Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 11:22

Uuuuu bardzo ładny serio. Podoba mi się pomysł, że z balkonu nad stadionem będzie można z góry patrzeć na ewentualny mecz, a sam stadion taki schowany w niepozornym budynku - tak jakby wchodząc do manufaktury w Łodzi po paru krokach zaczynała się murawa.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 11:27

Kimi pisze: Podoba mi się pomysł, że z balkonu nad stadionem będzie można z góry patrzeć na ewentualny mecz
Nie wydaje mi się, że to przejdzie ze względu na zrzucanie różnych przedmiotów....


cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 12:16

Noo, nie ukrywam, że na mnie również zrobił duże wrażenie - zwłaszcza ta niepozorność, jak zauważyłeś.


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 12:49

A kibice Milanu niezadowoleni z tego, co wam się akurat podoba ( mówię o tych z polskich stron, nie wiem co na to rodowici Włosi ). Twierdzą, że to degradacja klubu, już nie legendarne i monumentalne San Siro z dużą pojemnością, a supermarket ze stadionem w środku. Na pewno z zewnątrz nie będzie to robiło takiego wrażenia.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 13:10

Ciekawy projekt, ale nie chciałbym żeby stadion i infrastruktura Juventusu przedstawiała się w ten sposób.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 08 lipca 2015, 21:54

Wg mnie pomysl ok, tylko pojemnosc raczej za mała. Pomijajac srednia (ktora i tak jest zawyzona meczami z nami, Interem, Roma czy Napoli) to 60tys z mozliwoscia "dostawki" powinno byc minimum...
No chyba, ze przywala takie ceny biletow ze bedzie ciezko im te 48 zapelnic.. Ale to bylby absurd.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 09:53

El shaarawy na dniach w Monaco, co oni odpieprzają najlepszego? :doh:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 11:15

Na Calciomercato.com i stronce LGDS piszą, że wszystko już dogadane. W poniedziałek Szary będzie miał badania w Monaco :roll: Około 16 mln. To jakoś niewiele więcej, niż kosztował Milan kilka lat temu...


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 11:34

A ja uważam, że to dobry ruch. Gość się non stop leczy, a po kontuzji szuka formy, po czym cykl się powtarza. 16 milionów to na dziś dobra cena, bez względu na to ile zapłacili w przeszłości. Tam się robi tłok w ataku, Sinisa chyba też nie będzie grał 4-3-3, a Szary najlepiej pokazuje swój potencjał na skrzydle. Z Pato też czekali, czekali i się nie doczekali.
Oczywiście może zdarzyć się tak, że w przeciągu 2 lat wróci w tym Monaco do swej najlepszej formy i wtedy będzie żal, ale z drugiej strony wydaję mi się, że w Mediolanie miałby ciężko z tym samym, co może udać się we Francji.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 11:51

Di Marzio podaje 18-20mln. To wygląda troszkę lepiej.

Moim zdaniem to nie jest głupi transfer. Owszem, może i powinni za niego dostać co najmniej te 23-25mln, ale gość miał jeden dobry sezon i od tamtej pory albo kontuzja, albo brak formy. Powoli przestaję wierzyć, że on znowu może grać tak dobrze, jak w sezonie po odejściu Zlatana. Zresztą jak ktoś wyżej pisał, ten transfer może być dobry dla każdej ze stron. Milan zarobi na piłkarzu, który u nich by się raczej nie odbudował, Szarawy może wrócić do formy, a Monaco wyrwać niezłego piłkarza w promocji.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 13:08

Di Marzio podał szczegóły transferu SESa - formuła transferu bardzo mediolańska :D Wypożyczenie za €2m + wykup za €14-15m, który stanie się przymusowy po 15 meczach ligowych.

Gość tak naprawdę miał dobrą jedną połowę sezonu, a ostatnio trochę się pisało, że ciężko mu ustabilizować formę, bo lubi nocne życie. Cóż, w Monako pokus mu nie będzie brakowało, ale niewykluczone, że mniejsza zmiana środowiska i mniejsza presja pozwolą mu się odbudować. Na tę chwilę naprawdę trudno przewidzieć w którą stronę pójdzie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 15:01

Ale wygląda na to, że Milan zbiera hajsy na Witsela, bo właśnie DiMarzio poinformował, że w poniedziałek spotkanie z Zenitem ws. Axela, więc może po prostu uznali, ze nie będą inwestować w Szarawego, jako takiego, który dopiero może kiedyś przynieść sukcesy, bo chcą skład już mieć na teraz, na ten sezon. Albo Sinisa po prostu uznał, że nie jest ten typ zawodnika mu potrzebny.


Prazesutki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2015
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2015

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 16:16

Nie rozumiem tej całej szopki z Szarym. Pierwszymi do odstrzału z napadu powinni być kolejno Cerci, Matri i Menez. Za to Milan pozbywa się Mastoura (bo 17 latek nie sprawdził się) i Faraona, który ma przed sobą pierwszy pełny sezon od 2 lat. Wszystko to aby zrobić miejsce 34letniemu Szwedowi. Wiadomo Ibra to klasa i sam jestem zwolennikiem tego gościa, lecz nie tym kosztem. Najśmieszniejsze jest to, że Milan straci tylko na tym transferze (bo i tak to Monaco musi go kupić) hajs. Shaary kosztował nas 20mln, my się go pozbywamy za 16, czyli jesteśmy 4mln w plecy. Teraz po jego stracie Milan oprócz Romagnolego, drugiego ŚO, Witsela i Ibry potrzeba na gwałt treq, bo nie widzi mi się tam mimo wszystko Honda, czy Ibra. Nie byłoby to w sumie problemem kupić oprócz Witsela 2 dobrych pomocników, lecz Galliani pewnie nie ma pojęcia o istnieniu takiego Fekira, Tielemansa, Willemsa(tak, LO) czy innych młodych kotów.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 22:29

Masz jakis link do informacji o sprzedazy Mastoura?
Z "Szarawym" to sie nie dziwie, ba nawet spora kasa jest w grze... Gosc od 2? 3? lat jest albo kontuzjowany albo szuka formy...
To ze potencjal ma to jest wiadome ale przy takiej konkurencji jaka ma Milan miec w ataku (Ibra, Bacca, Adriano, Menez, Niang i chyba Cerci) to lepiej dla niego zeby poszedl do Monaco...


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 22:47

Milan poszukuje jakiegoś trequartisty?


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
ODPOWIEDZ