Serie A 15/16 (23): JUVENTUS 1-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:47

Zaza :facepalm: czerwona już za nim chodziła od meczu z Toro oby dostał burę od Maxa i ogarnął się z tymi wślizgami. Mamy dwóch dostępnych napastników a liczyłem, że Dybala odpocznie przed meczem z Napoli.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:47

Cuadrado dzisiaj jeżdził na dupce jak kiedyś Vidal, dużo serducha chłop wkłada i od wuja biega, pluca chyba sobie drugie wstawił. Strasznie słaby Padoin ( to juz nie jego poziom). Faul Zazy głupi, i zostało nam 2 napastników, moze Vadala dostanie szanse.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:47

Bardzo ciężki mecz, na szczęście jest zwycięstwo, ale za to okupione sraczką Evry (w sumie to lepsze niż kontuzja, bo raczej krócej potrwa), kontuzją Caceresa i czerwienią Zazy.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:48

Genua cały mecz cięła naszych równo z trawą, to się Łysy w końcu wnerwił Nie dziwie mu się tak po prawdzie. Sraczka i kontuzja troszke pokomplikowały sprawę, bo pewnie na boisku zobaczylibyśmy Pereyre, który mógłby coś ciekawego skleić z przodu. Słaby mecz, do końca się bałem że Pavoletti właduje nam jakiegoś farfocla, ale 3 punkty są.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:49

Robaku pisze:Dybała musi, MUSI, odpocząć, a tutaj okazuje się, że Paulito będzie musiał pykać przez caly luty. Faken.
A mi się wydaje, że słabsza dyspozycja Dybali wynika z rotacji i braku ciągłości gry, ale może się mylę.

Ps. mecz bez szału, ale nie da się wszystkich spotkań w sezonie wygrywać po 3/4:0....ważne, że 3 pkt. zostają w Turynie :juve:
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2016, 22:50 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:49

Rzeczywiście po dzisiejszym "widowisku" można by się rozpisywać przynajmniej do północy co było w naszym wykonaniu padaką, ALE!! za dwa dni nikt nie bedzie pamiętał stylu, za to trzynastkę już tak!
Mimo dzisiejszego smrodu i kupy...brawo chłopaki! :juve:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:50

Na Frosinone atak Morata - Cuadrado bo Dybala musi odpocząć.Ewentualnie 4-3-3 i do nich jescze Pereyra w miejsce Bonucciego.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:51

Yaro417 pisze:
Robaku pisze:Dybała musi, MUSI, odpocząć, a tutaj okazuje się, że Paulito będzie musiał pykać przez caly luty. Faken.
A mi się wydaje, że słabsza dyspozycja Dybali wynika z rotacji i braku ciągłości gry, ale może się mylę.
braku ciągłości gry? Przecież Dybała gra w każdym meczu od 1 min :D W PW odpoczywa, ale i tak wchodzi na końcówki ;)

Z Frosinone Dybala zagra od 1min, rozwali ich w 20minut i zejdzie :D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:52

pablo1503 pisze:Tak nudnego meczu już dawno nie widziałem. Nawet czerwona kartka nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia. Rekord nie smakuje tak samo po takim widowisku. :whistle: Co by nie mówić - 3pkt. są, a to najważniejsze! :juve:
Wyjąłeś mi to z ust.

Nie wiem, czy wizja pobitego rekordu ich tak sparaliżowała, czy Padoin w podstawie, czy olali przeciwnika i chcieli rekord pyknąć na luzie?

Dybala dzisiaj kompletnie nie jego mecz, Pogba nieco lepiej ale słabo. Lepszą opcją byłoby gdyby Allegri zdjął Dybale zamiast Moraty, żeby mu schłodzić głowę trochę.
No cóż, są i takie mecze, najważniejsze by i je wygrywać. Ech, chciałem tego Zaze no i zepsuł wejście smoka, które by drużynie dodało pewności siebie; ale za to swoim późniejszym wejściem zarobił czerwo :prochno: - może to dobra nauczka na przyszłość, bez większych szczerze konsekwencji..
Niestety - to że zostajemy z 2 napastników na kolejny mecz; na szczęście - to tylko będzie Frosinone.

