Liga Mistrzów 2015/16

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:01

Crunny pisze:Mogli być: PSG, PSV, Benfica, Olympiakos/Arsenal, Porto/Dynamo, Gent/Valencia - tak pięknie i poza PSG praktycznie brak równorzędnego rywala! :facepalm2:

A będą: Real, Atletico (pomyśleć, że trzymałem kciuki, żeby zajęli 1. miejsce!), Barcelona, Bayern, Chelsea/Porto, Wolfsburg, Zenit. Ostatnia trójka jeszcze znośna, ale boję się, że farta w losowaniu wyczerpaliśmy w zeszłorocznej LM.

Barcelona i Bayern - broń nas Panie Boże.
Atletico - makabrycznie ciężko, pewnie dwumecz na 0:0 i 1:0.
Real i Chelsea - teraz bez formy, ale pewnie w lutym już zatrybią. Na pewno nie bylibyśmy na straconej pozycji. W porównaniu z Barceloną i Bayernem to wymarzeni rywale.
Porto, Wolfsburg i Zenit :pray:

Przez to wszystko bardziej już nie mogę doczekać się poniedziałkowego losowania, niż ultraważnego meczu z Fiorentiną.
pamiętam Twoje dywagacje przed tą kolejką, praktycznie wszystko nie po naszej myśli, nawet Benfica spadła na 2 miejsce, tylko brakowało, żeby Man Utd zajął 1 miejsce w grupie.. to co sie dzisiaj wydarzło po prostu istna masakra.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:03

Crunny pisze:Real i Chelsea - teraz bez formy, ale pewnie w lutym już zatrybią. Na pewno nie bylibyśmy na straconej pozycji. W porównaniu z Barceloną i Bayernem to wymarzeni rywale.
Do tego Gruby Benek i jego zespoły dobrze grające w pucharach.
Tak zmaścić, ehh.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:18

Bo Cabrini, to taki Nostradamus JP ;] Nie napalać się przesadnie na Benficę i Greków, bo całkiem niedawno przeżywaliśmy piekło, w konfrontacjach z nimi.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:21

Patrząc z perspektywy klubów z pierwszego miejsca najbardziej obawiał bym się Juventusu i PSG z miejsc 2. :whistle:


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:26

Mam pytanie do obeznanych w przepisach europejskich rozgrywek......czy Gundogan może grać w tym sezonie LM w innym klubie (np. dla Juve, jeśli byśmy go kupili zimą) pomimo tego, że Borussia gra obecnie w LE?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:41

Tak. Od tego sezonu zmieniono przepisy i w takiej sytuacji by mógł.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:49

Dzięki RICTOR Tak mi się wydaje, że jakiś solidny transfer do środka pomocy w zimie jest nam raczej niezbędny (może Gundogan właśnie, jeśli Borussia go w ogóle odda), zwłaszcza jeśli w LM trafimy na jakiegoś klasowego przeciwnika. Może wtedy Marotta rzeczywiście sięgnie głębiej do kieszeni? Bo powiedzmy szczerze Lemina/Padoin/Hernsnes to nie jest poziom Juve, zaś Pereyra/Asa/Khedira to nie wiadomo kiedy wrócą i na jak długo. A trzema graczami w tej formacji (pomijając nawet poziom, jaki obecnie prezentują Marchisio i Sturaro), to raczej nie mamy na co liczyć w 1/8 LM, no chyba że trafimy na Wilki.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 00:29

RICTOR pisze:Tak. Od tego sezonu zmieniono przepisy i w takiej sytuacji by mógł.
Nie od tego, już ze dwa lata temu taka sytuacja była że Matri grając w Milanie w Champions League grał we Fiorentinie w LE.
Rok temu Shaqiri grając w Bayernie w CL grał na wiosnę w Interze w LE.
W drugą stronę - Cuadrado, grał we Violi w Le potem w Chelsea w LM
Ale to tylko z CL do LE i odwrotnie i tylko jeden zawodnik na drużynę. :)

Krychowiak? Mój pierwszy wybór jeśli chodzi o Polaków, których bym chciał w Juventusie i chyba póki co jedyny. Tak czy siak, teraz chyba naprawdę trzeba będzie otworzyć wersalkę z pieniędzmi zimą. Zwłaszcza jak wylosujemy Barcelonę/Bayern/RealM :afraid2:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 01:09

