Simone Zaza

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 01:46

Cuadrado ktory robil cala gre w poprzednich meczach na lawce... :facepalm:
Wybory personalne naszego trenejro są trudne do zrozumienia...Niechęć do przeprowadzania zmian w trakcie spotkania jest po prostu niezrozumiała.

Wstrzymam się od czarnowidztwa...ale brzydko mi to wszystko pachnie.


ps. Pogba gra źle bo Max robi z niego skrzydłowego. Marzy mi się gra takim oto ustawieniem:

4-3-3

3: Morata - Mandzu - Dybala
3: Pogba - Khedira - Markiz
4: Sandro - Rugani - Barzagli - Cuadrado


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 07:42

Jedyny gość, jak twierdzicie, który robi grę z przodu ma biegać po prawej stronie obrony ... n/c


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2015, 13:12

Zaza znalazł się na celowniku Udinese ! Miałby tam zastąpić samą Legendę klubu - Il Capitano Antonio Di Natale !
Ponoć przyszła Oferta wypożyczenia, zawierająca dwie klauzule, Pierwsza wykupu przez Udinese po sezonie. Druga prawa odkupu przez nas w przyszłości.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:23

Ooo to ciekawe :think:

Allegri: Zablokowałem transfer Zazy

Kod: Zaznacz cały

W trakcie zakończonego ostatnio okna transferowego pojawiało się mnóstwo spekulacji dotyczących Simone Zazy i jego ewentualnego transferu z Juventusu. Po spotkaniu z Napoli trener Massimiliano Allegri ujawnił, że sam wpłynął na władzę klubu, aby nie sprzedawały tego napastnika.
http://www.seriea.pl/325550-allegri-zab ... -zazy.html

Czyżby chcieli go sprzedać? Allegri ma jednak nosa :hellyes:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 13:55

Fabio Pariatici miał nosa z tym graczem, warto zacytować tekst z 2014 roku:
Surely Juventus&#8217; sporting director Fabio Paratici always believed in Zaza. The executive spent almost all the Mondays in 2013 visiting Coman to convince him to move to Juventus. He did almost the same thing with Zaza since when he was in Atalanta&#8217;s youth system. He brought him at Sampdoria for free, gambling on that kid that had talent and determination. &#8220;One of those who put their dreams in front of everything: he wanted to become a footballer, it was a hobbyhorse,&#8221; tell the ones who are close to him since he was a kid. Paratici then purchased Zaza from Sampdoria, bringing him in a Juventus full of strikers, but knowing that Zaza's time would arrive soon.
Link: http://gianlucadimarzio.com/en/eng/zaza ... -paratici/

EDIT:
Ouh_yeah pisze:Albo zacytować newsa na JP o tym samym http://www.juvepoland.com/news.php?id=29807 ;)
;)
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 14:06 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:03

Albo zacytować newsa na JP o tym samym http://www.juvepoland.com/news.php?id=29807 ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:05

Kto by pomyślał, że wyszydzany Zaza okaże się takim skarbem ? Pisałem przed meczem z Napoli, że na tę drużyne potrzebny jest fizyczny walczak jak Zaza i to się potwierdziło...lubię Moratę ale... :facepalm2:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:13

i teraz pomyślmy, ćzy nie potrzebujemy takiego nieokiełznanego Berardiego, troche szajbusa, troche chama, ale jednak walczak pierwsza klasa.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:26

Robaku pisze:i teraz pomyślmy, ćzy nie potrzebujemy takiego nieokiełznanego Berardiego, troche szajbusa, troche chama, ale jednak walczak pierwsza klasa.
Pytanie czy on nas potrzebuje? Zaza siedzi nie marudzi, ławka mu pasuje i robi swoje. :cwaniak:
Lepiej w kadrze mieć takiego Zaze, niż Berardiego w podstawie (Bo on na ławce nie będzie chciał siedzieć - pójdzie tam gdzie mniejsza konkurencja lub żadna).
Oczywiście niektórzy fanboye Domenica będą hejtować Dybale jak się da - i wmawiać że Berardi jest lepszy. Jest tu taki jeden na forum. :prochno:
Poza tym Zaza jest bardziej zdyscyplinowany mimo wszystko.
O wiele wyżej cenie Zaze ;)

Szczerze? Rzygam już tym tematem z nim związanym. Mam gdzieś już typa - liczę że on w tym roku odejdzie z tego Sassuolo w cholerę, skończy się już to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> niektórych userów tutaj na jego temat, a my na tym zarobimy :cooler:
Marat87 pisze:W jakiej ty rzeczywistości żyjesz chłopie? Podaj mi kilku userów, którzy hejtują tu Dybale na rzecz Domenico?
W Forumowej tak jak ty, o ile o tą Ci chodzi. Gdybym chciał wymienić to bym wymienił.
Aha. "Jak się da" - miałem na myśli, że piętnują jego wszystkie niedoskonałości.
Odnoszę czasem wrażenie, że Berardi to stan umysłu, niektórych tutaj - a tak się śmiesznie składa, że on sam ma nierówno pod kopułą...
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 18:49 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:58

Zaza to taki trochę Zalayeta, Fonseca lub Amoruso, starsi kibice na pewną wiedzą o kim mowa. Nie marudzi, nie foszy a jak wchodzi z ławki to daje z siebie 110%.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 17:53

Spoko-loko. Posiedzi jeszcze za mocno na ławie to znacznie marudzić i nie ma się czemu dziwić. Skoro często chwalimy Dybale w jakim tempie czyni postępy, trzeba to samo powiedzieć o Zazie.

Jak patrzę na Moratę to dziwi mnie, że ma bardzo zbliżone warunki fizyczne do Zazy i Pogby... Powinien chłopak zapisywać się regularnie na jakieś zawody przeciągania liny, czy coś takiego, bo czasami wygląda jak cherlak.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 18:10

Arbuzini pisze:Spoko-loko. Posiedzi jeszcze za mocno na ławie to znacznie marudzić i nie ma się czemu dziwić.
+1
Zaza ma papiery na znacznie lepsze granie niż Marcelo czy szwagier Del Piero. Pod względem fizycznym i psychicznym to już jest zawodnik pierwszej wody. Jest jeszcze co poprawiać technicznie, a już szczególnie taktycznie. Wydaje mi się, że z tego ostatniego powodu nie widujemy, i nie będziemy go widywać za często od pierwszej minuty.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 18:37

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Oczywiście niektórzy fanboye Domenica będą hejtować Dybale jak się da - i wmawiać że Berardi jest lepszy.
W jakiej ty rzeczywistości żyjesz chłopie? Podaj mi kilku userów, którzy hejtują tu Dybale na rzecz Domenico?


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 19:51

SKAr7 pisze:Jest jeszcze co poprawiać technicznie, a już szczególnie taktycznie.
Conte weźmie go na szlify to po Euro może wrócić lepszy w tym aspekcie. Co do tego, że Włosi nie mają obecnie lepszej "9" nie musimy się chyba spierać...


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 20:13

Marat87 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Oczywiście niektórzy fanboye Domenica będą hejtować Dybale jak się da - i wmawiać że Berardi jest lepszy.
W jakiej ty rzeczywistości żyjesz chłopie? Podaj mi kilku userów, którzy hejtują tu Dybale na rzecz Domenico?
Nie żebym był złośliwy i się czepiał, ot, zwykła ciekawość. Których konkretnie userów masz na myśli? Interesuje mnie to bo, po pierwsze, zaglądam dosyć często na forum i nie przypominam sobie takich opinii, a po drugie - ciekaw jestem kto śmie hejtować naszego Paulo? :shock:


ODPOWIEDZ