Serie A 15/16 (17): Carpi 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:23

Piękny gol Mandżukicia, słaba postawa Bonucciego.
Minęło zaledwie pół roku od drugiej części ubiegłego sezonu, gdzie Evra złapał formę i oczarował Nas wszystkich. Po tych 6 miesiącach wygląda, jakby Francuzowi minęło co najmniej 3 razy więcej czasu. Strasznie jest wolny i nie nadąża za Pogbą. Ale asysta na plus.
Boriello ma najdziwniejszy i zarazem najgłupszy tatuaż jaki widziałem.
PS. Komentator jest tragiczny. Co chwile przeinacza fakty, wymyśla własne konferencje, na których rzekomo Max ciągle krytykował Moratę. Strasznie się go słucha.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:23

Vimes pisze:http://v.cdn.vine.co/r/videos/2BE644B83 ... 920730.mp4

Trochę zabawny ten gol, ale brawa dla Mandżukicia za refleks :hellyes:.
Właśnie to mi gdzieś umknęło (problem ze streamem), ale jak na taki "kołek" jakim miał być Madzukić, to zacnie to wyszło.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:23

Czy przy 1. golu Mario asysta idzie do Dybali czy do Khediry? :D

Swoją drogą Sami jak rasowy obrońca... Btw czy tylko ja się zmartwiłem jak po strzale zza pola karnego trzymał się z grymasem bólu za nogę? :D


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:24

Gandalf8 pisze: Podanie Chielliniego do Evry przy golu na 1:2 :jaw:
Raz na rok to i węża pomylisz z lutownicą.
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2015, 13:29 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:25

Bonucci to jest gość. Jak profesor radził sobie z Aguero, Ronaldo czy De Bruyne, a przestawił go Marco Borriello :smile:

Dobrze, że się chłopaki podnieśli, ale tutaj trzeba dołożyć trzecią, bo to Carpi jest całkiem groźne tymi swoimi wyrzutami na Super Marco.

Ogólnie to jedziemy na drugim biegu, w swoim stylu. Wrzuciłbym Lichtsteinera za Cuadrado i koło 60' Alexa Sandro na podmęczonego Zaccardo, którego nieźle pojedynkami sprinterskimi maltretuje Pogba (Francuz mając 10 metrów straty, na kolejnych 20stu jest w stanie odrobić stratę z podstarzałym defensorem Carpi).


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:27

Generalnie trzeba się cieszyć z wyniku. Carpi spuchnie jak nic, bo podpaliło się niesamowicie, ale nie wytrzyma takiego biegania do ostatniego gwizdka.

Szkoda tego babola w defensywie - właściwie należałoby tu użyć liczby mnogiej, bo zawinił Bonucci (x2), ale także i Buffon. Dobrze, że szybko zareagowaliśmy, a pod koniec wyszliśmy na prowadzenie. :ok: Generalnie nie lubię spotkań z takimi parówami, w którym to technika przeciwnika pozwala co najwyżej na uprzykrzanie nam życia i obronę Częstochowy - w ogóle nie ma miejsca pod polem karnym rywala. Można żałować, że drogi do bramki nie znalazły strzały Marchisio i Khediry.

Allegri miał nosa. Mandżukić w świetnej formie (świetnie się obrócił przy pierwszej bramce, druga też niczego sobie; Morata powinien wejść na jakieś 30 ostatnich minut, bo dyspozycja Mario musi go martwić), Evra asysta. Nie podoba mi się we Francuzie to, że pali dobre, prostopadłe podania między obrońców, ale swoje zrobił.

Dybala ma mało miejsca, ale to, co zrobił w 19. minucie. :shock: 2 przeciwników, z czego jeden uwieszony na plecach, a ten spokojnie panuje nad piłką i odgrywa do kolegi piętą. Maestro.