Kadziel pisze: Ciekawe.Ja osobiście wolałbym w takim przypadku uniknąć zespołów, które w starciu z nami postawiłyby autobus, jak Olympiakos, Dynamo, Gent, BATE, Atletico, czy Chelsea. Średnio sobie radzimy z takimi zespołami zdecydowanie wolałbym zagrać z kimś stawiającym głównie na atak, jak Arsenal, PSV, Valencia lub Porto, a PSG może w 1/4. :cooler:
Ciekawi mnie też w jaki sposób zagrałby z nami ManU ?
Kimi pisze:Czy faktycznie musimy się obawiać Arsenalu czy ManU? Szczerze mówiąc chętnie bym zobaczył jak Juventus, znowu skazywany na porażkę (jak przed rokiem z Borussią czy Realem) po raz kolejny spierze tyłek murowanemu faworytowi, przy okazji z tej, niby najlepszej ligi świata.
sebatiaen pisze:Ja bym tam nie pogniewał się na Arsenal czy United.
Przecież oba te teamy są słabiutkie, oni się męczą z Psv w LM a co dopiero z nami?

Gramy inteligentną piłkę, mądrą piłkę, to nie jest to Juve które w Europie oglądaliśmy za Conte.
No to wygląda na to, że gracze Juventusu sami chcą się przekonać o własnej sile i zaatakują kogoś z pierwszego koszyka w 1/8 UCL...

To może być bardzo krótka wiosna. Uniknąć Barcy, Bayernu, Atletico. Później Realu.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 07:45

No cóż po wczorajszych meczach poza jednym przypadkiem wszystko wiadomo kto może być potencjalnym rywalem Juventusu w 1/8. Wg mnie takie drużyny jak Wolfsburg, Zenit, Atletico czy Dynamo bądź Chelsea są spokojnie do przejścia. Co do pozostałej trójki to wiadomo może być trudniej, ale też nie jesteśmy bez szans i też może być ciekawie i w tych pojedynkach. Wiadomo, może i z taką Barsą wzięlibyśmy jakiś tam rewanż za finał tych rozgrywek z ubiegłego sezonu :) . Nie mniej jednak niezależnie z kim przyszłoby się mierzyć w 1/8 trzeba wierzyć do końca i liczyć na awans do następnej rundy.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 08:41

zrobiłem symulację losowania, no i dziwnym trafem wyszła... Barcelona ;) już mi trochę emocje opadły po wczorajszym i co los da, to da.. nie mogę z góry się wkurzać, że w osatniej chwili przegraliśmy 1. miejsce, bo i tak nie wiadomo co by się zdarzyło, gdybyśmy faktycznie wyszli z 1 miejsca (z takim Monaco ledwo po karnym wyszliśmy), a może los nam pisze usłaną drogę różami do finału LM i nieważne czy trafimy na Zenit czy Barcę:D


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 09:21

Kiedy losowanie ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
sekundo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2006
Posty: 77
Rejestracja: 04 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 09:24



B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 11:15

zbysioJuve pisze:No cóż po wczorajszych meczach poza jednym przypadkiem wszystko wiadomo kto może być potencjalnym rywalem Juventusu w 1/8. Wg mnie takie drużyny jak Wolfsburg, Zenit, Atletico czy Dynamo bądź Chelsea są spokojnie do przejścia. Co do pozostałej trójki to wiadomo może być trudniej, ale też nie jesteśmy bez szans i też może być ciekawie i w tych pojedynkach. Wiadomo, może i z taką Barsą wzięlibyśmy jakiś tam rewanż za finał tych rozgrywek z ubiegłego sezonu :) . Nie mniej jednak niezależnie z kim przyszłoby się mierzyć w 1/8 trzeba wierzyć do końca i liczyć na awans do następnej rundy.
Wytłuszczonych rywali na dzień dzisiejszy brałbym w ciemno. Na dzień dzisiejszy, bo z tą Chelsea to może być różnie. Kij wie kto u nich na wiosnę będzie trenerem i w jakiej dyspozycji będą piłkarze. Po fatalnej jesieni można się u nich również spodziewać niemałych zmian kadrowych.

Nasi zawodnicy wykopali sobie dołek, odstawiając wczoraj frajerstwo, jakie tylko oni chyba potrafią. Teraz przyjdzie nam się modlić na losowaniu w poniedziałek.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 19:48

Możemy wylosować kogoś teoretycznie osiągalnego i kogoś teoretycznie nieosiągalnego, ale jak wylosują Barce, Bayern czy Real, to nie będę płakał, bo jakby nie patrzeć - sami są sobie winni, więc niech zbierają tego konsekwencje. Oczywiście, mam nadzieję, że takich teoretycznie nieosiąglanych przeciwników im nie wylosują, ale nadzieja nadzieją, a fakty faktami.


ODPOWIEDZ