Serie A 15/16 (20): Udinese 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 20:02

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 20. kolejki Serie A 15/16: Udinese - JUVENTUS

Czas:

17.01.2016 (niedziela), godzina 15:00

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Udine, Friuli, Włochy - Dacia Arena (25 000)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1896
Barwy: czarno-białe
Przydomek: Friulani, Zebrette
Właściciel: Giampaolo Pozzo
Prezydent: Franco Soldati
Dyrektor generalny: Franco Collavino
Dyrektor sportowy: Cristiano Giaretta
Menedżer: Stefano Colantuono
Oficjalna strona Udinese Calcio

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 3
Remisów: 2
Przegranych: 4


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 4
Remisów: 1
Przegranych: 5



Ostatnie mecze:
(09.01.2016) - Carpi 2:1 Udinese (Serie A)
(06.01.2016) - Udinese 2:1 Atalanta (Serie A)
(20.12.2015) - Torino 0:1 Udinese (Serie A)
(17.12.2015) - Lazio 2:1 Udinese (Coppa Italia)
(12.12.2015) - Udinese 0:4 Inter (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Cyril Thereau (6 goli w Serie A, 1 gol w Coppa Italia), Duvan Zapata (4 gole w Serie A)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Antonio Di Natale (3 asysty w Serie A)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 6
Remisów: 1
Przegranych: 3


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 6
Remisów: 2
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(10.01.2016) - Sampdoria 1:2 JUVENTUS (Serie A)
(06.01.2016) - JUVENTUS 3:0 Hellas Verona (Serie A)
(20.12.2015) - Carpi 2:3 JUVENTUS (Serie A)
(16.12.2015) - JUVENTUS 4:0 Torino (Coppa Italia)
(13.12.2015) - JUVENTUS 3:1 Fiorentina (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (9 goli w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana), Mario Mandzukić (6 goli w Serie A, 2 gole w Champions League)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paulo Dybala (5 asyst w Serie A), Juan Cuadrado, Paul Pogba (4 asysty w Serie A)
Obrazek Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z UDINESE



Przewidywane składy

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Obrazek

[lista kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 20:12

Dobrze,że wraca Mandzu bo na grę Moraty patrzeć nie można a Zaze Allegri olewa.Otwarcie stadionu i od razu do Udinese przyjedzie najlepsza ekipa w Italli .Nadszedł czas rewanżu za kompromitacje z pierwszej kolejki.

Czemu na prawym wahadle wiadomo - 1 Stefan i 2 dubler Cuadrado a z lewej strony Alex Sandro nie ma łatki pierwszego tylko ciągła rotacja.W tym meczu powinien zagrać,tym bardziej że zagra Jugol.Tymczasem na grafice widzimy Evre.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 20:14

Rugani w wyjściowym składzie, tak jak z Sampdorią - przez co skrzydła bardziej defensywne i asekuranckie. Więc wychodzi na to, że Rugani gra kosztem Alexa Sandro... No, ale kadra jest na tyle szeroka, że można sobie pozwolić na takie ruchy. Świetnie że Marchisio wraca. Tak więc - po 10 zwycięstwo z rzędu!

Cabrini_idol? To ma być 10 z rzędu? Czy może przedłużysz "Klątwę":D

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 21:01

Sorek21 pisze: Czemu na prawym wahadle wiadomo - 1 Stefan i 2 dubler Cuadrado a z lewej strony Alex Sandro nie ma łatki pierwszego tylko ciągła rotacja.W tym meczu powinien zagrać,tym bardziej że zagra Jugol.Tymczasem na grafice widzimy Evre.
Pewnie dlatego, że Kwadrat jest jednak gorszy od Lichego na pozycji wahadłowego, a Sandro i Evra prezentują podobny poziom więc Max rotuje. Zresztą media chyba ani razu nie trafiły z wyjściowym składem Juve w tym sezonie, Max lubi zaskakiwać. :cwaniak:


Standardowo liczę na nasze zwycięstwo. Chciałbym zobaczyć Sturaro lub Asamoaha w podstawie. Cieszy powrót Mandzu, bo na Morate obecnie nie można patrzeć, choć Chorwat po przerwie i kontuzji też może potrzebować kilku spotkań zanim złapie rytm. No i Markiz za Hernanesa :dance:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 22:15

Cabrini zażywał 'dobre' 'ziółka' w trakcie mercato, teraz wywróżył u tej samej cyganki serię 10 wygranych, czekam na kolejny etap ;)



Zobaczymy czy Mandzu ostatecznie da radę wrócić, chociaż ja liczę na Moratę od 1. minuty.

Dla narzekających na Moratę w miejsce Zazy w ostatnich kolejkach - rok temu było podobnie - kaleczący Ferdek 'blokował' Alvaro i wiemy jak to się skończyło. Chill.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 22:24

Kadziel pisze:Sandro i Evra prezentują podobny poziom więc Max rotuje.
Każdy wie, że to nieprawda. Ja tam lubię Patryka i kto wie, w czwórce obrońców być może jest nawet lepszym wyborem niż Brazylijczyk, ale wahadłowy musi też umieć grać z przodu. Wrzutki Evry lecą tam, gdzie trzeba raz na 10 prób. W dodatku jest dużo mniej mobilny i gorszy technicznie, a i często daje się łapać na spalonym. Wg mnie dla Sandro może stanowić jedynie godną alternatywę w 352 tymczasem zwykle gdy Alex wychodzi w jednym meczu, Evra gra w dwóch następnych. Moim zdaniem trochę to niesprawiedliwe.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2016, 22:50

Jak ma grać Mandzukic w pierwszym składzie to na lewej musi grać Sandro. Jego wrzutki na łeb Mario są lepsze niż Evry.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 09:49

W meczu dwóch zaprzyjaźnionych drużyn innej opcji jak nasze zwycięstwo chyba nie ma :D , a co za tym idzie spełnienia się przepowiedni Cabrini_idola :) , która jest o krok i na wyciągnięcie ręki. Swoją drogą przy takiej postawie na początku sezonu niezłego nosa musiał mieć przeczuwając aż taką passę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 10:27

Mehehehe pisze:Zobaczymy czy Mandzu ostatecznie da radę wrócić, chociaż ja liczę na Moratę od 1. minuty.
Jajca sobie robisz ? Morata kilka meczów powinien spędzić na ławce bo to Zaza zasługuje na to aby wyjść w podstawie...Morata to świetny zawodnik ale na chwilę obecna nie ma z niego pożytku a Zazy najzwyczajniej szkoda bo jak widać, prawdopodobnie jest w gazie...


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 11:20

zbysioJuve pisze:W meczu dwóch zaprzyjaźnionych drużyn innej opcji jak nasze zwycięstwo chyba nie ma :D , a co za tym idzie spełnienia się przepowiedni Cabrini_idola :) , która jest o krok i na wyciągnięcie ręki. Swoją drogą przy takiej postawie na początku sezonu niezłego nosa musiał mieć przeczuwając aż taką passę.
Można powiedzieć, że Prorok dzisiejszych czasów :D. Niech i to ostatnie proroctwo się spełni :D


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 12:04

Idziemy na rekord, jeszcze tylko pokonać Udine, Romę, Chievo i Genoę i będziemy mieli 13 zwycięstw z rzędu :D (aktualny rekord to 12).

Zdecydowanie powinniśmy wyjść najlepszym składem co się wiąże z atakiem Mandzu-Dybala. W środę gramy w CI z Lazio więc tam zapewne niektórzy odpoczną. Być może uda się już wskoczyć na lidera :pray:

Czytałem ostatnio, że Udine ma otwarcie stadionu czy coś? Przecież o ile dobrze pamiętam to oni już grali nie raz na tym stadionie. O co chodzi?

btw. Do autora tematu, co do "najlepszych strzelców" to Dybali liczysz gola z Superpucharu a Mandzu już nie :D Poza tym Dybala jeszcze jedno trafienie zaliczył w CI :)


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 12:17

Wojtek pisze:Czytałem ostatnio, że Udine ma otwarcie stadionu czy coś? Przecież o ile dobrze pamiętam to oni już grali nie raz na tym stadionie. O co chodzi?
Z tego co mi wiadomo na Friuli przebudowali chyba z 2 trybuny i nieco powiększyli ten stadion. Cały obiekt przeszedł gruntowny remont za w sumie niewielkie pieniądze i trzeba przyznać, że prezentuje się przyzwoicie. Jutro odbędzie się pierwszy mecz, odkąd oficjalnie zakończono prace, stąd takie podniecenie wśród ich kibiców.

Myślę, że czeka nas podobne spotkanie jak w Genui, trzeba liczyć na magiczne zagranie Pogby lub Dybali i jakoś to będzie. Co do składu, nie mam preferencji ale tak jak pisałem: Sandro powinien grać częściej.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 12:36

zbysioJuve pisze:W meczu dwóch zaprzyjaźnionych drużyn innej opcji jak nasze zwycięstwo chyba nie ma :D
Przypominam mecz z Sassuolo ;) Oni mają inauguracja nowego stadionu ( w końcu w pełni oddany do użytku) i będą szorować murawę dla publiki. Jednak nie ma co ukrywać, że liczę i wierzę w nasza wygraną i 10 z rzędu zwycięstwo!


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 14:46

Paweljuve2006 pisze:
zbysioJuve pisze:W meczu dwóch zaprzyjaźnionych drużyn innej opcji jak nasze zwycięstwo chyba nie ma :D
Przypominam mecz z Sassuolo ;) Oni mają inauguracja nowego stadionu ( w końcu w pełni oddany do użytku) i będą szorować murawę dla publiki. Jednak nie ma co ukrywać, że liczę i wierzę w nasza wygraną i 10 z rzędu zwycięstwo!
Tak, ja doskonale to pamiętam zresztą podobnie jak pierwszą porażkę na otwarcie obecnego sezonu właśnie z tym "zaprzyjaźnionym" Udine :). Z tymże czasami i tzw. przyjaciołom ;) trzeba dać wygrać (fory) a tym bardziej, że te mecze jeszcze tak bardzo o niczym przecież nie decydowały. Natomiast jestem przekonany gdyby przyszło do jakiegoś ważniejszego, decydującego już o czymś meczu to myślę, że zwycięstwo Juve byłoby sprawą oczywistą. I mi się wydaje, że teraz po półmetku, właśnie już jest taki czas, że jeśli Juve chce nadal myśleć o następnym scudetto to raczej nie może oddawać już takim zespołom jak Udinese punktów. Także byłbym bardzo, ale to bardzo zdziwiony gdyby po jutrzejszym meczu Juve nie wywiozło z Friulli kompletu 3 pkt.

No, ale to tylko moje takie bzdety i dywagacje, którymi raczej nie trzeba się sugerować. Bo jak to mówią: dopóki piłka w grze, dopóty wszystko jest możliwe.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 18:19

Jeden z łatwiejszych meczy w sezonie. Patrząc na obecną formę i personalia w obydwu drużynach. Udine jest słabiutkie w tym sezonie.


Nasza passa zwycięstw zostanie przedłużona do meczu z Napoli u siebie, który zremisujemy ale i tak będziemy już wtedy liderem ;)


Obrazek
Zablokowany