Wyjazd do Berlina

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 21:30

Też mi się wydaje, że w strefach dla fanów poszczególnych drużyn będą telebimy, tak jak to było w Lizbonie, a telebimów nie będzie tylko pod Bramą Brandenburską. Nie srajmy żarem, póki nie ma jeszcze szczegółów :). Pozdro!


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 21:58

Marian. pisze:Może czegoś nie ogarnąłem, ale wydaję mi się, że notka "THERE WILL BE NO PUBLIC VIEWING OF THE UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL ON SATURDAY 6 JUNE." tyczy się tylko do tego festiwalu, który będzie miał miejsce przy Bramie Brandenburskiej.

Z tego co widzę, miejsce spotkania fanów Juve jest na placu Alexanderplatz. Tam na pewno nie będzie telebimu?
Może i na przestrzeni lat trochę zapomniało mi się angielskiego, ale wyrażenie "there will be" od zawsze znaczyło po prostu "będzie". masz coś na potwierdzenie
W tym zdaniu nie mają na myśli tylko pod Bramą a ogólnie...

Alexanderplatz? Też przykro, że akurat ta Juve... ;/
Greger pisze:Też mi się wydaje, że w strefach dla fanów poszczególnych drużyn będą telebimy, tak jak to było w Lizbonie, a telebimów nie będzie tylko pod Bramą Brandenburską. Nie srajmy żarem, póki nie ma jeszcze szczegółów :). Pozdro!
Widzę, że uparci jesteście i dalej wierzycie w jakieś telebimy :P
Niestety telebimy nie są nigdzie zaplanowane, a te "strefy dla fanów" nie są nazwane "fan zone" czy coś a jedynie "Fan Meeting Point" , to też sporo wyjaśnia.

Gdyby mieli tam poustawiać telebimy to by to napisali na oficjalnym uefowskim durnym informatorze, a jednak napisali, że nie będzie 06.05 oublic viewing. Poza tym jak pisałem tu w ostatnich dniach niemieckie media pisały wyraźnie, że "nie będzie żadnego Public Viewing" , sprawdziło się i macie to na oficjalce od uefy...
a Wy dalej nie możecie w to uwierzyć.... czekacie aż sam Platini lub Łysy z Uefa zadzwonią i wam to powiedzą? :roll:

Ty mówisz Lizbona i telebimy, ja mówię Londyn bez telebimów oraz tegoroczny Berlin zaplanowany też bez telebimów.

Grazie Herr Platini!


Śmiechłem z kilkupunktów które tam polecają, kilka pozycji to w 100% czysta reklama i nic ponadto.


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 22:08

Ale po co taka spinka? Nie będzie telebimów to się skitramy na wolnym powietrzu przy jakimś lokalu, w którym będzie transmisja. Jak będzie telebim to fajnie, a jak nie to też nie ma tragedii. Do meczu jeszcze sporo czasu i zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Pozdro!


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 22:21

Greger pisze:Ale po co taka spinka? Nie będzie telebimów to się skitramy na wolnym powietrzu przy jakimś lokalu, w którym będzie transmisja. Jak będzie telebim to fajnie, a jak nie to też nie ma tragedii. Do meczu jeszcze sporo czasu i zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Pozdro!
Nie mam spiny o nic, jedynie dziś jakoś ból głowy i ogólne wkurzenie na fakt, że miasto Berlin wypięło pupie Uefie i dało się wydymać z jej wytycznymi braku Public Viewing gdziekolwiek...

Skitranie się w jakimś lokalu aż tak łatwe nie będzie, bo tego będą szukać dziesiątki tysięcy fanów, ale może się uda...

teraz jak już wiem, że telebimów na pewno nie będzie to dobrze byoby gdybym ruszył z szukaniem jakichś knajp...

Pozdro! :)

E:
mrozzi pisze:
Antek666 pisze: treść maila
Popełniłeś sporo błędów. Mogłeś dać, to bym wcześniej poprawił, ale zrozumieć zrozumieją.
Huhu, może i są tam błędy gł. z konstrukcją zdania ale żeby "sporo" to na pewno nie. Poza tym mówiąc przez telefon, że zaraz jej to podeślę chciałem szybko i konkretnie to skrobnąć. Zrozumieć zrozumiała, bo jak pisałem odpisała i sprawa była załatwiona po 15 minutach.
No ale jak widzę mogłem to zostawić i czekać aż Ty to napiszesz złotymi zgłoskami :)
Dać? Szukać pomocy w sprawie Finału? Pojawiło się tu dwóch typków którzy też coś poradzili odnośnie Finału, napisałem do nich pw by wywęszyć czy ewentualnie pomogą mi trochę ogarniać, do dziś nawet nie odczytali wiadomości.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 22:45 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 22:31

Antek666 pisze: treść maila
Popełniłeś sporo błędów. Mogłeś dać, to bym wcześniej poprawił, ale zrozumieć zrozumieją.
Antek666 pisze:Huhu, może i są tam błędy gł. z konstrukcją zdania ale żeby "sporo" to na pewno nie. Poza tym mówiąc przez telefon, że zaraz jej to podeślę chciałem szybko i konkretnie to skrobnąć. Zrozumieć zrozumiała, bo jak pisałem odpisała i sprawa była załatwiona po 15 minutach.
No ale jak widzę mogłem to zostawić i czekać aż Ty to napiszesz złotymi zgłoskami :)
Piszę, bo jestem tłumaczem i mi się w oczy pewne rzeczy rzuciły. :wink: No offence. :wink:

Nawet jeśli nie będzie telebimu i tak warto by było się tam wybrać i poczuć ten klimat.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 22:51 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 22:54

mrozzi pisze:
Antek666 pisze:Huhu, może i są tam błędy gł. z konstrukcją zdania ale żeby "sporo" to na pewno nie. Poza tym mówiąc przez telefon, że zaraz jej to podeślę chciałem szybko i konkretnie to skrobnąć. Zrozumieć zrozumiała, bo jak pisałem odpisała i sprawa była załatwiona po 15 minutach.
No ale jak widzę mogłem to zostawić i czekać aż Ty to napiszesz złotymi zgłoskami :)
Piszę, bo jestem tłumaczem i mi się w oczy pewne rzeczy rzuciły. :wink: No offence. :wink:

Nawet jeśli nie będzie telebimu i tak warto by było się tam wybrać i poczuć ten klimat.
Ok spoko, Tobie wybaczam :)

Fakt, klimat warto jest poczuć, no i cały dzień z tysiącami fanów Juve to świetna sprawa, poza tym Finał po 12 latach trzeba jakoś ekstra upamiętnić.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 23:35

Tak myślę, że moglibyśmy się po prostu pod kogoś podpiąć. Na FB jestem członkiem grupy Juventus Fans Deutschland. Zapytałem, jakie niemieccy kibice mają ewentualnie pomysły w obliczu braku telebimów - być może będzie jakaś odezwa i moglibyśmy obejrzeć mecz z innymi grupami. Cholernie mi na tym zależy.

Moje wypociny:
Hallo Brüder Juventini! Ich hab eine gewisse Frage an Euch Alle. Es gibt 'ne relativ große Gruppe Juventus-Anhänger, die aus Polen kommen und sich das Finale in Berlin sehr gerne ansehen möchten. Aus gewissen Gründen wird es in der Hauptstadt höchstwahrscheinlich keine Großleinwände vor dem Brandenburger Tor geben - so was hat nämlich bedauerlicherweise UEFA selbst angeordnet... Infolgedessen muss man natürlich nach einer Alternative suchen, aber mir fällt momentan nichts Konkretes ein. Habt Ihr vlt. welche Ratschläge? Was könnten meine Bekannten machen? Das Gros aller Pubs und Klubs in der Stadt ist schon nach meinen Kenntnissen leider ausgebucht. Vielen Dank im Voraus für Eure Hilfe, Alan.


JuventinoX

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2015
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2015

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 09:23

https://www.facebook.com/pages/We-Want- ... 25?fref=ts

Dobra akcja! Tylko co tak mało osób na razie polubiło ta inicjatywę??? Ludzie tyle nas tu jest lajkujcie i udostępniajcie wszystkim znajomym...

Prośba też do moderatorów strony o wstawienie tego na główną stronę portalu, dużo osób by to poparło ale nawet nie wie, że ruszyła taka inicjatywa. Przydałoby się też tego Fan Page udostępnić na zagraniczne fora i strony, w tym strony i fora Barcelony.
Ja tam jadę do Berlina nawet jak nie będzie telebimów ale jak ich nie będzie to będzie dużo gorzej.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 10:54

Powysyłałem powyższy link po wszystkich, do których warto coś takiego wysyłać. Zobaczymy, czy będzie odezwa.


wolter03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2009
Posty: 7
Rejestracja: 23 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 12:48

Panowie spamujcie wrzucając w komentarzach pod wszelakimi postami wszystkie stronki powiązane z Juventusem i Barceloną !
Zaczynając od oficjalnych a kończąc na profilach piłkarzy, fanklubach Barcy i Juve z różnych krajów, im więcej ludzi będzie to widziało, tym więcej polubi !!!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 15:20

Coś to słabo idzie, 200 lików ? Ja w 24 godziny zdobyłem 2x tyle jak walczyłem o beczkę piwa :P


Każdy marudzi, że nie będzie telebimów ale każdy ma gdzieś zainicjowanie akcji, oto taka polska mentalność :prochno:


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 16:28

Antek bawi mnie Twoje zachowanie. Chłopie, każdy docenia Twoją pomoc itd. Ale jak ktoś próbuje podjąć inicjatywę, to nie strofuj go plikami z UEFA, bo każdy już je widział. Chodzi o to, żeby to dało komuś do myślenia, nawet prywatnemu właścicielowi jakiegoś dużego pubu w Niemczech itd. A nie każdemu podkreślasz - "nie masz na to szans". Czy jak dowiesz się, ze kobieta chce od Ciebie odejść, to też podsuniesz jej papiery rozwodowe? Czy pokażesz jaja i spróbujesz coś zmienić ? :)
Pomagajmy sobie, ale nie ma co być przewrażliwionym i grac ojca całej wycieczki ;)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 17:34

Alexxxxx pisze:Antek bawi mnie Twoje zachowanie. Chłopie, każdy docenia Twoją pomoc itd. Ale jak ktoś próbuje podjąć inicjatywę, to nie strofuj go plikami z UEFA, bo każdy już je widział. Chodzi o to, żeby to dało komuś do myślenia, nawet prywatnemu właścicielowi jakiegoś dużego pubu w Niemczech itd. A nie każdemu podkreślasz - "nie masz na to szans". Czy jak dowiesz się, ze kobieta chce od Ciebie odejść, to też podsuniesz jej papiery rozwodowe? Czy pokażesz jaja i spróbujesz coś zmienić ? :)
Pomagajmy sobie, ale nie ma co być przewrażliwionym i grac ojca całej wycieczki ;)
Ale ja nie rozumiem zupełnie o co Ci chodzi :think:
Bo albo wyciągasz coś z FB, gdzie napisałem pw do admina(i Ty nim jesteś?) grupy chcącej Public Viewing sugerując mu delikatnie i życzliwie by nie używał słów typu "probably" gdy brak telebimów wydaje się być w 100% pewnym. Jeśli o to chodzi, to przecież źle nie chcę a różnica między "probably" a "for sure" jest ogromna...

Nie wiem gdzie "każdemu podkreślam, że nie ma na to szans", natomiast jeśli chodzi Ci o to, że pisałem swoją opinię zgodną ze stanem rzeczywistym zresztą, że nie ma co liczyć na pomoc polskich mediów to warto pamiętać, że to my tutaj wszystko sami załatwiamy i dowiadujemy się a nie jakiekolwiek polskie media.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 18:28

Czy wie ktoś z własnego doświadczenia jak bardzo UEFA sprawdza imienne bilety przy wejściu na stadion? Czy ktoś z Was używał kiedyś bilet innej osoby (imienny) i miał problemy z wejściem?


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 19:21

Wojtom pisze:Czy wie ktoś z własnego doświadczenia jak bardzo UEFA sprawdza imienne bilety przy wejściu na stadion? Czy ktoś z Was używał kiedyś bilet innej osoby (imienny) i miał problemy z wejściem?
Jak byłem w zeszłym roku na finale LE w Turynie, to nikt mnie o dokument tożsamości nie prosił. Planujesz odkupić od osoby prywatnej czy od jednej z tych firm, które sprzedają wejściówki w necie? Też byłbym zainteresowany informacjami na ten temat bo nie uśmiecha mi się wydać półtora czy dwa klocki i zostać cofnięty przez ochroniarza.
Antek666 pisze: treść maila
Obiecałem sobie że nie będę w tym temacie nic zgryźliwego pisał, bo doceniam chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Ale jak sobie przypomniałem jakiego żeś rok temu zgrywał eksperta od języka niemieckiego i pouczał mnie w kwestii dialektów czy wymowy, to ten... tego...
Alexxxxx pisze:Antek bawi mnie Twoje zachowanie. Chłopie, każdy docenia Twoją pomoc itd. Ale jak ktoś próbuje podjąć inicjatywę, to nie strofuj go plikami z UEFA, bo każdy już je widział. Chodzi o to, żeby to dało komuś do myślenia, nawet prywatnemu właścicielowi jakiegoś dużego pubu w Niemczech itd. A nie każdemu podkreślasz - "nie masz na to szans". Czy jak dowiesz się, ze kobieta chce od Ciebie odejść, to też podsuniesz jej papiery rozwodowe? Czy pokażesz jaja i spróbujesz coś zmienić ? :)
Pomagajmy sobie, ale nie ma co być przewrażliwionym i grac ojca całej wycieczki ;)
A tutaj z kolei muszę Antka wziąć w obronę. Nie ma się co kopać z koniem, Public Viewing nie będzie, koniec, kropka. UEFA podejmując taką, a nie inną decyzję doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że znajdą się ludzie, którym się to nie spodoba i jak dwieście osób (a nawet pięćset czy tysiąc) kliknie teraz "lubię to" na facebooku, to nikt tego nie będzie na ostatnią chwilę odkręcać i w trybie ekspresowym stawiać telebimów. Im szybciej się tym pogodzicie i zaczniecie ogarniać inne opcje obejrzenia meczu, tym lepiej.


ODPOWIEDZ