Serie A 15/16 (25): JUVENTUS 1-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Diego

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 25
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:33

mecz palce lizać, tylko bramek brakuje


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:33

Kilka spostrzeżeń po pierwszej połowie:
- Igła (prawie) odcięty od podań :ok:
- Środek pola zdrowo zaryglowany z obu stron. Wielka praca całej naszej trójki środkowych - Marchisio MISTRZ!
- Dybala MUSI wrzucić wyższy bieg, by zacząć robić różnicę!
- Interwencja Bonu, Koulibaly vs Cuadrado :shock: i wiele innych smaczków w indywidualnych popisach poszczególnych zawodników.
- najbardziej niewdzięczne zadania na boisku mają Lichy i Evra. Trzeba załatać lewą flankę, bo im dalej w mecz, tym mocniej przecieka - 2 super niebezpieczne podania do Gonzalo między linię obrony a Buffona.
- 'kontuzjogenny' Khedira :prochno: cud, że przeżył to zderzenie z Leo
- Orsato nie przeszkadza, a nawet podjął kilka dość szczęśliwych dla nas decyzji.

Muszę przyznać, że goście po pierwszej połowie niczym nie ustępują naszej ekipie, choć optycznie przeważa Juventus. Szykuje się prawdziwa wojna kondycyjna. Kto pierwszy spuchnie, ten wtopi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:34

Przede wszystkim świetnie Cuadrado, choć miał kilka nietrafionych decyzji, ale to głównie on robi robotę.

Orsato to kabat, jak ja go nie lubię...


Mimo, że 0:0 to mecz się nieźle ogląda. Lubie takie spotkania.

Będzie 2:0 dla nas. Strzelimy w okolicach 70-80minuty i końca ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:35

Wygląda to na 0:0... Cabri strzelimy?


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:35

Jeśli jakiś buc z Neapolu będzie leżał to niech nie wybijają piłki


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:36

Mecz bardzo fajny, w szybkim tempie. Należy pochwalić drużynę z Napoli, bo widać, że dziś z nami walczą całym sercem. Mam nadzieję, że trochę spuchną i wsadzimy im przynajmniej dwie.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:36

Gra jest żywa, ale jak na hit chyba trochę przy mało tych emocji. Najlepszy w Juve chyba Cuadrado, no a Pogba szuka chyba czwartej bramki strzałem z za pola karnego w spotkaniach z Napoli.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:36

Już to kiedyś pisałem po poprzednich meczach ale nie daje mis to spokoju...co się dzieje z Markizem ? Chłop potrafił kiedyś uderzyć, wrzucić a w tym sezonie to żarty z jego strony...błagam, niech on sobie daruje strzały z dystansu i wrzutki...Napoli nie istnieje póki co i szkoda, e gramy zbyt bojaźliwie...brakuje nam jakości w przodzie ale myślę, że w końcu wciśniemy...bardzo dobry mecz Cuadrado, ostatnio w świetnej formie i to widać...Juve - walnijcie brameczkę, please !


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:37

Słabo to wygląda w ofensywie. Cuadrado to chaos i niepewność, a Dybala został wyłączony z gry praktycznie. Jedyna nadzieja w dalszym pressingu i ewentualnie indywidualnej akcji kogoś z przodu.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:37

Widać, że Pogba chce zrobić różnicę w tym meczu i zdecydować o wyniku. Generalnie sam nie wiem dokładnie jakim my w końcu ustawieniem gramy, ale to działa. Po dość mocnym początku Napoli przejęliśmy kontrolę nad meczem. Napoli trzeba przyznać, że wystarczy moment, by potrafili nieźle zagrozić, a i w obronie bardzo szybko i dobrze się organizują. Rozgrywamy w ataku piłkę dużo szybciej niż zwykle, a mimo to i tak ciężko o klarowne sytacje.

Aż szkoda tej akcji Cuadrado, że nie zakończyła się golem kiedy minął kilku rywali.


Bonucci :bravo: !


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:37

Sila Spokoju pisze: Orsato to kabat, jak ja go nie lubię...
Dziś gwiżdże dla nas. Stety, lub niestety.


Sprint Cuadrado imponujący. Imponująco też zmarszczyliśmy rożnego. Po co grać krótko, żeby potem cofać do Marchisio, który musi wrzucać zawiesinę ze środka gorszą nogą?!


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:38

Ależ ten Allan irytuje! :mad2: Typowo taktyczny mecz. Żadna drużyna nie chce się otwierać, bo nikt tak naprawdę nie musi wygrać tego meczu.
Marchisio jest mistrzem. To, jaka bije od niego dojrzałość i pewność siebie jest nie do opisania.
PS. To zderzenie Bonucciego z Khedirą. :prochno: Jak trzymał kolano, to myślałem, że zejdę na zawał.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:38

Nie chce widziec w drugiej polowie Moraty! pereyra za niego. Cuadrado fajnie sobie radzi i potrzebujemy drugiego skrzydlowego niz niewidocznego/bezużytecznego Moraty. Jestem zaszokowany, ze tak trzymamy Napoli od naszej bramki. Bonucci :shock: :bravo: Bóg obrony. Evra co piłe wyciagnal :shock: Choć potem spalony ale sam fakt. Gdybyśmy mieli dwóch Marchisiów w pomocy to jesteśmy nie do przejścia. Khedira dość niemrawo.. Dybala musi dostać Pereyre żeby z kimś zagrać!


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:38

Obyśmy na Bayern wyszli z Alexem Sandro na lewej, Evra słabiutko.

Szkoda że nie daliśmy sobie szansy marnujac wszystkie rzuty różne...

Marchisio chyba już zapomniał jak się strzela z dystansu.

Mało efektywne to nasze 4-4-2, może trzeba zaryzykować z Ruganim i zagrać to 3-5-2.

Mecz szybki co się może się podobać, ale niewiele wynika z gry.


Dawniej Virus[Mauro].
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:39

Czuję cały czas to napięcie związane z istotą tego meczu, widać po obu drużynach jakość ale świętością dla obu drużyn jest zagęszczenie środka pola i liczenie na błędy. Różnie się to może potoczyć w drugiej połowie ale nasze decyzje pod bramką Partenopei są na ogół koszmarne, dlatego niestety może się skończyć bezbramkowym remisem.
Kilku ofensywnych zawodników, po jednej i po drugiej stronie - kompletnie niewidocznych. Insigne to ja może 2 razy przy piłce widziałem, Morata jedyne co może dziś zrobić to zastawić się i krótko odegrać. Na plus na pewno Cuadrado, zadziwiająco wiele dla nas znaczy w obronie i ataku. Marchisio bezbłędny w destrukcji, natomiast ktoś powinien zabronić mu strzelać z dystansu, bo ewidentnie zapomniał, jak to się robi.

Liczę na Sandro i Pereyrę w drugiej połowie, przyda się także trochę szczęścia bo wszystkie formacje Napoli są bardzo szczelne.


Zablokowany