Evra i Caceres - hmm :prochno:
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2016, 22:53 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:53

Sorek21 pisze:Na Frosinone atak Morata - Cuadrado bo Dybala musi odpocząć.Ewentualnie 4-3-3 i do nich jescze Pereyra w miejsce Bonucciego.
Ciekawe rozwiazanie, szczegolnie 4-3-3. Dybala niech pogra 30min, strzelmy bramke i zmieniajmy ustawienie.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:53

Ale sraczka. :prochno:
Zostajemy z dwoma napastującymi. Dobrze, że mercato zamknięte bo moglibyśmy domyślać się ile minut z Napoli i Bayernem dostanie Matri.
Biła po oczach obecność Padoina.... a raczej jego nieobecność podczas wyprowadzania akcji. Przepaść względem Khediry.
Zatrważa nasza nieumiejętność wykonania ostatniego podania. Gol padł po nieudanej próbie takiego zagrania, o czym myślał Dybala szukając schowanego za rywalem Zazy też nie sposób się domyślić. Jakiś schemat, ruch, drugie tempo, pierwszy słupek, wolne pole, omg cokolwiek. A tu dwa łepki stoją w polu bramkowym i gapią się jak sroka w gnat.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:55

Może jakiś knypek z Primy ogarnie nam atak...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:56

Sorek21 pisze:Na Frosinone atak Morata - Cuadrado bo Dybala musi odpocząć.Ewentualnie 4-3-3 i do nich jescze Pereyra w miejsce Bonucciego.
Zgadzam się w 1000000 %. Zagrajmy z Roberto i Juanem, bo inaczej Paulito zajedziemy.
Co do kontuzji Martina, to tylko pokazuje jaka to szklanka, akurat wielkiego (póki co ) nerwa z powodu jego braku nie ma.
Dawać Sturaro i Hernanesa w niedziele. Bo Markiz też niech potrenuje na Neapol.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:57

Oglądanie tego meczu można porównać do jedzenia wielkiej, czerstwej buły bez popity. Buła zmęczona, punkty zdobyte, pamiętać nie będzie czego.


Obrazek
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:57

Podsumowanie tego meczu może stanowić jedna akcja z udziałem Cuadrado. Kolumbijczyk miał piłkę mniej więcej na pozycji registy, na naszej połowie, jakieś 10 m od środka boiska. Stanął z piłką, rozgląda się do kogo by tu zagrać... Cuadrado stoi, czeka, cała drużyna się zatrzymała, Genoa również stanęła. I o ile Juan latał, walczył, zostawił serce i pewnie jakieś odłamki ochraniaczy, tak cała reszta człapała na stojąco. Szkoda sytuacji Dybali z końca. Trzeba była strzelać jak rok temu Tevez. Tylko, że prawa noga.
Zazy komentować nie trzeba. Zdziwiło mnie jedynie, że to Morata zszedł, a nie Dybala, który gra non stop od dłuższego czasu i dzisiaj chyba widac było tego efekty.
Co do kontuzji: Evra - wiadomo. Caceres i tak nie jest podstawowym stoperem, więc na Bayern nie musimy się martwić. Khedira myślę, że na Napoli już powołanie dostanie, Mandżu możliwe, że na Bayern. Na ligę wracają Pereyra i Lemina, zostaje jeszcze tylko Asamoah. Więc nie ma co trząść portkami.
Aha. Mnie strasznie dziwiło to, jak często SP20 wychodził na wolną pozycję na prawej stronie, a drużyna go ignorowała. Co najmniej kilka razy aż prosiło się, żeby go puścić skrzydłem.
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2016, 22:59 przez Wojtek1207, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany