Serie A 15/16 (6): Napoli 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 14:56

Tyrael pisze:Pumi zaslabl pewnie, trzeba mu znalezc zastępcę żeby w razie czego, ktos inny zalozyl temat bo faktycznie pare godzin do meczu a tu cicho. Szczypek?
pumex po prostu wie, że jak ja zakładam temat to nie ma fuja w mieście. Cóż, trochę pada, więc czas na kolejną suchą zapowiedź.


ObrazekObrazekObrazek
Emocje! Mecz 12. i 13. drużyny Serie A.

Czas:
Już czas.

Miejsce:
Obrazek

O przeciwniku:
Napoli w tym sezonie albo wygrywa 5:0 albo remisuje 0:0 albo 2:2 albo przegrywa 1:2, także każdy wynik jest możliwy. W czwartek grają w Lidze Europy z Legią, więc jest duża szansa, że w meczu z nami będą się jednak oszczędzać.

Przewidywane składy:
LGBT:
http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/Napoli/
http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/Juventus/

Tuttosport:
http://www.tuttosport.com/formazione/ca ... li_-_juve/

WhoScored:
http://www.whoscored.com/Matches/100602 ... i-Juventus

Transmisja w ELEVEN SPORT. Szał. No i w internetach (za niedługo zaktualizuję ten temat).


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 14:58

Rzeczywiście sucha, ale przynajmniej zabawna :D No przynajmniej jeśli chodzi o rubrykę "miejsce" :C

Prędzej wygramy ten mecz niż mecz z Bologną u siebie. Chce 3-5-2.

FORZA :juve:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 15:09

Nie jest dobrze. By wrócić do gry potrzebujemy jakiegoś streak'a 8-9 meczów, pytanie tylko czy ten zespół(?) na to stać... :whistle:

Neapol - naszych statystyk tam w ostatnich latach przypominać nie trzeba, a jeżeli ktoś nie pamięta to w styczniu tego roku wygraliśmy tam pierwszy raz od 14 lat. Rywal też musi zacząć zdobywać punkty, a my zapewne jesteśmy idealnym przeciwnikiem na "nowy start". Nasza sytuacja personalna jest dopełnieniem szeregu złych informacji przed tym spotkaniem.

Jestem jednak pełen nadziei, bo ciąglę wierzę, że ci piłkarze się scalą. Potrafimy tworzyć sytuację, mamy momenty fajnej, składnej gry, trzeba nabrać trochę więcej wyrachowania i zimnej krwi.

Zacznijmy już dzisiaj. :pray:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 15:10

szczypek pisze: W czwartek grają w Lidze Europy z Legią, więc jest duża szansa, że w meczu z nami będą się jednak oszczędzać.
You made my day! :prochno:
Nie mam dziś żadnych oczekiwań ani co do gry ani co do wyniku. Przez ten start sezonu w wykonaniu naszych grajków jakoś zobojętniałem.


★ ★ ★
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 15:17

Jesli nie poprawimy organizacji i nie ogarniemy chaosu panujacego w naszych szeregach, to nawet jak wygramy dzisiaj 3:0, co jest mozliwe bo mamy naprawde ciekawa druzyne, niczego to nie zmieni. Dlaczego? Ano dlatego, ze za tydzien, dwa tygodnie, znow stracimy punkty z Atalantami.

Szczerze mowiac, przy tym co obecnie dysponujemy to chcialbym zobaczyc 352, ale pod warunkiem, ze wahadlowych beda grali Cuadrado i Alex Sandro. To moze byc naprawde nowe wydanie tego ustawienia, przy tak ofensywnych bokach. Pod warunkiem, ze trener to odpowiednio ogarnie i wszystko ładnie ustawi.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 15:27

Unleash PADOIN !!


Zobaczymy albo 352 z Padoinem na wahadle albo 433 z PAdoinem na prawej :ahsisi:


I czuję smród Zazy na km :)

Na szczęście mam ciekawsze rzeczy do robienia wieczorem niż oglądanie tej żenady pod batutą Allegriego.


Obrazek
Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 15:33

26 września dniem dobrej, zorganizowanej defensywy. Niech i będzie dzisiaj to 3-5-2, byle na 0 z tyłu a gra w destrukcji na ocenę 6. Chcę zobaczyć, jak nasze BBC sprawia, że najbliższym zagrożeniem dla naszej bramki będą rzuty z autów.

Niech będzie nudno, niech będzie nawet to 0:0 - ale ma być orka w defensywie. Nie strzelili Carpi, to i my się postawmy.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 15:36

Cabrini_idol pisze:Na szczęście mam ciekawsze rzeczy do robienia wieczorem niż oglądanie tej żenady pod batutą Allegriego.
No ja też, ale z chęcią zobaczyłbym powtórkę meczu jutro. Wiem, że jest jakaś strona na której mogę zobaczyć powtórkę nie znając wyniku. Była tu kiedyś podawana, ale nie mogę tego znaleźć, zna ją ktoś? Na eleven jest powtórka, ale trochę wcześnie, bo o 9.

Co do meczu to standardowo trzeba wygrać. Bardzo w to wątpię, ale z Manchesterem też wątpiłem i się udało. Ten Juventus jest nieobliczalny.

:juve:


FORZA JUVE!!!
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 15:45

mały offtop, w wersji dark na stronie bardzo słabo widać treść niusów przez to mlekowo-szare tło, na dodatek białe litery nie ułatwiają sprawy, można to jakoś stuningować? dzięki

co do meczu, liczę na powtórkę z Manchesteru, raz z niebieskimi się udało, może w tym tkwi sekret wygranych Juve?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 16:21

Mam nadzieję, że dziś w końcu będzie Dybala w pierwszym, Max z sobie tylko znanych powodów cały czas traktuje go jak jokera. A nawet w beznadziejnym meczu z Romą tylko Argentyńczyk dawał radę i o ile mi się dobrze wydaje, był to jego jedyny mecz w wyjściowej 11.

W sytuacji gdzie naszą jedyną możliwością na prawej obronie jest Padoin, naprawdę chciałbym zobaczyć 352, ale w takim składzie:

Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Pereyra, Hernanes, Pogba, Sandro; Dybala i Morata.

Chciałbym w końcu zobaczyć Pereyrę ustawionego trochę głębiej bo jest naprawdę szybkim i uniwersalnym zawodnikiem, nawet jako b2b przemawia do mnie bardziej niż faworyzowany przez trenera Lemina.

Ciężko przewidzieć wynik tego meczu, ale spotkania z Napoli są zwykle fajne dla oka. Na swoim stadionie pewnie oni będą dominować, ale jeśli dobrze wykorzystamy swoje szanse to możemy nawet wygrać.

P.S. Bardzo profesjonalnie zrobiony temat meczowy :bravo:


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 17:14

Jakku 3-5-2 bez Vidala czy Khediry czyli bez doświadczenia z takim Napoli nie wypali.
W pomocy za dużo nowych twarzy, Sandro albo Cuadrado nie są z zespołem dobrze zgrani, Napoli ma dobre kontrakty, wystarczy że Sandro nie zdąży się cofnąć a pójdzie kontra to będzie lipa.
To samo jest z Pogbą, głupi zacznie się wdawać w idiotyczne dryblingi które nam nic absolutnie nie dają, straci wkońcu piłkę i są kłopoty.

Pogba mnie strasznie irytuje, niech on lepiej odejdzie bo mam wrażenie że ewidentnie młody gra pod publiczkę, przekłada to nad grę zespołową.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 17:38

Napoli to takie same parówy w tym sezonie jak my ale oni większą jakość w ofensywie posiadają...idealny mecz na przełamanie więc jak Napoli tego nie wygra to będzie leszczem...dobrze raczej nie będzie i dziś złe statystyki z Neapolu chyba będą jeszcze gorsze...nie wierzę w to, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będzie lepiej bo Juve nie potrafi wyciągać wniosków...
inter pewne znowu po bramce w 93 minucie wygra i odjedzie, zresztą to nie ma większego znaczenia bo pierwsze miejsce nie dla nas...oby tylko nie było dziś kompromitacji...

A pumex ? Ma dość tego co zapowiada dlatego dał sobie spokój... :smile:
Ten sezon jest nawiązaniem do czasów Ferrary/Del Nerigo i za parę lat znowu będziemy pitolić : jeszcze niedawno byliśmy dwa razy z rzędu na 7 miejscu... :lol:
O finale LM już nikt nie będzie pamiętał bo rozdrobniliśmy się jak Borussia czy Atletico...
Jedyna nadzieja normalnie byłby Pogba, który ma patent na Napoli ale to ostatni człowiek na którego można liczyć i chyba myślami jest już w Barcelonie...


Obrazek
Wojttek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2013
Posty: 60
Rejestracja: 12 maja 2013

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 17:52

alessandro1977 pisze:... O finale LM już nikt nie będzie pamiętał bo rozdrobniliśmy się jak Borussia czy Atletico...
Tylko rózncia jest taka, że Juventus nigdy nie był wielkim klubem, tak jak te dwie druzyny, wiec wstyd nie az tak wielki.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:02

Jestem innego zdania jeżeli to nie ironia...wstyd jest jeszcze większy dlatego, że ani Atleti ani BVB nie dorastają nam do pięt i chyba o to Ci chodziło...


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:04

O shit 352 :/ Stety lub nie, nie obejrze.
Ostatnio zmieniony 26 września 2015, 19:10 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany