Telefony komórkowe

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 13:16

Odświeżę trochę temat. Mam zamiar przedłużyć umowę z Plusem, przede wszystkim zależy mi na nowym telefonie, bo mój smartfon Xperia E doprowadza mnie do białej gorączki. Ścina, zawiesza się non stop.
Tutaj moje pytanie. Jakie możecie mi polecić smartfony ze średniej półki. Potrzebuję smartfona do smsowania, dzwonienia, czasem youtube i internet, czyli nic wielkiego, co dla mojego obecnego telefonu jest wyzwaniem ponad siły.
Krótko mówiąc, które ze smartfonów jakość/cena polecacie?


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 13:20

Jeśli o mnie chodzi to polecam Ci Samsunga Galaxy S4. Bardzo fajny telefonik i jeśli ma być potrzebny do tego o czym wspomniałeś to myślę że będzie ok.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
majaturchan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 lipca 2015
Posty: 1
Rejestracja: 17 lipca 2015

Nieprzeczytany post 11 września 2015, 12:22

Ostatnio S4 staniało, więc warto zainwestować. W Playu też mają fajne umowy z nim w ofercie.
Jedyne minusy - przy intensywnym korzystaniu bateria szybko się rozładowuje i przy oglądaniu filmów na yt nie można wyłączyć ekranu (czasami przy muzyce nie potrzebowałabym na niego patrzeć ;d )


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2015, 13:19

majaturchan pisze: (...) i przy oglądaniu filmów na yt nie można wyłączyć ekranu (czasami przy muzyce nie potrzebowałabym na niego patrzeć ;d )
To nie jest minus Galaxy S4 tylko aplikacji YouTube, która nie ma takiej funkcjonalności. :facepalm:


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 00:34

Również mam pytanie odnośnie telefonu.
Zastanawiam sie nad zmianą mojej Nokii E52 na jakiegoś smartfona. Szukam czegoś z androidem. Budżet mam ograniczony do ok 500zł. Nie potrzebuje mocnego sprzętu(z resztą- za tą kwotę...) tylko czegoś co pozwoli mi bez problemu korzystać z internetu, yt itp. Nic specjalnego w każdym razie.
Z tego co na razie poprzeglądałem Samsung Galaxy S3 mini VE wydaje mi sie ciekawą opcją...


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 11:27

Używam, polecam - Sony Xperia S
Cena na allegro: ~350-400 zł
Pierwszy model Xperii po rozbracie Sony z Ericssonem. Telefon solidny, późniejsze modele nie były tak "dopakowane" bebechami jak ten, a jeśli chciałbyś coś lepszego/nowszego to już niestety cena ogranicza. Także jak na swoją cenę to jest w miarę mocny. Niby nie ma możliwości włożenia mu karty pamięci, ale wbudowanego 32gb jeszcze nie udało mi się zapełnić.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 14:26

Kimi pisze: Pierwszy model Xperii po rozbracie Sony z Ericssonem.
Nie ma to jak proponować starocia. Jak już kupuje nowy telefon, to powinien zainwestować w nowszą konstrukcję.

Polecam poczytać: http://www.gsmmaniak.pl/451992/top-telefony-2015-cena/


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 15:49

LordJuve pisze:Nie ma to jak proponować starocia. Jak już kupuje nowy telefon, to powinien zainwestować w nowszą konstrukcję.
Nowy nie zawsze znaczy lepszy... :facepalm:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 17:31

Kimi pisze:
LordJuve pisze:Nie ma to jak proponować starocia. Jak już kupuje nowy telefon, to powinien zainwestować w nowszą konstrukcję.
Nowy nie zawsze znaczy lepszy... :facepalm:
Nie zawsze, ale w tym wypadku owszem.

Proponujesz gościowi telefon z 2012 roku, który utknął na starym Androidzie 4.1.

Bierz Motorolę i ciesz się nową zabawką. :)


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 23:24

Dzięki za podpowiedzi :) Oba telefony ciekawe, więc coś na pewno wybiorę.
Mam też pytanie- czy opłaca się bawić w telefony, które są sprzedawane na allegro z wysyłką zza granicy? Wiadomo, że to chińczyki ale jak sie ma ich jakość itp?


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:52

Poszukuje szybkiego telefonu...nie jestem fanboyem jednak zawsze miałem telefony albo Sony Ericssona a potem Sony i już się przyzwyczaiłem. Mieszkam w UK i mam taki dylemat bo teraz jest Xperia Z5 Compact i tylko Compact mnie interesuje i tutaj jest mój dylemat...Z3 czy Z5? Ostatnio sporo narzekań na tą Z5 się pojawiło, a kwota abonamentu niemal identyczna. Więc co polecacie? Z3 czy Z5?


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 22:06

Ja bym wziął Z3 Compact. Z5 ma Snapdragona 810 który ma problemy z przegrzewaniem. Z3 i Z3 Compact mają snapa 801. Jest to dopracowany układ, który bezproblemowo daje radę na Full HD (w końcu to flagowy procesor poprzednich smartfonów premium, m.in Z3 Compact właśnie) a tu masz wciąż HD, więc będzie śmigał aż miło. Z innych różnic to 32 gb wbudowanej pamięci w Z5 vs 16 w Z3 i trochę więcej megapikseli w obu aparatach, ale nie wiem jakie ma to przełożenie na zdjęcia, poszukaj jakichś testów czy porównań jeśli ten aspekt Cię interesuje. Poza tym, RAMu w obu urządzeniach jest tyle samo, bateria o 100 mAh większa w Z5 Compact, więc niemal żadna różnica, a czas pracy na baterii to spora zaleta Xperii.
Z5 compact ma czytnik linii papilarnych, ale musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz to mieć w smartfonie.. Jeśli chodzi o wsparcie to Sony daje radę, Z3 Compact na pewno dostanie aktualizację do najnowszego Androida 6.0 z racji tego że jest to poprzedni flagowiec. Przejdź się też może do jakiegoś marketu i porównaj sobie na żywo oba urządzenia.


Z Juve na dobre i złe!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2015, 09:28

Shadow Marshall pisze:Poszukuje szybkiego telefonu...nie jestem fanboyem jednak zawsze miałem telefony albo Sony Ericssona a potem Sony i już się przyzwyczaiłem.
niestety, ale polubiłeś złą markę. jeżeli szukasz telefonu bez lagów, to ostatnim wyborem jest sony ze swoją nakładką androidową, na którą każdy narzeka.

Jeżeli chcesz "czystego andka", to polecam motorole, nowe nexusy to już nie to...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2015, 12:39

Słuchajta, czy ktoś potrafi napisać coś sensowego o mniej znanych markach produkujących smartfony? Ostatnio znajomy przekonywał mnie, że 'niszowe' firmy przeprowadzają prawdziwą ofensywę i ich flagowce, mimo iż sporo tańsze od Samsungów, Sony etc, są równie dobrze wykonane i warto się nimi zainteresować. Prawda to?


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 03:53

pan Zambrotta pisze:
Shadow Marshall pisze:Poszukuje szybkiego telefonu...nie jestem fanboyem jednak zawsze miałem telefony albo Sony Ericssona a potem Sony i już się przyzwyczaiłem.
niestety, ale polubiłeś złą markę. jeżeli szukasz telefonu bez lagów, to ostatnim wyborem jest sony ze swoją nakładką androidową, na którą każdy narzeka.

Jeżeli chcesz "czystego andka", to polecam motorole, nowe nexusy to już nie to...
Złota łopata dla mnie za odkopanie tematu. :dance:

A co sądzisz o Microsoft Lumi? 550 lub 640.
Generalnie jak tak teraz patrzę to mam już trochę dość tego androida. Już nie tylko Sony, ale samego androida.


ODPOWIEDZ