Stroje na sezon 2015/16 od adidasa

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 19:42

A czy wiadomo kiedy te czarne będą w sprzedaży? Czarno białych mam kilka mam i różową sprzed kilku sezonów ( nie tą z czarną gwiazdą).


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2015, 18:03

Adidas juz moim zdaniem strzelil sobie w stope. Ladne wejscie marketingowo, a na wstepie juz problemy z asortymentem, na JuveStore juz nie ma rozmiarow bluz bramkarskich... troche za szybko, ciekawe kiedy bedzie kolejna dostawa, bo to parodia, zeby po tygodniu juz byl tylko rozmiar S. Na Adidasie nie kupie bo tam sa koszulki bez zadnych tarcz, co jest kolejna zenada. No i brak numerow Mandzukica, Dybali i Khediry to niepowazne podejscie Juventusu, mamy sobie wymyslac te numery???


kruky

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lutego 2012
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2015, 12:03

wystarczy tylko troche poprawic i juz inaczej wyglada wyjazdowa koszulka:
http://static.pokazywarka.pl/bigImages/ ... 1435771239


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2015, 13:29

Kontaktowałem się z ISS i sklep ten podobnie jak Bomasport nie oferuje koszulek z tarczą Scudetto oraz rozetą. :doh: Wynika z tego, że jeśli ktoś uprze się na te dodatki (a zakładam, że wielu wręcz nie wyobraża sobie zakupu nowego trykotu przy ich braku), będzie musiał pofatygować się do Juvestore. Taka sytuacja. :whistle:


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2015, 01:35

Ja nie mogę ktoś chce kupić koszulkę za prawie 500zł i wyskakuje taki komunikat

"Przepraszamy, ale w naszym magazynie brakuje aktualnie przynajmniej jednego z wybranych przez Ciebie znaczków"

:angry:

Czy ktoś wie czy te czarne wersje będą dostępne w sprzedaży ??


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2015, 04:24

Virgil pisze: Czy ktoś wie czy te czarne wersje będą dostępne w sprzedaży ??
Czarne wersje czyli 3 komplet zwykle pokazuje się w trakcie sezonu.


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2015, 07:21

kruky pisze:wystarczy tylko troche poprawic i juz inaczej wyglada wyjazdowa koszulka:
http://static.pokazywarka.pl/bigImages/ ... 1435771239
Ale czy ktoś się orientuje, bo może już było wyjaśniane, czy ten biało czerwony pasek pod logo sponsora i na getrach coś konkretnego symbolizuje, nawiązuje do historii, jakiegoś elementu?? Czy ot tak sobie wymyślili??


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 06:25

MoreLL_FTL pisze:Ale czy ktoś się orientuje, bo może już było wyjaśniane, czy ten biało czerwony pasek pod logo sponsora i na getrach coś konkretnego symbolizuje, nawiązuje do historii, jakiegoś elementu?? Czy ot tak sobie wymyślili??
Nic konkretnego. Adidas chcial co prawda tym rozem nawiazac do przeszlosci, ale te ciemniejsze paski maja byc wyrazem nowoczesnego podejscia do sprawy. Ot taki wymysl.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 17:04



Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 17:53

wloski pisze:Laska kupiła taniej telefon (no masz Ci to), dziś się sądzi, że została oszukana, bo kupiła fejka. sprawa jest w prokuraturze
i o tym dokładnie mówiłem ;) świetnie, że w swój pokrętny sposób przyznałeś mi rację, że Adidasy i Nike kontrolują sprzedaż tych "podróbek" z Chin 8) bo skoro nie walczą z tym to jak to inaczej wytłumaczyć... ;]
wloski pisze:Po prostu nie chciałbym być producentem, który jest oszukiwany i okradany. Jesteś dystrybutorem Adidasa, a nawet właścicielem. I patrzysz na rynek fejków jak się rozrasta, mocno by Cie to bolało.
otototo, jw ;)
wloski pisze:Mocno byłem zainteresowany sprawą podrabianych koszulek przed Euro 2012 (była strona, która chamsko reklamowała się nawet na onecie czy gadu-gadu). Sprawa poszła do sądu
no, brawo brawo brawo ;) teraz tylko połącz fakty w swoim pokrętnym rozumowaniu, że ktokolwiek kogokolwiek okrada kupując tańsze z Chin ;) podpowiem ci - okradany jest klub o ile ma umowę podpisaną na bonus ze sprzedaży (MU np nie ma) bo zysk ze sprzedaży i tak idzie do Nike/Adidasa, tylko nie wiem nawet czy jest to ze 3 euro od sztuki, pewnie nie skoro artyści za płyty nie dostają więcej ;]

ps. a to hasło to chyba największych clownów robi z Adidasa ;) te ich paski na każdym rękawie to jakby synonim clownowości


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2015, 23:40

Adidas w końcu poważnie potraktował kwestię dodatków do naszych trykotów i obecnie można już zamawiać koszulki zarówno ze Scudetto, jaki i rozetą. :ok: Nowością jest fakt, że obecnie herb za zdobycie majstra nic nie kosztuje, wcześniej trzeba było za tę "przyjemność" dopłacić.


kubik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2015
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2015

Nieprzeczytany post 13 lipca 2015, 23:45

Ale z rozeta jest tylko na juvestore czy sa inne sklepy z tymi opcjami?


Juve Storia Di Un Grande Amore...
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2015, 00:03

kubik123 pisze:Ale z rozeta jest tylko na juvestore czy sa inne sklepy z tymi opcjami?
Adidas.pl albo Juvestore. Innych oficjalnych opcji brak.


kubik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2015
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2015

Nieprzeczytany post 14 lipca 2015, 21:38

Na Adidas.pl wychodzi najtaniej 359zl z rozeta i herbem a przesyłka 19 zł czyli okolice 378zl. Troche drogawo, a nie da sie tam kupic samej rozety i herbu? (wiem bez sensu pewnie) a koszulke w Boma bo tam byloby taniej 60zl wtedy.. Moze bedzie na allegro za niedlugo jakas replika tansza w calym komplecie:)


Juve Storia Di Un Grande Amore...
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2015, 22:07

kubik123 pisze:Na Adidas.pl wychodzi najtaniej 359zl z rozeta i herbem a przesyłka 19 zł czyli okolice 378zl. Troche drogawo, a nie da sie tam kupic samej rozety i herbu? (wiem bez sensu pewnie) a koszulke w Boma bo tam byloby taniej 60zl wtedy.. Moze bedzie na allegro za niedlugo jakas replika tansza w calym komplecie:)
Generalnie należy też pamiętać o tym, że wyliczyłeś opcję z "pustymi plecami". Gdybyś chciał na adidas.pl dorzucić nazwisko i cyfrę, robi się nagle kwota rzędu 460 zł (jeśli weźmiemy pod uwagę pełen wypas z logo CL i napisem RESPECT). Za tę przyjemność w Bomasport nie płacisz z kolei nic, więc cena koszulki zamyka się w promocji na ok. 300 zł, co jest atrakcyjną ceną biorąc pod uwagę inne sklepy/źródła. Nie ma jednak co ukrywać, że to, czym ten nowy trykot się wyróżnia jest właśnie rozeta, a jednak wydatek 3 stów na koszulkę bez symboli wskazujących na zdobycie dubletu może wielu odstraszyć. Ja sobie przynajmniej kupna tej nowej od Adidasa bez rzeczonych dodatków nie wyobrażam. Szlachectwo zobowiązuje.
Samej rozety czy też herbu Scudetto Adidas nie sprzedaje i najpewniej sprzedawać nie będzie. Na zagranicznych portalach można natomiast bez problemu kupić sobie zestaw "prasowanek" Scudetto czy też rozety, ale nie będą one rzecz jasna wyglądały tak samo ja te na nowych trykotach z tego sezonu (nieco inna wielkość czy też obszycie herbu). Kombinować można, jeśli ktoś jest dość zmotywowany. :smile:


ODPOWIEDZ