Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:00

LGDS nie wspomina o kwocie transferu, te 20 mln to już radosna twórczość kogoś z Football-Italia :P


wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:05

Chyba na prawdę City zależy na sprzedaniu Joveticia,a my mega się napaliliśmy na gracza. Bo moim zdaniem kupno, a nie Marottastyle to błąd. Nie dość, że zwiększamy mu pensję to od razu wypstrykamy się z kasy, a do tego uchodzi za szklanego gracza.


Nie moja kasa, nie mój problem, ale warunki zastanawiające. Juventus sprowadzając go na takich warunkach podejmuje spore ryzyko, oby się opłaciło bo piłkarz nieprzeciętny.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:09

mrozzi pisze:Za brakiem Berardiego juz teraz musza stac jakies wazne powody. Moze sam w dalszym ciagu chce sie rozwijac i odgrywac wazna role w Sassuolo. Wcale nie musi to oznaczac zlej woli naszego zarzadu. :stop: Tylko niech mi nikt nie pisze, ze nie chce sie do nas przeniesc, bo to interista... Zaden argument.
A jednak od trzech lat nie widziałem żadnego wywiadu, w którym Berardi odniósłby się do możliwości gry w Juventusie :wink: Nie chodzi mi o wyznanie wielkiej miłości w stronę naszego klubu, lecz po prostu o jakiekolwiek stwierdzenie w stylu: "miło byłoby kiedyś dołączyć do Bianconerich", "to jest mój cel", etc. Pytany o przeprowadzkę do Turynu zawsze odpowiadał, że on myśli jedynie o Sassuolo i żeby kontaktować się z jego agentem.
Hypeman pisze:Weźcie mi się z tym łamliwym Czarnogórcem, to nie jest ktoś godny Juventusu - sportowo dawno nie błyszczał, a poza tym on mógł iść do Juve to wolał forsę w City. Won, leszczu.
Ja z kolei wolałbym Joveticia niż np Salaha. Profil Stevana dużo bardziej odpowiada mojej ulubionej charakterystyce piłkarskiej - dobrze gra na małej przestrzeni, sporo myśli, przedkłada efektywność nad efektowność, zwłaszcza przy próbach dryblingów. Po prostu stara się być maksymalnie konkretny. Z kolei Egipcjanin bardziej bazuje na szybkości i na (czasem przypadkowej) przebojowości, potrzebuje więcej miejsca by stworzyć zagrożenie.



W ogóle jest coś naprawdę konkretnego i wiarygodnego na temat przejścia Jo-Jo do Juve, czy zwykłe domniemania ze średnich źródeł? Bo przejrzałem właśnie internety i poza jakimiś artykułami z Gazzetty czy Tuttosport nie znalazłem nic, co pozwalałoby nastawiać się na realizację takiego transferu. Sky Sport jedynie wstępnie przebąkuje o możliwości powrotu Czarnogórca na Półwysep Apeniński, dodając że zainteresowani są również Milan, Inter i Napoli. Rozumiem więc, że na razie nie ma nic konkretnego i pozostajemy w sferze luźnych, kibicowskich rozkmin?


Obrazek
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:25

Jo-Jo z City ma już dawno nie po drodze, konkretnie od momentu jak go Pelle nie wpisał na wiosenną listę do Ligi Mistrzów bodajże. Kontuzje jak to u niego, często go prześladowały. Natomiast w meczach w których grał, czy to do początku, czy wchodził z ławki robił różnicę( oglądałem kilka spotkań). Opinie kibiców City były na jego temat pozytywne i żałowali, że najprawdopodobniej odejdzie w to lato.

Mandżu-Morata-Jovetic-Dybala- no i pewnie ten Zaza nieszczęsny- całkiem nieźle to wygląda :whistle:

Natomiast również nie rozumiem o co chodzi z Domenico. Niby Max go chce sprawdzić, niby go wykupujemy, a chłopa jak nie było tak nie ma. :angry: Bo wątpię, że po przyjściu Jove ewentualnym będziemy go chcieli ściągać do siebie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:38

@Pumi

Jeszcze wczoraj bodaj Agresti podal, ze dzialamy zdecydowanie w temacie pozyskania Jove. Teraz czekamy jednak ponoc na rozwiazanie kwestii Oscara - jesli w tygodniu nie zdolamy pozyskac Brazylijczyka, bedziemy chcieli podpisac z graczem City.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:42

Jeśli Beppe załatwi Joveticia, to.... Będzie mistrzem trollingu w Europie :prochno:

1. Odpuścił Jojo, bo za drogi. Kupuje City.
2. Wziął z City, Teveza po przecenie.
3. Tevez odchodzi po dwóch latach.
3. Bierze z City Jojo po przecenie.

City nawet nie wie, jak bardzo zostało... Sami wiecie co :rotfl:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:43

szymken pisze:Mandżu-Morata-Jovetic-Dybala- no i pewnie ten Zaza nieszczęsny- całkiem nieźle to wygląda :whistle:
Mi też się to podoba, szczególnie jaram się Dybalą, ale...jednak mam mieszane uczucia co do tego ataku, bo z poprzedniego ataku zostaje tylko Morata, wymienić czterech napadziorów w jednym okienku to na prawdę sporo, mam jednak nadzieję, że ten atak się sprawdzi ;)


