Coppa Italia 15/16 (1/2): JUVENTUS 3-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 11:53

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1/2 finału Coppa Italia 15/16:
JUVENTUS - Inter


Czas:

27.01.2016 (środa), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1908
Barwy: czarno-niebieskie
Przydomek: Nerazzurri
Prezydent: Erick Thohir
Dyrektor sportowy: Piero Ausilio
Menedżer: Roberto Mancini
Oficjalna strona FC Internazionale Milano

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 6
Remisów: 3
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 6
Remisów: 2
Przegranych: 3



Ostatnie mecze:
(24.01.2016) - Inter 1:1 Carpi (Serie A)
(19.01.2016) - Napoli 0:2 Inter (Coppa Italia)
(16.01.2016) - Atalanta 1:1 Inter (Serie A)
(10.01.2016) - Inter 0:1 Sassuolo (Serie A)
(06.01.2016) - Empoli 0:1 Inter (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Mauro Icardi (8 goli w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Adem Ljajić (3 asysty w Serie A), Stevan Jovetić (2 asysty w Serie A, 1 asysta w Coppa Italia)
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 7
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 7
Remisów: 1
Przegranych: 3



Ostatnie mecze:
(24.01.2016) - JUVENTUS 1:0 Roma (Serie A)
(20.01.2016) - Lazio 0:1 JUVENTUS (Coppa Italia)
(17.01.2016) - Udinese 0:4 JUVENTUS (Serie A)
(10.01.2016) - Sampdoria 1:2 JUVENTUS (Serie A)
(06.01.2016) - JUVENTUS 3:0 Hellas Verona (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (12 goli w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Paulo Dybala (7 asyst w Serie A), Paul Pogba (5 asyst w Serie A)
Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z INTEREM



Przewidywane składy

[zostaną uzupełnione]


mecz na żywo w TV:

[lista kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 11:58

Nawet jeśli CI nie jest dla nas priorytetem to ten dwumecz mamy obowiązek wygrać. Skład personalny jest mi bez różnicy bo wiem, że Maks bardzo dobrze poznał swoich piłkarzy i ostatnie wyniki bronią jego każdej decyzji. Liczę na gładkie 2-0. :juve:


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 12:34

Remis będzie dla Interu sukcesem.

Jest transmisja w polskiej TV??


Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 12:41

Mecz będzie można obejrzeć (podobnie jak poprzednie spotkanie w CI) przez internet na ipla.tv. Dla zainteresowanych dzisiaj tam również mecz Alessandrii z Milanem.


FORZA JUVENTUS !!!
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 12:42

No tylko wyciestwo :juve: innej opcji nie widze.Najlepiej 1 lub 2zero zeby tylko bramki nie stracic CI w tym roku tez jest w naszym zasięgu fajnie jak by był finał Juve-Alessandria :koszulka:


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 12:56

Montezuma11 pisze:Mecz będzie można obejrzeć (podobnie jak poprzednie spotkanie w CI) przez internet na ipla.tv. Dla zainteresowanych dzisiaj tam również mecz Alessandrii z Milanem.
Szczerze mówiąc nie wiem jak z wami, ale Milan dzisiaj transmitują nie tylko w Ipli, ale również na Polsacie Sport News, więc może jutro też będzie można obejrzeć drugi półfinał w TV :)

Co do meczu. Wymęczcie ich jak tylko się da :D , ale i tak uważam, że jutro zobaczymy rezerwy w obydwu ekipach. Typuje 2:0, ale liczę na Derby Mediolanu w finale choć oczywiście najpierw musimy pokonać Alessandrię, która wcale nie musi być łatwym przeciwnikiem.


jonssonek66

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2011
Posty: 70
Rejestracja: 17 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 13:15

To ogladamy na ipli zwycięstwo Juve a na Polsacie zwycięstwo z Chorwacją ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 13:32

Czemu mecz dzisiejszy tj. Alessandria vs Milan jest o 21:00 a nasz z interem o 20:45, wydaje mi się, że powinny być o tej samej porze. Szkoda, że ten mecz koliduje z meczem szczypiornistów. No cóż, na pierwszym planie Juve, a w tle szczypiorniak ;)


Puchar Włoch można odpuścić będąc w 1/8 lub w 1/4, ale jak jest się już w półfinale, a dodatkowo rywalem jest największy wróg to już po prostu trzeba grać o te trofeum :D Ciekawi mnie jakim składem wyjdziemy. Przydałaby się dobra zaliczka, najlepiej do zera, tym bardziej, że inter ostatnio notuje regres formy ;) Jestem spokojny o ten mecz. Jak dla mnie spokojne 2-0.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 13:33

Milano1910 nie wydaje mi się aby inter wyszedł rezerwami, bo w takim razie po co wychodzili podstawowym na Napoli ? żeby tydzień później wystawić rezerwę z nami, co skończyłoby się oklepem. Jutro i Juve i inter wybiegną prawie najsilniejszym zestawieniem. Juve bo ma teraz łatwiejszy kalendarz spotkań w Serie A a inter bo chyba jednak zależy Manciniemu na pucharze.


Co nie zmienia faktu, że jutro będzie 2 : 0 dla Juve. Mark my words.
Dlaczego ? Bo jesteśmy lepszym zespołem, gramy u siebie, jesteśmy w dużo lepszej formie niż inter i dlatego, że Juventus nigdy nie odpuszcza temu śmiesznemu klubowi.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 13:33

Milano1910 pisze:
Montezuma11 pisze:Mecz będzie można obejrzeć (podobnie jak poprzednie spotkanie w CI) przez internet na ipla.tv. Dla zainteresowanych dzisiaj tam również mecz Alessandrii z Milanem.
Szczerze mówiąc nie wiem jak z wami, ale Milan dzisiaj transmitują nie tylko w Ipli, ale również na Polsacie Sport News, więc może jutro też będzie można obejrzeć drugi półfinał w TV :)
Puszczają wtedy tam siatkę a na innych ręczną, także tylko transmisja w necie, ale w sumie nasi grają w ręczną to można obczajać to i to:)

Co do meczu, na pewno Juve wyjdzie w nieco rezerwowym, składzie ale bez większej przesady, liczą na dobrą zaliczkę przed rewanżem.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 13:41

AdiJuve pisze:
Milano1910 pisze:
Montezuma11 pisze:Mecz będzie można obejrzeć (podobnie jak poprzednie spotkanie w CI) przez internet na ipla.tv. Dla zainteresowanych dzisiaj tam również mecz Alessandrii z Milanem.
Szczerze mówiąc nie wiem jak z wami, ale Milan dzisiaj transmitują nie tylko w Ipli, ale również na Polsacie Sport News, więc może jutro też będzie można obejrzeć drugi półfinał w TV :)
Puszczają wtedy tam siatkę a na innych ręczną, także tylko transmisja w necie, ale w sumie nasi grają w ręczną to można obczajać to i to:)
.

Teoretycznie masz rację, ale jeszcze wczoraj Milanu też mieli nie pokazywać i puścić siatkę, a późnym wieczorem wszedłem na ich stronę i okazało się, że będzie transmisja więc zawsze jest szansa :)


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 13:56

Pajchnie mi cos remisem, Inter zakładam ze zagra tak jak Roma ostatnio wiec stawiam na remis albo nasze 1:0


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 14:05

Nie no koniecznie trzeba to wygrać, a że jest to dwumecz i gramy pierwszy mecz u siebie, ładna zaliczka by się przydała. Pierwszy dwumecz w tym sezonie w fazie pucharowej - Play-Off. Więc jak najbardziej liczę na 3-0. :cwaniak: Swoją drogą dobre przetarcie przed meczem z Bayernem. Wtedy też pierwszy meczy gramy u siebie. Liczę na najmocniejszy skład, lub prawie najmocniejszy. Najnowsze doniesienia mówią że wyjdzie Morata, Mandzukic i Cuadrado na wahadle, skoro Cuadrado to co? Znów Evra?
Montezuma11 pisze:Mecz będzie można obejrzeć (podobnie jak poprzednie spotkanie w CI) przez internet na ipla.tv. Dla zainteresowanych dzisiaj tam również mecz Alessandrii z Milanem.
Mnie to nie interesuje gdzie ten mecz transmitowany, zawsze sobie linka znajdę, jak coś - mecze24 i jazda. Nie mam ciśnienia na polskie transmisje, słyszałem od was jak na eleven ostatnio dali czadu - no to dziękuje. Nie chce się wkurzać...
jonssonek66 pisze:To ogladamy na ipli zwycięstwo Juve a na Polsacie zwycięstwo z Chorwacją ;)
Co kto lubi :ok: Mnie w ogóle "halowe" dyscypliny (zwłaszcza ręczna i siatka) nie obchodzą, wprawdzie sam kiedyś byłem koszykarzem-bardziej streetballowcem, w sumie 198 cm ;) - ale wolałem grać w kosza niż go oglądać. Zresztą jak gra Juventus, nic się wtedy dla mnie innego nie liczy. Z kimkolwiek gra, a tym bardziej z dwumecz Interem - przecież to "Święta Wojna", jak wszystkie mecze z nimi. Nic nie ma prawa odwracać mojej uwagi w ten środowy wieczór. Juventus to dla mnie świętość najwyższa - jakieś trzeba w życiu mieć - niektórzy chodzą do kościoła :ok: Ja zaś muszę kiedyś odbyć podróż do Mekki (Juventus Stadium) :C

W więc! Po 14 zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach krajowych!
:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jonssonek66

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2011
Posty: 70
Rejestracja: 17 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 14:25

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie no koniecznie trzeba to wygrać, a że jest to dwumecz i gramy pierwszy mecz u siebie, ładna zaliczka by się przydała. Pierwszy dwumecz w tym sezonie w fazie pucharowej - Play-Off. Więc jak najbardziej liczę na 3-0. :cwaniak: Swoją drogą dobre przetarcie przed meczem z Bayernem. Wtedy też pierwszy meczy gramy u siebie. Liczę na najmocniejszy skład, lub prawie najmocniejszy. Najnowsze doniesienia mówią że wyjdzie Morata, Mandzukic i Cuadrado na wahadle, skoro Cuadrado to co? Znów Evra?
Montezuma11 pisze:Mecz będzie można obejrzeć (podobnie jak poprzednie spotkanie w CI) przez internet na ipla.tv. Dla zainteresowanych dzisiaj tam również mecz Alessandrii z Milanem.
Mnie to nie interesuje gdzie ten mecz transmitowany, zawsze sobie linka znajdę, jak coś - mecze24 i jazda. Nie mam ciśnienia na polskie transmisje, słyszałem od was jak na eleven ostatnio dali czadu - no to dziękuje. Nie chce się wkurzać...
jonssonek66 pisze:To ogladamy na ipli zwycięstwo Juve a na Polsacie zwycięstwo z Chorwacją ;)
Co kto lubi :ok: Mnie w ogóle "halowe" dyscypliny (zwłaszcza ręczna i siatka) nie obchodzą, wprawdzie sam kiedyś byłem koszykarzem-bardziej streetballowcem, w sumie 198 cm ;) - ale wolałem grać w kosza niż go oglądać. Zresztą jak gra Juventus, nic się wtedy dla mnie innego nie liczy. Z kimkolwiek gra, a tym bardziej z dwumecz Interem - przecież to "Święta Wojna", jak wszystkie mecze z nimi. Nic nie ma prawa odwracać mojej uwagi w ten środowy wieczór. Juventus to dla mnie świętość najwyższa - jakieś trzeba w życiu mieć - niektórzy chodzą do kościoła :ok: Ja zaś muszę kiedyś odbyć podróż do Mekki (Juventus Stadium) :C

W więc! Po 14 zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach krajowych!
:juve:

z tym 3-0 to bym uważał, inter przeciwstawi sie nam tak jak roma, najważniejsze aby Morata w końcu ukuł i się odblokował ;)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 14:29

Max powinien coś wykminić z ustawieniem, żeby Marchisio mógł trochę odpocząć, bo do końca sezonu to on nie da rady grać na pełnych obrotach w każdym meczu. Ostatnio po meczu z Romą to on w naszej ekipie przebiegł najwięcej km. Jest dla nas kluczowy, pokazał to zarówno początek sezonu, jak i jeden z meczy, gdzie zabrakło go ze względu na zawieszenie. Jakość w naszej grze bez niego widać gołym okiem i potrzebny pomysł od zaraz na ustawienie zespołu bez niego w lepszej wersji niż z Hernanesem na regiście. Jutro niech jeszcze wybiegnie, ale w lidze z Chievo mógłby już odpocząć i nie wychodzić w podstawie.

Wahadła Evra / Cuadrado, atak z Moratą i Zazą, zaś w obronie jeden z dwójki Rugani / Caceres. W pomocy pewnie dostanie szansę Sturaro za Khedirę, a przy odrobinie szczęście może i Asamoah się załapie do składu.


Zablokowany