Serie A 15/16 (22): Chievo 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 18:51

Brazylijczycy w ogóle zawsze słynęli z zajefajnych bocznych obrońców, nie będę wymieniał bo jest ich multum.
Ostatnio zmieniony 01 lutego 2016, 16:16 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 18:56

SKAr7 pisze:Nie widziałem meczu, ale bramka Pogby i to co ostatnio wyczyniał składnia mnie do stwierdzenia, że ten chłopak w końcu piłkarsko mądrzeje. Nie złapałem go ostatnio na żadnym niebezpiecznym dryblingu, albo podaniu, ryzyko minimalnie na 30 metrze przed bramką przeciwnika i przy obstawionych tyłach. Dziś też w obu sytuacjach ładnie podniósł głowę, popatrzył gdzie stoi bramkarz i posłał piłkę w odpowiednie miejsce, zamiast walić na pałę.
No właśnie to mu zarzucił Allegri w pomeczowej wypowiedzi w kontekście sytuaji ze słupkiem :P

Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego Barzagli grał dzisiaj po lewej stronie? Strasznie było widać, że nie czuje się komfortowo przy wyprowadzaniu piłki.


onliforpipul
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 18:58

ktoś szukał wcześniej akcji Pogby.



Rosnąca forma w takim okresie czasu jest czymś cudownym :ok:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 19:00

SKAr7 pisze:Nie widziałem meczu, ale bramka Pogby i to co ostatnio wyczyniał składnia mnie do stwierdzenia, że ten chłopak w końcu piłkarsko mądrzeje.
Dzisiaj był niesamowicie nieskuteczny, bo spokojnie mógł strzelić z 3 bramki. Uderzał z dystansu, ale prosto w bramkarza.

Sandro i Dybala są fenomenalni, ale nie ma wątpliwości, że powinni popracować nad grą słabszą nogą. O ile Alexowi czasem coś jeszcze wyjdzie, tak Argentyńczyk niejednokrotnie woli przełożyć futbolówkę na lewą stopę, nawet jeśli ryzykuje przy tym utratę piłki czy też zmniejsza szanse na oddanie groźnego strzału. Nikt nie oczekuje, że osiągną pod tym względem mistrzostwo, ale jednak w wielu sytuacjach poprawienie tego aspektu mogłoby nam wyjść na dobre.
Zawidowianin pisze: Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego Barzagli grał dzisiaj po lewej stronie? Strasznie było widać, że nie czuje się komfortowo przy wyprowadzaniu piłki.
Decyzja Allegriego w obliczu braku Chielliniego. Z dwójki Caceres-Barzagli Max zdecydował się na tego drugiego.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 19:12

Nie do końca ogarniam, bo Caceres grywał wcześniej całe sezony na lewej obronie, a Barzagli może z piąty mecz w życiu :D


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 20:15

Ouh_yeah pisze:Nie do końca ogarniam, bo Caceres grywał wcześniej całe sezony na lewej obronie, a Barzagli może z piąty mecz w życiu :D
Co z tego skoro i tak zagrał jak profesor. ;) Włoch jest fenomenem... jeśli wziąć pod uwagę cenę, za jaką przeszedł do Juve, nękające go urazy, wiek, uniwersalność - tym większe wrażenie robi jego postawa. Przez cały jego dotychczasowy pobyt w Turynie chyba nigdy nie było do czego się przyczepić.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 21:47

No i kiedy juz wydawalo się, że Mandżukić ugruntował swoją pozycję bramkowpychacza, a Morata jest na aucie, ten pierwszy doznaje kontuzji, a drugi wykorzystuje swoją szansę odzyskania pozycji "9" No. 1.

Wszystkie dzisiwjsE bramki urzekają łatwością ich zdobycia.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:02

@Łukasz Było jasne, że Hiszpan będzie pierwszym wyborem gdy tylko trafi do siatki i wykaże oznaki powrotu do formy. Mandzukic był rozwiązaniem tymczasowym.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:14

Łukasz pisze:No i kiedy juz wydawalo się, że Mandżukić ugruntował swoją pozycję bramkowpychacza, a Morata jest na aucie, ten pierwszy doznaje kontuzji, a drugi wykorzystuje swoją szansę odzyskania pozycji "9" No. 1
Makiavel pisze:@Łukasz Było jasne, że Hiszpan będzie pierwszym wyborem gdy tylko trafi do siatki i wykaże oznaki powrotu do formy. Mandzukic był rozwiązaniem tymczasowym.
Pogodzę was pisząc, że na początku sezonu obydwaj byli pierwszymi wyborami. :ahsisi:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:18

Tak, to prawda. Natomiast, abstrahując od poziomu i porównania obu graczy, to Maxowi ewidentnie bardziej do taktyki pasuje Morata i pewnie dlatego to Hiszpan był zmiennikiem Mandzukica w okresie gdy ten w grudniu miał uraz a Hiszpan był pod formą a nie, skuteczniejszy, Zaza .


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:32

Czy ktoś się orientuje ile wynosi obecny rekord kolejnych zwycięstw rzędu w Serie A?


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:36

17 Interu, w sezonie naszej degradacji.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:37

Ten moment kiedy chcę obejrzeć mecz Juventusu a puszczają mi ich trening :D Morata się przełamał i teraz strzela jak na zawołanie. Dybala miał dziś gorszy celownik, ale mecz dobry, robił grę ;) Ciekawi mnie dlaczego Allegri nie dał pograć Zazie :whistle: Szkoda tylu zmarnowanych okazji, bo spokojnie mogło się tu skończyć z 6,7:0 :)

Zdziwiło mnie, że w drugiej połowie nasi nie przechodzili do końca meczu, tylko ciągle chcieli więcej i więcej, to jest fajne dla kibiców, ale jeśli to ma powodować większe zmęczenie w następnych meczach to lepiej co by przechodzili tą druga połowę :)

Pościg za Napoli trwa dalej.
FORZA JUVE!! :juve: :koszulka:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:42

17 wygranych z rzędu. Inter po Farsopoli.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2016, 22:52

Dzięki za odpowiedź.
Hmm... Genoa, Frosinone, Napoli, Bologna, Inter, Atalanta.
1 ciężki mecz, 1 średni i 4 niby proste spotkania. :D

Wiem że teraz na głowie mamy ważniejsze rzeczy niż rekordy, jak chociażby LM z Bayenem i mecz na szczycie SA z Napoli ale kto wie :D


Zablokowany