Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 13:22

Co Wy z tymi bokami obrony, przecież ich nie potrzebujemy i nie ma na to szans!!!11one

Ten Zaza :? . Na rezerwę niby OK, ale strasznie drogi typ jest, a nie zapowiada się na takiego, co miałby być lepszy od Moraty.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 13:23

Kamex22 pisze:
Alexinhio-10 pisze:
Robaku pisze:Dzisiaj też dużo szumu wokół Zazy. Sam Simone przyznal, że wie, iż Juve go chce i jest z tego dumny.A Sassuolo traktuje jako rodzine. Do tego DiMarzio też zaczął dzisiaj poruszać temat, więc moze jakies spotkanie dzisiaj jest planowane. W koncu ostatnia kolejka. Koniec maja.
Marotta tak pięknie zaczął, a już chce to przyćmić Zazą...
Jak pasuje Maxowi i Beppe to mi też. Kim jesteś, aby oceniać ten ewentualny ruch zanim Zaza zagrał choćby jeden mecz?

Jeśli przyjdzie Dybala, Khedira, Rugani i Zaza to mi brakuje już tylko Berardiego i młodych i porządnych boków obrony ;)
Może tym, który potrafi zerknąc w statystyki albo obejrzeć jakiś mecz Zazy ? Gość ma 24 lata, 60 występów w SerieA i 16 bramek. Coś więcej trzeba dodawać ? Berardi talent czystej wody, a Ci Za że biorą :/ Gabbiadiniego się pozbyli, a jest zdecydowanie lepszy od Zazy.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 13:36

Arbuzini pisze:Co Wy z tymi bokami obrony, przecież ich nie potrzebujemy i nie ma na to szans!!!11one

Ten Zaza :? . Na rezerwę niby OK, ale strasznie drogi typ jest, a nie zapowiada się na takiego, co miałby być lepszy od Moraty.
Naprawdę uważasz że nasze boki są na tym poziomie co reszta drużyny ? Już nie raz było wymieniane jak to 34 letni Evra i Lichy powoli się kończą. Zdecydowanie bardziej potrzebny jest prawy obrońca niż Berardi czy Zaza ( mimo mojej sympatii do pierwszego). Skoro udało nam się sfinalizować już 2 transfery to teraz czas na negocjacje odnoście boków obrony, tym bardzej że jest w czym wybierać.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 13:48

tuttosport podało, że Lichy potrzebuje jakies operacji, wiec mozliwe ze Szwajcar wypadnie na dłużej, wtedy te boki obrony byc moze bedą wymagały odświeżenia.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 14:16

Nawracajacy stan zapalny kostki. Zrobia mu po sezonie zabieg, ktory zlikwiduje ten problem. Rehabilitacja potrwa miesiac i na wrzesień spokojnie zdazy. Mamy jeszcze Padoina. Wstrzymac konie.


La fidanzata d'Italia
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 14:40

Mam dobrego kumpla, fana Chelsea, który śledzi losy The Blues od lat 90-tych. Jego zdaniem Oscar to przeciętny piłkarz. Porównał go do Vucinica. Zdarza mu się bowiem kapitalny mecz, w którym jest najlepszy na boisku i wychodzi mu niemal wszystko, a potem 5 beznadziejnych meczów, w których głównie wszystko traci. A jak mu nie idzie, to jakby momentalnie odechciewało mu się grać. Nie wiem czy ktoś taki jest nam potrzebny.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 14:45

Dempsej pisze:
Arbuzini pisze:Co Wy z tymi bokami obrony, przecież ich nie potrzebujemy i nie ma na to szans!!!11one

Ten Zaza :? . Na rezerwę niby OK, ale strasznie drogi typ jest, a nie zapowiada się na takiego, co miałby być lepszy od Moraty.
Naprawdę uważasz że nasze boki są na tym poziomie co reszta drużyny ? Już nie raz było wymieniane jak to 34 letni Evra i Lichy powoli się kończą. Zdecydowanie bardziej potrzebny jest prawy obrońca niż Berardi czy Zaza ( mimo mojej sympatii do pierwszego). Skoro udało nam się sfinalizować już 2 transfery to teraz czas na negocjacje odnoście boków obrony, tym bardzej że jest w czym wybierać.
Nie, nie uważam tak. Warto śledzić cały temat żeby być na bieżąco z shitstormami :P
ozob pisze:Mamy jeszcze Padoina. Wstrzymac konie.
I Primaverę. Nie wolno zapominać o Primaverze.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:00

Oczywiscie wedlug forumowych piewcow w obliczu niegroznego urazu Stefana, z ktorym gra od jakiegos czasu, lepiej jest kupic na te pozycje kolejnego i raczej drogiego gracza, gdzie juz mamy tam 2-3 zawodnikow. :bravo:

Pomijam juz fakt dotyczacy tego czy oplacaloby sie nam sprzedac Urusa po kontuzji lub Stefana z racji wieku. Padoina nawet nie wymieniam, bo taki gracz to skarb.


La fidanzata d'Italia
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:09

Już pojawiają sie plotki kogo bedzie chciał Benek, jeśli zostanie trenejro Realu. Podobno marzeniem jego jest nasz Arturo. Czuje, że znowu jak co roku Pogba i Vidal będą czestymi gośćmi transferowych ploteczek.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:16

Arbuzini pisze:Ten Zaza :? . Na rezerwę niby OK, ale strasznie drogi typ jest, a nie zapowiada się na takiego, co miałby być lepszy od Moraty.
Na razie nie zapowiada się, żeby Zaza mógł przewyższyć umiejętnościami Matriego, a Ty Arbuzie wyjeżdżasz z Moratą... :wink:

Dziwny pomysł z tym Zazą :doh:


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:23

ozob pisze:Oczywiscie wedlug forumowych piewcow w obliczu niegroznego urazu Stefana, z ktorym gra od jakiegos czasu, lepiej jest kupic na te pozycje kolejnego i raczej drogiego gracza, gdzie juz mamy tam 2-3 zawodnikow. :bravo:

Pomijam juz fakt dotyczacy tego czy oplacaloby sie nam sprzedac Urusa po kontuzji lub Stefana z racji wieku. Padoina nawet nie wymieniam, bo taki gracz to skarb.
A ty pamiętasz co się działo jak rzekomej kontuzji ścięgien dostał Markiz? :lol: Z kolesiem który założył osobny temat na czele. Ja sobie nie wyobrażam co by się działo gdyby JuvePoland w obecnej formie i użytkownikami istniało w 98' gdzie kontuzji dostał Del Piero. Wymienilibyśmy chyba ze 20 napastników na zastępstwo Alexa w pierwszych 12 godzinach od zejścia ADP z boiska. Inna sprawa, że wtedy byłoby to uzasadnione.

Lichy potrzebuje nie tyle konkurencji co kogoś na rotację, bo jemu się czasem po prostu grać nie chcę. Motywuje się na ważne mecze na resztę gra kaszane. To samo z Evrą, starszy już chłop jest, nie wiadomo czy pociągnie więcej niż 30 meczy na solidnym poziomie. Więc jeśli nie zamierzamy kupować nikogo na przyszłość, to potrzebujemy takiego mniej awaryjnego Caceresa bądź dwóch na te boki obrony. I to już będzie bardzo dobre mercato w naszym wydaniu :dance:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 15:25 przez MCL, łącznie zmieniany 1 raz.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:23

pumex pisze:
Arbuzini pisze:Ten Zaza :? . Na rezerwę niby OK, ale strasznie drogi typ jest, a nie zapowiada się na takiego, co miałby być lepszy od Moraty.
Na razie nie zapowiada się, żeby Zaza mógł przewyższyć umiejętnościami Matriego, a Ty Arbuzie wyjeżdżasz z Moratą... :wink:

Dziwny pomysł z tym Zazą :doh:
Jedynie rozsądne wytłumaczenie to takie, że mieli jakąś dżentelmeńską umowę odnośnie wykupu. Lepszy już Llorente, czy Matri niż Zaza za 15mln. Boję się, że kolejny sezon Domenico w słabym Sasuolo, może być regresem.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:35

Alexinhio-10 pisze: Marotta tak pięknie zaczął, a już chce to przyćmić Zazą...
Też tak kiedyś myślałem i jechałem po Marotcie jak po kobyle...myliłem się bo facet naprawdę ma jaja i zależy mu na podwyższaniu jakości drużyny..dzięki jego ruchom jesteśmy w finale LM oraz mamy szansę na niezłe siano za takiego Pogbę, którego wynalazł nie wiadomo skąd...co mnie ostatecznie przekonało do Maroty ? Ano odpuszczenie Iturbe, którego każdy traktował jak zbawienie i brakujący element układanki...pozyskanie Moraty, którego nikt praktycznie nie chciał ( z satysfakcją przyznam, że osobiście byłem zwolennikiem Moraty ) co okazało się strzałem w dychę...co prezentuje Iturbe, wiemy...facet pokazuje brak jakości i można powiedzieć, że Roma wyrzuciła pieniądze w błoto...za Moratę daliśmy 22 bańki a ten już wart co najmniej 30 przy obecnych realiach transferowych...od tej pory niczego już nie piszę na Marottę bo byłem głupi...ufam facetowi i wiem, że wie co robi i Tobie polecam to samo...
:wink:
Facet ma nosa jak mało kto...


Obrazek
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:39

Jeśli przytrafiłaby się jakaś okazja, żeby sprzedać Asamoaha i Caceresa za przyzwoitą kwotę to pewnie Marotta z Allegrim nie będą się długo zastanawiać. Oczywiście jeśli będą dostępni jacyś następcy. Możliwe, że Coentrao będzie chciał w końcu opuścić Madryt, a Darmian po drugiej stronie Turynu zobaczy lepsze perspektywy i kasę. Skoro Torino w zeszłym roku puściło Immobile i Cerciego to pewnie w tym roku puszczą chociaż Darmiana, bo Glika będą chcieli za wszelką cenę zostawić.

Za parę dni pewnie gruchnie wiadomość z Daily Mail, że Beppe podniósł ofertę do 13,5 mln za Oscara :D


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 15:42

Jak mu się chce to poziom Matriego spokojnie reprezentuje. Ten sezon w wykonaniu Zazy mnie rozczarowuje. Nie poczynił postępów i jeszcze wyszło na jaw, że wcale nie jest taki ambitny za jakiego go wcześniej miałem...
Nie wiem, czy nie zacząć traktować jego wykupu przez Sassuolo jako formy bardzo wysoko oprocentowanego kredytu.

Swoją drogą w tym sezonie nawet Matri okazał się ważnym piłkarzem i miał bardzo duży udział w zdobyciu CI.


Zablokowany