Serie A 14/15 (29): JUVENTUS 2-0 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:30

Włączyłem od 60minuty myślałem,ze będzie już tylko męczenie buły i gra na utrzymanie wyniku a tutaj mecz w całkiem żywym tempie.Vidal te 2 odbiory przed polem karnym Empoli :bravo:


goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:31

Rugani czyści aż miło :bravo:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:43

Co ten Allegri się tak wpienił? :shock:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:51

Spodziewałem się takiego meczu, bez historii i niespodzianki pod względem atrakcyjności spotkania.

Największym plusem tego meczu jest Rugani, będziemy mieć obrońcę na lata.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:51

Oby kulejący Vidal nie oznaczał kolejnej kontuzji... Że też każdemu coś dzieje a nasze Drzewo14 trzyma się jak młody Buk. Oczywiście nie życzę nikomu źle, ale wkurzające jest to, że jak coś to środkowym pomocnikom...

Brawa dla Pereyry za wykończenie i dla całej drużyny za zaangażowanie. Kolejny mecz z cyklu zagrać, wygrać, zapomnieć.

W końcu też coś więcej niż 1-0 ;)


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:52

3 pkt., mały nakład sił = :ok:
Aha, niech Lichy zje Snickersa. :wink:
darek pisze:Dlaczego nie ściągnął Teveza zamiast Llorente i Vidala zamiast Sturaro?
Bo Vidal złapał kontuzje. Oby to nic poważnego. :pray:
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2015, 22:55 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:54

Dlaczego nie ściągnął Teveza zamiast Llorente i Vidala zamiast Sturaro?


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:54

Jak widziałem dzis "czyszczenie" Ruganiego to odrazu przed oczami mialem koszmar mojego dziecinstwa - Paolo Maldiniego. :shock:

Dobrze, ze jest nasz. Jestem w nim zakochany. 8) :prochno:


PS: Wiem, wiem - troche przesadziłem z Maldinim :lol:
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2015, 22:56 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:55

Na poczatek brawo dla Allegriego za taka rotacje wedlug mnie adekwatna do przewagi w tabeli. Wszyscy zawodnicy zagrali na w miare przyzwoitym poziomie jednak mi osobiscie troche nie podobal sie Tevez ktory prawie w kazdej sytuacji chcial wejsc z pilka do bramki. Racja cofal sie, zabieral pilke do rozgrywania Padoiniowi, bramka, polasysta przy drugiej bramce jednak gdyby nie jego samolubnosc mecz skonczylby sie kolo 60 minuty.
Bardzo podobal mi sie sedzia, ciezko mi tez obiektywnie ocenic sytuacje przy pierwszej bramki dla komentatorow OS 9/10 by nie odgwizalo jak dla mnie sytuacja 50/50
P.S
Wszystkie sily juz teraz na CI i LM na Parme wyjdzmy nawet Primavera z Llorente, De Ceglie i Matrim w podstawie


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:56

Co zrobił Pereyra przy golu xDDD Wkurzył bym się na miejscu reszty zawodników. Najpierw przebiegł tuż obok Teveza, gdy ten dryblował (Tevez nie miał przez to możliwości podać na lewo do Evry czy zejść w lewo), a potem zabrał piłkę Evrze (rozłożone ręce Francuza mówią wszystko^^).

Nie rozumiem zostawieniu na boisku Teveza i wprowadzenia Moraty, kiedy ma sie zamiar grać w drugiej połowie taką defensywę^^. Nie wiem czy to było celowe czy nie, no ale druga połowa słabiutka.

Morata jakoś dziś bez głowy czasami. Zdziwiłem się jak chyba w 85 minucie wyprowadzał kontre. Przyśpieszył dając znak reszcie, że lecimy po gola, wszyscy sie zerwali i nagle zamiast zagrać na lewo do zapierniczającego Evry czy na prawo do chyba Teveza zagrał do Lichego, który został trochę w tyle. Jakby specjalnie zwolnił akcję, którą sam napędził. Chyba zapomniał, że niektórzy grają godzinę dłużej niż on.

Emm... Wiem, że za mało meczy minęło, ale póki co Sturaro mnie nie przekonuje :prochno: Wiem, mówiłem tak samo o Moracie i Pereyrze. Morata już jest dla mnie częścią zespołu, bo pokazuje sie z dobrej strony. Mam nadzieję, że moja początkowa niechęć to dobry znak dla Argentyńczyka i młodego Włocha :D


Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:56

Allegri niczym Conte dostał furii :oops:

Morata level wyżej od Llorente, który choć poprawny technicznie i potrafi wygrać pojedynek główkowy, grać tyłem do bramki to jednak w większości wywiązuje się poprawnie i tylko poprawnie. Morata potrafi zabrać się z piłką na szybkości, jest bardziej nieprzewidywalny...

Tevez ostatnio w świetnej formie, to cieszy :)
Obrona całkiem całkiem, Bonucci i Ogbonna zacnie, gorzej z Barzaglim, który tracił momentami focus.
Ogółem fajnie, choć okoliczności przy pierwszej bramce...to podanie Ruganiego dyskusyjne - sam Rugani też na plus ogólnie.
Ostatnio zmieniony 05 kwietnia 2015, 00:16 przez Krzychu89, łącznie zmieniany 1 raz.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:56

Tam Buffon nie faulował czasem? Bo nawet będąc fanem Juve to będąc też arbitrem chyba wskazałbym wapno, no chyba że taka żałosna jakość transmisji była :roll:
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2015, 22:56 przez MCL, łącznie zmieniany 1 raz.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:56

Lichy to jakieś nieporozumienie...nie dość, że od czasu przedłużenia niezasłużonego kontraktu gra jak pajac to jeszcze kopiuje Amauriego i macha tymi gałązkami...Carlitos trochę zbyt samolubnie ale niezastąpiony...Rugani jak dla mnie kozak przez duże K


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:57

Znowu Tevez zrobił gola na 2:0, Pereyra tylko (albo w jego przypadku aż) musiał skierować piłkę do bramki. Są 3 punkty, jest dobrze :ok: .

Brawa dla Empoli, bo podjęli walkę i mogli wyrównać, ale Gigi na to nie pozwolił. Co do Ruganiego - czekam na jego debiut w koszulce Juve :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2015, 22:57

Warto było obejrzeć choćby dla Ruganiego :wink: Kawał potencjału drzemie w chłopaku.

A u nas? Tevez the highest international level, Vidal całkiem dobry mecz (oby uraz nie okazał się poważny - ostatnio zawsze gry Arturo w końcu zaliczy porządny występ to potem się leczy). Najsłabsi u nas do momentu zejścia byli chyba Jorente i Sturaro, który z piłką przy nodze jest dramatycznie słaby.


Obrazek
Zablokowany