Kingsley Coman

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 09:38

Coman w debiucie w LM w barwach Bayernu daje asystę do Gotze a dwie minuty później jest faulowany w polu karnym (Muller gol). Chyba powoli zaczyna się rozkręcać nasza była gwiazdka.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 11:51

Dziku1897 pisze:Coman w debiucie w LM w barwach Bayernu daje asystę do Gotze a dwie minuty później jest faulowany w polu karnym (Muller gol). Chyba powoli zaczyna się rozkręcać nasza była gwiazdka.
Myślę, że nie ma sensu na chwilę obecną wnioskować czy się rozkręca czy nie. Zobaczymy jak dalej mu pójdzie. Nawet jeżeli Coman będzie genialny w Bayernie, to nie będę potępiał decyzji zarządu. Sprzedali rozkapryszonego chłopca, który za wiele nie pokazywał za dobre pieniądze. Zrobiłbym to samo.


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 12:12

Smok-u pisze:
Dziku1897 pisze:Coman w debiucie w LM w barwach Bayernu daje asystę do Gotze a dwie minuty później jest faulowany w polu karnym (Muller gol). Chyba powoli zaczyna się rozkręcać nasza była gwiazdka.
Myślę, że nie ma sensu na chwilę obecną wnioskować czy się rozkręca czy nie. Zobaczymy jak dalej mu pójdzie. Nawet jeżeli Coman będzie genialny w Bayernie, to nie będę potępiał decyzji zarządu. Sprzedali rozkapryszonego chłopca, który za wiele nie pokazywał za dobre pieniądze. Zrobiłbym to samo.
Wiadomo, że jak jego talent eksploduje, to każdy z nas będzie miał gula.

Jednak z niewolnika, nie ma zawodnika. Dlatego popieram decyzję o pozbyciu się Francuza.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 12:14

Dziku1897 pisze:Coman w debiucie w LM w barwach Bayernu daje asystę do Gotze a dwie minuty później jest faulowany w polu karnym (Muller gol). Chyba powoli zaczyna się rozkręcać nasza była gwiazdka.
Dla mnie głównym zaskoczeniem jest, że dostaje tyle czasu na boisku. Myślałem, że po jego wypożyczeniu wyląduje na ławie i dostanie mniej minut niż w Juve. Jeżeli sezon dalej będzie się tak toczył to Coman zrobił dobrze odchodząc do Bayernu. Jeszcze będzie lepszym nabytkiem od Vidala :prochno:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 12:59

Eric6666 pisze:
Dziku1897 pisze:Coman w debiucie w LM w barwach Bayernu daje asystę do Gotze a dwie minuty później jest faulowany w polu karnym (Muller gol). Chyba powoli zaczyna się rozkręcać nasza była gwiazdka.
Dla mnie głównym zaskoczeniem jest, że dostaje tyle czasu na boisku. Myślałem, że po jego wypożyczeniu wyląduje na ławie i dostanie mniej minut niż w Juve. Jeżeli sezon dalej będzie się tak toczył to Coman zrobił dobrze odchodząc do Bayernu. Jeszcze będzie lepszym nabytkiem od Vidala :prochno:
Kwota wypożyczenia nic Ci nie mówi? Bo mi dużo, wierzą w chłopaka i tyle. Czy dziwi mnie dobra gra Comana? Nie, czy grałby tak w Juve jak by został? Nie. Widocznie pasuje mu klimat Bawarski, taktyka Pepa i tyle. Bayern od paru sezonów słynie w dobrych skrzydeł jeśli chodzi o obronę i pomoc (Alaba!!!!), więc nie dziwi mnie to, że Coman w Bayernie prezentuje się lepiej niż w Juve. U nas kopał się po czole.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 13:03

Eric6666 pisze:Dla mnie głównym zaskoczeniem jest, że dostaje tyle czasu na boisku. Myślałem, że po jego wypożyczeniu wyląduje na ławie i dostanie mniej minut niż w Juve. Jeżeli sezon dalej będzie się tak toczył to Coman zrobił dobrze odchodząc do Bayernu. Jeszcze będzie lepszym nabytkiem od Vidala :prochno:
Zobaczymy jak będzie dalej, póki co w dwóch kolejnych meczach był pierwszym wyborem do wejścia z ławki, w LM nawet kosztem Goetze. Jeżeli taka sytuacja się powtórzy jeszcze 2-3 razy, to ciekawe jak na to Niemiec zareaguje.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 16:54

Najpierw Vidal, teraz Coman. Swoją drogą bardzo zaskoczony jestem tym, ile młody Francuz dostaje minut. Z tych meczów, które widziałem, to nic grał nic nowego. Sporo biega, dużo wiatru, odbijanie się od obrońców, ale nic wielkiego nie pokazywał.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 16:55

No i mamy pierwszego gola Comana w Bayernie, zaraz się zacznie narzekanie jakiego to wypuściliśmy TOPa :D :smile: :rotfl:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 16:55

Pierwszy mecz w podstawie i pierwszy gol. Kibice Bayernu są oczarowani Comanem. Szkoda, że chciał odejść. Dobrze, że zarobimy na nim 28 mln.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 16:56

Widocznie odżył przy Pepie, akurat Bayern skrzydłowymi stoi, więc na pewno jego umiejętnosci będą potrafili wykorzystać.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 17:05

teraz będziemy każde pierdnięcie COmana i Vidala w Bayernie przeżywać?:) to bylo wiadome, że gdzie nie pójdą coś zaczną prędzej czy później strzelać;

Ps. ale w sumie to dziwne, w Juve się nie przebijał za bardzo, a w takim Bayernie dostaje tyle minut.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 17:12

Nie mamy czego zalowac z jednego powodu. Coman dostawal u nas naprawde sporo minut, biorac pod uwage wiek, a i tak nie byl nas w stanie do siebie przekonac. Od samego poczatku bylo widac wyraznie, ze ma spory potencjal, ale to sie niestety nie przekladalo na statystyki. Po obecnej dyspozycji widac wyraznie, ze sposob gry Bayernu odpowiada mu duzo bardziej - u nas nadal gralby beznadziejnie. To nie byl po prostu zawodnik pasujacy do nas i tak mialo byc. Dobrze, ze na nim zarobimy.

Osobiscie obawialbym sie o jego podejscie, wiec dobrze, ze odszedl. Pogba zdaje sie miec o wiele bardziej poukladane w glowie - Comanowi juz wydaje sie, ze nalezy do smietanki europejskich talentow, co moze byc zgubne.


Wojttek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2013
Posty: 60
Rejestracja: 12 maja 2013

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 17:17

Coman po miesiącu poza Juventusem jest jednym z najlepszych skrzydłowych świata... To fatalnie o nas świadczy.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 17:29

Wojttek pisze:Coman po miesiącu poza Juventusem jest jednym z najlepszych skrzydłowych świata... To fatalnie o nas świadczy.
Radziłbym przemyśleć czasem co się pisze. Fatalnie świadczy o nas, że sprzedajemy nastolatka za 27 mln? Facet, proszę co roku o 4 takich nastolatków by zarobić 100 mln tak z niczego. Jest on zawodnikiem przebojowym, ma potencjał, niczego u nas nie pokazał, dostał niesamowicie dużo szans jak na swój wiek. Dochodzi też do tego, że Juventus w tamtym sezonie był walcem, miał przy kim grać, przy bardziej doświadczonych zawodnikach, i co? I nic. Widocznie pasuje mu gra w nowym klubie, taktyka, trener, słabsza liga (mniej taktyczna). W Serie A potrzebne jest doświadczenie, głowa jak tego nie masz jest problem. Bundesliga, nawet jeśli lepiej punktuje w rankingu niż Serie A jest łatwiejsza w ogarnięciu.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 17:56

wloski pisze:
Wojttek pisze:Coman po miesiącu poza Juventusem jest jednym z najlepszych skrzydłowych świata... To fatalnie o nas świadczy.
Radziłbym przemyśleć czasem co się pisze. Fatalnie świadczy o nas, że sprzedajemy nastolatka za 27 mln? Facet, proszę co roku o 4 takich nastolatków by zarobić 100 mln tak z niczego. Jest on zawodnikiem przebojowym, ma potencjał, niczego u nas nie pokazał, dostał niesamowicie dużo szans jak na swój wiek. Dochodzi też do tego, że Juventus w tamtym sezonie był walcem, miał przy kim grać, przy bardziej doświadczonych zawodnikach, i co? I nic. Widocznie pasuje mu gra w nowym klubie, taktyka, trener, słabsza liga (mniej taktyczna). W Serie A potrzebne jest doświadczenie, głowa jak tego nie masz jest problem. Bundesliga, nawet jeśli lepiej punktuje w rankingu niż Serie A jest łatwiejsza w ogarnięciu.
Nie przejmujcie sie użytkownikiem Wojttek. Wystarczy zerknąć na jego posty źeby zobaczyć, że jest niepełnosprawny umysłowo. Źycie...

Co do Comana to no cóż, widać nasza taktyka i liga mu wybitnie nie pasowały. Dobrze, że hajs zarobimy na nim. U nas i tak poźytku by z niego nie było.


ODPOWIEDZ