Serie A 15/16 (12): Empoli 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 13:05

Mamy już 11 meczy l;ligowych i 4 w LM a Rugani zaliczył raptem epizod z Sevillą, bardzo mi się to nie podoba tym bardziej patrząc na to co wyprawia Chiellini. Oby chłopak miał dużo woli by grać w Turynie bo inaczej możemy go na dobrą sprawę nigdy nie zobaczyć w koszulce Juve;/Berardi i Rugani mieli być przyszłością Juve, ale, że nie kosztują 40mln i nie mają nazwiska to ich szanse drastycznie maleją;/


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 14:27

pumex pisze:Przewidywane składy uzupełnione w pierwszym poście. Lemina jest ponoć pewniakiem do gry, również Hernanes
Trenerzyna się zdekonspirowała. Jeszcze tylko niedzielna kompromitacja i nowy trener. Na koniec swojej przygody niech postawi na Hernanesa, Leminę, Sturaro i Padoina. W ataku Zaza-Mandzukić. Pamiętam, że rok temu ktoś napisał, że w Juve praktycznie nie ma drewna, wystarczyły 3 miesiące i jest go spokojnie na 3 lata :D
AdiJuve pisze: bardzo mi się to nie podoba tym bardziej patrząc na to co wyprawia Chiellini
Gdyby był mniej masywny już dawno zostałby odsprzedany do Serie B. Techniki zero, zwrotności zero, często gubi krycie w polu karnym, szczególnie przy rożnych. Dla mnie to pinokio włoskiej piłki
Poprostu pisze:Dlaczego wszyscy uważają Lemine za drewniaka?
Bo nim jest? ;) Niby defensywny pomocnik, a nie potrafi wyjść do rywala, tylko się cofa i daje mu okazje do uderzenia z dystansu. A jak atakuje, to rzadko kiedy regulaminowo
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2015, 14:45 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 14:38

Dlaczego wszyscy uważają Lemine za drewniaka? Chłopak nie dostał jeszcze prawdziwej szansy aby się pokazać w paru meczach pod rząd. Nasza cała pomoc w tym sezonie gra wyraźnie słabiej niż powinna więc i młodym się ciężko pokazać. Będą z niego ludzie zobaczycie.


Domino_JUVE_!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 54
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 14:40

Up.
Żeby byli z niego ludzie przede wszystkim musi dorobić się mózgu, w tym momencie bardzo źle z tym u niego... Głupie, durnowate faule, narażające zespół na utratę bramki..


Obrazek
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 15:00

Ja tam chciałbym zobaczyć środek Pogba-Marchisio-Lemina. Gorszy od Sturaro nie będzie, a i w ofensywie myślę że da więcej niż Khedira.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 15:03

Na dobrą sprawę jadąc po Leminie opisaliście Marchisio z ostatnich meczów. :prochno:
Generalnie jak nie idzie to wszystkim i potrzeba zdecydowanie wybitnych jednostek, które w takich warunkach będą trzymały najwyższy poziom i ciągnęły poziom reszty drużyny do góry. I na tym opieram swoje nadzieje, że z Leminy, Sturaro czy nawet Dybali będą jeszcze porządni gracze.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 17:18

AdiJuve pisze:Mamy już 11 meczy l;ligowych i 4 w LM a Rugani zaliczył raptem epizod z Sevillą, bardzo mi się to nie podoba tym bardziej patrząc na to co wyprawia Chiellini. Oby chłopak miał dużo woli by grać w Turynie bo inaczej możemy go na dobrą sprawę nigdy nie zobaczyć w koszulce Juve;/Berardi i Rugani mieli być przyszłością Juve, ale, że nie kosztują 40mln i nie mają nazwiska to ich szanse drastycznie maleją;/
Zgadzam się ze wszystkim, Rugani już dawno powinien dostać swoją szansę, zwłaszcza patrząc na to, co wyprawia Chiellini. Wiem, że Max i Giorgio to ziomki z Livorno i się bardzo lubią, ale abonament na grę Kielona jest dla nas uwłaczający, ma nawet lepszą pozycję w zespole od Barzagliego, który od pięciu lat nie popełnił żadnego, brzemiennego w skutkach błędu.

Berardi pewnie jak trafi do Juventusu, to zderzy się z bardzo podobnym, powolnym wprowadzaniem do składu i w 15 meczach zaliczy 30 minut.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 17:42

Byle po 3 pkt, nawet z Rubinho w pierwszej 11.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 19:08

nie wiem czy tylko mnie, ale strasznie denerwuje mnie Marchisio. Szczególnie te jego strzały, nie pamiętam już kiedy oddał jakiś celny strzał, wszystko niecelne, i to w dodatku bardzo niecelne.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 20:17

Hernanes na "10" :think: No, może faktycznie musi dostać z kilka szans, może w końcu cokolwiek pokaże,bo ostatnio to jemu pokazano - czerwo. :sad:
Nie mogę zrozumieć czemu Cuadrado nie jest wystawiany! :( Obojętnie gdzie, ale niech gra, to jest bardzo pożyteczny zawodnik!! :)

Nie no, teraz nie ma opcji 3 pkt muszą być!

Szczerze co do ŚP - to niech teraz Lemina dostanie z kilka szans, a Sturaro niech ostro trenuje - bo po prostu gra kompletny piach :facepalm: Podaje fatalnie, ma strasznie drewniane ruchy, bardziej atakuje piłkę niż w nią gra - mam wrażenie jakby chciał ją zdeptać niż przejąć. Nic nie wnosi do gry w tym sezonie. :angry:
No ale liczę że to chwilowe. :)

Aha i zróbmy tak by prowadzić ze 2-0 po pierwszej połowie, no 60 minutach może jakiś - niech ten Rugani w końcu wejdzie...

:juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 23:14

Meczu nie pokazuje Eleven? Trzeba bedzie szukac strony z linkami do AC stream. Ja mysle ze wygramy z 1:0 ale po bezbarwnej grze jak to juz ten sezon mnie przyzwyczail, chyba ze trener sie ogarnie/zmieni.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 23:35

Ja z oceną Leminy także bym się jeszcze wstrzymał. Dobrze by było, żeby po tym sezonie jeden z dwójki Lemina - Sturaro weszli na wyższy poziom, bo inaczej to będziemy musieli szukać wzmocnień.

Ciekawi mnie też awizowany skład, a szczególnie pomoc. Marchisio ostatnio przesunięty na bok wydawał się grać nieco lepiej. Ciekawe, czy faktycznie Lemina przymierzany jest na występ w samym środku. Już raz, bodajże w meczu z Sassuolo dostał tam szansę i w pierwszej połowie wyglądał słabo, zaś w drugiej wyglądał całkiem poprawnie.

Mimo to, tradycyjnie spodziewam się innego składu niż ten awizowany. Maks lubi coś tam zawsze namieszać. W zasadzie u mnie nadal ma kredyt zaufania i niech robi co chce, byle byśmy zdobyli te 3 pkt.

Forza !


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2015, 23:42

Cuadrado nie gra z prostej przyczyny - nie możemy go zajechać bo zdechnie nam niczym Krasić w swojej drugiej połowie sezonu i pożytku z niego nie będzie.

Cały skład łaczy, prócz... Pogby. Facet nie ma wsparcia jakie miał w zeszłym sezonie a i tak otworzy worek z bramkami jakimś magic passem. Brakuje mi tylko do kolekcji jego strzałów z dystansu

Co możemy powiedzieć? Jeśli chcemy osiągnąć cokolwiek w tym sezonie to 3 punkty to konieczność.
Przeczuwam w kościach streaka, 10 zwycięstw z rzędu. Zapiszcie, przeczytajcie za ten post jeszcze raz za 2 miesiące. prochno
Zapiszemy zapamiętamy :prochno:

Choć może się udać. Jeśli jutro wygramy zyskamy odpowiednie morale


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2015, 10:46

Poranne TJ przewiduje 433 i skład:

Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra; Khedira, Marchisio, Pogba; Cuadrado, Dybala, Morata.

Źle nie jest :juve:


Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2015, 11:07

taka 11 wygląda bardzo bardzo fajne, w 2 połowie Sandro wprowadzić aby się zgrał z kolegami :koszulka:


Zablokowany