Serie A 15/16 (17): Carpi 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 20:13

Rugani jest w podobnej sytuacji, w której był Ogbonna. Daniele w poprzednim sezonie grał mecz w mecz, teraz mecz w mecz siedzi na ławce. Mogę się mylić, ale to go trochę zabija i tu naprawdę trzeba coś zrobić, bo to nie chodzi o dawanie pojedynczych szans, bo pojedyncze szanse trudniej wykorzystać. Jestem jednak zdania, że dobro drużyny > dobro jakiegokolwiek zawodnika, nie ma powodu, aby tu robić wyjątek.

Reasumując albo wypożyczenie na drugą połowę sezonu albo Rugani z miejsca zostaje naszym podstawowym obrońcą w 3-5-2 na Serie A i to tak naprawdę jest dla niego szansa.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 20:37

CavAllano pisze:
FelekJUVE pisze:Wyjasni mi ktoś o co z tym chodzi??

Pogba wprowadzil nowa cieszynke po bramce. Po trafieniu z Torino zareagowal podobnie.

O ile się nie mylę, to nawiązanie do nowej części Star Wars ;) Podobne wrzucili po Toro, gdzie z Dybalą pozował z podpisem typu 'Niech moc będzie z wami'.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 21:14

szczypek pisze:Rugani jest w podobnej sytuacji, w której był Ogbonna. Daniele w poprzednim sezonie grał mecz w mecz, teraz mecz w mecz siedzi na ławce. Mogę się mylić, ale to go trochę zabija i tu naprawdę trzeba coś zrobić, bo to nie chodzi o dawanie pojedynczych szans, bo pojedyncze szanse trudniej wykorzystać. Jestem jednak zdania, że dobro drużyny > dobro jakiegokolwiek zawodnika, nie ma powodu, aby tu robić wyjątek.

Reasumując albo wypożyczenie na drugą połowę sezonu albo Rugani z miejsca zostaje naszym podstawowym obrońcą w 3-5-2 na Serie A i to tak naprawdę jest dla niego szansa.
Jakoś nie przekonuje mnie całkowite odsuwanie go od gry. Na ponad 20 meczów na wszystkich frontach zagrał w trzech gdzie tylko w jednym będąc w podstawowym składzie. Ja rozumiem, że BBC jest nie do zastąpienie póki co, ale delikatna rotacja wyszłaby wszystkim na dobre. Nie mówimy o jakimś juniorze, który wyskakuje z drużyny b tylko o utalentowanym, wybranym do "11" sezonu obrońcy, który ma na końce świetny sezon. takie trzymanie go tylko mu zaszkodzi. Już lepiej go wypożyczyć, a w zamian sprowadzić na to pół roku kogoś typu Stendardo.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 21:47

Meczu nie oglądałem, wiec do poszczególnych sytuacji się odnieść niestety nie mogę, ale ten hejt na Ruganiego jest moim zdaniem przesadzony. Po komentarzach wnioskuję, że cała drużyna po 3 golu grała piach, więc czepianie się młodziutkiego Ruganiego, który dzisiaj zaliczył dopiero swój 3 mecz w sezonie jest raczej nie na miejscu.......rozumiem, że gdyby wszyscy grali na 100 %, a tylko jedyny Rugani zaliczał babol za babolem, to wtedy taki lament byłby uzasadniony. Wyluzujcie poślady panowie......Rugani w tym sezonie dostanie jeszcze nie jedną szansę (może nawet w LM), wystarczy, ze ktoś z tercetu BBC złapie lekką kontuzję lub po postu wykartkuje się w danych rozgrywkach. Jak zagra parę spotkań, pełnym wymiarze czasu, to wtedy będzie można go miarodajnie ocenić. W środę Toro nic nie grało, zaś dzisiaj mieliśmy swoje gorsze "5 minut", zatem ocenianie Ruganiego na tej podstawie jest trochę siermiężnym zadaniem :whistle:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 22:54

Meczu nie moglem obejrzec (nawet na stronie z retransmisjami, ktora podali mi zyczliwi koledzy), wiec klikam w Hajlajty, pacze a tu ledwo ledwo 2:3... Coz pisac, Bonucci mecz zycia, przypomnial sobie stare (nie)dobre czasy (chociaz Buffon przy pierwszej bramce tez sie nie popisal). Nowy Trezeguet, to nie Zaza. Nowy Trezeguet, to Chorwat (nawet numer sie zgadza) :cwaniak: Licze, ze Mario utrzyma forme przynajmniej do dwumeczu z Bayernem i pograzy swojego bylego pracodawce. Moze jednak w lipcu beda chcieli Morate w Madrycie :think:
Nasi totalnie nieskoncentrowani (potwierdzaja to slowa trenera po meczu, natomiast Pogba twierdzi, ze utrzymali koncentracje do konca :smile: ) i chyba zlekcewazyli rywala. W zwiazku z tym, dobrze ze na rozkladzie mamy mocny Bayern. Nasi ligowi przeciwnicy niestety powygrywali, w zwiazku z czym nadal tylko pukamy to TOP3.
Dajcie no gifa z tego. Dobre w wuj! :prochno: Btw. Trenerze, zawsze z takim zawzieciem ;)


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 23:03

A proszę
https://49.media.tumblr.com/14769fa91e8 ... o1_500.gif
Jacky pisze:Licze, ze Mario utrzyma forme przynajmniej do dwumeczu z Bayernem i pograzy swojego bylego pracodawce.
Tym bardziej, że nie odchodził stamtąd w miłej atmosferze. Jestem prawie pewien, że będzie chciał coś udowodnić Guardioli.
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2015, 23:05 przez RICTOR, łącznie zmieniany 1 raz.


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 23:03



MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 23:15

Dzięki za te focie, są zawaliste... :smile:
Jak lubiłem Maxia to teraz lubię go jeszcze bardziej...a pomyśleć, że niektórzy uważali go za bezjajca bez emocji i charyzmy... :rotfl:


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 23:29

alessandro1977 pisze: Jak lubiłem Maxia to teraz lubię go jeszcze bardziej...a pomyśleć, że niektórzy uważali go za bezjajca bez emocji i charyzmy... :rotfl:
A może chce się upodobnić w jakiś sposób do swojego poprzednika :D , coraz bardziej staje się taki gwałtowny i porywczy :) I choć też meczu nie mogłem dzisiaj obejrzeć to widzę, że było ciekawie jak na mecz z zespołem z dolnych rejonów tabeli.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2015, 00:19

Mehehehe pisze:
CavAllano pisze:
FelekJUVE pisze:Wyjasni mi ktoś o co z tym chodzi??

Pogba wprowadzil nowa cieszynke po bramce. Po trafieniu z Torino zareagowal podobnie.

O ile się nie mylę, to nawiązanie do nowej części Star Wars ;) Podobne wrzucili po Toro, gdzie z Dybalą pozował z podpisem typu 'Niech moc będzie z wami'.
Niestety wydaje mi się, że nie. To jakaś nowa czarna moda na taniec czy jakieś cyrki. ;) Nie za bardzo mi się chce wnikać w genezę i szczegóły, wystaczy wpisać "dab" na youtube. Przykład.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2015, 02:21

alessandro1977 pisze:Dzięki za te focie, są zawaliste... :smile:
Jak lubiłem Maxia to teraz lubię go jeszcze bardziej...a pomyśleć, że niektórzy uważali go za bezjajca bez emocji i charyzmy... :rotfl:
Uważali go za takiego, bo są forumowymi robaczkami, którzy myślą, że półtoragodzinna poza szkoleniowca wśród kamer raz w tygodniu to zwierciadło jego duszy.

Szczerze mówiąc, chcę tylko, żeby Max nie odszedł po sezonie.
A Marotta mówi:
"Futbol szybko wypala ludzi, ale wierzę, że wraz z Allegrim możemy budować przyszłość Juventusu. Mamy wspaniałe relacje. Trener również jest zadowolony. Kontrakt to tylko formalność, ale nie zapominajmy, że najważniejsze jest to, czego chce Allegri".


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2015, 06:44

Obrazek

Al Bundy?? :smile:

3 punkty do lidera. Następna kolejka z ostatnią Verona u siebie :ahsisi:


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2015, 07:20

zbysioJuve pisze:
alessandro1977 pisze: Jak lubiłem Maxia to teraz lubię go jeszcze bardziej...a pomyśleć, że niektórzy uważali go za bezjajca bez emocji i charyzmy... :rotfl:
A może chce się upodobnić w jakiś sposób do swojego poprzednika :D , coraz bardziej staje się taki gwałtowny i porywczy :) I choć też meczu nie mogłem dzisiaj obejrzeć to widzę, że było ciekawie jak na mecz z zespołem z dolnych rejonów tabeli.
Po tym co odpierdzielali w końcówce piłkarze Juventusu to i świętego by wyprowadził z równowagi, po tym podaniu Marchisio jak się wydarł ... szacun. Bardzo dobrze, prawidłowa reakcja na takie granie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2015, 09:13

Jacky pisze:Nasi totalnie nieskoncentrowani (potwierdzaja to slowa trenera po meczu, natomiast Pogba twierdzi, ze utrzymali koncentracje do konca :smile: )
Chyba nie doczytałeś, co powiedział Pogba ;)

-

Po bramce Bonucciego powiedziałem do siedzącej obok małżonki w te słowa: "jak stracą na 3:3 to rozwalę wszystko, co mam pod ręką". Wyobraźcie sobie moją reakcję na ostatnią akcję Carpi. Kobiecie puściły nerwy i mieliśmy cichą niedzielę... :prochno:

W ogóle mnie reakcja Maxa nie dziwi.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2015, 11:22

mateelv pisze:Uważali go za takiego, bo są forumowymi robaczkami, którzy myślą, że półtoragodzinna poza szkoleniowca wśród kamer raz w tygodniu to zwierciadło jego duszy.
Max niemal od pierwszych dni pobytu w Turynie szalał na ławce, więc to wcale nie taka nowość. :)
A co do Ciebie, robaczku, to prosiłbym o szacunek. Tak się możesz zwracać do kolegi/koleżanki/dziewczyny/chłopaka.
Swoją drogą zarzucasz komuś, że wystawił Maxowi opinię 'ciepłej kluchy' itp... na podstawie jego pozy w trakcie meczu. Popraw mnie jeżeli się mylę, ale Ty w tej chwili uważasz go za faceta z jajami i charyzmą na podstawie... tego wybuchu złości, czyli nota bene na podstawie pozy. :ok:


Obrazek
Zablokowany