Serie A 14/15 (33): JUVENTUS 3-2 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:44

sebinho86 pisze:Coś czuje że jutro będzie ,,majster". Jesteśmy bliżej mistrzostwa po porażce z Torino niż przed ostatnią kolejką ;-)
Raczej nie będzie, bo by tak się stało to Lazio musiałoby u siebie stracić punkty z Parmą ;)


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 19:59

Hypeman pisze:Mam wrażenie że tu ludzie zapomnieli że te 4 punkty trzeba jeszcze zdobyć i to nie są mecze o pietruszke...
Ale powiedz mi,dlaczego nie ma tego dokonać drugi skład?4 punkty w 6 kolejek?Jesteś śmieszny,czy chcesz mi zrobić na złość?
Ja powiem tak,miało być bez presji,ale jeżeli nie wygramy z Realem nie korzystając z tej okazji,że oni dalej walczą o tytuł,to jesteśmy skończonymi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i powinniśmy kopać się w Lidze Europy.Jeżeli przy tych okolicznościach,nie potrafimy przygotować zespołu na 100% to jesteśmy nieudacznikami,którzy nie zasługują na tytuł Mistrza Włoch.Grajcie pełnym składem,załapcie kontuzję i pijcie tego szampana do środy,bo w przeciwieństwie do Was,są tu kibice,którzy na sukces czekają nie 12 lat,ale 19,a tytuł tytułem,trzeba być matołem żeby nie rozumieć,że nawet jakbyśmy położyli się na murawie,to i tak wygramy ten tytuł.Jak tylko przydarzy się jakaś kontuzja,to obiecuję,wrócę i was pozabijam :wink: .


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 20:32

Babinicz pisze:Powtarzam
Proszę, nie powtarzaj. A przynajmniej nie w co drugim poście w każdym temacie meczowym do końca sezonu :wink:

Podobnie jak większość uważam, że trzeba wyjść jutro optymalnym składem. Wygrana liga swoją drogą, ale możliwe 2 porażki z rzędu nie wpłyną raczej pozytywnie na morale zespołu.

Mam nadzieję, że Max wbije im do głowy, że koncentracje należy zachować (prawie) zawsze, niezależnie od stawki meczu - to świadczy o dojrzałości drużyny.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 20:53

Babinicz pisze:
Hypeman pisze:Mam wrażenie że tu ludzie zapomnieli że te 4 punkty trzeba jeszcze zdobyć i to nie są mecze o pietruszke...
Ale powiedz mi,dlaczego nie ma tego dokonać drugi skład?4 punkty w 6 kolejek?Jesteś śmieszny,czy chcesz mi zrobić na złość?
Ja powiem tak,miało być bez presji,ale jeżeli nie wygramy z Realem nie korzystając z tej okazji,że oni dalej walczą o tytuł,to jesteśmy skończonymi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i powinniśmy kopać się w Lidze Europy.Jeżeli przy tych okolicznościach,nie potrafimy przygotować zespołu na 100% to jesteśmy nieudacznikami,którzy nie zasługują na tytuł Mistrza Włoch.Grajcie pełnym składem,załapcie kontuzję i pijcie tego szampana do środy,bo w przeciwieństwie do Was,są tu kibice,którzy na sukces czekają nie 12 lat,ale 19,a tytuł tytułem,trzeba być matołem żeby nie rozumieć,że nawet jakbyśmy położyli się na murawie,to i tak wygramy ten tytuł.Jak tylko przydarzy się jakaś kontuzja,to obiecuję,wrócę i was pozabijam :wink: .
Nie ugramy tego drugim składem bo nie mamy totalnych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na rozkładzie a ekipy z czołówki i mecz z Violą jest szczególnie istotny by postawić decydujące kroki ku scudetto.

Poza tym musisz pamiętać że gracze jak nie będą w rytmie meczowym to też zagrają gorzej. Mamy komfortową sytuację w lidze ale równie dobrze możemy to jeszcze roztrwonić takim myśleniem że nawet jak położymy się to ugramy 4 punkty.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 20:58

To tylko świadczy o charakterze,skoro na morale ma wpływ wynik meczu,który jest w zasadzie o nic.
Dojrzała drużyna szafuje swoje siły,a nie wystawia swoje największe działa na pierwszą,lepszą przygodę.Podstawowe pytanie:od czego my mamy ławkę rezerwowych?
ps.Psi naród,nic nie wytłumaczysz...
Hypeman pisze:ale równie dobrze możemy to jeszcze roztrwonić takim myśleniem że nawet jak położymy się to ugramy 4 punkty.
Weź... poza tym jak byś choć trochę pomyślał,to wiedziałbyś,że nawet nie potrzebujemy tych 4 punktów.Mistrzostwo samo się wygra.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 21:05

Babinicz pisze:Grajcie pełnym składem,załapcie kontuzję [...] Jak tylko przydarzy się jakaś kontuzja,to obiecuję,wrócę i was pozabijam :wink: .
Już to pisałem, ale do niektórych to nie dociera:
- Morata - kontuzja na pierwszym treningu wykluczyła go na prawie cały okres przygotowawczy.
- Caceres - zdołał na treningu złamać kostkę, nie zagra do końca sezonu.
- Romulo - nie gra prawie cały sezon, mimo, że przecież nie złapał kontuzji w żadnym meczu (spisek??? :prochno: )
- Marchisio - na kadrze może i nie zerwał więzadeł, ale około dwóch tygodni pauzował po morderczym treningu Antonio Conte
- może i sprzed kilku lat, ale nie można zapomnieć o Chimentim, który złamał rękę, bo się wkurzył po meczu i za mocno uderzył w stół.

Jeśli do kogoś ma się przykleić kontuzja, to i tak się przyklei.

Albo nie, wróć. Zakażmy pierwszemu składowi trenować. I wsadźmy ich do izolatek. Albo najlepiej na OIOM. Wtedy na pewno nic im się nie stanie do dwumeczu z Realem. Nie pozarażają się żadnym paskudztwem (nie daj Boże taką ebolą na przykład), nie dostaną niestrawności, biegunki, żaden bandyta nie połamie im żeber anie nie będzie próbował ukraść zegarków. Niech trenuje drugi garnitur. A później przed meczem z Realem opowiedzą pierwszemu składowi jak się trenowało i to w zupełności wystarczy.
:rotfl:

E: Ktoś prosił Babinicza o pisanie spacji po przecinkach i kropkach.
Proszę bardzo, cały rządek spacji do kopiuj wklej.

Nie ma za co. :wink:


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 21:39

Jeżeli kontuzja przytrafi się naszym na treningu,to tym bardziej wrócę i zabiję tego,kto jest za to odpowiedzialny.
A póki co,nie ma co kusić losu a korzystać z nadarzającej się okazji.Do spotkania z Realem wszyscy mają być wypoczęci i gotowi.Takimi meczami nie ma co sobie zaprzątać głowy."Scudetto" poczeka...


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 22:13

Hypeman pisze:Mam wrażenie że tu ludzie zapomnieli że te 4 punkty trzeba jeszcze zdobyć i to nie są mecze o pietruszke...
Oj, gdyby się tak uprzeć to nawet moglibyśmy już żadnego punktu nie zdobywać a i tak majster pewnie by był :)

Gazetta dzisiaj zmieniła awizowany skład z wczoraju i teraz mielibyśmy zagrać w ustawieniu 4-3-1-2
Buffon-Lichy, Barzagli, Chiellini, Padoin - Vidal, Pirlo, Marchisio - Pereyra - Tevez, Morata

Jak widać walka pewnie będzie o pełną pulę i zapowiada się ciekawy mecz bo patrząc po awizowanym składzie Fiorentiny też jest nie najgorszy z Salahem (wczoraj nie był awizowany) i Gomezem na szpicy. Powtórki z rewanżu w CI na pewno nie należy się spodziewać jednak myślę, że zwycięstwo raczej powinno być.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2015, 23:58

Babinicz pisze:ps.Psi naród,nic nie wytłumaczysz...
Nie wiem skąd jesteś i kto Cię wychował gościu, ale weź przystopuj. Rozumiem, że rodzice pozwalają Ci się do siebie tak zwracać, ale nie jesteś w domu.
Babinicz pisze:Jeżeli kontuzja przytrafi się naszym na treningu,to tym bardziej wrócę i zabiję tego,kto jest za to odpowiedzialny.
Za zabijanie lepiej się nie bierz, bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz.
Babinicz pisze:Dojrzała drużyna szafuje swoje siły,a nie wystawia swoje największe działa na pierwszą,lepszą przygodę.
Podaj z 10 przykładów z tego sezonu wśród drużyn z TOP20 w Europie. Może uwierzę.
Babinicz pisze:Jak tylko przydarzy się jakaś kontuzja,to obiecuję,wrócę i was pozabijam
Grozisz mi? :prochno:
Babinicz pisze:Ja powiem tak,miało być bez presji,ale jeżeli nie wygramy z Realem nie korzystając z tej okazji,że oni dalej walczą o tytuł,to jesteśmy skończonymi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i powinniśmy kopać się w Lidze Europy.Jeżeli przy tych okolicznościach,nie potrafimy przygotować zespołu na 100% to jesteśmy nieudacznikami,którzy nie zasługują na tytuł Mistrza Włoch.
Dobrze wiedzieć jaki jest Twój stosunek do kibicowania.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 07:40

Tak odnośnie meczu, nie zamkną trybun po ostatnich ekscesach z Torino?


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 09:12

Elo Vidal:) pisze:Tak odnośnie meczu, nie zamkną trybun po ostatnich ekscesach z Torino?
Decyzji jeszcze nie było, ale w dniu meczu na pewno nie mogą tego zrobić


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 10:22

Swider10 pisze:
Elo Vidal:) pisze:Tak odnośnie meczu, nie zamkną trybun po ostatnich ekscesach z Torino?
Decyzji jeszcze nie było, ale w dniu meczu na pewno nie mogą tego zrobić
LGDS pisze, że będzie ban na wyjazdy dla obu klubów + być może zamkną Curva Sud na JS. Ale to jeszcze nie dzisiaj.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 11:16

jackop pisze:Dobrze wiedzieć jaki jest Twój stosunek do kibicowania.
Skoro się już wszystkiego dowiedziałeś,to zapisz to sobie w swoim pamiętniku.
Cytujesz mnie,i nie piszesz o piłce,tylko chcesz mi za wszelką cenę dogryźć,bo nie zgadzam się z większością.Jesteś taki pedagogiczny,zaczynasz od domu i rodziny.Owszem,zwracam się do rodziców jak chcę,ale nie uważam tego za minus.Rozumiem,że ciebie chowano krótko,byłeś poddany ich woli,nie miałeś swojego zdania?Zresztą,mnie to nawet nie interesuję,tylko nie bądź taki poprawny.
jackop pisze: Podaj z 10 przykładów z tego sezonu wśród drużyn z TOP20 w Europie. Może uwierzę.
Ale nie,to ja nie mam racji,ty masz rację,chociaż nie wiadomo o co ci chodzi.W naszej sytuacji był tylko Bayern,więc nie wiem skąd mam ci wziąć 10 przykładów.

Zresztą,koniec rozmowy,nie ma sensu prowadzić tej głupiej dyskusji.Z Fiorentiną zagramy optymalnym składem,może przystopujemy sobie z Dorią.Widać trener ma takie samo zdanie jak większość,a najważniejszy dla niego jest w tej chwili szampan.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 11:45

Z Fiorentiną to trzeba zagrać optymalnym składem, bo po pierwsze gramy u siebie z mocną ekipą, a po drugie lepiej świętować mistrzostwo teraz niż w niedzielę. Z Sampdorią można zagrać rezerwowym składem, pal licho wyjazdowe mecze. Są bez znaczenia. Wtedy niech zagrają zmiennicy, bo dwa dni później mecz z Realem. Vitale, Sturaro, Pepe, Cegły czy inne Comany niech się wtedy wykażą.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 12:07

Racja,tylko będzie śmiesznie,jak nie wypali podstawowy skład :wink: .A tacy gracze jak chociażby Vidal,naprawdę powinni się oszczędzać.


Zablokowany