Typer JuvePoland (14/15)

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 20:58

trayor pisze:Mecz Lazio - Udinese rozegrany zostanie jutro, natomiast w typerze wpisana data to 24.09.14
Poprawione, dzięki :ok:
zbysioJuve pisze:W historii typera nie ma zapisanej poprzedniej edycji 16 z sezonu 2013/14. Zwykłe zapomnienie?
Po prostu podsumowanie nie zostało jeszcze sporządzone.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 25 września 2014, 07:02

Mam jeszcze dwa pytania. Mianowicie czy jest możliwość zobaczenia gdzieś swoich typowań i czy punkty z ostatniej kolejki zostały już ostatecznie zweryfikowane? Nie wiem, ale chyba przynajmniej w moim przypadku coś z tymi punktami nie za bardzo by się zgadzało.

EDIT:
Pewnie punkty są już w porządku.Teraz tak patrzę i jakbym nie miał jednego meczu typowanego. Wczoraj wieczorem typowałem na szybkiego, ale wydaje mi się, że wszystkie wysłałem. I z tego chodzi mi o to czy jest możliwość zobaczenia gdzieś swoich typów? Tak patrząc po punktach to może chodzić tu o któryś z dwóch meczy, albo mecz Juve - Cesena, albo mecz Parma - Roma. Jeśli jest to możliwe to prosiłbym o sprawdzenie tego. Jeśli nie to trudno. Tak w razie czego to sory za zawracanie głowy.


@Jarmel
:ok: Dzięk szef :wink: . Kurde nie mógł to być to inny mecz tylko akurat ten :angry: . A miałem go na rozpisce, ale jak się człowiek w ostatniej chwili spieszy to tak wychodzi, 7 oczek do tyłu.
Ostatnio zmieniony 25 września 2014, 20:19 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2014, 10:14

Nie wytypowałeś meczu Sampdoria - Chievo. Wszystkie punkty się zgadzają. Swoje typy każdy może przecież zobaczyć na głównej stronie klikając na zajmowane przez siebie miejsce w danej klasyfikacji w polu "Moje typowania" pod avatarem.

Nie ma możliwości, że ktoś zatypował, a nie podliczyło mu punktów czy coś takiego. Jeśli nie dostaliście punktów za jakiś mecz to znaczy, że po prostu się zgapiliście i zapomnieliście go zatypować.

Jeszcze jedna sprawa, to że od razu po zakończeniu kolejki nie dostajecie punktów w typerze nie oznacza, że coś jest źle, po prostu nie mam nie raz czasu i wyniki wklepuję np. następnego dnia, prosiłbym o trochę cierpliwości :wink:


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:08

19 października 2014 roku, godz. 15:00
Genoa CFC vs Empoli FC
Błąd w typerze, mecz jest jutro o 20:45 :)


delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:36

amauri - torino


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:46

Zrobione :)


#AllegriOut
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 listopada 2014, 14:49

Fiorentina - Napoli, dzisiaj godz. 18:00


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 12:06

W wynikach z ostatniej kolejki brakuje chyba punktów za mecz Palermo - Udinese. Zwracam na to uwagę, ponieważ pojawiły się już punkty za mecze o godzinie 20.45 czy 18.00 z wczoraj, a spotkanie o którym mówię było o 15.00. Podejrzałem kilka profili z największą ilością typów i nigdzie nie znalazłem punktów za ten mecz, więc to raczej nie masowe gapiostwo ;)


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 12:33

Tak tak, nie był jeszcze wprowadzony. Teraz cała kolejka już podliczona.


#AllegriOut
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 18:16

Jak to jest z tą punktacją gdy padnie wynik 0:0, chodzi mi dokładnie czy w przypadku poprawnego wytypowania takiego wyniku przyznawane są punkty za strzelca pierwszej bramki? Nie wiem, ale chyba nie jest to dokładnie sprecyzowane w regulaminie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2014, 19:49

zbysioJuve pisze:Jak to jest z tą punktacją gdy padnie wynik 0:0, chodzi mi dokładnie czy w przypadku poprawnego wytypowania takiego wyniku przyznawane są punkty za strzelca pierwszej bramki? Nie wiem, ale chyba nie jest to dokładnie sprecyzowane w regulaminie.
Dokładnie tak, zgarniasz pełny komplet 15 pkt.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 23 listopada 2014, 22:54

Nie za wcześnie czasem na zapowiedz meczy LM do typowania na głównej? Jutro pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz kończący kolejkę serie a,
GENOA - PALERMO

Może jeszcze ktoś się skusi oddać typy :) .


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2014, 06:01

zbysioJuve pisze:Nie za wcześnie czasem na zapowiedz meczy LM do typowania na głównej? Jutro pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz kończący kolejkę serie a,
GENOA - PALERMO

Może jeszcze ktoś się skusi oddać typy :) .
Póki co żadna zapowiedź meczów LM się nie pojawiła, ale fakt faktem, że pojawi się dzisiaj późnym popołudniem. Będzie to ledwie kilka godzin przed ostatnim meczem tej kolejki Serie A, więc kto typował wcześniejsze mecze, ten na pewno obstawił też spotkanie Genoa - Palermo. Poza tym mecz ten wyświetla się jako pierwszy w kolejności do typowania w okienku 'Typuj wynik' na stronie głównej i podstronie typera, także ciężko przeoczyć :)


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 24 listopada 2014, 07:05

-Lucas- pisze:
zbysioJuve pisze:Nie za wcześnie czasem na zapowiedz meczy LM do typowania na głównej? Jutro pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz kończący kolejkę serie a,
GENOA - PALERMO

Może jeszcze ktoś się skusi oddać typy :) .
Póki co żadna zapowiedź meczów LM się nie pojawiła, ale fakt faktem, że pojawi się dzisiaj późnym popołudniem. Będzie to ledwie kilka godzin przed ostatnim meczem tej kolejki Serie A, więc kto typował wcześniejsze mecze, ten na pewno obstawił też spotkanie Genoa - Palermo. Poza tym mecz ten wyświetla się jako pierwszy w kolejności do typowania w okienku 'Typuj wynik' na stronie głównej i podstronie typera, także ciężko przeoczyć :)
Ja wiem, że może to wszystko zabieganie w ostatnim czasie, te kalendarze i te inne sprawy i że można czasem coś przeoczyć. Nawet administrator czasem nie może wszystkiego sprawdzić. Fakt jest jeden, że wszystko zostało poprawione po tym jak napisałem o tym na forum. Nie wiem kto to wstawia, ale nawet wcześniej była zarówno zła data jak i godzina podana (nikogo ta serie a już nie interesuje?). A napisałem o tym bo wiem, że wcześniej było inaczej. Wiem, że większość zainteresowanych( których niestety jest coraz mniej) o tym raczej dobrze wiedziała i pewnie mogła oddać nawet typy na ten mecz a w ostateczności nawet można przecież wejść w terminarz i tam oddać swój typ.
Nie mniej jednak nie wszyscy o tym mogą wiedzieć i dlatego dopisałem, że może ktoś się jeszcze skusi. Tak już od siebie to widzę, że na drugi raz lepiej w ogóle się nie odzywać i "siedzieć cicho jak mysz pod miotłą"


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2014, 07:54

W meczu Genoi z Palermo była po prostu ustawiona zła data i stąd brak wyświetlania się tego meczu w okienku typera, w które wskoczyły następne w kolejności, czyli te z LM.

Napisałeś zbysio o "zapowiedzi" (mając na myśli okienko "typu wynik" i wyświetlane tam następne mecze do typowania) i stąd też odpowiedź Lucasa o zapowiedzi tekstowej, która faktycznie się jeszcze nie pojawiła.
zbysioJuve pisze:Tak już od siebie to widzę, że na drugi raz lepiej w ogóle się nie odzywać i "siedzieć cicho jak mysz pod miotłą"
No proszę Cię... rozumiem, że zostałeś w odpowiedzi Lucasa zrugany i stąd taka reakcja?


Zablokowany