając na pół gwizdka wciąga nosem Bundesligę.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 16:28

Bayern podobnie jak Juve przeciwko autobusowi. Włączyłem po bramce dla Darmstadt. Goście całkiem dobrze zorganizowani w defensywie, sytuacje dla Bawarczyków głównie po strzałach z dystansu. Obrona Bayernu dziurawa, co nikogo nie dziwi, lepszy rywal powinien skorzystać z szans na kontry. Na korzyść Juve działa jeszcze to, że mamy niemal dobę więcej na odpoczynek, a Bayern gra w dosyć trudnych warunkach atmosferycznych co przeważnie kosztuje choć odrobinę więcej sił.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 16:29

rydwadydwa pisze:No i jak widać nie tylko my mamy problem w meczu poprzedzającym wielkie starcie...choć podobnie jak w naszym przypadku, nie wyciągam z tego zbyt pochopnych wniosków bo Bayern nawet grając na pół gwizdka wciąga nosem Bundesligę.
Pamietajmy też że Bayern gra u Siebie w optymalnym składzie.
Brak jedynie tak naprawdę Alonso, a nadal to samo.
Nie mogą złamać defensywy Darmstad, jednej z najgorszych w lidze niemieckiej, a mają zagrać przeciwko najlepszej obronie na świecie..


Ich defensywa natomiast pozostawia wiele do życzenia..

@wyżej - dodaj że muszą to wygrać, czyli cisnąć, bo przegrana i ewentualne zwycięstwo BVB skróci dystans do 5 pkt + mecz na Signal Iduna.


PS. I niech ktoś mi powie że Alaba jest najlepszym na świecie obrońcą.
Chłop robi unik przed wrzutką w pole karne z której pada bramka. Piłka parzy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 16:31

Adrian27th pisze:PS. I niech ktoś mi powie że Alaba jest najlepszym na świecie obrońcą.
Chłop robi unik przed wrzutką w pole karne z której pada bramka. Piłka parzy.
Nikt Ci tego nie powie, bo to nominalny pomocnik.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:07

Szczerze, to w spotkaniach LM z Bayernem bardziej obawiałbym się Mullera niż Lewandowskiego, bo Niemiec ma taką łatwość zdobywania bramek z trudnych pozycji, jakiej nie widzę u nikogo poza Ibrą. Boję się żebyśmy się właśnie zbytnio nie skupili na Robercie, bo wtedy Muller może nas skarcić. Dzisiejsza jego druga bramka w meczu z Darmstadt , to pokaz kunsztu piłkarskiego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:10

zapominacie o najwazniejszym, Bayern to Bayern, nie bawmy sie w optymistòw z Rzymu, bedzie strasznie ciezko, dla Bayernu to tez super wazny mecz.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:20

dimebag11 pisze:Szczerze, to w spotkaniach LM z Bayernem bardziej obawiałbym się Mullera niż Lewandowskiego, bo Niemiec ma taką łatwość zdobywania bramek z trudnych pozycji, jakiej nie widzę u nikogo poza Ibrą. Boję się żebyśmy się właśnie zbytnio nie skupili na Robercie, bo wtedy Muller może nas skarcić. Dzisiejsza jego druga bramka w meczu z Darmstadt , to pokaz kunsztu piłkarskiego.
Po dzisiejszym spotkaniu nie ma szans na zlekceważenie Niemca. Bardzo dobrze się stało, że Muller strzelił te dwie bramki i tym samym przypomniał o sobie przed meczem z Juve.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2016, 17:21 przez albertcamus, łącznie zmieniany 1 raz.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:20

Właśnie potwierdzili to, że potrafią grać w piłkę i nie ma większego znaczenia, że obrońcy zawinili przy bramce Lewego, czy że Mueller strzela z przewrotki. Z niczego takie sytuacje nie powstają. Pomijając obronę, reszta składu Bayernu jest wystarczająco silna, żeby nam napsuć krwi. Trochę zacząłem martwić się o wynik najbliższego meczu. "Trochę", to znaczy "Bayern o dał o sobie znać i zmniejszył moje wysokie oczekiwania co do korzystnego rezultatu w dwumeczu".


Sono un Ultras Bianconero :juve:
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:22

Ribery dzisiaj wszedł czyli pewnie z nami tez zagra. Szkoda, liczyłem na występ Comana, który kompletnie nie radził sobie z włoskimi obrońcami.
W drugiej połowie Bayern był mega groźny, będzie bardzo trudno.


ODPOWIEDZ