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:55

Mam tylko nadzieję, że nie stanie się z nami to co z Borussią. Oni po zakontraktowaniu Aubameyanga i Mychitariana też byli podjarani zbliżającym się sezonem, ale sami dobrze wiemy jak to się skończyło.
Ogólnie to jestem bardzo zadowolony, że Marotta próbuje załatać dziurę po Tevezie dobrymi nazwiskami, a nie półśrodkami. Mam nadzieję że to wypali, i w następnym sezonie nasz atak będzie bardziej bramkostrzelny niż w sezonie 2014/15 :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 12:57

Wojtek pisze:Mi też się to podoba, szczególnie jaram się Dybalą, ale...jednak mam mieszane uczucia co do tego ataku, bo z poprzedniego ataku zostaje tylko Morata, wymienić czterech napadziorów w jednym okienku to na prawdę sporo, mam jednak nadzieję, że ten atak się sprawdzi ;)
Tak spore zmiany w ataku byly nieuchronne. Llorente sobie nie radzil, Tevez wiadomo, Matri wraca z wypozyczenia (nikt z Milanu nie oddalby nam go na kolejne), Coman potrzebuje klubu, ktory zapewni mu gre (u nas z perspektywy piatego napastnika na pewno za czesto by nie pogral).


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 13:03

Juvetić :oops: w końcu sie doczekam chłopa w Juve, bardzo cieszy mnie ten transfer


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 13:12

Bazyliszek pisze:Juvetić :oops: w końcu sie doczekam chłopa w Juve, bardzo cieszy mnie ten transfer
+1
Jeszcze jakbyśmy boki obrony wzmocnili...
Nie sprzedając Pogby/Vidala
mercato 11/10


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 13:15

pumex pisze:
mrozzi pisze:Za brakiem Berardiego juz teraz musza stac jakies wazne powody. Moze sam w dalszym ciagu chce sie rozwijac i odgrywac wazna role w Sassuolo. Wcale nie musi to oznaczac zlej woli naszego zarzadu. :stop: Tylko niech mi nikt nie pisze, ze nie chce sie do nas przeniesc, bo to interista... Zaden argument.
A jednak od trzech lat nie widziałem żadnego wywiadu, w którym Berardi odniósłby się do możliwości gry w Juventusie :wink: Nie chodzi mi o wyznanie wielkiej miłości w stronę naszego klubu, lecz po prostu o jakiekolwiek stwierdzenie w stylu: "miło byłoby kiedyś dołączyć do Bianconerich", "to jest mój cel", etc. Pytany o przeprowadzkę do Turynu zawsze odpowiadał, że on myśli jedynie o Sassuolo i żeby kontaktować się z jego agentem.
Dokładnie, też o tym mówiłem. Jakoś Zaza nie miał problemów kilka razy posmarowac Juve. Z Berardim jest coś nie tak i ja się cieszę z rozwiązania na jakie się zanosi. Jeśli zaliczy kolejny progres w tym sezonie to bierzmy go kolejnego lata, teraz póki co nic na siłę.
sebatiaen pisze:Odejdzie Pogba.
Skąd bierzesz tak pewne info? :lol: Ja mam pewniejsze: Pogba nie odejdzie.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2015, 13:21 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 13:16

Odejdzie Pogba.
Psg wyłoży za niego te 98 mln o których się mówi.
Oni mają ostatnią szansę na niego póki Barca ma zakaz transferowy.
Nasi za dużo zrobili już na ten moment w to mercato i jeszcze myślą o Oscarze.
Mamy ogromny tłok w drugiej linii, do tego wraca Asa i kupiliśmy Sturaro, mamy wiele możliwości nawet bez Pogby.
Rugani - 3 mln
Pereyra kilkanaście mln euro.
Zaza około 15
Berardi około 15
Dybala 40
Mandzukić 18
to już prawie 100 mln a tu końca nie widać, nasi dalej myślą o Joveticiu czy Oscarze i bocznym obrońcy.

Odejdzie Pogba dlatego nasi się śpieszą z transferami już teraz.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 13:21

sebatiaen pisze:Odejdzie Pogba.
Psg wyłoży za niego te 98 mln o których się mówi.
Oni mają ostatnią szansę na niego póki Barca ma zakaz transferowy.
Nasi za dużo zrobili już na ten moment w to mercato i jeszcze myślą o Oscarze.
Mamy ogromny tłok w drugiej linii, do tego wraca Asa i kupiliśmy Sturaro, mamy wiele możliwości nawet bez Pogby.
Rugani - 3 mln
Pereyra kilkanaście mln euro.
Zaza około 15
Berardi około 15
Dybala 40
Mandzukić 18
to już prawie 100 mln a tu końca nie widać, nasi dalej myślą o Joveticiu czy Oscarze i bocznym obrońcy.

Odejdzie Pogba dlatego nasi się śpieszą z transferami już teraz.
ile razy Marotta ma powtórzyć że Pogba zostaje żebyście z regularnością metronomu przestali wymyślać kolejne teorie?
tak btw w cl nie gra sie o cukierki czy kupony rabatowe do biedronki

według szacunków 90 wpływu. Wg Agnelliego wszystko z CL idzie na transfery. 30 baniek ze sprzedaży Ll i reszty gromadki


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 13:25

sebatiaen pisze: Odejdzie Pogba dlatego nasi się śpieszą z transferami już teraz.
To tylko Twoje gdybanie, bo nic na to nie wskazuje. Skoro sam Allegri przyznal w wywiadzie, ze nie musimy go sprzedawac, a on sam chetnie chce jeszcze u nas zostac, to ja mu wierze. Musial dostac pewne zapewnienie i nie pogrywalby tak z nami, kibicami. Bardziej martwilbym sie o poswiecenie Vidala, choc mimo ostatnich przebojow takze raczej nie zamierzamy go oddac.


Zablokowany