Coppa Italia 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 2-1 Lazio / 10. PUCHAR!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:37

Najgorszy na boisku.. Pogba. Francuz dziś zalicza najgorszy mecz w swoim życiu w barwach Juve. CHłop musi sie ogarnąć. Tevez i Llorente nie mają dobrych podań. Kopanina która pasuje Lazio. Zamiast sprowadzić piłkę do ziemi ona ciągle lata. Taka kopanina jak u mnie kiedyś we wsi.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:37

gucio_juve pisze:W krótkich słowach, bo dopiero włączyłem - jak "GRAJOM?"
Beznadziejnie. Grają tak jakby mecz trwał z 8h i z akcjami się nie spieszą. Spowalniają wszystko.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:37

gucio_juve pisze:W krótkich słowach, bo dopiero włączyłem - jak "GRAJOM?"
Bardzo słabo. Złość Allegriego zasadna. Zwłaszcza na nonszalancję Pogby i egoizm Teveza.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:37

Ktos jeszcze bedzie bronil Pirlo? Sorencja Andrea, ale niech mu sie przytrafi jakas niegrozna kontuzja przed finalem LM, bo z nim w skladzie to do przerwy kazdy z tria Messi-Suarez-Neymar bedzie mial po jednej bramce :/
Po Klocu niczego sie nie spodziewalem, no i potwierdzil to. Nawet Borek i Kołtoń mowia, ze Bask to dno i kał.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:37

Stracony gol ze stałego fragmentu gry Obrazek

Przeraźliwie wolno rozgrywamy akcje. Pogba i Pirlo, poza dosłownie dwoma zagraniami, wyglądają dziadosko. Tevez też wyraźnie nie jest w gazie.

Kielon jak Ibra - to chyba jedyny większy pozytyw pierwszej połowy.


Obrazek
smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:38

Mehehehe pisze:Buffon by to wybronił.


:wink:
też o tym pomyślałem jak zobaczyłem bramkę;/ ,oby nasi coś wkopali bo Lazio jest do ogrania no i motywacja powinna też być


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:38

Trochę nie widać Llorente... Do tego jak zwykle błąd Pirlo i słaby Pogba... Obrona też niezbyt dokładnie dziś gra, a Vidal niby biega i łata dziury, ale wygląda to trochę jakby na siłę robione... Evra dziś pozytywnie!

No Panie Allegri, trzeba coś podziałać, wierzę w Pana!

Osobiście zostawiłbym Pirlo (Lazio kopie na potęgę i jakiś wolny może), ale zmienił naszego młodego Pogbę.

A i trzeba uważać na sędziego liniowego przy naszej bramce. W pierwszej połowie nie zauważył kilku spalonych z naszej strony!


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:38

JuveGrzesiu pisze: Wydaje mi się, czy sędzia gwiżdże pod nas?
Tez tak to widze,
Pirlo zrobil asyste wiec do końca meczu już nic nie wykona.
Pogba kiepsko, pewnie go Pereyra zmieni.

Nasi grali spokojnie i rozwaznie, mysle ze w drugiej przycisną.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:38

Nie ma ataku i Pogba nic nie gra. Przegrywa każdą przebitkę, łatwo daje się wyprzedzać np Basta wyprzedził go na 5 metrach z dużą łatwością no a 32 minucie zabawa w przyjmowanie piłki przed swoim polem karnym i byłaby piękna asysta :/

Pirlo nie ma co krytykować, piłek nie traci a to po jego dośrodkowaniu Evra zaliczył asystę a Chiellini wyrównał.

Szkoda tak szybko straconego gola. Dobrze, że udało się wyrównać, ale to 3-5-2 może się podobać chyba tylko obecnemu na trybunach Conte...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:39

Shadow Marshall pisze:Nie ma pomocy. Pogba widać, że jeszcze nie doszedł to formy. Psuje wszystko jak leci, Pirlo człapie po swojemu, Vidal pracuje za 3, a Llorente standardowo wije się w swoich paralitycznych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i pokazuje kupe. Ogólnie to strategia jest taka - obrona lutuje na Llorente. Ot cały plan. Najśmieszniejsze jest to, że chyba najniższy w naszej drużynie Evra najczęściej dochodzi do strzału głową.
Właśnie o tym pisałem :ok: Trzeba przejąć pomoc a to znaczy ściągnąć Pirlo. Nie możemy liczyć na dogrywkę to trzeba wygrać! Mnie osobiście to tak wku.. wkurzy że szkody wyślę na konto Juve :wink:


fala33

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2012
Posty: 59
Rejestracja: 25 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:39

W ogóle nie stwarzamy sobie sytuacji, Pogba - żadnego czucia piłki. Llorente za Morate, brak Marchisio i od razu dwa poziomy w dół.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:40

szczypek pisze:Spróbowałem opcję zwaną Matri, serio. Chiellini się trochę napalił po tym golu, wcale się nie zdziwię jak strzeli jeszcze jedną bramkę.
potrzeba wrzucić Perreyre który rozrusza nam atak i będzie 4 razy szybciej rozgrywał niż Pyrlo. Pyrlo do 60 - 70 minuty, niech tam Tevez da się sfaulowac z 3 razy w okolicach 20 metra i albo Andrzej coś strzeli albo zmiana.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:40

Nie ma kalkulowania, jak do tej pory szybki i wyrównany mecz. Emocje są jak na finał przystało zarówno na boisku jak i na trybunach. W drugiej połowie wszystko jest możliwe i Lazio raczej tak łatwo skóry nie sprzeda.

P.S. Nie zakodowali na RAI 1 tej transmisji?


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:40

Mecz dla postronnego kibica jest po prostu nudny. Za wiele się nie dzieje, dużo niedokładności w podaniach. Za bardzo nikogo poza stoperami nie można pochwalić. Obrona gra raczej spokojnie. Chiellini ładnie strzelił, jak nie on :D Wydaje mi się, że Gigi przy straconej bramce miałby szybszą reakcję i zdołałby to obronić. Pirlo znowu wielkiego meczu nie gra, ale asystę już ma.

Jacky pisze:Ktos jeszcze bedzie bronil Pirlo? Sorencja Andrea, ale niech mu sie przytrafi jakas niegrozna kontuzja przed finalem LM, bo z nim w skladzie to do przerwy kazdy z tria Messi-Suarez-Neymar bedzie mial po jednej bramce :/
Po Klocu niczego sie nie spodziewalem, no i potwierdzil to. Nawet Borek i Kołtoń mowia, ze Bask to dno i kał.
Tak samo jak Ronaldo, Bale, James czy Isco mieli wchodzić w naszą pomoc jak w masło.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 21:44 przez mateusz6, łącznie zmieniany 1 raz.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 21:41

Fleku pisze:Można by pomyśleć że to mecz premier league :shock: bardzo duża intensywność, jestem ciekaw czy dają radę tak biegać przez 90 minut.
uuu toś chyba widział jakiś wybiorczy mecz tamtejszej ligi.


Zablokowany