Dobić rywala, teraz powinno się nam już grać lepiej, byle nie robić z tyłu takich błędów jak na samym początku. Zdaje się, że zostawiliśmy rywalowi zbyt dużo miejsca, na szczęście później sytuacja się poprawiła.
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2015, 13:27 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:27

Gandalf8 pisze:Podanie Chielliniego do Evry przy golu na 1:2 :jaw:
Muszę zobaczyć więcej powtórek, bo mam nieodparte wrażenie, że ta piłka po prostu zwyczajnie mu zeszła.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:27

Juventus mocno przeciętny, głównie za sprawą skuteczności Mandziukicia i obrońcy gospodarzy, który zaliczył glebę. Do 20 minuty totalna siermięga i pokaz baboli Bonucciego, Chielliniego i Cuadrado. Pogba słabiutko, Dybala tragicznie, Khedira na alibi. Cieszy, że Marchisio ogarnia - dzisiaj rozpoczął kilka dobrych akcji.

Słabiutkie Carpi powtórzyło wyczyn Fiorentiny i zdołało pierwsze wcisnąć gola.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:30

Sila Spokoju pisze:
Wojtek pisze:Mario Mandzukić!! :D Od zera do bohatera, chwycił formę to i zaczyna się spłacać, gol nr 1 świetny :bravo: Dybala dziś mnie widoczny, Cuadrado na zero, przez niego straciliśmy gola, ale potem zaliczył pół asysty :D

Trzeba jeszcze coś strzelić i będzie spokój ;)
Strata na 3/4 boiska jest moim zdaniem dopuszczalna, bo mamy jeszcze pomoc i obronę do przechwycenia piłki. Tutaj winiłbym głównie Bonucciego, choć Cuadrado też się nie popisał.
Co? Przecież zaraz po tej stracie poszła piłka do Boriello i było 1 na 1 z Bonuccim.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:30

mateo369 pisze:
Gandalf8 pisze:Podanie Chielliniego do Evry przy golu na 1:2 :jaw:
Muszę zobaczyć więcej powtórek, bo mam nieodparte wrażenie, że ta piłka po prostu zwyczajnie mu zeszła.
Też mi się tak zdawało :prochno:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:30

Jak mnie irytuje taka zmiana zdania online, przez niedzielnych kibiców z tego forum. Mandzukic opluwany przez większość forum, dzisiaj 2 gole plus gra swoje, walka na całym boisku. Cuadrado dzisiaj trochę gorzej, ale założę się, że jak zagra z z Hellasem świetny mecz np. o 180 stopni, chorągwie zmienią zdanie. Evra też asysta dzisiaj, wyszło trochę rozkojarzenie, ale na szczęście wszystko wróciło do normy. Zazwyczaj jak tracimy pierwsi gola, wygrywamy 3-1 (każdy mecz w tym sezonie wygrany 3-1, zaczął się od gola przeciwnika)

alessandro1977 pamietam twój wpis: "Kto się założy że mną o tysiąc że Juventus nie straci gola z Carpi? Nikt? Tak myślałem. :D


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:32

Piotrekmmz pisze:Bonucci :facepalm:
Nic tylko przyklasnąć. To co odstawia 'najlepsza defensywa świata' na czele z Bonuccim to parodia futbolu. Buffon też dał ciała...

Czy ten stadion ma jakąś sztuczną murawę? Mam wrażenie, że piłka chodzi nie do końca naturalnie. Cuadrado z Dybala odstawiają taniec na lodzie.
Czas zadać sobie pytanie, co my w ogóle możemy mieć z Khediry. W grze ofensywnej jest dwa poziomy pod Pogbą, w defensywie porusza się jak lokomotywa.

Bardzo dobrze gra Marchisio. Oczywiście połowę roboty odstawia Mandzu, świetny zawodnik. Morata może brać na mecze poduszki pod tyłek.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:32

ForzaItanimulli3vujcm pisze: alessandro1977 pamietam twój wpis: "Kto się założy że mną o tysiąc że Juventus nie straci gola z Carpi? Nikt? Tak myślałem. :D
Ej właśnie, ktoś wtedy chyba podjął rękawice? :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:33

DOpiero zauważyłem, że Marrone gra dla Carpi :prochno:


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 13:34

jarmel pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze: alessandro1977 pamietam twój wpis: "Kto się założy że mną o tysiąc że Juventus nie straci gola z Carpi? Nikt? Tak myślałem. :D
Ej właśnie, ktoś wtedy chyba podjął rękawice? :prochno:
Bramki strzelone przy pomocy Marco Borriello się nie liczą :prochno:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany