Henrikh Mkhitaryan

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2013, 16:37

baka pisze:30 baniek to nie za duże ryzyko ? Mimo wszystko nie wiemy jakby poradził sobie u nas, a kolejnego Amauriego nie zdzierżę. 17 mln jeszcze mogłoby przejść, pamiętajmy, że nasz Marotta jest dobrym sępem, może wciśnie Matriego albo Cegłe :D
Quagliarelle niech wcisnie, Lucescu mowil ze go propsuje


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 maja 2013, 16:39

No np. moje tematy się zamyka lub kasuje. Ale ok uważam, że transfer tego gracza byłby ciekawym posunięciem wole jego niż szklankę Jovetica lub drewnianego Higuaina. Lecz najważniejsza sprawa Ibry :C


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2013, 16:40

Lucas87 pisze:No np. moje tematy się zamyka lub kasuje. Ale ok uważam, że transfer tego gracza byłby ciekawym posunięciem wole jego niż szklankę Jovetica lub drewnianego Higuaina. Lecz najważniejsza sprawa Ibry :C
Higuain drewniany, chyba pracujesz jednak na te stonoge :smile:


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2013, 22:16

Po dokładniejszej analizie muszę stwierdzić, że ten zawodnik robi bardzo dobre wrażenie. Ma sporo bramek gdzie właściwie tylko dostawił nogę, ale to jest na plus. Mógłby się sprawdzić jako trequartista, lecz kwota trochę wygórowana. A mam takie dobre przeczucie co do Henryka. Ja jego akurat bym nie skreślał z listy realnych transferów.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2015, 16:26

Temat założony przeze mnie dwa lata temu i teraz znowu nabiera rozpędu. Przez te dwa lata charakterystyka tego zawodnika trochę się zmieniła. Jego gra na Ukrainie i teraz w Niemczech to dwie różne bajki i dwaj różni bohaterowie....


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2015, 16:47

Zdecydowane nie dla tego transferu. Wszyscy kibice BVB się modlą byśmy go kupili, naprawdę ciężko spotkać się z opinią "Nie no zostawmy go, jeszcze pokaże na co go stać". Oglądałem kilka jego spotkań i naprawdę to już wolę byśmy nikogo nie kupili niż mielibyśmy znowu pieniądze w błoto wywalać.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2015, 18:42

Skąd wy macie te info że wszyscy kibice Bvb ormianina nie chcą?
bo widzę że to się przyjęło ale szukam tych kibiców i nie widzę;), paru chce żeby odszedł ale ci bardziej ogarnięci go bronia:)
Powiedzmy sobie szczerze - Kiedy Bvb dobrze grało to i ormianin dobrze grał, Bvb gra słabo i nagle nikt ormianina nie chce?:)
Nie martwcie się że on przyjdzie bo nie przyjdzie, nie są głupi żeby takiego gracza sprzedawać, zacznie wymiatać i odejdzie do bogatszego klubu.


Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2015, 19:28

Polecam wejsc na forum BVB i zobaczyc w jego temacie opinie na przestrzeni sezonu czy nawet deoch. Ormianin urosl do rangi symbolu slabosci obecnej BVB. W tamtym sezonie chociaz staty mial dobre.
Nie przypominam sobie na przestrzeni ostatnich kilku lat zeby ktos w Dortmundzie byl tak zle postrzegany.

Owszem fajnie poogladac sobie na youtube filmiki 5 minutowe sklejone z 1632 minut spedzonych na boisku w tym sezonie, ale gdyby ktos wam zawalil tyle kluczowych bramek inaczej bys spiewal. Fajnie ze potrafi zabrylowac na boisku, ma jakis potencjal ale jest z tego okragle 0. Bramkarz zamknie oczy on walnie mu pod nogi albo kopnie sie w czolo.

Doszlo do tego ze wielu wrecz sie cieszylo gdy doznal kontuzji ze wreszcie szanse dostanie ktos inny a nie ten "parodysta". Takie podejscie mi sie nie podoba, bo kazda kontuzja daje przestoj w formie. A i tez nie jestem za tym zeby cale zlo zwalac na Henka, aczkolwiek irytuje swoja gra w BVB jak nikt inny. Sezon temu chociaz mial te statystyki, teraz 0.

Tak to wyglada.

Ps wy podobno zdementowaliscie zainteresowanie nim. Tak z dobrego serca zwyczajnie nie zycze wam tego transferu. Mysle ze jego gra wygladalaby u was podobnie jak w BVB. Niech idzie do jakiegos klubu gdzie nie ma presji, to mu zrobi dobrze. U was tez sie spali psychicznie. Psychika i celnosc na kazdej plaszczyznie sa chyba jego najwiekszymi wadami.
A ogolnie to czlowiek orkiestra - zna z 5 jezykow, spiewa, tanczy i jest bardzo wrazliwy :D Serio
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2015, 19:37 przez Zhx123, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2015, 19:34

ale jak AM może zawalać wam hurtowo gole bo nie bardzo rozumiem? co nie tak z tą jego grą bo na whoscored wygląda wzorcowo...?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2015, 19:55

Generalnie Borussia ma problemy ze zdobywaniem goli. Czy jest to wina Mkhitaryana? Skoro gra na "10" to pewnie też się do tego przyczynił...

Na WhoScored.com wygląda całkiem nieźle. Ale to tylko statystyki. Mówię - blisko mi do opinii fanów Borussii po meczu z Realem.

Z drugiej strony u nas ma kto wykańczać akcję. Gorzej jest właśnie z kreowaniem, grą 1x1. Taki transfer mógłby odciążyć Teveza z rozgrywania piłki i dać możliwość rotacji w drugiej linii. Jeśli cena będzie marottowa to jestem za.


Obrazek
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 02:39

Ktoś gdzieś wklejał statystyki Ormianina, proponuję wszystkim zwolennikom sprowadzenia tego zawodnika spojrzenie na nie, są fatalne. Jak Marotta go ściągnie w tym okienku to mi kaktus urośnie, albo fiołek na głowie - jak Tytusowi De Zoo ;)


Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 15:17

Nie no w tym okienku na tranafer nie ma juz szans. Zaczal sie oboz przygorowawczy na 2 runde, razem z Mikim co jest jednoznaczne z tym ze zostanie. Caly zespol przygotowuje sie juz do drugiej rundy.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2015, 22:55

Po dzisiejszym meczu już jestem na 100% pewny, że nie chcę Mkhitaryana oglądać w Juve. Sorry Batory, ale nie.


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2015, 08:59

rad pisze:Po dzisiejszym meczu już jestem na 100% pewny, że nie chcę Mkhitaryana oglądać w Juve. Sorry Batory, ale nie.
Akurat po jednym meczu bym go nie skreślał. Chłopak jest w dołku praktycznie cały sezon, ale tak czy inaczej też nie chciałbym go oglądać w Juve. Nie wydaje mi się, aby był to ktoś, kto podniesie poziom naszej drugiej linii. W Borussii nigdy nie był wiodącą postacią i u nas pewnie też by nie był. A na ławkę to jednak za drogi jest - lepiej tą kasę byłoby przeznaczyć na ten nasz wyczekiwany "topowy transfer", na który i tak pewnie się nie doczekamy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2015, 09:13

jeśli przeszlibyśmy na jednego napastnika to takich graczy jak on potrzebowaliśmy ze 3 zakładając, że Berardiego wykupimy ;] a on wcale nie jest złą opcją, ma gorszy sezon ale może po prostu nie miał z kim grać? odszedł Lewy, Reus był połamany... ;] sezon temu statystyki miał spoko a wczoraj też źle nie zagrał, nie wydaje mi się, żeby gorzej niż np Reus


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany