Serie A 15/16 (13): JUVENTUS 1-0 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:49

Shadow Marshall pisze:Allegri mógłby w sumie spróbować tego Dybale jak 3/4 bo w sumie co mu szkodzi?
Nie ten typ pilkarza. Zerowy przeglad pola. Tylko jedna noga. Brak umiejetnosci podan "na nos".

Nie wiem kto gorszy: Stuleja czy Hernan? :think:

Taka ciekawostka: Gianluigi Donnarumma - 198cm; 90kg; wiek: 16lat :lol:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:39

Udało się dzięki błyskowi Dybali. Ale z taką grą mamy marne perspektywy na przyszłość. Mandzukić to powinien z własnej pensji spłacać Juventusowi te 18 mln które na niego wydano, strzał z 92 minuty jest najlepszym podsumowaniem gry tego faceta w naszym zespole.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:39

Wpadł farfocel i było trochę lepiej w defensywie. Całe szczęście, na Milan wystarczyło.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:39

Wygraliśmy to dzięki Sandro, który przykręcił na lewej .

500 zł wygrałem :prochno:


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:39

Mimo wszystko - DOBRA NASZA ! Gra nie zachwycha, wręcz słabo to wygląda, ale wyprzedamy Milan i jesteśmy na 6 pozycji. Nie życzę źle Evrze, ale Sandro i Dybala zrobili robotę dzisiaj.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:40

Panowie proszę bez narzekania. Wiadomo styl kiepski, ale jeszcze miesiąc temu każdy by się dał tutaj pociąć za kiepski styl, ale wreszcie nie jeden wyskok w postaci 3 punktów, a pewnej serii.

Na styl jeszcze przyjdzie czas, teraz bardzo ważne to wygrywać takie mecze, nawet wynikiem 1:0 i w takiej kaszanie. Będzie lepiej, tego się trzymajmy!

FORZA JUVE!


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:41

Nie tylko wróciliśmy na ścieżkę zwycięstw, ale na dobre się już na niej usadowiliśmy. Piękna gra, wymienność pozycji. Jak się w pierwszej połowie Barzagli z Chiellinim zamienili stronami to piłkarze Milanu byli w takim szoku, że żadnego ataku nie umieli w tym okresie przeprowadzić. Brawo Allegri.

Z pozytywów oprócz 3 pkt to chyba tylko fakt, że to Atletico dało się wydymać Torino na kilkanaście milionów a nie my bo też się w tamto mercato zasadzaliśmy na Cerciego.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:42

Co jest ważne to to, że Alex Sandro śle niesamowite killery! Tylko nam brakuje wykonawców. Brawo dla Dybali! :bravo: :bravo: :bravo: Bramka i już najlepszy debiut ever!? Co do meczu.. Hmm. Chyba każdy zdrowy obserwator widzi co się dzieje.. Max miał dwa tygodnie na taktyke i po pierwszej połowie zmienia ją na 3-5-2 poprzednika :ahsisi: Gość nic nie ogarnia tylko jedzie na farcie! Ja chce tu trenera z jajem który to ustawi, bo skład mamy godny by walczyć o 5 tytuł. Forza! Cenne 3 punkty!


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:42

0 (słownie: zero) dobrych wrzutek dzisiaj na Mandzukica :D


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:42

Dybala, podobnie jak Berardi lubi strzelać Milanowi. Sturaro to przypał, prawie skontuzjował Pogbę.
Allegri robiąc zmianę w przerwie przyznał się do błędu. Mam nadzieję, że Hernanes zostanie strącony do piekieł i nie będzie miał już nic wspólnego z pierwszym składem.

4 kolejne zwycięstwo na własnym terenie w lidze. Twierdza Juve zdaje się powraca. Mamy szansę przezimować z akceptowalną stratą do lidera.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:44

Ehe, styl przyjdzie, dobre. Brawa za optymizm i siłę spokoju. Ale z drugiej strony trzeba być dużym lekkoduchem żeby wierzyć, że z tym betonem trenerskim drużyna nabierze charakteru ;)

Może gdybyśmy przegrali to ktoś zabrałby się za porządek na ławce. Agnelli widziałem, że już siedzieć i patrzeć na to gówno nie mógł. Nie on jeden...


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:44

Są trzy punkty ale oczy znowu pieką.
Chiellini trzy razy w reklamowe bandy, Pogba tracił przy większości prób dryblingu i wszystkich prostopadłych podań, Mandzukicia znowu przerasta czyste trafienie w piłkę. Dybala nie zagrał porywająco ale przynajmniej strafił, w dodatku z gry. Allegri zbłaźnił się wyjściowym składem ale przynajmniej przyznał się do błędu i uwolnił nas od Hernanesa juz w przerwie. Można by mieć nadzieję, że to koniec fantasisty w naszych barwach ale przecież jeśli kości Maxa znowu wylosują numer 11 to nie ma bata.
Progresu w grze nie zanotowano ale za to w tabeli idziemy do góry.
Gandalf8 pisze: Alex Sandro ma dobrą szybkość i dziś zagrał świetny mecz.
Już nie przesadzajmy, dwie centry posłał w kosmos i dwa razy ograł go Cerci, do ideału daleka droga. ;)
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2015, 22:48 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:45

jackop pisze:Transmisja na takim poziomie, że w zasadzie nie wiadomo, ale obstawiałbym, że tak. Evra ewidentnie nie nadążył za Cercim, który wyskoczył do dośrodkowania i zamiast strzelić bramkę zgrał piłkę do kolegi-widmo. Chwilę później dostał zmianę.

Kartka dla Sturaro za faul taktyczny.
Dziękuję za info :)

No i są 3 punkty po akcji Pogba-Alex Sandro-Dybala i to najważniejsze.

Warto jeszcze odnotować strzał Pogby z 40 metrów i obronę w wykonaniu Donnarummy.

Alex Sandro ma dobrą szybkość i dziś zagrał świetny mecz.

Kwintesencja Mandzukicia w 92 minucie :facepalm: . W reprezentacji, w meczu z Rosją też zawalił sytuację sam na sam i to jeszcze bardziej klarowną.

Niby od 85 minuty spokojna kontrola wyniku, ale gdyby nie Buffon to byłoby 1:1

Wymiana koszulek Buffon-Donnarumma może być momentem historycznym jeśli ten drugi zrobi wielką karierę (może w Juve :think: ).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:45

Widziałem tylko końcówkę meczu ale trafiłem w sam raz na bramkę.

3 punkty są, dziękuję, dobranoc.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 22:46

kacek_ pisze:Ehe, styl przyjdzie, dobre. Brawa za optymizm i siłę spokoju. Ale z drugiej strony trzeba być dużym lekkoduchem żeby wierzyć, że z tym betonem trenerskim drużyna nabierze charakteru ;)

Może gdybyśmy przegrali to ktoś zabrałby się za porządek na ławce. Agnelli widziałem, że już siedzieć i patrzeć na to gówno nie mógł. Nie on jeden...

Nawet jeśli nie przyjdzie i zmienimy trenera to potrzebne nam są te cholerne 3 punkty w każdym najbliższym meczu. Brak LM w przyszłym roku przy naszym wielkim w ostatnich sezonach rozwoju to byłaby po prostu katastrofa. Niech drużyna i Allegri ciułają punkty, a jak nie przyjdzie nadal żaden styl to już zarząd będzie wiedział co zrobić.


P.S. podoba mi się strasznie Sandro, przy lepszych egzekutorach miałby już dobre kilka asyst więcej.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany